Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izmisums

 
Reitings 63
Reģ: 09.12.2009
Man ir 21 gads, apstākļi ģimenē drausmīgi, mani no mājas patēvs ēd ārā, esmu bez darba, pabeidzu 1.kursu, sapratu ka nav priekš manis un no septembra domāju mācīties ko citu... šobrīd meklēju darbu, mājās apstākļi tik neciešami, ka kaut pieaudzis cilvēks uz mani kliedz, dzen izmisumā, es tik ļoti gribu tik prom no tās elles šobrīd, bet kā lai to izdaru? pat ja atrastu darbu, lai īrētu kādu dzīvokli mazu un pati iztiktu? esmu šobrīd bez līdzekļiem, vecāki neatbalsta neko... praktiski uz ielas.... palīdziet
09.06.2012 18:36 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Godīgi sakot, dzīvokli diez vai. Varbūt vienīgi caur paziņām, bet principā ar tādām algām, kādas ir Latvijā, pat ja šobrīd strādāsi pilnā slodzē, dzīvokli nevarēsi atļauties. Vari meklēt istabu kaut kur vai īrēt dzīvokli kopā ar vairākiem cilvēkiem (piemēram, tādiem pašiem studentiem).
Un ar kādām tiesībām viņš tevi dzen prom? Ja tu dzīvo arī kopā ar māti, ko viņa saka? Neiebilst pret šādu situāciju?
09.06.2012 18:50 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Meklee darbu un ej dziivot uz kojam. Draudzene taa dziivo un tiiri labi iztiek.
09.06.2012 18:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits