Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapnī redzu,kā nogalina draugu, bet vēlāk viņš tomēr izrādās dzīvs...

 
Reitings 88
Reģ: 20.12.2010
Šorīt .. redzēju jokainu sapni,kā manu vīrieti nogalina no mugurpuses divi nepazīstami vīrieši, un nogalina vnk drausmīgi... pārgriežot rīkli...pēc tā momenta,ko tieši redzēju visi trīs pazuda, es ļõti raudāju( viss tas sapnī) pēc tam pamodos ārprātā, nomierinājos un aizmigu atkal.. un atkal šis sapnis klāt.. es viņū atrodu guļam zem koka dzīvu... un tad noskanēja modinātājs.

visu dienu esmu šokā no šī sapņa, vai tiešām būtu jāsāk uztraukties,ka kaut kas slikts notiks??
Vai Jums tā ir bijis? Vai kkas no tā ir piepildījies?
14.05.2012 16:43 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Man bija kas lidzigs redezju tuvu cilveku nomirstam, izlasiju saponju tulkotajam , ka nozime ir preteja- tas nozime, ka cilveks dzivos ilgi...

bet vsp tads sapnis parada ka zemapzinja ljoti uztraucies par savu draugu...
14.05.2012 16:48 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
neuztraucies,viss būs labi un Tavam draugam nekas kas ļauns notiks...esmu redzējusi kā mans mīļotais izdara pašnāvību.....kā Tu domā,kā jutos?? Tā drausmīgā sajuta visu laiku bija ar mani, bet īstenībā viss bija ok,dzīvojām kā dzīvojuši un viņam ne matiņš nenokrita....es sapņiem pievērsu lielu uzmanību,jo man tie ir kā 6 maņa, nav iemesla neuzticēties,bet tajā pašā laikā,kad redzu slepkavības,tad nekas slikts pēc tam nenotiek...esmu arī redzejusi ka mani pašu nošauj,utt... bet kā redzi- :D
Būtība to,ko Tavs sapnis nozīmē TEV ,pašai jāpiefikse viņi un jāvēro,kas un kā notiek pēc tam, vēro dzīvi vnk....katrai savs....manai mammai piem.redzēt sapnī divriteni vai braukt ar to ir zime uz ko sliktu un ta tas ir.Man pašai - notiek pozitīvas lietas,veiksme.Bet ne slikts.Tā,ka katram savi sapņi un sava nozīme....
14.05.2012 16:49 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
ok, man arī tā ir bijis, tikai mani nošāva :D sajūta, protams, dīvaina no rīta, bet es vienmēr esmu uzskatījusi, ka nekas tāds nenotiks, ja tu tam nesāksi akli ticēt un meklēt visādas sakritības. Droši vien kkāds zemapziņas moments uzpeldēja sapnī.
14.05.2012 16:49 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man ir bijis tā, ka es redzu sapnī sveša cilvēka nāvi precīzi, precīzi, emocijas jūtu un tā. Un pamodos, otrā dienā izrādījās, ka cilvēks tieši naktī ir miris tai vietā un tādā veidā, kā es nosapņoju. Tam cilvēkam, kas man to pastāstīja, negribēju neko stāstīt, jo tomēr briesmīgi. Mājās no rīta gan padalījos tādā briesmīgā sapnī ar mājiniekiem. Bet vakarā, kad uzzināju to, ka tā patiešām BIJA noticis un tieši tajā laikā, mani pat drebulis kratīt sāka. Jo tas bija šausmīgi. Kā sapnis jau bija šausmīgi, bet tā kā tas notika arī realitātē, tad es vēl vairākas dienas nevarēju atjēgties.

Tēta bēres nosapņoju nedēļu pirms viņš pēkšņi nomira.

Jā, mani sapņi piepildās.
14.05.2012 16:52 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Mani sapņi nepiepildās un esmu redzējusi visādus šausmu skatus sapņos par tuvinieku nāvēm salīdzinoši bieži. Esmu pamanījusi, ka kad jūtos nelaimīga, ir stresi, tad šādi sapņi tā nu arī atnāk nelūgti. Esmu redzējusi arī, kā viens ģimenes loceklis nošauj otru. Vienmēr pamostos vai nu ar asarām acīs, vai vienkārši sirds strauji sitās un visu dienu slikti jūtos.
Piepildījies, par laimi, nekas nav (tfu tfu tfu).
14.05.2012 17:00 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Sallij - iespaidīgi.....bet domāju gan,ka Tev pašai no tā nekāda prieka....nāve tomēr...a tas cilvēks,kura nāvi nosapņoji un tad citiem par to neteici,viņš(viņa) Tev bij tuvs? Bija kāda saikne? Esmu ieverojusi,ka nosapņo pareģojošus sapņus par tiem,ar kuriem esam spēcīgi emocionali saistīti...nu ok,man ta vsmz ir :p
14.05.2012 17:03 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.12.2010
Pirms vairākiem gadiem sapnī divas reizes redzēju,kā tēti aizvelk prom pa mūsu vecās mājas dārzu Puma!!!! Pēc ta
m nosapņoju,k man sabirst pelnos zobi, pēc pus gada nomira tētis.. pēkšņī. tāpēc nezinu.. ļoti baidos,ka nenotiek kas slikts :(
14.05.2012 17:03 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Expedition, parasti man par maniem sapņiem ir prieks, jo tādas labas lietas, F1 rezultāti, hokejisti, kas vārtus gūst otrās dienas spēlē... eksāmena jautājumi.

Bet par to tiešām nekāda prieka nebija, kāds tur prieks. Man bija šausmas. Tāpēc, ka pēc tam, apskatoties tā cilvēka fotogrāfiju, kas sapnī mira, tas bija tas pats cilvēks un es viņu nebiju redzējusi agrāk, vismaz ne apzināti. Tikai matu krāsa cita. Bildē bija balināti mati. Nu jā, tā ka viņš man galīgi nebija tuvs. Tikai - tas bija manas draudzenes radinieks. Viņai tuvs. Neteicu es viņai par to, bet nu citiem saviem izstāstīju jau no rīta, pēc tam šausmās vēlreiz.
14.05.2012 17:06 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Hermes, nu ja Tev tie sapņi piepildās simbolu veidā (nu, ne tieši), tad jau tam, kas ar Tavu draugu sapnī notika, nevajadzētu piepildīties. :) Bez tam - viņš taču palika dzīvs!
14.05.2012 17:08 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
:( :( bļāviens, ta ir- Tev tuvs cilveks un tu paredzi to slikto galu:( njāā, es nezinu,laikam vnk vērstos pie Visaugstakās Instances kā es to mēdzu saukt un lūgtu aizsargāt man mīļo cilvēku....kaut vai sveci iededzinātu....māņticīgi,bet no otras puses - par sliktu nenāks.....
14.05.2012 17:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nekad neesmu iisti ticeejusi sapniem ,bet jasaka ,ka tie ,saucamie "simboliskie sapni" ,tomeer pasaka kaut ko ,briidina pat...!
Es arii redzeeju taadu briesmiigu sapni,kur jaunam viirietim nogrieza galvu ...Es tik skaidri veel atceros to skatu..."Mana cilveeka "galva bija dziiva...!Sapnu graamataa bija izskaidrojums-nepatiksanas,naave ,pazaudeet darbu,skatoties peec taas galvas...!Lai kaa necentos atcereeties to sapni taadu patiikamaaku,izkaidrojums nebija pozitiivs!Veelaak taja dienaa manu koleegi atlaida no darba...!No taa briiza saaku domaat,ka sapni kaut ko pasaka tomeer!
14.05.2012 17:08 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Varbūt kāda var palīdzēt arī man?

Zvans pie durvīm- skatos pa actiņu a tur nāve- (skelets ar melnu kaut ko mugurā), es sabīstos un nometos pretīm durvīm.

tad pamodos..

ko man domāt? :/
14.05.2012 17:10 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Caur sapņiem runā mūsu zemapziņa. Bet tas, ko mēs ar fizisko redzi neredzam un ar apziņu, iespējams, īsti neizprotam- informācijas slānis. Informācija arī par nākotni - tā jau tur ir. Ar sapņu palīdzību dažreiz izdodas pieslēgties šai informācijai. Tā es to redzu. Kolektīvā zemapziņa, ja vēlaties, vai kaut kas tamlīdzīgs.

Kā citādāk to lai izskaidro? Mamma arī redz sapņus, kas piepildās, vecmammai bija tas pats. Laikam iedzimts. Bija man viens negadījums, paslīdēju un nokritu uz stikla lauskām, asiņu jūra, nācās šūt. Mammai, protams, neteicu, lai neuztrauktu. Bet viņa tai vakarā man zvana un prasa - vai ar mani viss kārtībā, sapnī mani asinīs redzējusi. Tāpat bija interesanti... redzēja, ka māsai dzīvoklī no griestiem ūdens tek. Zvana... nepaspēja vēl neko pateikt, kā māsa sūdzās - kaimiņi appludinājuši. :D
14.05.2012 17:17 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Un tas tikpat labi var nākt gan "pa tiešo", gan caur simboliem.

Vienīgi - ja caur simboliem, tad ieteiktu padomāt, ko tas nozīmē konkrēti Tev. Jo sapņu tulki lielākoties ir tas pats, kas žurnālos sastopamie horoskopi. Jā, var piepildīties. Bet tie ir citu cilvēku simbolisma apkopojums. Tāpēc visai bieži var manīt vienu un to pašu simbolu ar pilnīgi pretējām nozīmēm. Kurai ticēt? Tāpat kā astroloģijā neko konkrētu nevar pateikt pēc vispārīgajiem aprakstiem, tāpat arī te. Uzticieties intuīcijai, tad sapratīsiet, ko zemapziņa ar to gribējusi pastāstīt. :)
14.05.2012 17:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Buciite-paskatiijos skeletu...naave ,kars!
Taa nave var buut kaut kur pavisam taalu rados pat,kaads loti vecs cilveeks varbuut mirst...Manaa gadiijumaa arii tas viss bija saistiits pat ne ar mani tik daudz,tomeer atstaaja dzilu iespaidu!
Sallija -es arii peec tam zvanu un prasu saveejiem ,vai viss kaartiibaa?!Loti piekriitu tavam izskaidrojumam!:)
14.05.2012 17:24 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Emmanuelle paldies par skaidrojumu, jo jau stulbas domas sāka nākt prātā.
Centīšos par to tik ļooti nedomāt..
14.05.2012 17:34 |
 
Reitings 246
Reģ: 07.03.2009
man daudzreiz radās sapņi,ka mani pamet mans draugs.sapņi nav vienādi,bet vienmēr viņš mani pamet.ko jūs par to domājat?
14.05.2012 18:26 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
mazucite, varbut Tev ir bail realaja dzive no ta?

Vispar, sapni looti biezi vienkarsi atspogul musu ieksejas jutas, bailes, satraukumus. Un daziem cilvekiem ir ari ta saucamie viedie sapni, bet vairumam - ne,tadel neuztraucieties :)
14.05.2012 18:41 |
 
Reitings 436
Reģ: 06.03.2012
Neticu visiem tiem sapņu tulkiem. Man reizēm gadās tādi šizīgie sapņi,arī klasika ar krītošajiem zobiem un visi kā dzīvi tā veseli līdz šim.
14.05.2012 18:45 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Esmu visādas šausmas redzējusi, bet lai sāktu par to satraukties - priekškam tas vajadzīgs? Aizmirsti.
Sapņi tomēr ir simboliski, teiksim kāds izteiksmīgāks filmas sižets, izlasītais, teiksim, par to pašu šaušanu, kaut vai sajūtas - piemēram dusmas, aizvainojums utjpr. sapņos transformējas bildēs, tēlos utjpr. Es daudz redzu svešu cilvēkus sapņos, un ļoti niansēti, pieņemu, ka tie ir garāmskrējēji, ko esmu manījusi uz ielas, kas iekopējušies neapzināti atmiņā.
Visvairāk man nepatīk redzēt savus mirušos radiniekus, bet arī to es pieņemu tā, ka ir laiks aizstaigāt līdz kapiem.
14.05.2012 18:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits