sievietes, kuras neciesh citas sievietes

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
klejojot pa netu, uzduuros blogam, kuraa gaaja runa par sievieteem, kuras nesaprotaas ar savu dzimumu. bloga autore izteicaas, ka ja kaada ieniist 51% no pasaules populaacijas, tad vinjai ir probleemas. komenteetaaji sadaliijaas divaas nometnees.
pirmaa nometne aizstaaveeja teoriju, ka taas sievietes, kuras izvairaas no citaam sievieteem, to dara, lai viirieshiem paraadiitu, ka vinjas ir labaakas par citaam sievieteem, jo vinjaam nav tipisko sievieshu vaajiibu un ka ar vinjaam ir vieglaak saprasties. iemesli ieniishanai esot vai nu paarlieciiba, ka visas paareejaas sievietes ir sliktaakas kaa vinja vai arii bailes no sievieshu savstarpeejaas konkurences.
otraa nometne toties pietureejaas pie uzskata, ka taadaam sievieshu kompaanijas vienkaarshi garlaiko ar savaam runaashanaam par lupataam, intrigaam un siiku iedzelshanu.

ko juus par to domaajat? vai labpraataak izveelaties sievieshu kompaaniju vai viirieshu?
15.06.2012 22:59 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Bet atzīstu, ka arī pati kādreiz esmu kādu aprunājusi.


Hah, nu tieši tā. :D Lai gan man to, protams, labpatiktos dēvēt par parunāšanos un apspriešanu, bet aprunā.. aprunā jau tās citas... ;)
16.06.2012 00:20 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Nevaru iedomāties dzīvi ,bez sievietes tuva drauga.Tas ir kā dzīvot pus pasaulē nekad nezinot,kā reāli viss ir no otras puses.
16.06.2012 00:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ir taa,ka vieglaak noteikti ir straadaat kopaa ar viiriesiem!Loti patiik aarsti viiriesi-reti ,ka ir histeerijaa metusi operaacijas zaalee instrumentus pa gaisu...Atcereejos vecos laikus!:)
Arii Amerikaa noteikti vieglaak ar viiriesiem!Tomeer es piederu pie romantiskaam sievieteem un taapeec man patiik savu reizi uzsist klacinu par modiiteem ,beerniem audzinaasanu utt!
Cacas nepatiik nekaadaa kategorijaa-ne pazinu,ne draudzenu...!:D
16.06.2012 00:51 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Es laikam piederu pie taam, kuraam vieglaak ir komuniceet ar sava dzimuma paarstaaveem, jo ljoti ilgi ir naacies saskarties ar paaridariijumiem no stipraa dzimuma puses, taapeec vinjus uztveru ar aizdomaam. Reakcija gluzji taada pati kaa sunim pret cilveekiem, kas ticis sists, lai gan tagad jau reetas daudz maz beidzot ir sadzijushas un komunikaacija probleemas nesagaadaa. Tagadeejos apstaakljos naakas daudz pavadiit laika viirieshu sabiedriibaa, kaa rezultaataa, pashai sev par briinumu, paraadaas interese par futbolu :D . Briinos, kur juus savaa apkaartnee raujat taadas skaudiigaas kazas, kuras peeta kaada jums kleita, cik tievas vai resnas esat, vai kutikulas ir vai nav, censhaas iedzelt un ko tik veel nee :D ... Manu draudzenju un pazinju lokaa, paldies Dievam, taadu nav. Vispaar, visaam sievieteem neapzinaati ir tendence izpatikt viirieshiem, dariis visu vinju deelj, reti kad atceroties par sievieshu solidaritaati.
16.06.2012 00:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kumeliņš - manupraat, sievieshu solidaritaate ir tik pat biezji sastopama kaa sniega cilveeks. ja viirieshi, kad iet runa par sievieteem, speej solidarizeeties, tad sievietes deelj viiriesha viena otrai riikli paargrauziis. ir dzirdeeti ntie gadiijumi, kur maasas vai sirdsdraudzenes atnjemt puisi, viiru, bet aarkaatiigi reti - ka braalji vai labaakie draugi nocelj sievieti. ja draudzenju lokaa visas ir preceejushaas un tad viena no vinjaam izskiraas, paareejaas visbiezaak vinju izstums no loka, baidoties par saviem viiriem. ja viirieshu draugu lokaa kaads izskiraas, vinju attieciibas no taa nemainaas. un nerunaasim nemaz par maaminju sacensiibaam, kurai labaaks kverpliitis padevies. ne reizi vien ausis ir saraavushaas cokuraa dzirdot 3 stundas no vietas kaa it kaa normaalas sievietes viena otrai meegina ieboreet, ka vinjas beerns ir gudraaks, smukaaks utt. un nedod dievs, beernam buus kaadas probleemas ar uzvediibu - uzreiz buus apsprieshanas galvenaa teema meeneshiem ilgi, apvienota kopaa ar :"nu ja, ja taa audzina, tad arii taads ir rezultaats" tipa komentaariem. toties viiriesha draugs, skatoties uz viiriesha aktiivo beernu, kursh meedz iekulties nepatikshanaas, tik vien kaa noteiks - paaugsies, kluus mieriigaaks.
16.06.2012 01:11 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Izlasīju tikai kristas komentārus, tā kā viņa ir diskusijas autore, pārējos slinkums, bet tiem es piekrītu.
Par sevi jāsaka, ka tipiskās sievietes neciešu. Diemžēl, ar vārdu salikumu "tipiska sieviete" es neko labu nedomāju, jo tas, kas man nāk prātā ir skaudība, rīkļu pārgraušana vīriešu dēļ un protams - klačas un intrigas. Man vienmēr ir licies, ka tāda ir lielākā daļa sieviešu. Jā, ir arī lieliskas sievietes un tad nu turpinot tēmu - manā tuvāko draugu lokā ir mazāk vīriešu, bet tas gan, visticamāk ir izveidojies nejauši, jo ikdienā ar visiem atrodu kopīgas intereses un sarunu tematus. Atgriežoties pie tām "tipiskajām", es par draudzenēm sev tādas neizvēlos. Skaidri zinu, esmu pārliecināta un pārliecinājusies, ka nekādu intrigu starp manām tuvākajām draudzenēm nav, tāpat kā vīrieša dēļ nekad nebūs drāmu.
Tiklīdz vidi nevaru izvēlēties, sākas visādi trakumi. Kaut vai darbā, man šķiet, ka nav neviena paša sieviešu kolektīva, kur nav visādas aprunāšanas un intrigu vērpšanas.
Man nav nekas pret runāšanu par cilvēkiem, ko var saukt arī par aprunāšanu, ja vien tas ir tuvāko draudzeņu lokā. Protams, ar savām divām tuvākajām draudzenēm es varu kādreiz arī nedaudz paklačoties un pateikt kaut ko par citiem, bet tas nekad neizies ārpus mūsu abu sarunas. Nekad mūžā neklačotos un neaprunātu nevienu ar savu kolēģi, kuru slikti pazīstu vai kursabiedreni, ar kuru neesam draudzenes.
16.06.2012 01:45 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Ok, izlasīju arī pārējos komentārus.
Par to aprunāšanu - vienkāršs piemērs manas draudzenes darbā. Viņa saslima, paņēma slimības lapu, godīgi sēdēja mājās un ārstējās. Cita kolēģe sāka viņu kopīgai paziņai, cilvēkam vispār no malas, stāstīt, ka viņa sēž mājās, speciāli nenāk uz darbu un, ka saslimšana ir nenopietna. To visu tā ļoti dzēlīgi izpušķojot izplata savas baumas tālāk. Pirmkārt fakts, ka sievietēm šādi aprunājot citus patīk piedomāt stāstam kaut ko savu, otrkārt tas, ka aprunāšana notiek ar kaut kādiem paziņām, nevis divu tuvāko draudzeņu lokā. Ne vienu, ne otru (kur nu vēl abus kopā) neesmu darījusi.
Un piekrītu kristai par tām puiciskajām meitenēm, tiesa gan, mani neinteresē ne sieviešu klasiskās klačas par kurpēm un kosmētiku, ne vīriešu par sportu. Tādēļ arī tādu vidējo statistisko vīrieti manā draugu lokā neatrast, bet gluži tāpat arī cacu, kura runā tikai par drēbēm un puišiem.
16.06.2012 02:49 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Man ar cilvēkiem vispār attiecības labi neveidojas, bet ar sievietēm tomēr labāk. Mums ir draudzeņu četrotne, kas zina, ka, ja kāda no mums nav klāt, tad to aprunājam. Bet neviena neapvainojas, esam pieņēmušas, ka sievietes tā dara, jo tas tā jau gadiem. Mēs pat par to ierēcam un runājam par to kā par normālu, visām zināmu faktu.
Manā dzīvē sieviešu intrigu nav bijis, tik vien kā Gossip Girl. Kad tas beidzot notiks, droši vien pieturēšos pie piezemētām vērtībām - fiziskas vardarbības. :D

Un opiņā, paralēli sanāca izlasīt Lou pēdējo komentāru. Man ir tāpat - neinteresē ne sieviešu, ne vīriešu klasiskās klačas.

Izvēlētos vīriešu kompāniju, jo tie man vēl neizpētīti ūdeņi.
Par sievietēm, kas skaļi noliek visu sieviešu dzimumu, nedomāju neko labu, visticamāk tas ir tēlam. Ir jau izņēmumi, bet nav nācies sastapt.
16.06.2012 05:20 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Jautājums tām, kuras saka, ka nepatīk kontaktēties ar sievietēm un daudz labāk jūtas vīriešu sabiedrībā - ko jūs dariet šajā forumā? Te taču (izņemot dažus īpatņus) ir tikai sievietes, turklāt 90% sarunu ir patiešām klačas.


Atbildot uz jautājumu, man gan daudz vieglāk ir kontaktēties ar sievietēm. Ar vīriešiem kontaktējos tikai par lietu, jo man atkal tās veču klačas neinteresē. Ne mani saista hokejs, ne mašīnas un makšķerēšana.
16.06.2012 07:20 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Jā, man nav draudzeņu, jo man vnk ir ļoti atšķirīgas intereses no sieviešu vispārējām. Bet man ir labas paziņas, ar kurām braucu sauļoties, darbā ir kolēģes, ar kurām tāpat paklačojos.
Bet visā visumā ar vīriešiem ir vieglāk kontaktēties. Man ar viņiem vairāk ir par ko runāt.
16.06.2012 07:24 |
 
Reitings 140
Reģ: 22.07.2011
Es neteiktu, ka ienīstu sievietes, bet noteikti labāk saprotos ar vīriešiem, jo ar viņiem vinkārši ir vieglāk. Viņi saprot, neapvainojas, ja kaut kur netiec, nevērpj intrigas un saka, ko domā, nevis klusē un gaida, kad nu viss sprāgs ārā. Paskatoties atpakaļ, tieši vīrieši man bijuši tuvākie draugi.
16.06.2012 09:35 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, šāda sava dzimuma noniecināšana ir augstprātība, sevis stādīšana itkā augstāk, citā levelī. Nepatīk sievietes, kas vienmēr uzsver - labāk jūtos vīriešu kompānijā, nu bet, protams, jo tev tiek vairāk uzmanības, saulīt.


Pilnībā pievienojos KARI rakstītajam. Nu kāpēc mums pašām vienmēr šķiet, ka tikai mēs esam tās foršās, bet visas pārējās ir dumjas cacas, pārākās nodevējas un tādas, ar kurām nav par ko runāt. Protams, protams, vīrieši ir tie foršie kompānijas cilvēki. :) Jā, jo tā komunikācija sanāk vairāk vai mazāk kā koķetērija. Sieviete neuzķersies uz otras sievietes matu virpināšanu, koķeto tembru, valdzinošo smaidu utt. :) Pēdējā laikā šķiet, ka tas pārvēršas par stila lietu-teikt, ka vīriešu kompānijā jūtas labāk un uzsvērt savu pārākumu pār citām sievietēm. Eh, es tiešām ceru, ka manu draudzeņu lokā nav tādas.
16.06.2012 10:10 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Varu PILNĪGI piekrist Abalones komentāram.
16.06.2012 10:41 |
 
Reitings 245
Reģ: 03.05.2012
Man ar tām sieviešu draudzībām nekad nav "gājis" - tracinājušas intrigas, svārstīgie garastāvokļi, mūžīgā domāšana par sīkumiem. Jau no vidusskolas laikiem labāk uzturos vīriešu kompānijā un ne mirkli to nenožēloju - ar viņiem ir tik viegli! Nekādas aprunāšanas, nekādu intrigu, vilšanos draudzībā. :)
16.06.2012 10:42 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Laikam nav vēl sanācis tā kārtīgi ieberzties sieviešu draudzībā, tāpēc pagaidām ir 50:50.
16.06.2012 10:43 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Varu pabrīnīties tikai, izskatās, ka sievietes to vien dara kā aprunā un vērpj mistiskas intrigas.
16.06.2012 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 189
Reģ: 29.01.2009
Negribu nolikt sievietes, bet ja ir runa par darbu, tad labāk izvēlos strādāt vīriešu kolektīvā. Baumas un intrigas parasti izplata sievietes..FUI tādām!!!! Ja es būtu vīrietis, mani tikai atbaidītu tādas klaču vecenes:D
16.06.2012 10:53 |
 
Reitings 466
Reģ: 20.09.2010
Laikam man nav bijušas tik daudz labas draudzenes, par kurām varētu teikt, ka labi jūtos viņu kompānijā. Viena ir, bet tur jau arī pasprūk tas sieviešu raksturiņš - kašķi, utt.
Es labāk jūtos vīriešu kompānija ne tāpēc, ka man tiek vairāk uzmanības. Man patīk cilvēki ar kuriem varu parunāt par hokeju, futbolu. Kas varbūt kādai sievietei ir neraksturīgi. Patīk kleitas, garšo alus. :D
Ja manā draugu lokā būtu vairāk tādas sievietes, kuras mazāk uztraucas par salauzto nagu vai nenopirkto kleitu, ak vai :D
Nu labi, laikam būs 50:50
Ir tēmas, kuras apspriest ar sava dzimuma draudzenēm, ir tādas, kuras - ar pretējā dzimuma draugiem.
16.06.2012 11:14 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.06.2012
esmu tēva meita, tā arī joprojām saprotos labāk ar večiem, bet ir arī draudzenes, no bērnības. netiesā un netapsi tiesāts :)
16.06.2012 11:39 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Man patīk ar puišiem, jo ir smieklīgs viņu humors, un sarunas parasti ir par tēmu - auto, sports, tehnika utt, mani tas interesē. Puiši izturas brīvi un pieņem nešķirojot, nav tā, ka aiziesi uz WC, un tikmēr palikušie izsmies tavu frizūru un tos sašķeltos matu galus. Tā ir pie sievietēm, kura ir prom, par to runā, itkā visas draudzenes, bet tajā pašā laikā izbauda katru iespēju citu nolikt!
Esmu pietiekami ''izdraudzējusies'' ar meitenēm, lai zinātu - turpmāk mūsu draudzības aprobežojas ar kādu sarunu par makeup, modi. Nekad nestāstu par privāto dzīvi, visvairāk tracina jautājumi ''kā jums ar draugu iet''?
Ticu, ka ir arī īstas draudzenes, patiesībā es arī ļoti ilgojos pēc tādas, bet to pirmkārt neatzīstu, otrkārt meitenei vairs nekad neuzticētu privātas lietas un pārdzīvojumus. Tā ka turos pie puišiem!

Laikam jau daudz ko izsaka arī katras pieredze sieviete-sieviete draudzībā!
16.06.2012 12:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits