Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakara programma kāzās - jūsu pieredze?

 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Zinu par visiem portāliem, kur var spēles atrast, daudzas jau esmu apkopojusi. Tomēr, tā kā man šīs būs tikai trešās kāzas, kuras apmeklēšu (un iepriekšējās bijušas sen), turklāt vedēji mazā bērniņa dēļ visu izklaides programmu pavilkt nevarēs, man uzticēta vakara un otrās dienas izklaidējošā daļa. PIEREDZES NAV NEKĀDAS! Kāzās būs daudz jauniešu, man nepazīstamu, tāpēc gribētos kādu vidusceļu, vadoties pēc citu pieredzes, gūt. Respektīvi:
Kāda ir bijusi tieši TAVA iecienītākā atrakcija/spēle kāzās. Kaut viena :)
Zinu, ka jaunie nevēlas neko perversu (banānu laišana caur biksēm), bērniņš viņiem jau ir, būs arī ārzemju darba kolēģi, tāpēc noderētu padomi. Viņi gribot romantiskā stilā... :)
09.05.2012 16:00 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Cik esmu bijusi kāzās, tur bija daudz pikantu spēlīšu. Vecāki cilvēki sarka un bālēja, bet jaunie tieši otrādi-priecājās.
Ieej precos.lv portālā ( vai kā viņu tur pareizi sauca) , tur, manuprāt, ļoooti daudz dažādu aktivitāšu! :)
09.05.2012 16:05 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vakara daļā man patīk tā spēle, kur ir dalībnieki un viņiem no zālē sēdošajiem ir jāatnes kkāds nosaukts priekšmets (kaklasaite, lūpukrāsa, josta, rokas pulkstenis, pat krekls vai bikses). Tas, kas atnes pēdējais, izstājas. Tad sauc nākamo priekšmetu. Līdz uzvarētājs atrasts. Iesaistīti ir gan viesi, kas sacenšās, gan pie galda sēdošie.

Vispār ir redzētas daudzas spēles, bet, lai saprastu, ar rakstīšanu nepietiks, vajag izstāstīt vai parādīt.

Forši, ja dalībniekiem piešķir vizuālu atribūtiku (tauriņi, lakatiņi). Nav tai atribūtikai jābūt ar kkādu funkcionālu nozīmi, vienkārši smieklīgāk un interesantāk, it kā lai iejustos tēlā :)

Ja iedosi e-pasta adresi, varu aizsūtīt spēļu failu. Nav tikai kāzām, bet daudz tur ir.
09.05.2012 16:11 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
melessii, visādas spēles jau man ir, bet interesē tieši, kādas cilvēkiem patīk :) Varbūt aptaujas veidā noskaidrosies, ka tas, kas man liekas pilnīgs sviests, ballēs patiesībā iet uz urrā ;)
womankind, pirmā izsklausās ok... kad visi jau gana iesildījušies, lai būtu gatavi bikses atdot :D
09.05.2012 16:17 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tie tik piemēri. Sākumā vajag likt tādus priekšmetus, kas ir viegli dabūnami, uz beigām tādus retākus. :)
09.05.2012 16:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits