Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

oficiantes-viss par un ap

 
Reitings 44
Reģ: 03.03.2011
varbūt kāda strādā,vai var padalīties ar info?
kāda alga vidējā oficiantēm???
varbūt kkas specifisks ir,kas jāzina?
kas straadaa-patīk nepatīk?
gribas zinat visu visu,cik vien iespējams???
un cik ilgi parasti jāstrādā???(cik h?)
16.06.2012 17:50 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Tu domāji viesmīles :)
16.06.2012 17:52 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Nestrādāju, bet draudzenes vairākas strādā, ir strādājušas. Nu, pirmkārt, nun nav tur nekā tik patīkama, lai būtu karjera.
Patīk - lielas dzeramnaudas, ja atstāj. Slikti protams, ja dzeramnaudu neatstāj vai vispār aizmūk nesamaksājuši. Vēl nav forši, ja dzeramnaudas dala vno vidējā vienādi, jo tad nav jēgas vairāk pacensties.
Darba stundas parasti ir ap 10, 12 un pat 14, darbs maiņās, uz kājām, kājas sāp, mugura sāp, jānēsā smaga paplāte ar dzērieniem ēdieniem.
Klienti reizēm var būt rupji.
16.06.2012 17:55 |
 
Reitings 44
Reģ: 03.03.2011
ceļu,vēl kāda pieredze? :)
16.06.2012 21:07 |
 
Reitings 16
Reģ: 27.04.2012
Sliktā ir daudz, taču man personīgi šāds darbs patīk daudz labāk nekā sēdēšana birojā pie papīru kalniem aiz monitora. Un par ilgajām stundām kājās stāvot, smagumus nēsājot - dzeramnauda bieži vien ir liels mierinājums tam, un dienas beigās - man ir labi padarīta darba nogurums.
20.06.2012 02:16 |
 
Reitings 636
Reģ: 29.01.2009
Pati nestrādāju par viesmīli , bet kad strādāju viesnīcā par bārmeni , tad tiem viesmīļiem bija jāmācās ēdienkarte no galvas,no sākuma viņiem bija apmācība takā, tad viņi lika ēdienkartes eksāmenu, jāzin labi krievu , angļu un latviešu valodas, jāmāk nest pareizi paplāte, jāiedod klientam ēdienkarte no pareizās puses , atvērtā veidā.
Ja strādā klubā par viesmīlī ,tad nekas daudz nav jāmācās.
20.06.2012 02:42 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 09.07.2011
Strādāju par viesmīli nu jau gandrīz 3 gadus, tiesa gan dažādās vietās un arī valstīs. Alga visbiežāk ir minimālā, bet dzeramnaudas ir liels pluss, tāpēc pat īpaši nepūloties un nestrādājot vairāk kā 40h nedēļā man bija iespējams diezgan daudz arī iekrāt.
Protams, darbs nav viegls, it sevišķi emocionāli, jo klienti ir dažādi - arī tādi, kas kaut kādu nenozīmīgu sīkumu dēļ spēj sabojāt visu dienu. Tāpat ilgas stundas jāpavada uz kājām, jāspēj visu laiku būt laipnai un smaidīgai, kā arī ātrai un apķērīgai, bet kopumā jāsaka, ka man šis darbs vairāk patīk nekā nepatīk, jo katra diena ir savādāka kā iepriekšējā, apkārt vienmēr ir daudz dažādu jaunu cilvēku un notikumu, kā arī gandarījuma sajūta, kad kādam mana galdiņu apkalpošana ir uzlabojusi dienu, ir tiešām tā vērta :)
20.06.2012 06:44 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.06.2012
Strādāju par viesmīli 2 gadus. Darbu ir iespēja apvienot ar studijām, jo ir dažādas maiņas.
Viegli nav, nogurst kājas, mugura.
Domāju, ka pārāk emocionālam cilvēkam tā nav īstā vieta, jo bieži cilvēki ir prasīgi, dzēlīgi, neapmierināti, nepieklājīgi un nekārtīgi. (tiem, kas atstāj dzeramnaudu tiek piedots). Ja tu spēj neņemt pie sirds un nestresot par sīkumiem, tad labi!
Vispār pēdējās divas nedēļas ir mazāko dzeramnaudu rekordi. Nesaprotami, kāpēc tā. Neviens pirms Jāāniem negrib tērēties laikam.
20.06.2012 08:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)