Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vīlusies.

 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Varbūt stulba problēma un tā, varbūt vispār problēmas nav, bet brīvdienās svinēju dzimšanas dienu, savu pilngadību. Noīrēju telpu, uzklāju bagātīgu galdu, daudz dzeramā, un ielūdzu it kā savus draugus. It kā viss ok, bet, kur problēma? Es, mani vecāki tiešām izmeta daudz naudas (vismaz mūsu ģimenei tas ir padaudz), arī pastrādāt sanāca - ēdiens, visa sagatavošana, bet es pat nezināju, ka mani draugi ir tik skopi. Neskaitot manus radiniekus (māsīcu utt), manu puisi un vēl vienu čali, kas visam klāt vēl interesanta dzēriena pudeli uzdāvināja, pārējie viesi man dāvanai iztērēja apmēram 3ls, un viss būtu labi, ja daļa no viņiem neuzdāvinātu tādu dāvanu, kuras dēļ man it kā vajadzētu izmest 4x vairāk naudas (kopējā summa dāvanai varbūt 12ls no apmēram 7 cilvēkiem). Labi, viss varbūt būtu kārtībā, ja visi puiši (izņemot manu), neapsēstos savā barā un nerunātu par savām puišu lietām. Būtībā, ja es aizietu prom, nez vai kāds no viņiem pamanītu. Kaut kādas spēlēs spēlēt arī neviens īpaši no viņiem negribēja. Tāda sajūta, ka atnāca vienkārši "uz haļavu" piedzerties. It kā vecāki par mani, bet tāds bērnu bars, ka tik pierīties, sadarīt muļķības, kaut kur pievemt. Es nesaprotu, vai tiešām kaut vai tie paši 5ls aploksnē uzdāvināt ir par daudz?? Es esmu mantkārīga? Varbūt te nav nekādas problēmas, bet sirsniņa sāp, un atceros to dienu ar nepatiku.
Laikam jau aizmirsu pierunāt, ka ciemiņi (ne visi), bet puse, ieradās ar stundas nokavēšanos. Tajā skaitā arī mans puisis (pusstundu nokavēja).
Kas notiek ar mūsu sabiedrību? Kur kaut kāda pieklājība - tas pats ierasties laikā, un iesaistīties sarunās ar visiem, nevis tikai savā starpā. Es pati it kā nesēdēju vienā vietā, negaidīju, kad pie manis pienāks, pati gāju klāt tam baram, bet neviens to īpaši nepamanīja, turpināja apspriest to, ko apspriež katru reizi, kad dzer.

Pēc savas dzimšanas dienas vairs negribās neko rīkot, negribās vairs īpaši kontaktēties un pavadīt laiku.. Bēdīgi.
14.05.2012 22:30 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ja tavi draugi ir barinjsh hipsteru,trollju un diivainju, tad zurka vinjiem skaitaas superjauka daavana.
pusaudzu gados esmu ar draugiem riikojusi lielas dzimshanas dienas balliites - uz dazaam cilveeku skaits bijis paari simtam. vienmeer ir bijis princips - vietu,lielaako dalju uzkodu un muuziku gaadaa riikotaaji, paareejie stiepj savu dzeramo un ja veelaas, kaut ko eedamu. daavanas taados gadiijumos ir vairaak joka peec - jautri apdrukaats krekls, diivaina paskata kruuze, koka stumbra gabals ar parakstiem, kanalizaacijas luuka utt. neviens nekad nav apvainojies par daavanaam vai skaitiijis izgruusto naudu.
peec tam sveetdienaas, vai nedeeljas viduu, kad iekrita dzimshanas dienas datums, tika nosvineeta dzimshanas diena veelreiz, tikai sauraa gimenes lokaa.
16.05.2012 08:28 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
hahha foršs tusiņš :D
16.05.2012 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Naima, man arī ir tā, ka tiešām īstu draugu nav. Vienīgi māsīca. Bet tā ir māsīca, pats par sevi saprotams, ka būs par mani, ar manu utt.

nekad nav man ģimenē bijis tā, ka svinot dzimšanas dienu metas kkam utt.. vienmēr jubilārs klāj galdu, ciemiņi nāk ar dāvanām, un, ja pats vēlas, alkoholu paņem līdzi. bet alkoholu es vispār neuzskatu kā dāvanu, viņš arī nemaz nav tik lēts. un, ja es pateiktu, lai ņem alkoholu līdzi, tad, domāju, izdevumi sanāktu daudz lielāki viņiem, vai arī paņemtu alu, un katrs savu dzertu.
16.05.2012 14:14 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
Tā arī nesapatu par to uzmanību Tev, kā tieši Tu to biji iedomājusies?

Ja sākumā mazliet bija Tevi žēl, tad jo vairāk lasīju, jo vairāk sapratu, ka pati vien esi vainīga. Tu taču zināji, ka viņiem nepatīk spēles un patīk alko, ar to arī vajadzēja rēķināties :)
16.05.2012 14:16 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Ko ar peli izdariji ? Nekrenkjejies, pele tachu neprasis daudz ieguldijuma un nesudzesies tev :)
Buri noperc ss.lv letak :) vari ari mazliet atlikt. Jumts tachu virs galvas vinjai ir!!
Pa dienu panjem rokaas, izvelc to peliti laukaa :) Man nekad nav bijusi pele, bet man loti patik dzivnieki! Vienigais ceru, ka kakjis Tev majas nav!
16.05.2012 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
tādu uzmanību es saņēmu, ka kaut vai, kad es pienāku klāt, mēģinu kaut ko runāt, piesaistīt uzmanību, viņi turpina runāt par savām tēmām, galīgi neievērojot ne mani, ne pārējos viesus.
peli paturēju. vakaros ņemu ārā no būra, un lieku uz gultas, lai paskraida. smieklīgs radījums īstenībā
16.05.2012 18:17 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Zverinji ir forshi!!

Bet draugus vari samainit:)
16.05.2012 18:40 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Kaut kā dikti naivi tas viss izklausās. Liekas, ka gribēji My sweet 16 pasaku.
A la, es sapirku, saaicināju random cilvēkus (pie tam - radus un patālas paziņas vienā pasākumā vispār riskanti, tad pašai jābūt superharizmātiskai, lai divas šīs pasaules savestu kopā), izdomāju 2 spēles, un tagad viss notiks un būs. Nu, laikam, tam jau kļūdas domātas, lai no tām mācītos. Bet saproti, ka 1) Tu pati neesi aktīva 2) Tavi "draugi" noteikti paši nepelna, ir jauni un īpaši tālu nedomājoši cilvēki, tāpēc pele ir supersmieklīga un atraktīva dāvana 3) Sveši cilvēki jeb "draugi", kas nav tuvi ne tev, ne taviem radiem un tavi radi kopīgā pasākumā, protams, radīs 2 frontes, kas tikai pastiprinās pasākuma vēsumu 4) Ja uz galda stāv alhohols, un pasākums kā tāds - sērīgs, un tu to neiekustini, nu droši vien, ka neko vairāk par dzeršanu viņi paši neizdomās 5) Nekad neko no cilvēkiem negaidi - tu vari šajā dzīvē paļauties tikai uz sevi pašu (un arī ne vienmēr), kur nu vēl uz 18 gadīgiem jauniešiem, ka viņi tev to un šo sadāvinās. Nesaceries, un aiztaupīsi sev vilšanās sajūtu.
Novēlu tev jauku un sirsnīgu nākošo dzimšanas dienu ar īstajiem cilvēkiem.
Pati es tieši šī visa dēļ savus svētkus nesvinu. Kad jutīšu, ka būšu gatava būt tik superīga un šādu pasākumu pavilkt, kad pati varēšu par saviem līdzekļiem uzorganizēt lielisku pasākumu, tad tāds būs. Man nevajag kaut ko tikai tāpēc, lai būtu.
16.05.2012 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Kur ir kaut viens teikums par to, ka es patālas paziņas/ random cilvēkus uzaicināju? Būtībā visi viens otru pazīst, pavada 5dienu/6dienu vakarus kopā. Kāpēc jāķeras pie kaut kādām galējībām?? Radinieki bija - māsa, māsīca, brālēns. Varbūt brālēns nepazina dažas meitenes, visus pārējos zināja, tāpat kā pārējie. tiešām reizēm kretinē laukā,, kad kaut ko izdomā un tad gudru cilvēku tēlo..
18.05.2012 00:47 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.05.2012
Man nebija orgasms, es aizgāju uz Amora, vakar beidzot kaut kas bija.

Iesaku: Amora izstāde šeit
19.05.2012 16:06 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Bet es vispār nesaprotu, kamdēļ tā tērēties ballītei, ja reāli tie jūsu ģimenei ir lieki līdzekļi? Nu un ko beigās tu no tā ieguvi? A neko! Varēja to naudu likt citiem mērķiem, bet draugiem uztaisīt kaut groziņu vakaru un tad nebūtu jāškrobojas par lētām dāvanām.
19.05.2012 16:14 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
jums tikai skauž, rējējas
19.05.2012 18:07 |
 
Reitings 156
Reģ: 12.05.2012
A ko jūs tikai 1nu dienu tur klusām rosolu paēdāt un viss?
Parasti jau 18 gadus svin vismaz 2 nedēļas:D:D Kā nekā notikums liels.
19.05.2012 18:16 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
es domāju, ka ar tādiem ienākumiem kā tev, nesvin vispār
19.05.2012 18:22 |
 
Reitings 501
Reģ: 21.01.2012
Bandita, kas mums var skaust ?
Viņas 18, draugi, vaij ideālā dzimšanas diena ? :D
19.05.2012 18:33 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Es nesaprotu, ko tad tu gaidiji? Tu taču pati sarīkoji savu dzimšanas dienu, pati ielūdzi attiecīgos cilvēkus un tagad sēdi un gaudies par to, ka viņi nedarija visu ko tu biji plānojusi? Nākamreiz tad padomā pirms izmet naudu vējā, vai tas vispār ir vajadzīgs!!!
20.05.2012 09:11 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
cumshot, jā, ja būtu vēl ar ko tāds 2 nedēļas svinēt. puisis citā pilsētā darbadienās, a tādu īstu draugu, pat draudzenes diemžēl nav.
virago, ir bijušas citas dzimšanas dienas sarīkotas mājās, uzaicinot paziņas, un ir bijis tik jauki, un es nepārdzīvoju, ka daži bez dāvanām pat atnāca, vienkārši puķes, (protams nebija īrēts nekas, mājās, pagalmā). cerēju sagaidīt kaut kādas kopīgas sarunas, smieklus, dejas līdz kritīsim nost no kājām. nākamreiz zināšu, ka vislabākais - atzīmēt ar tuvākajiem radiem mājās, tā, simboliski, aiziet ar māsu un māsīcu uz klubu, kokteilīši un dejas visu nakti, bet ar puisi sarīkot romantisku vakaru.
21.05.2012 00:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits