Sirdsāpe.

 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Hey, meitenes! Gari jāstāsta, bet gribas izkratīt šo savu sirdsāpi un ieklausīties jūsu viedokļos.

Esmu ar puisi kopā 2gadus. Pametu visu Lv, lai būtu ar viņu kopā UK. Viss bija lieliski, nu, jau kā gadu esmu te. Puisim iepriekš ir bijušas 4 gadu attiecības, kas vēljoprojām velkas līdzi, kas mani totāli grauž. Bet pagātni tā vienkārši no dzīves nevar izsvītrot, diemžēl. Viņš viņu ļoti mīlēja, bet viņa viņu pameta aizskrienot pie cita. Ir nu re pagājuši šie 2 gadi, ik pa laikam viņa uzpeldējusi, tad nozudusi un tā. Bet pēdejā nedēļa ir bijusi traka. šī izdomājusi, ka ir mainījusies un grib atpakaļ un sola darīt viņu par laimīgāko cilvēku pasaulē, lai tikai dod iespēju. Zinot cik stipri viņš viņu mīlēja, dzērumā viņam uznāk šīs sirdsāpes. Tad nu lūk. Pārs dienas atpakaļ sanāca asa diskusija ar to meiteni un viņa man atklāti pateica - es cīnīšos par viņu, viņš man raksta utt. Teicu šai, ka neraksta jau gan, redzu kam raksta un ko. Prasīju puisim, ko tas nozīmē, kas tās par lietām. Viņš teica lai aizmirstu viņa tikai grib izjaukt mūsu attiecības...izrunājāmies, viss atkal bija lieliski, līdz šodienai...Uzgāju augšā un ko es redzu - viņš raksta viņai epastu, cik ļoti ilgojas un mīl...iebliezu viņam pļauku no visas sirds , tāka pašai sāpēja pēc tam roka...izraudājos...domāju ko darīt un kā, jo esmu te viena UK, man nav pat īsti te draugu pie kuriem prasīt palīdzību...sazvanīju pazīstamo blakus pilsētā, puisi ( brāļa draudzenes brāli), sāku kravāt koferus , bet viņš lūdza palikt, nestrebt karstu, raudāja...tad nu runājām, bet tākā dzēris , tad īpaši galvā neņēmu tikai uzdevu jautājumu, vai aizrakstīja to vēstuli. Viņš teica ka nē. Aizgāja šis gulēt , piesēdos pie kompja, lai ieietu epastā, bet viņš nebija izlogojies no sava. sāku lasīt un kritu vēl lielākās sirdsāpēs - viņš pēc mūsu sarunas uzraksta - tev ir iespēja, es tikko ar viņu izšķīros! Kautgan ne mēs šķīrušies nekā. Sī atrakstījusi - tiešām, esmu tik laimīga, nevaru sagaidīt kad satikšu tevi utt, dod man lūdzu iespēju, tiešām, esmu mainījusies. viņš: es tev dodu otro un pēdejo iespēju. man pofig ko viņa saka. - Es nezinu ko domāt un kā rīkoties tālāk. Veselais saprāts saprot, ka viss, bet sirds - es viņu mīlu. Tik ļoti sāp. Galvenais, ka viņš viņai raksta tikai dzērumā, skaidrā viņš dievina mani. Bet kas tās pat attiecībām.....Nesaprotu, kapēc viņš man lūdza palikt un nebraukt vēl šodien nekur, ka grib parunāt ar mani rītā...
Tik, tik ļoti bēdīgi. Nezinu ko domāt un ko darīt un kā rīkoties tālāk....:(
Murgaini sarakstīts, bet ceru, ka domu uzvērāt. Es nesaprotu, ja viņš tik ļoti grib būt kopā ar viņu kapēc nelaiž mani prom, šī nav pirmā reize, kad esmu vēlējusies aiziet...
Lieki teikt ka tā meitene viņam sačakarēja dzīvi (attieksmi pret meitenēm, pret dzīvi, pret visu).
31.05.2012 04:52 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
BizBiz! Malacis-tā ir pareizā attieksme! :) Lai veicas!
31.05.2012 15:45 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
un tikai jums, daiļās dāmas, pateicoties pār mani nāca apskaidrība, ka esmu kā vairāk vērta. nožēlu tikai to, ka jau vakar nedevos prom. nekas, izdarīšu šo šodien. pasāpēs un aizmirsīsies. viss kas mūs nenogalina padara mūs stiprākas, kā sacīt jāsaka. lai dzīvo savu perfekto dzīvi, ja nespēja novērtēt, ka esmu laba mājsaimniece, ka vienmēr bija siltas vakariņas, pustdienas, uzkopts mājoklis, mājīgums , ka visiem viņa draugiem siekala tecēja mani ieraugot un biju saņēmusi entos piedāvājumus pamest viņu, bet es vienmēr biju tikai sapņos par viņu, ka biju lieliska gultā un viņš krita kaifā ik katru reizi, ka man ir mērķi dzīvē un griba neapstāties vienā punktā. Viņam ar to skuķi, kura pieradusi dancināt visus pēc savas stabules un kurai interesē tikai nauda, nebūs nekādas nākotnes. Viņš atkal attapsies dziļi bezdibenī no kura es viņu izvilku un atgriezu atpakaļ dzīvē, lai jau! viņš nav manis vērts, žēl ka to es saprotu tikai tagad, nevis pašā sākumā. Bet noteikti tā tam bija jānotiek, dzīvē nekas nenotiek bez iemesla. Bez šīs pieredzes es noteiktu nebūtu tur kur esmu tagad. Varu pateikt paldies viņam par to, ka esmu te UK un man ir tik satriecošs darba piedāvājums. Man būs viss, bet viņš būs tikai noliktavas strādnieks un ticu tam, ka viņš man vēl kauks cik ļoti grib atpakaļ, bet viņš man vairs tad nebūs nekas - tikai tukša vieta.
31.05.2012 15:56 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Lasot var saprast to, ka Jūs nederat nemaz kopā - Tu esi kkas daudz daudz labāks par viņu un esi pelnijusi tādu pašu, tikpat labu cilvēku blakām, nevis šādu tipu, kas var tā izrīkoties.
31.05.2012 16:01 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
BizBiz- kur viņš ir tagad? es tev ieteiktu aiziet tikmēr,kamēr viņa nav mājās,lai nesākas stulbo stirnu acu rādīšana un ceļos kriššana, un tu paliksi tur pat kur bijusi...
31.05.2012 16:02 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Lai pēc iespējas ātrāk pārdzīvotu, no savas pieredzes varu ieteikt, ka nekad necenties uzzināt, kā viņam klājas, ar ko viņš nodarbojas, kur strādā, ar ko guļ kopā, ar ko ēd kopā utt., vienkārši tas cilvēks tev vairs neeksistē! Skatos, ka šobrīd esi apņēmības pilna nepadoties, tev ir konkrēti mērķi, ieceres. Šī situācija tev dos papildus spēku cīnīties! Tad arī to tev novēlu!
31.05.2012 16:07 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Viņa dēļ nav jāupurē sava dzīve-jāmetas uz LV utt., ja iet labi UK, tad paliec tur, bet ne ar viņu-kas zin,varbūt drīz satiksi savu lielo mīlu.
31.05.2012 16:10 |
 
Reitings 188
Reģ: 08.04.2012
Hm,personisks jautajums,bet kur var nopelnit 700 nedela(!) ?
31.05.2012 16:12 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Zinu, ka Anglijā IT nozarē var pelnīt 10 tūkstošus menesī.
31.05.2012 16:16 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Heaven* - zelta bedri raku pati! ;) lielā uzņēmumā, pazīstams visā UK, sadarbojas ar daudzām pasaules valstīm ;)
31.05.2012 16:17 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Zane , jā, bet tur ir jābūt vienkārši kautkādam ģēnijam , lai tāds latvietīts tiktu iekšā. Bet zinu vienu, kas arī strādā IT jomā un pelna ap 6000 mēnesī.
31.05.2012 16:18 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
BizBiz, esi malacis! Domāju, ka izdarīji pareizo izvēli! Nevajag padoties pie mazākajām grūtībām, bet tikai ar lielāku sparu dot pretī. Es arī ticu, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Tev viss izdosies, un cosmo meičas turēs par tevi īkšķus!
31.05.2012 16:31 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Nav jābūt ģēnijam, bet jābūt sertifikātam par dažādu līmeņu kursiem. Piemēram, Senior Java pelna vidēji 10 tūkstošus. Jebkurš, kurš ir spējīgs IT lietās vai beidzis bakalauru, var šo sasniegt. Protams, vajadzīgs laiks.
31.05.2012 16:36 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
Galvenais tagad izstrīpot viņu no savas dzīves, paver jaunu, baltu lapu un sāc visu no jauna.
Un pats galvenais, nedot vairs viņam otru iespēju-nekad, nepaļaujies mirkļa vājumam un nēesi vairs tik naiva uz priekšu, mācies no savām kļūdām.
31.05.2012 16:39 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
tiešām malacis, ka ej prom! lai viss izdodas, atraksti kādreiz kā tev iet :)
31.05.2012 16:57 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
nu, tā, meitenes! esmu ar glanci saposusies, saskruļļojusi matus, uzlikusi skaistāku make-up, uzvilkusi mīļāko apģērbu, sakārtojusi koferus, uztaisījus vakariņas (lai ieriebtu, lai atceras, ka tās ir pēdejās:D) un gaidu, kad šis atbrauks no darba, lai atdotu atslēgas un ap to laiku man arī jau būs pakaļ! jūtos tik labi patiesībā. :)
31.05.2012 18:29 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Malacis, ka iesi prom!
Galvenais, kad viņš atbrauks - nesabrūc un esi stipra!
31.05.2012 18:31 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
vēl tik atliek nofilmēt viņa sejasizteiksmi :D
31.05.2012 18:33 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Viņš noteikti ar žēlabainām acīm mēģinās tevi atrunāt, bet turies! Nevajag savā dzīvē vilkt līdzi tādu mēslu. Ne viņš paldies pateiks, ne mīlēs tevi tā, kā pienākas.
Lai ir laimīgs ar to staiguli!
31.05.2012 18:35 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
100% sāks spēlēt uz jūtām..iespējams pat apraudāsies..
malacis,ka tas viss ir reizē..tu nevarēsi palikt, jo tev jau būs pakaļ...
31.05.2012 18:35 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Brauc prom!

To ko viņš saka pa dzērumam, domā kad ir skaidrā. Tā kā nākotnes Jums tāpat nebūs, sakravā mantas un prom uz Latviju. Sāc jaunu dzīvi un aizmirsti to liekuli!
31.05.2012 18:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits