Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tauklodīte

 
Reitings 141
Reģ: 17.05.2012
Vai jums liekas, ka pēdējos pāris gados ir vērojama sieviešu uzresnēšana? Redzu ļoti daudz jaunu sieviešu ar riepām - nu galīgi nav patīkams skats es jums teikšu. Kāpēc vairāk sieviešu nenodarbojas ar fitnesu?
29.05.2012 12:03 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Manuprāt, tagad ir mainījies uzskats par to, kas ir resns, kas nē, jo kādreiz 38.izmēra meitene skaitijās tieva, bet jau tagad apmēram skaitās, ka resna.
30.05.2012 12:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
izskats nav noteicoshais, bet deelj resniishiem paareejie ciesh, jo vinju aarsteeshanai aiziet arii veseliigo cilveeku nodoklju nauda, kuru vareetu izmantot citiem meerkiem. manupraat,dereetu izniicinaat to "apalja un laimiiga" kultu kopaa ar "skaistas ribas ir tikai taas, kuras spiid cauri aadai" biedriibu un atgriezties pie vecaa labaa "veselaa miesaa vesels gars".
29.05.2012 23:12 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Ak Dievs!Ne jau izskats vienmēr ir noteicošais.
29.05.2012 22:58 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
Stingrais, parādi savu bildi, mēs paspriedīsim cik īsti izskatīgs gan esi :)
Tu izklausies pēc trollīša , kurs tik grib uzmanību .

Smukajiem sieviešforumā īsti nebūtu ko darīt, ja vien viņi paši nav ieinteresēti vairāk par puišiem nekā meitenēm :)

negribas būt ļaunai , bet es aiz katra vīriesprofila redzu tikai vai nu
a) čīkstošos , kas nevar dabūt meiteni un nāk sūdzeties .
b) sagrabējušus večus , kuri zin, ka te apgrozās jaunas meitenītes .
c) tādu, kurš grib būt katrai burciņai vācinš un izstāstīt naivajām meitenēm, kādi nu ir visi vīrieši ( pēc sevis mērot )
d) vai nu minoritātes ( vienīgie, pret kuriem man nav aizspriedumu :D

