Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs!

 
Reitings 5
Reģ: 06.05.2012
Neliela aptaujiņa.
Vai jūs apmierina jūsu darbs? Kas tieši apmierina vai neapmierina? Kas jums nepatīk savā darba vietā? Vai uzskatat, ka esat pelnijušas labāku darbu (kādā ziņā labāku?), jo pamatojiet!
10.05.2012 09:51 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Jup, man ļoti patīk mans darbs tīri kolektīva, biroja atrašanās/iekārtojuma un algas ziņā. Tieši šodien plānoju iet pie priekšnieka runāt par algas paaugstinājumu, jo beidzies pārbaudes laiks..bet mazliet raustos kā šo sarunu iesākt! :D
Visvairāk man patīk kolektīvs - tikai un vienīgi vīrieši - nekādas prastas intrigas, nevajadzīgas pļāpāšanas un uzspēlētas laipnības! :)
10.05.2012 09:54 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
No pēdējās darba vietas pirms mēneša aizgāju, jo darīju 3-4 cilvēku darbu, bet saņēmu viena cilvēka atalgojumu. Pozitīvais bija atrašanās vieta un viena kolēģe, kura joprojām ir ļoti laba draudzene. Tagad pamazām meklēju ko citu, arī šodien vienas pārrunas. Sludinājums tīri pievilcīgs, bet tad jau redzēšu, ko klātienē man pastāstīs.
10.05.2012 10:00 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Biju apmierināta, jo jau bērnībā zināju, kas gribu būt. Bet dzīve nav prognozējama un tā vietā esmu izvēlējusies ģimeni... jāsāk visu bez maz vai no sākuma, bet man tas pat patīk, jo paveras jauna izvēle, jaunas vēlmes un jaunas perspektīvas :)
10.05.2012 10:17 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Vai jūs apmierina jūsu darbs? Apmierina ļoti!
Kas tieši apmierina vai neapmierina? Apmierina, ka var strādāt jebkurā diennakts stundā, no mājām un no jebkuras vietas, kur ir internets!
Kas jums nepatīk savā darba vietā? Reizēm pietrūkst tās sajūtas, kad ir jāiet uz darbu.
Vai uzskatat, ka esat pelnijušas labāku darbu (kādā ziņā labāku?) Es jau strādāju labāko darbu. Kas var būt labāks par savu laika noteikšanu, strādā cik gribi, kad gribi? :)
10.05.2012 10:23 |
 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Es sobrid stradaju veitaa kur kolegi ir ok, darba apstakli ar ok. Atrasanas vieta - nu taa.. varbut but labaka.. alga ir ok pagaidam.. bet tapat vienmer par maz. Vienigais, - sis nav mans sapnu darbs..esmu te lai pabeigtu skolu un varetu nomaksat..labpratak stradatu uz kadiem projektiem..jo jutu ka nesmu ofisa cilveks, tacu sobrid nav isit iespejas stradat sava jomaa..
10.05.2012 10:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits