aizdomājos.....;)

 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
Sēžot atvaļinājumā, mazliet aizdomājos, par mūžīgo tēmu - MĪLESTĪBA. Zinu, ka ši tēma apspriesta simtiem miljoniem reižu, bet tomēr....
Ko jums nozīmē mīlestība un kā mīļotais cilvēks to izrāda??? ;)
Manuprāt, pēdējā laikā tie maģiskie trīs vārdi "es tevi mīlu" ir mazliet novazāti. Nevienmēr ir vajadzīgs, lai tas otrs cilvēks tev saka, tos vārdus(lai gan nenoliegšu,ka man no sava mīļotā cilvēka, patīk dzirdēt tos vārdus, pēc iespējas biežāk, bet viņš man ir iemācījis- jo biežāk to saka, jo vairāk zūd to vārdu jēga, tas vairs naw tik īpaši), var taču savu mīlestību izrādīt ar darbiem. Ne vienmēr vajag milzīgu rožu klēpi, lielas dāvanas vai kaut kādas galejība, reizēm taču pietiek ar to, ka tu atnāc no darba, pilnīgi pārgurusi, tu paver dzīvokļa durvis, māja ir iztīrīta, no virtuves nāk pagatavotā ēdiena smarža, trauki ir nomazgāti, tev pretī nāk viņš, ar nošmulētu priekšautu, bet tu zini, viņš to visu ir darījis, tikai tāpēc, lai tu justos novērtēta, mīlēta un vajadzīga...
Man mīlestīna nenozīmē ziedus, dāvanas, bet tas ir tad, kad vakarā uz dīvana vari apsēsties, pieglausties mīļajam cilvēkam, viņš glāsta tavu roku, noskūpsta pieri un tu jūties, tik labi, cik vien var....
Nesen savam brālim jautāju, kā viņš domā, kas ir mīlestība.. viņš atbildēja, ka tas ir tad, kad tu savu mīļāko mašīnu, iedod otram...un ziniet viņam savā ziņā ir taisnība, mīlestība ir dot otram pašu labāko un neko negaidīt pretī....
Tapēc, mīlīši, neklusējiet, izrādiet saviem mīļajiem, cik ļoti viņus mīlat un novērtējat...;)

ps- neaizmirstiet pastāstīt savus jaukākos un mīļākos brīžus, ko otrs cilvēks tev ir sagādājis...;)
11.06.2012 12:58 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Karamelle - Cilvēks, arī vīrietis izveidojas par tādu, kāds viņš būs visu dzīvi, līdz 6 gadu vecumam. Ja neesi viņam stāvējusi klāt tajā periodā, tad neko pa savam mainīt nav iespējams.
11.06.2012 15:34 |
 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
katrā attiecībās uznāk tādi brīži, kad ir doma, ko pie joda es daru.... nu mani ši doma nomoka jau no vakardienas, jo salecos ar savu mīļumu un nevis bišškiņ,bet pamatīgi...:(
11.06.2012 15:35 |
 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
es enz vai var izmainīt otru cilvēku un vai tas vispār ir vajadzīgs.....jo uz skatu,ja cilvēks tev ir svarīgs un tu viņu mīli, tad tu viņu pieņem tādu, kāds viņš ir un nemaz negribi,lai viņš mainās....
11.06.2012 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
'Mainīt nevar, bet var pieradināt pie konkrētām lietām ;) mans arī ir no vispārējās NĒuķipuķi dzimtas ;) sākumā nebija nekādu buču, nekā. Bet pati spītīgi katru rītu devu buču prom uz darbu iedama, un tagad jau tā ir pieradis, ka pats liecās pretī vai, ja iet pirmais projām, tad dod :) Viss nāk un sākas ar mazumiņu ;)
Bet tas gan tiesa, ka pakāpeniski es pati atradinos no visas tādas mīlināšanās, un iespējams, ka, ja nākamais man būtu tāds uķi puķi, tad es būtu tas bubulis ;)
11.06.2012 15:38 |
 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
tā jau ir, ja esi kopā ar kādu, tu sāc pieņemt viņu un arī viņš sāk pieņem tevi, tā kā savā ziņā viss saiet līdzsvarā....
11.06.2012 15:40 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
ne pa tēmu
womankind-tev e-pasts! :)
11.06.2012 15:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)