Ko normāls smuks vīrietis te darīs? Labi, saprotu, ja tirgo kosmētiku smaržas, taisa frizūras utt kā saka bizness , bet runāties par izskatu, attiecībām ar meitenēm ? Nopietni? man tiešām interesē .
meitenes, vai jūs varat iedomāties, ka jūsu vīrietis sēdēs šajā forumā ? Es ne
29.05.2012 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Pie vainas:
1) hormonu preparāti, no tiem arī piesārņots dzeramais ūdens un pārtika (gaļa);
2) cukurs nenormālas devās (visi saldinātie dzērieni, ka arī vairums pārtikas produktu uzlaboti ar cukuru. Kā galvenais briesmonis tiek pieminēts glikozes sīrups, kuru organisms uzskata par toksīnu un nepārstrādā);
3) mazkustīgs dzīvesveids;
4) saķīmiķota pārtika, ko organismam grūti pārstrādāt.
29.05.2012 22:04 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Jā, vecuma kategorijā 17- 30 gadiem daudz resnu cilvēku neatradīsi, bet runa ir par jaunākiem cilvēkiem, par jauno paaudzi, kas aug tepat līdzās. Man ir pazīstama kāda šuvēja, vienreiz runājām par šo tēmu. Viņa saka, ka pēdējā laikā ir sākuši nākt daudz vairāk apaļi bērni, nekā agrāk. Nav arī nekāds brīnums, jo tomēr mums ir tik daudz neveselīgās pārtikas ieskrietuves, kā Narvesen, Statoil, Hesburger, Mcdonald un šīs vietas bieži apmeklē vecāki ar saviem bērniem. Pie mums taču jau gadus 20 tās vietas pastāv, tad nu skaties, kādi izaug mūsu pusaudži. Kā arī Rimi vistiņas, kuras mēs nezinam ar kādiem hormoniem tiek barotas, lai ātrāk izaugtu kaujamajā augumā. Protams, UK, ASV ar LV, paldies Dievam, nevar salīdzināt, cerams, arī tik tālu neaizies.
29.05.2012 19:35 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Emmanuelle, jā, vispār, kad es skatījos dokumentālo raidījumu par šo tēmu tieši ASV sakarā, tur arī minēja, ka ASV tas ir cieši saistīts ar sociālajiem slāņiem - ar lieko svaru parasti sirgst cilvēki ar mazākiem ienākumiem, tādi, kuriem nav laika un vēlēšanās sportot ārpus mājām un vienīgā izklaide parasti ir tieši TV skatīšanās un tad nu vienlaicīgi tiek arī ēsts tas junk food, kuru paķer pa ceļam uz mājām.
Domāju, ka citās valstīs, īpaši Latvijā noteikti nevar vilkt paralēles starp šīm lietām.
29.05.2012 18:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Lou-Amerika laikam tiesaam ir pirmaa vietaa,bet atkal ...tie ir tie cilveeki ,kuri pilniigi neskataas ,ko eed...taa ir taada cilveeku kategorija-straadaa triis darbus un tas prieciigaakais briidis dienaa- paeest!Te ir tas daudz un leeti...arii loti daudz dzer tos sinteetiskos dzeerienus...!
29.05.2012 18:26 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Nu, es rakstīju šo te
Kur jūs tās resnās vispār esat redzējušas? Es kā 38.-40. izmēra (vairāk ar noslieci uz otro) valkātāja vienmēr esmu jutusies "visapaļīgākā" gandrīz jebkurā kolektīvā. Augstskolā visas meitenes ir tievākas par mani, kursos tikai viena ir apaļīgāka, vidusskolā apaļīgāka arī bija viena, bet tā meitene slimoja ar cukura diabētu un viņai bija arī citas veselības problēmas


un man neviena tā arī nepaskaidroja. :D Es goda vārds šo te galīgi neredzu: apaļīgās meitenes/sievietes vecumā no 17-30 gadiem. Protams, par to nav jēgas strīdēties, bet nu neviena neiestāstīs man, ka Latvijā ir daudz apaļīgu cilvēku šajā vecuma kategorijā. Ja es paskatītos savas mātes izlaiduma bildes, tad arī tolaik tur kādas 2-4 apaļīgas meitenes klasē noteikti bija, šobrīd tāpat.
Bet nu es uzskatu, ka Latvija un ārzemes šajā ziņā ir divas dažādas pasaules. Arī pēc statistikas datiem nevar salīdzināt LV un UK nekādā gadījumā, kur nu vēl ar ASV. Pat blakus nestāv.
Protams, konkrēti bērnu aptaukošanās ir problēma, par to šobrīd daudz runā, bet šī paaudze vēl nav paspējusi izaugt, jo tik dramatiski tas sākās nesen.
29.05.2012 18:20 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Nebija gan, bet ja paskatās uz ielām tepat Latvijā, tad mums arī sāk parādīties tāda tendence. Ir daudz vairāk resnu bērnu un pusaudžu, nekā tas bija agrāk un tas ir tikai pārtikas dēļ, kurai kvalitāte ir dramatiski kritusies.
29.05.2012 18:15 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Nesen skatījos Gumtree sludinājumus un uzskrēju vienam virsū, kur 18gadīga meitene vēlējās atrast auklītes darbu. Bija pievienojusi arī bildes, atbilstoši savam vecumam. Vienā no tām bija ielikusi sava izlaiduma bildi ar klases biedrenēm - visas vairāk vai mazāk resnas


Viņa taču nebija no Latvijas?
29.05.2012 18:04 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Dominika, ļoti gudra doma Tavai mammai iešāvusies prātā :) .
29.05.2012 18:02 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Tieshi to ari domaju, ka ari bez naudas var izskatities loti labi. Starp citu, ja sieviete skatas, ko ed, nauda tikai ietaupas, jo naiziet visadas kafejnicas, kafijas un naskos.
Protams, shad tad drikst panaskoties, bet mana mamma man nesen teica, ka edienam jabut ka medicinai, veseligam un vertigam.
29.05.2012 17:57 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Mūsdienās sāk parādīties arvien vairāk jaunu meiteņu un pat puišu, kas ir neveselīgi resni savā vecumā un tas ir tikai pārtikas dēļ. Ja sīkais jau kopš pirmo zobu izdīgšanas tiek vests uz Makdonaldu un barots ar tiem trakajiem burgariem, vai vēl labāk saldajām lietām, kā piemēram kāds saldējuma kokteilis, kurš satur 12 tējkarotes cukura, kaut kādu tur piena pulveri un vēl kaut ko. Turklāt, ne tikai makdonalds vainīgs, arī bērnam dodot gatavo zīdaiņu pārtiku, kur tu nezini, kas īsti ir iekšā, var sabojāt viņam vielmaiņu.
Nesen skatījos Gumtree sludinājumus un uzskrēju vienam virsū, kur 18gadīga meitene vēlējās atrast auklītes darbu. Bija pievienojusi arī bildes, atbilstoši savam vecumam. Vienā no tām bija ielikusi sava izlaiduma bildi ar klases biedrenēm - visas vairāk vai mazāk resnas! Atceros sava izlaiduma bildes - varbūt 1 vai divas būs apaļas, bet pārējās samērā tievas (tur tiešām var saprast, ka tās ir veselības problēmas, bet tajā Anglijas meiču bildē skaidri redzams, ka visām sačakarēta vielmaiņa jau agrā vecumā!).
29.05.2012 17:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dominika-es noteikti nedomaaju ,ka ir vajadziiga liela nauda,lai izskatiitos labi-soreiz nedomaaju par apgeerbu,bet augumu,sejas kraasu,zobiem utt!Ir jaasaak domaat ,ko eed...!Cilveeks ,kuram labs augums ,izskatiisies loti labi arii pavisam vienkaarsaa apgeerbaa!:)
29.05.2012 17:49 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
Es nezuskatu,ka lai labi izskatītos ir jābūt maisam ar naudu, hmpalās arī lētas & labas lietas var atrast.
29.05.2012 17:43 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Ja, es pilniba tam piekritu. Paliekot vecakas, sievietes sak sevi mazak kopt. Labi, nevaru jau teikt visu sievieshu varda, bet nu es par sevi un laikam dala man pievienosies.
18 gados bija tik skaists augums, likas, ka nekur jau vins mepazudis. Bet tagad kilogrami nak klat un kaut ka nolaizas rokas. Es nezinu, kapec ta, bet uznak slinkums un visu laiku kaut kadas atrunas, aj, nav vel traki, aj, vel nedaudz un no pirmdienas sakshu, vaj, nu vel vienu kucinju un tas viss... Un kaut ka sanak, tas viss tas velkas gadu gadiem un kilogrami tik nak klat. Latvija manuprat, vispar katastrofa, sievietes pec 30-35 izskatas loti pavirsi. Protams, tulit bus blauru bars, kuri teiks, ka lai butu skaistai tada vecuma jabut maisam ar naudu, bet tas atkal ir atrunas un slinkums. Galva tas viss.
29.05.2012 17:36 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Tā ir nolaidība un nerūpēšanās par savu ķermeni. Bet nejau vizuālais ir galvenais, galvenais, kas galviņā darās, kāds ir pats cilvēks.
29.05.2012 17:28 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
Bet kāpēc neviens neuzdod jautājumu: "Kāpēc pēdējā laikā vīrieši ir palikuši tik neglīti un memmelīgi un aug ar maziem daiktiem un pelna maz''??
29.05.2012 17:27 |
 
Reitings 141
Reģ: 17.05.2012
Vispār ja tā padomā -priekškam sievietēm kaut ko nodzīt, tāpat būs jēriņi ko cērpt!
29.05.2012 17:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits