Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas mainījās jūsu dzīvē pēc svara nomešanas?

 
Reitings 7
Reģ: 20.02.2011
Man ir pilnībā pazudusi motivācija gan sportot, gan ēst veselīgi, jo tie nav 2 vai 5 kg, kas būtu jānomet, bet gan daudz vairāk. Pašlaik ir tāda sajūta, ka esmu vienkārši pretīga, izskatos kā cūka. Cenšos nesēdēt 4 sienās un apmeklēju pasākumus, taču lai vai cik jautri tur būtu, nekad nepamet sajūta, ka esmu 5x lielāka nekā apkārtējie un puišiem nepatīku, izskatos debīli. Jā, pašvērtējums svara dēļ ir diezgan manāmi krities. Jūtos nedroši, vienmēr liekas, ka visi mani aprunā, ka vecāki un radinieki ņirgājas aiz muguras. Būtu jauki, ja kāda meitene mani spētu iedvesmot ar savu stāstu vai jebko citu, kas man dotu pārliecību, ka viss tomēr var būt savādāk un mainīties pēc kg nomešanas..

Ps. Šoreiz padomi no sērijas "vispirms sakārto galvu/pašapziņu un tad ķermeni" nederēs, jo esmu mēģinājusi, bet tas viss atduras brīdī, kad atkal jebkādā dzīves nozarē vai situācijā tiek aizskarts mans izskats. Es nesaprotu, kādēļ esmu tik vāja un nespēju saņemties, tāpēc lūdzu palīdzību (vismaz morālu) jums...

Garantija noteikti nav simtprocentīga, bet vai ir iespējams, ka pēc svara nomešanas visas problēmas manā galvā izzdudīs, ja lielākoties pašreiz viss šķiet saistīts tikai ar manu ķermeni!?

Paldies par gudrajām atbildēm, pārmetumiem un visu pārejo jau iepriekš. : )
03.06.2012 18:44 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
domāju, ka tev vajadzētu ēst vairāk augļus, dārzeņus, dzert vairāk ūdens. No saviem vērojumiem secinu, ka svaru itin labi var nomest:

neēdu baltmaizi - 1kg nost apmēram

nelietot tik daudz sāli- 4 kg apmēram nost

un nekādu saldumu - vienīgi saldējumu var atļauties ;) lasīju, ka ir tāda saldējuma diēta un ja nelieto treknos saldējumus, tad varot sadedzināt kcal.
Vēl, nav ne jausmas, bet laikam jau patiesība, ka stundu košļājot košļenes var sadedzināt 11 kcal.

varbūt vari sākt ar kaut ko normālu. Nu piemēram katru dienu padejot kādu stundiņu, ja par daudz tad pusstundu. un vari arī staigāt garus gabalus, staigā kur vien var un cik daudz var. :)
Lai veicas nomest svaru! :)
12.07.2012 22:07 |
 
Reitings 401
Reģ: 01.11.2011
Es domāju, ka daļa problēmu, kas ir tavā galvā tiešām varētu pazust. Spriežu no savas pieredzes. Man ir paliela riepiņa, jo visvairāk man viss nostājas uz vēdera. Arī mēdzu kompleksot par to, bet kolīdz sanāk pāris dienas ēst minimāli (ne diētojoties, bet vienkārši pārāk saspringts darba grafiks dažkārt), tā vēders vairs arī nav tik izgāzies un izskatās tīri pieņemami. Tad man arī vienmēr pašapziņa ir daudz augstāka, jūtos daudz pozitīvāka vairāk smaidu un komunicēju ar cilvēkiem un no rītiem vienmēr prieks, ka nav stundām ilgi jādomā, ko uzvilkt, bet var vilkt gandrīz jebko. Katrā ziņā es zinu, ka, ja es savāktu savu vēderu uz ilgāku laiku (pareiza ēšana+sports), daļa no manām problēmām un kompleksiem noteikti pazustu. Ticu, ka tev arī tā varētu būt! Lai izdodas! :)
23.06.2012 21:47 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Iesaku sākt iet uz bodybikiem :) Man kaut kā liekas, ka tā lieta ir ļoti efektīga un forša, kad sāk to darīt! Un, protams, ēst normāli :)
09.06.2012 20:21 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Lai es sāktu skriet man vajag kompāniju, jo esmu pārāk slinka, lai 1 to darītu. Manā gadījumā tā ir vecākā māsa. Varbūt arī Tev ir kāds cilvēciņš, kas Tevi uzmundrina? Noteikti tas palīdz. Un pašapziņu tas uzlabo un džeki arī klāt līp. Viena draudzene vienas vasaras laikā kļuva par sexbombu....gāja pie dietoloģes Lolitas Neimanes un ar tēti katru dienu skrēja.
09.06.2012 20:08 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Atvēru kolu pims sāku lasīt diskusiju. Tagad leju ārā :D
09.06.2012 20:03 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Esmu bijusi resna un tieva un resna un tieva un atkal esmu resna, esmu tievējusi pārsvarā tikai nepareizā ceļā, laikam ne tikai pārsvarā, bet vienmēr.
Un visbiežāk jutos slikti arī tieva esot, citi man teica, ka labi izskatos utt, bet man vienmēr likās, ka esmu muca, tikai vienu reizi arī ne pārāk veselīgi tievējot, bet paralēli biju ļoti samīlējusies, es tik tiešām jutos ļoti labi, jutos skaista. Tātad no savām pieredzēm secinu, ka tas kā Tu jutīsies pēc svara nomešanas īstenībā ir atkarīgs kā TU to nometīsi, ja Tu sevi mocīsi, tad Tu vienmēr liksies sev neglīta utt, nepilnīga, jo Tu būsi izvēlējusies būt upuris. Ja Tu nometīsi vienkārši, viegli pamainot kādas nianses un par to ikdienā neispringsi tad būs viss labi.
Es to vēl pati nemāku šobrīd katru rītu sāku jaunu dzīvi ar pareizu ēšanu un katru vakaru beidzu ar kilogramiem saldumu, tas viss ir vienkārši ir psiholoģija un es zinu, kāpēc man tā ir. Tu zini kāpēc Tev?
05.06.2012 09:08 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Svēru 74 kg uz 173cm augumu, jutos reāli resna un sapratu, ka jādara kaut kas, jo nav jauki izskatīties kā grūtniecei. Sāku apmeklēt sporta klubu 3-6 reizes nedēļā (aerobika pamatā plus pilates/joga/zumba). BET svars sāka nākts nost tikai tad, kad sāku domāt, ko lieku mutē. Šo 6dien mans svars jau bija 63,5kg(sportoju 2,5 mēnešus). Jūtos pārliecinātāka, mīlu sevi vairāk un galu galā beidzot nav jāvelk 42. izmēra bikses... Kādreiz jau pierijos tos čipsus vai tml., bet ātri vien nožēloju, jo svars smuki uznāk par kādu kg virsū. Tagdad vakariņās man ir vai nu bezpiedevu jogurts, vājpiena biezpiens, zemenes nu viens no šī klāsta un pa dienu ēdu vairāk vai mazāk ko gribu. Atkal BET, ēdu maz - ja šokolādi, tad vienu gabaliņu. Ja riekstus, tad 4 gabalus piem. ar 4 ām datelēm - tās man kā otrās brokastis. Četras stundas pirms miega neēdu, vairs pat neprasās. Tā dzīvojot esmu zaudējusi šo svaru, vēlētos svērt aptuveni 57 kg, zinu, ka sasniegšu to, jo nu jau man tas ir dzīvesveids, nedomāju par to kā diētu - kad beigsies.
Lai veicas arī tev! ;)
04.06.2012 18:22 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu man 13 vai 14 gados bija 57 kg, kas uz amnu ta briza augumu izskatijas daudz pa daudz. tad nu es nometu svaru lidz 45kg...izskatijos drausmigi, un galvenais-man pasai nemaz tolaik nelikas, ka kaut kas stupri butu mainijies, jo tolaik redzeju spoguli to pasu meiteni....tatad visa ta sals ir galva!

mainot esanas paradumus, notievejot, sievietes nereti klust sieviskigakas, sak pirkt augumu izcelosu apgerbu, smaidigakas, atod nereti draugu. patiesiba viss mainas.
04.06.2012 15:54 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
var padalīties ar kolēģes pieredzi.
Viņa iestājās svara vērotājos.. arī bija diezgan apaļa un "nošļukusi", bet kad nometa kādus 10 kg, pat nebija ļoti slaida - vairāk tāda "saturīga" .. viņa vienkārši mirdzēja.. nemitītgi smaidīja.. protams, noaminīja ārējo tēlu, matu griezumu, drēbes.. izskatījās smuka.. un pati teica, ka esot tāda sajūta, ka visi puiši atskatās.. un nupat viņa apprecējās :) .. un ir laimīga...
pirms svara nomešanas bija vienkārša.. vienmēr mazliet pūcīga... neapmierināta pelēkā pele.. tagad - tāds dzīvespriecīgs cilvēciņš.. taisni vai ka prieks...
04.06.2012 15:00 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Man arī ir bijis tā, ka kad slikti jūtos un šķiet, ka dzīvē viss ir haosā un neiet, sāk likties, ka pat tie liekie 5 kg pie vainas (kur nu vēl, ja vairāk) un, ja tos nomestu viss būtu perfekti. Te jau meitenes rakstīja, ka viss ir galvā un tā var tikt arī pie anoreksijas/bulīmijas, jo galu galā attapsies sverot jau -10 kg zem vēlamā svara un joprojām spogulī redzēsi liekos kilogramus. Tādēļ manuprāt, sportot vajag, veselīgi ēst arī, bet uztver to kā enerģijas avotu, kā rūpes par veselību, kā jaunas, pozitīvas emocijas un neiespringt uz to, cik nometi. Vispār nezinu vai ir vērts svērties un mērīties.
04.06.2012 14:55 |
 
Reitings 122
Reģ: 29.01.2009
Nelasīju komentāru - vienkārši pārāk daudz! :D

Galvenais apzināties, kādēļ gribi nomest svaru - vai tas ir veselības, izskata vai labsajūtas dēļ. Varu apstiprināt, ka visi šie argumenti ir diezgan pamatoti. :) Un NEVAJAG klausīties, ko citi muld - ja gribi kaut ko darīt lietas labā, tad DARI. Bet nevajag gaidīt, ka uzreiz viss tik viegli ies - tas ir smags darbs, galvenokārt jau pašai ar sevi - sevis disciplinēšana. Es vienmēr paskatos no tāda viedokļa - vai tas cepums (vai jebkas, kas man garšo un labprāt ēdu) man kaut ko labu dos, jebšu, vai es labāk neapēdu šo gardumu un turos pie sava nospraustā mērķa.

Svarīgi ir zināt, ko TU GRIBI un tad rīkoties, attiecībā no nospraustā mērķa. VISS IZDOSIES - tici sev! :)
04.06.2012 14:40 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.05.2012
Es zinu to, ka nedriikstu eest maizi, kartupeljus, vistu aadas un saldumus kvantumos, pieturoties pie shii + needu peec seshiem + masaazinjas = redzams rezultats. Peec seshiem tikai teejas, uudens...shad un tad kaads auglis, bet tad veeders kaa bumba. A pa dienu eedu visu un pa bishkam.... gadaas jau arii kaads saldums, jo nespeeju dziivot bez saldumiem, bet ne taados daudzumos kaa 15mit gados :D
04.06.2012 14:16 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
mmm, nu jā, 85 kg tavā vecumā ir daudz, BET.. man ir zināmam meitene, kura garumā ir aptuveni 1,73-74 un sver 100 kg, un skolā svērāmies, esmu garāka, bet daudz,daudz vieglāka un tievāka. un viņa nepārdzīvo par to svaru tik ļoti kā par to, ka tas svars ir nevis nolaidības dēļ, bet gan veselības problēmu rezultātā, jo viņa agrāk bija smalka.. kaut kas ar sirdi, vairogdziedzeri u.tml. diezgan traki, bet viņa notievēt nedrīkst, mati viņai vispār ir nežēlīgi plāni un šķidri, tik žēl.. tāpēc, tām ,kurām ir iespēja, kuras to var darīt, pirmām kārtām, priecājieties un dariet ar prieku, jo citi cilvēki, lai kā nepatiktu sev, nedrīkst pazaudēt nevienu pašu kg!
04.06.2012 13:33 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Sveika!

Visus komentārus gan nepārlasīju, bet ir aizķēries kāds padoms priekš Tevis!

1kārt jau sāc mīlēt sevi! Vienalga tieva/resna tam nav nozīmes, bet paskatoties spogulī - pasmaidi uz saviem liekajiem kg! Jā, viņi ir, bet Tev nav tagad jāskrien pa galvu pa kaklu viņus ātrāk dabūt nost, vienkārši patiešām - padomā pirms tievēšanas!

2kārt padomā kam Tev tā tievēšana vajadzīga, tāpēc, ka nepatīc sev vai citiem, un iedomājies kādu Tu būsi bez tiem liekajiem kg, varēsi staigāt augsti paceltu galvu, būsi pašpārliecinātāka, un visi skatoties uz Tevis pat tad ja Tev arī būs kāds lieks kg, tos tauciņus nepamanīs, bet Tevi kā jaunu sievieti, kura zin ko vēlas un iet ar savu mērķi uz priekšu!

3kārt kā sasniegt skaisto augumu? Diētas nevajag, jo kā daudzas no mums zina, izmēģinātā diēta ir tikai sākuma skaistums, pēc tam Tu pēc diētas izbadējusies skriesi pie ledusskapja un rīsi visu kas iespējams! Vajag visu pamazām, lai organisms pierod pie tā ko dari! Sāc rītu ar nosvēršanos uz svariem, lai redzi katru dienu rezultātu, kas noteikti būs! Pēc tam seko ūdens glāze, un tad nelielās porcijās brokastis. Ēd vieglu ēdienu, mazās porcijās! Palutini sevi, bet nevis ar visu šokolādes tāfelīti, bet sadali šokolādi nedēļai. Centies neest pēc 6šiem. Tas patiesi darbojas! No rīta tik viegla sajūta būs vēderā. Zinu daudzas meitenes, kas tā uztur sevi formā, un tas ir veselīgi un to pat iesaka dietoloģes.

4kārt fiziskās aktivitātes. Staigā visur ar kājām, vai brauc ar riteni. Vasarā daudz peldies. Katru dienu pavingro, uztaisi presītes vai vakarā pie labas mūzikas, paskrien, arī jutīsies labāk nākošajā dienā!

5kārt katru dienu nosveroties, redzēs rezultātus, kas būs pozitīvi, Tev uzreiz gribēsies to atkārtot, jo redzēsi ka patiesi kļūsti slaidāka! Ja jūti, ka tuvojas lūzuma punkts, palasi šo forumu ar ieteikumiem no mums cosmo meitenēm, paliks labāk un nepadodies!

Lai vecas meitēn!
04.06.2012 11:36 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
No manas pieredzes - ja ar domāšanu un pašvērtējumu nav viss kārtībā, arī pēc svara nomešanas tas pats no sevis neuzlabosies. Jo visu laiku liekas, ka kaut ko tomēr vēl var "nomest" un tieši tad, kad tas "kaut kas" tiks nomests, dzīve pēkšņi zaigos zelta krāsās. Es sev nepatiku pat tad, kad sāku svērt nepieklājīgi maz un izskatījos tieši tāpat. Ja tu nebeigsi domāt, ka esi cūka un visiem nepatīc, arī pēc 10 nomestiem kg tu domāsi tieši tāpat, vai arī atradīsi aizvien jaunus iemeslus, kāpēc tu apkārtējiem nepatīc.
Mīlētas un laimīgas ir gan ļoti tievas, gan vidējas, gan apaļīgas sievietes. Pat resnākajai sievietei pasaulē ir vīrs un bērni. Līdz ar to, nevis svara dēļ tu sevi nemīli un it kā nepatīc apkārtējiem, bet gan svars ir iegansts sevi par kaut ko šaustīt. Nebūs liekais svars, būs pārāk plāni mati vai pumpaina āda. Tāpēc, neko citu kā sevis iemīlēšanu nevaru novēlēt.
04.06.2012 11:24 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Roxy Stipri maldies, vīrieši pamana gan celulītu, gan liekos kg, gan jaunas pumpas uz sejas, gan nevīšīgi uzliktu make up, gan matu spīdumu, frizūru utt. Vienkārši viņi daļa vēl ir galanti un neaizrāda tik bieži. Protams, ir arī tādi, kas nepamana neko, bet, šķiet, ļoti reti.
04.06.2012 11:13 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Šeit neiet runa par caurbirām, bet gan par cilvēkiem, kam ir bijušas problēmas ar svaru vai kuriem ir jāpiedomā ko ēd, lai neuzresnētu! Caurbiras lai staigā apkārt laimīgas, par tādām ne ko runāt, ne intereses nekādas, jo ne autorei, ne citām meitenēm ,kas te dalās ar pieredzi kg zaudēšanā, nav nekāda sakara ar caurbirām un te neapsriež ko tās tur var atļauties ēst, bet gan par parastiem cilvēkiem ,kam tas iet labumā!!!
04.06.2012 10:50 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Un vēl... tievuma standarts ir mūsu galvās... ja vēlme iz izpatikt puišiem, tad nu galīgi nav jābadojas līdz kaulu kambarim... vīrieši daudzas lietas neredz, piemēram celulītu.. sievietes kā trakas mēģina to apkarot, bet vīrieši vien noplāta rokas un pajautā kas tas tāds...

Interesanti bija, noklausīties puišu komentārus par vienu meiteni, kura man kā sievietei šķita, ļoti bezgaumīga , jo bija apaļa toties uzvilkusi minisvārkus un krekliņu tādu, ka lielās krūtis vienkārši vēlās laukā un pēc sejas bija nu patiešām neglīta... toties veči visi kā viens iefanoja... viņi neredzēja ne resnās kājas ne briesmīgo ģīmi un tizlo frizūru.
04.06.2012 10:42 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
šie slaidie cilvēki ēd, bet ēd mazākas porcijas, netaukainu ēdienu, atsakas no cukura un nelieto fastfood, saldumus, bulciņas uc dranķus!!! Bet viņi ēd!!! ĒD!!!! Tikai savādāk.

Pilnīgas muļķības. Jā, tā ēd tie slaidie, kuri nevar atļauties apēst bulciņu, jo tā uzreiz aizskrien nosēžās uz dibena uz palikšanu. :) Bet tie, kuriem paveicies ar vielmaiņu, ēd vēl vairāk un trakāk kā mēs visas kopā un tikuntā ir tievuļi. Zinu ļoti daudzas izcili tievas meitenes un viņas tiešām ēd gan visus draņķus, gan fasfoodus no rīta līdz vakaram un dzīvo tievas un laimīgas tālāk. :)
04.06.2012 10:31 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Nepiekrītu tām, kas apgalvo ka svara zaudēšana dzīvi nemaina un ka tai nav sakara ar pašapziņu!! Skolas laikā katru dienu ''palutināju'' sevi ar pāris čipsu pakām, daudz šokolādēm, kologramu konfektēm un tml Biju resna, saņēmu arī komentārus par to. Tad bija vienalga, līdz kādos 17 gados sapratu, ka nevēlos tāda būt un sāku tievēt. Zaudēju vairāk kā 15 kg. Kā? Katru dienu 45 min skriešana vai lecamaukla, vingrošana - visu darīju mājās, neizdodot ne kapeiku, jo tai motivācijai ir jābūt sevī, tikai tad izdosies!!! Ēdu veselīgi - pārsvarā pārtiku no kefīra/paniņām, griķiem, vistas filejas, dārzeņiem, klijām. Man tas viss garšo. Sākumā ir grūti, gribas saldo, sāļo, bet kas ieietas tas dzīvesveids un regulārs sports, tad parādas tāda viegluma, tīrības sajūta, nemaz pat negribas vairs piesārņot organismu ar čipsiem. Galvenais - kad sasniegts svars, pie vecā nedrīkst atgriezties!! Sākot tievēt, jāapdomā, vai dēļ tievuma esi gatava mainīties uz visu mūžu - ēšanas ziņā! Ja ne, tad nesāc, visas pūles būs veltas!
Mans mērķis un motivācija bija tas, cik skaisti izskatas slaidās meitenes. Arī tagad, ejot pa ielu, noskatos uz slaidām kājiņām un maziem dibeniem, stigru augumu. Un motivācija ir arī skatīties uz taukiem pāri jostai, krokām uz muguras. Vai resniem cilvēkiem mini bikini jūrmalā. Es negribu tāda būs, un tas arī motivē!
Kas mainas dzīvē, kad notievē? Oi oi cik daudz kas!!! Ir patīkami no rīta pamosties, ieskatīties spogulī un patikt sev! Var vilkt to ko gribas, skaistus svārciņus, kleitas. Nekas neveļas pāri jostai, izskaties skesīgi peldkostīmā. Nevar aprakstīt to brīvības sajūtu, harmoniju ar sevi. Protams arī vīriešiem (ar retiem izņēmumiem) patīk meitenes ar skaistu augumu un normālu svaru. Notievējot mainas visa dzīve, jo beidzot patikt sev - tas ir kā piedzimt no jauna!

autorei: maini domāšanu, tiešām! Nav jāskatas fashion tv, tievējot un uzstādot mērķus, obligāti jāņem vērā, kādu tievumu/izmēru atļauj tavi kauli, izvēlies reālu mērķi un tiecies uz to! Būt slaidam ir dzīvesveids, un tā nav badošanās, šie slaidie cilvēki ēd, bet ēd mazākas porcijas, netaukainu ēdienu, atsakas no cukura un nelieto fastfood, saldumus, bulciņas uc dranķus!!! Bet viņi ēd!!! ĒD!!!! Tikai savādāk. Un iesaku pievērsites arī ūdens dzeršanai. Sports tievēšanu paātrinās un padarīs augumu stingru. Tu visu vari izdarīt, tikai izlem - vai esi gatava un vēlies mainīt savu ēdienkati un dzīvesveidu? Lai notievētu, jāpārvelk strīpa līdzšinējam dzīvesveidam. Tā ka ir diezgan ko pastrādāt ar savu galvu un izlemt!


Un neviens padoms nelīdzēs, kamēr tev pašai par sevi būs vienalga: ''es tik daudz apēdu vienā ēdienreizē - nemāku vairs sevi kontrolēt un sāta sajūta ir pazudusi pilnībā - ēdu vēl vairāk, nekā vīrieši.'' Kad tiešām gribēsi būt tieva, šo teikumu vairs neteiksi, tai vēlmei notievēt jābūt cilvēkā iekšā, motivāciju nevar iedot, uzdāvināt utt
04.06.2012 10:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits