Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sievietes, kuras neciesh citas sievietes

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
klejojot pa netu, uzduuros blogam, kuraa gaaja runa par sievieteem, kuras nesaprotaas ar savu dzimumu. bloga autore izteicaas, ka ja kaada ieniist 51% no pasaules populaacijas, tad vinjai ir probleemas. komenteetaaji sadaliijaas divaas nometnees.
pirmaa nometne aizstaaveeja teoriju, ka taas sievietes, kuras izvairaas no citaam sievieteem, to dara, lai viirieshiem paraadiitu, ka vinjas ir labaakas par citaam sievieteem, jo vinjaam nav tipisko sievieshu vaajiibu un ka ar vinjaam ir vieglaak saprasties. iemesli ieniishanai esot vai nu paarlieciiba, ka visas paareejaas sievietes ir sliktaakas kaa vinja vai arii bailes no sievieshu savstarpeejaas konkurences.
otraa nometne toties pietureejaas pie uzskata, ka taadaam sievieshu kompaanijas vienkaarshi garlaiko ar savaam runaashanaam par lupataam, intrigaam un siiku iedzelshanu.

ko juus par to domaajat? vai labpraataak izveelaties sievieshu kompaaniju vai viirieshu?
15.06.2012 22:59 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
man ar kaut kā nevedas ar sieviešu kompānijām. viegli saprotos ar vīriešiem. viņi nevērtē, pieņem uzreiz un nav snobiski.
lai cik dīvaini nebūtu, man īstenībā ir ļoti augstas prasības pret sievieti, kādai viņai jābūt, lai ielaistos garākās sarunās un draudzībā. :D ja nejūtos ar viņu uz viena viļņa un īsti nesaprotos un domājam pretēji, tad nebūs pa ceļam.
15.06.2012 23:02 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Man laikam tomēr ir paveicies un sievietes (manas mīļās draudzenes) man apkārt ir kolosālas, ar citādākām nemaz nebiedrojos. Ar vīriešiem, protams, ir viegli komunicēt, bet man tiešām nav nācies savā dzīves laikā saskrieties ar sievitēm-maitām.
15.06.2012 23:07 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Ar mani ir tāpat kā ar priori .. :)
15.06.2012 23:08 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Ir nācies dzirdēt tādas sieviešu runas, kur man klausoties likās, ka smadzeņu šūnas atmirst.
15.06.2012 23:10 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Man īpaši neinteresē kā citas sievietes jūtas dažādās kompānijās. Man ir ļoti mīļas un tuvas draudzenes, ar citām sievietēm saprotos tik pat labi kā ar vīriešiem.
15.06.2012 23:19 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
ar vīriešiem tiešām reizēm ir daudz vieglāk kontaktēties, nekā ar sieviešu kārtas pārstāvēm, bet tas nav tā vienozīmīgi, vairāk tomēr atkarīgs no personības un rakstura iezīmēm, un citiem faktoriem.
15.06.2012 23:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
par sevi varu teikt, ka acu galaa necieshu 2 kategoriju sievietes - cacas, jo lielaakajai daljai galvaa ir zaagu skaidas un supersieviskjiigaas, cukurainaas buutnes. otraas ir pat veel ljaunaakas - medainaa balstinjaa zuuzojot, iedurs dunci muguraa un tiks sveikaa cauri, jo neviens neticees,ka taada dievgosninja ir speejiiga uz kaut ko riebiigu.
vislabaak juutos puicisku meitenju kompaanijaas, jo pirmaam kaartaam atkriit taa stulbaa konkurence - kam smukaaks ieteerps, falsie komplimenti utt, otraam kaartaam var runaat par visu ko - mediibaam, makskereeshanu, videospeeleem, hokeju, ne tikai par sievieshu tipiskajiem sarunu tematiem. biezi vien vados peec principa - ja par kaadu apgeerba gabalu sanjemu komplimentus no daudzaam sievieteem, tad to apgeerbu metu aaraa.
15.06.2012 23:22 |
 
Reitings 441
Reģ: 01.06.2012
Man ir dziļi vienaldzīgas svešas sievietes, manis pēc ar viņām var notikt jebkas- jā, esmu ļauna.
Dažas sieviešu dzimuma pārstāves mani mēdz kaitināt nezināmu iemeslu dēļ :D vienkārši tapēc, ka viņa ir te man blakām veikalā :D

Un sieviešu kompānijā es izvairos uzturēties, man tiešam riebjas sievišķīga skaudība un iedzelšana, kura ir gandrīz katras sievietes īpašība.
15.06.2012 23:31 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
krista- kaa man gribeetos lai man buutu draudzenes ar kuraam var parunaat par hokeju,ehh,labi ka ir teetis. :D
Es labaak juutos viirieshu kompaanijaa,taada sajuuta ,ka labaak iederos.
Ir,protams,teemas kuras patiik apspriest sievieshu lokaa ,tachu tikai ja esam uz viena "vilnja",paarcukurotais "bazars" kriit uz nerviem.
Vispaar man sheit nav tuvu draudzenju,ir pazinjas,jo patiesi tuvaas draudzenes man ir Latvijaa. Un viena bo retajaam sievieteem kura ir mana draudzene ir mana mamma.
15.06.2012 23:36 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
ak,kluudas.. miegs dara savu.
15.06.2012 23:38 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Kā nu kuru , tiešām. Patiesībā it kā lielākā daļa manu paziņu noraksturotu mani kā introvertu, bet ja reiz ir kopējas intereses, ja es redzu, ka man IR par ko runā, pat ja tikai patriekt kādas stulbības, nu tad man ir ko runāt, pat ar tikko iepazītu cilvēku, kurš mani tiešām pēc šīs pazīšanās nenosauks ar introvertu, tiešām... es pat nezinu, no kā tas ir atkarīgs. Ir cilvēki, ar kuriem esmu uz viena viļņa, varu runāt nonstopā un par visu. :D Bet ir cilvēki, ar kuriem varu klusēt un atstāt ne pārāk sabiedriska cilvēka iespaidu. Alkohola ietekmē kļūstu par ĻOTI komunkablu cilvēku, dažreiz traucē.. noslēgtība tāpat vien. Bet esmu tikusi tam pāri, augstskola man ir iemācījusi kontaktēties. :) Bet līdz tam labāk likās puišu kompānijā, jo esmu nelabojams sporta fans, tāpēc ļoti ietekmēja tas.
15.06.2012 23:54 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Man gan patīk manas draudzenes un es ļoti labi saprotos ar sievietēm, labāk nekā vīriešiem, laikam jau. :) Bet ir tā, ka ir tādas, kas man besī. :D Bet tāpat ir arī ar vīriešiem - ciest nevaru, ja uz mani blenž un smaida, grib iepazīties, man uzreiz tā gribas viņus visus noniecināt, paskatīties ar pretīgu skatienu vai zvanīt draugam.
15.06.2012 23:55 |
 
10 gadi
Reitings 4775
Reģ: 29.01.2009
Ņemot vērā to, ka dzīvē ir nācies smagi "apdedzināties" no "draudzeņu" puses, tad tagad izvēlos kontaktēties ar vīriešiem, nevis ar sievietēm. Ar vīriešiem saprotos ļoti labi, bet sievietēs redzu tikai skaudību un iedomību! Protams, gadās izņēmumi, kuri ar mani cenšas sadraudzēties, bet tas notiek samērā reti, jo es vnk nelaižu ļoti tuvu klāt nevienu sieviešu kārtas pārstāvi, man vnk nav vajadzīga nodevība, intrigas, u.c. negatīvas lietas!
Pēdējo gadu laikā esmu ievērojusi arī to, ka man ir vnk garlaicīgi runāties ar sievietēm...
Man ir pāris tuvas draudzenes un ar to man pietiek, vairāk nevajag! :)
15.06.2012 23:56 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
krista- kaa man gribeetos lai man buutu draudzenes ar kuraam var parunaat par hokeju,ehh,labi ka ir teetis.



O jāāāā! Tiklīdz sastopu kādu sievieti, kas par to arī interesējas un fano, nopietni jūtos tā, it kā būtu sastapusi dvēseles radinieci. :D
15.06.2012 23:58 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ak dies, cik daudz kļūdu. :D
15.06.2012 23:59 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.04.2009
tā kā man ļoti, ļoti patīk sports, tad noteikti labāk iederos vīriešu sabiedrībā, jo neesmu satikusi vēl tādu meiteni, kam interesētu tik ļoti sports. Tāpēc ar vīriešiem ir daudz ko pārspriest. Bet nav arī tā, ka neiederos sieviešu kompānijā.
15.06.2012 23:59 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Manuprāt, šāda sava dzimuma noniecināšana ir augstprātība, sevis stādīšana itkā augstāk, citā levelī. Nepatīk sievietes, kas vienmēr uzsver - labāk jūtos vīriešu kompānijā, nu bet, protams, jo tev tiek vairāk uzmanības, saulīt.
16.06.2012 00:01 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Neatkarīgi no dzimuma, man patīk komunikācijā atklāti un vienkārši cilvēki, kuri saprot humoru un nesāk par katru pateikto vārdu aizdomāties un iedomāties "kādā nozīmē tas bija teikts, vai, kas ar to bija domāts". Tā, ka cilvēks nesāk meklēt teiktajā slēptos zemūdens akmeņus un nepiesienas vārdiem. Tad komunikācijā starp mani un citu cilvēku ir ļoti viegla, jo pati esmu ļoti humoristiska, bieži atklāti kaut ko pasaku, varu pasmieties par sevi vai kaut ko piebilst, kas nav domāts ļauni :)

Ar vīriešiem ir brīvāk komunicēt jau izteikto iemeslu dēļ - tevi ātri pieņems bariņā, nepētīs tavas kurpes&kleitu, nagus ar kutikulām vai bez, un sazin ko vēl. Nevērps intrigas. Un vīriešiem ir vairāk arī humorizjūta, sievietes kaut kā visu saasināti uztver. Daudzas cenšas konkurēt, augstprātīgi noskatīties utml.

Manās paziņās ir gan sievietes, gan vīrieši, labākās 3 draudzenes gan ir sievietes, bet tā vai tā vieglāk komunicēt man ir ar vīriešiem.
16.06.2012 00:07 |
 
Reitings 16
Reģ: 11.06.2012
Lielākoties jau sievietes ir tādas intrigu cēlājas un dažkārt tiešām nav patīkami uzturēties kompānijās, kur tiek kāds aiz muguras aprunāts vai kalti plāni atriebībām un intrigām. Bet atzīstu, ka arī pati kādreiz esmu kādu aprunājusi. Tomēr parasti izvairos to nedarīt.
Ar vīriešiem šajā ziņā tomēr mazliet vieglāk lai gan visādi gadās. ;)
16.06.2012 00:12 |
 
Reitings 16
Reģ: 11.06.2012
*tb 'izvēlos to nedarīt.'
Laikam jau gulēt jāiet :D
16.06.2012 00:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits