Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es biju šokā ..

 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
Mans stāsts ir par manas draudzenes darugu ,saku uzreiz pārim pāri jau 30 čalim tuvoja svar teikt 40,bet nu nepieteik jau tas ,ka viņš ar savu nenormālo greizserdību moka manu darudzeni ,tad šodien vispār bij akuriozs jautājums viņam man .Norēcos līka bet nu atbildēju viņam viņa man pa skaipu rakstīja.Un jautājums bija sekojoš ; vai sieviete var palikt stāvoklī ja seksa laikā viņai nebija labi.
Man pat rakstos smiekli nāk ,pieaudzis vīrietis un tādas lietas jautā un varu piebilst ,ka viņiem jau ir bērniņš.
Nezinu ko ar to gribēju teikt,bet nu nošokēja mani tas un sasmīdināja ar .
04.06.2012 13:24 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
murgs..
04.06.2012 13:25 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Viņš ir ar kādām garīgām problēmām?
04.06.2012 13:27 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Rosse un ko mums tagad darit?tevi paslavēt?vai kā?
04.06.2012 13:33 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Pareizi jautājumu uzdeva, Tu droši vien esi viena no frigīdām, bet viņš Tev vēl tikai labu- un grib,lai arī tādai kā Tev būtu kādreiz bērniņš, lai Tev vairs nebūtu laika līst viņu darīšanās....
jo es dotu 100% ka es vientuļa , un aiz nav ko darīt meklē mīnusus citu draudzeņu vīriešos!
04.06.2012 13:42 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
geno un Pūciņa*
es nelienu viņu darīšanās ,draudzene man pati zvan un raud par kārtējo skandālu ko viņš mājās uzrīko ja viņa no darb aatnākusi kaut par 10 min vēlāk ,tas nav normāli ,labi es saprotu ir bijis precējies pieķēra sievu gūltā ar citu ,bet nu tagad to visu izgāst uz manu darudzeni,pat viņai dzimšana sdienu visu sabojāja ,raudāja visu laiku. Viņa jau viņam teica ,lai iet un tak ārstējas ,ka tā nevar ,ka viņš moka ne tikai viņu ,bet sevi ar.
Un visam pa virsu ja viņa viņam atsaka seksu viņs ar varu viņu paņēma tā jau pāris rezes bija un to visu zinu tāpēc ka viņa man to pastāstija dalījās un es nezinu kā lai viņai palīdz.
Un par to ka es esu viena un vēl frigida nu nu ,k atik ne pašas.
04.06.2012 14:47 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
rosse - un kāpēc tu mums to stāstīji?
proti visu šo:
es nelienu viņu darīšanās ,draudzene man pati zvan un raud par kārtējo skandālu ko viņš mājās uzrīko ja viņa no darb aatnākusi kaut par 10 min vēlāk ,tas nav normāli ,labi es saprotu ir bijis precējies pieķēra sievu gūltā ar citu ,bet nu tagad to visu izgāst uz manu darudzeni,pat viņai dzimšana sdienu visu sabojāja ,raudāja visu laiku. Viņa jau viņam teica ,lai iet un tak ārstējas ,ka tā nevar ,ka viņš moka ne tikai viņu ,bet sevi ar.
Un visam pa virsu ja viņa viņam atsaka seksu viņs ar varu viņu paņēma tā jau pāris rezes bija un to visu zinu tāpēc ka viņa man to pastāstija dalījās un es nezinu kā lai viņai palīdz.
Un par to ka es esu viena un vēl frigida nu nu ,k atik ne pašas.

priekškam mums to zināt?
04.06.2012 14:49 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu, ja Tu esi draudzene, vārda visīstākajā nozīmēm, tad glāb viņu no attiecībām ar izvarotāju!! Tas taču nav normāli un pieļaujami.
Pofig sarakstes, griezsirdības un tizli jautājumi, bet paņemt ar varu ir izvarošana.
04.06.2012 14:49 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu womankind - ja sieviete negrib, un viņu paņem ar varu - tā ir izvarošana, vienalga vai tas ir draugs, vīrs vai svešs cilvēks. Ja esi laba darudzene, tad palīdzi savai draudzenei no tāda tikt prom.
04.06.2012 14:57 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
Es viņai to pašu teica ka tā skaitās izvarošana un teicu ka tā nevar tak dzīvot,bet es viņu nevaru piespiest viņu pamest ,es nezinu kā viņai palīdzēt ,varbūt tāpēc arī šeit uzrakstīju domāju ka varbūt kāda kaut ko sakarīgu ieteiktu ,bet nē uzreiz apsaukā un ko mums tagad darīt utt baigā darudzene utt,,bet redz par anālo seksu un pumpām pakālā un par mr var runāt normālas tēmas
Bet ka izstāsta šādu patiešam murgainu dzīvi ko takad piedzīvo mana darudzene tad nu tas ir ak Kungs
Un starpcitu mēs draudzējāmies jau gandrīz 20 gadus un zinam ka varam viena otrai kaut vai nakts vidū zvanīt un palīdzēs un tā jau ir bijis,cik es reižu neesu skrējusi ar mašīnu viņai pakaļ un izpalīdzēt likstās un cik viņa man ir daudz grūtos brīžos palīdzējusi ,kaut Jums būtu tāda darudzene,bet tagad jūtos bezpalīdzīga ka nevaru palīdzēt
04.06.2012 15:08 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu tad tu neko nevari darīt, ja sieviete pati muļķe un ļauj sevi tā pazemot, tad vienīgais, ko tu kā draudzene vari darīt ir atbalstīt.

Gan jau, ka viņa vairāk domā, ka jau par vecu, ka viena nevarēs un, ka mīlestība viņu gan jau kādreiz izmainīs, traki, bet nu es nezinu kā palīdzēt šādā situācijā, tas ir tas pats, kas alkoholiķim nevar palīdzēt, ja pats to nevēlas.
04.06.2012 15:16 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
Liliii
es tieši par to domāju ,ka viņai bail palikt vienai un tāpēc cieš visu ,bet ir brīži kad viņa saka ka izdzītu šo no mājs ,bet tad atkal problēma kā ar mazo jo no dārziņa ar viņas darba grafiku viņa nespēj savienu
04.06.2012 15:39 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
vispār tēma bija par to,ka tevi sasmīdināja viņa drauga muļķīgais jautājums, nevis kāda gan sūdīga dzīve ir tavai draudzenei.
04.06.2012 15:41 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
zilbuliite
nu tas ko viņš man šorīt pajautāja mani nošokēja galīgi ,tad jau nav ko brīnītiesa par katru jauno diskusi vai esu stāvoklī vai nē ,kur Jūs meičas tik ļoti noliekat citas.Tag zinat ka arī pieaudzis vīrietsi var būt tik dumjš ,ka uzdod šadu jautājumu. Un protams man atēma nu ir nenormāli murgaina utt,bet tēmas ar cik pušiem pārgulēju un cik ilgi var izturēt bez seksa un par kliktora kairināšanu utt tās ir super druper puper tēmas
04.06.2012 15:48 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
nu ja tev nepatīk tās super-duper tēmas, tad nelasi..
04.06.2012 15:57 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
nu a ko lasi manu tēmu
04.06.2012 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 654
Reģ: 31.03.2012
Stulbi ir apspriest sveša cilvēka dzīvi. Ne tava dzīve, ne tavas problēmas. Par to frigidu piekrītu. :D
04.06.2012 16:49 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
es lasu visas tēmas..neba es esmu tā,kas saka,ak visas seksa, MR tēmas ir galīgi garām..
vien sasmīdināja tava vēlme paklačoties par savu draudzeni...un ja nu viņa to lasa? situācija nav tik ikdienišķa,lai viņa neatpazītu savu dzīvesstāstu...kāda tev tur darīšana? ja būtu ieinteresēta,tad viņa pati aizietu prom no viņa...bet neiet.
04.06.2012 16:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es gribeeju teikt kaut ko par to "svesu cilveeku dziivi"-tad jau nevaram lasiit arii biograafijas ,lasiit rakstus par ieveerojamiem ,bet mums svesiem cilveekiem ,un paarrunaat tos!Kaadreiz tiesi no svesu cilveeku veiksmiigiem,neveiksmiigiem piemeeriem muusu dziive loti izmainaas ,ietekmeejoties no rakstiitaa...!
Rosse- viiriesa jautaajums ir diiivains,varbuut gribeeja jautaaat ko citu,bet iznaaca taads neveikls jautaajums,kaa sis!Pilniigi piekriitu ,ka seks ar varu ir izvarosana-attiecas arii uz viiru,draugu utt
Atceros teemu par apauglosanos un mees diskuteejaam par to,ka liela orgasma laikaa sieviete apauglojas LABAAK-to uzskata arii aarsti seit!
04.06.2012 17:13 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
Es gribeeju teikt kaut ko par to "svesu cilveeku dziivi"-tad jau nevaram lasiit arii biograafijas ,lasiit rakstus par ieveerojamiem ,bet mums svesiem cilveekiem ,un paarrunaat tos!Kaadreiz tiesi no svesu cilveeku veiksmiigiem,neveiksmiigiem piemeeriem muusu dziive loti izmainaas ,ietekmeejoties no rakstiitaa...!


piekrītu Emanuellei ;)
un es nesaprotu, kāpēc apspriest draudzenes dzīvi te tagad pēkšņi skaitās TIK STULBI? kā jau minēja, runāt par pumpām pakaļā un citām lietām mēs mierīgi varam, bet tiklīdz šeit mēģina prasīt kādu padomu par reālo dzīvi, vienalga, kuru, uzreiz noriešana no galvas līdz kājām, kas tu par draudzeni utt.
meitene to raksta tāpēc, ka arī viņu uztrauc draudzenes dzīve, un es domāju, ja mani spiestu situācija es varbūt to nerakstītu forumā, bet drošivien, rīkotos ar to pašu domu, prasīt padomu citiem cilvēkiem. tas ir tikai normāli...
04.06.2012 17:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Passion-tiesi taa!Mees tacu vaardus neminam...!Tas varbuut nebuutu pareizi-mineet vaardu un uzvaardu...kaadreiz ,pirmaa momentaa ,citu cilveeku likstas liekas nebuutiskas...tas jau nekad nenotiks ar mani...,bet tad saakam skatiities dzilaak...izraadaas ,ka mees pasas kaadreiz nemaz tik taalu neesam no taa, kas noticis taja un tajaa situaacijaa!Man loti patiik staasti no reaalas dziives-padara so forumu taadu veertiigaaku varbuut-nav runas tikai par to-no riita pieceelos un izdzeeru kafiju,vai -sodien naak miegs....ko daudz var izjust no sii teikuma...?!
Mans viirs vienmeer smejas,ka man patiik draama-varbuut!?:)
04.06.2012 18:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits