Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kases aparats.

 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Tam,kam ir pieredze - ir gruti iemacities veikli rikoties ar kases aparatu, naudas plusmu utt?
Man tas liekas diezgan pinkerigi.. Ka ir?
:/
09.05.2012 14:40 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Kā nu kurš aparāts. Cits sarežģītāks, cits vienkāršāks. Man jau talants visu sačakarēt, tad pa laikam arī kkas nesakrīt.
Bet nu kopumā ņemot nav nekas sarežģīts.
09.05.2012 14:43 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kases aparāti ir dažādi. Ar vienkāršāku darbošanos un sarežģītāku.

Man darbā notika apmācība, ja nu vajadzēs pielietot. Nav tur nekā sarežģīta.
Sliktāk ir, ja iemācies, nelieto un tad vajag kaut ko izdarīt.

Es šobrīd drošvien esmu tajā "sliktāk" stadijā :)
09.05.2012 14:44 |
 
Reitings 384
Reģ: 18.04.2012
Ar parastajiem kases aparatiem ir viegli, vnk "jāpiešajas". Bet kad sāku strādāt indiešu restorānā, tur bija nu tāāāds aparāts. Es 4h mācījos, tad mani visi pameta un bija vienai viss jādara. Visu vnk sačakarēju, skaitīju uz savu galvu cik jāizdot cilvēkiem atlikums utt. Tajā kasē bij ne tikai jāieliek un jāizņem nauda un jāizsit prece, bet tur bij vesels dators, kur bija visādi indiešu ēdienu nosaukumi, pa adresēm, cilvēku vārdiem jāsakārto, laikiem un nr. Biju ļoti dusmīga, ka man pēc 4 h, varbūt pat mazāk viss bija jādara vienai, neviens cits nepalīdzēja. Tai pat vakarā arī aizgāju prom no turienes, jo uzskaīju to par īstu nervu bojāšanu. Uz tel. zvaniem vairs netbildēju un uz to pilsētu vairs kāju nespēru. :D
09.05.2012 14:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits