Našķi un citi graužamie vakaros

 
Reitings 378
Reģ: 14.04.2010
Sveikas! Sāku skatīties ziņas un kā parasti, vakarā gribas ko uzgrauzt :D Kas Jums ir tas, ar ko parasti našķojaties pēc sātīgam vakariņām pie TV, vai datora? Man bieži vien tas ir kāds auglis- ābols, bumbiers. Citreiz, kad esmu uzcepusi kādu cepumu, vai biezpiena sacepumu, tad ēdu to pie tējas.Kalorijas neskaitu! :d
08.05.2012 20:20 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
priori, kāda starpība kādēļ? Visi iemesli ir vienlīdz labi. Es piemēram, nesaprotu kādēļ tās, kurām ir tā labā vielmaiņa un nekas neiet labumā mēdz tā lepoties ar visiem draņķiem, kurus liek mutē un čipsi ir mazākais ļaunums no tā, ko šādas meitenes mēdz ēst. Ja neatspoguļojas uz veselību tagad, atspoguļosies pēc 10 gadiem. Katrā ziņā, mans viedoklis - nav būtisks iemesls, bet ja cilvēkam ir šī pašdisciplīna, tad labāk maksimāli atteikties no visādām lētajām šokolādēm un cepumiem.
Tas, ko tu rakstīji par creme brule un pastu jau ir cita kategorija, jo ir jau arī veselīgas šokolādes un cepumi (vai vismaz - nosacīti veselīgas), bet ja cilvēks paniski baidās no visa, atskaitot dārzeņus, jā, viņš manās acīs ir dīvainis un tur jau jāskatās, vai nav kāda psiholoģiska problēma.
09.05.2012 15:14 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Pati es nepērku čipsus, bulciņas, kūciņas, šokolādes, ļoooti reti kad ko tādu pērku. Es esmu arī par saldējumu, tas man garšo un neiet labumā, principā jau tai saldējumā nekā tāda nav.
Mans našķis ir mazie Spilvas piparu asie gurķīši :-D man vispār garšo marinētu produkti- gurķi, patisoni, sēnes, varu apēst puslitra burku bez problēmām.
Bet nu parasti jau, atnāku mājās apēdu vakariņas kas nu tas ir un vairs neko arī neēdu.
09.05.2012 15:17 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es gan vairāk nesaprotu kā tās, kurām ir laba vielmaiņa un kuras ēd visu, kas kustās un, kas nekustās, cik grib un kad grib, atļaujas kritizēt cilvēkus ar lieko svaru. Dot kaut kādus padomus par to, kas ir jādara, lai nomestu svaru utt. Un ticiet man, tādu cilvēku ir ļoooooti daudz. Paši nekad nav saskārušies ar liekā svara problēmām, jo ir no dabas slaidi, bet ir baigi gudrie spriedelētāji.
09.05.2012 15:18 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Es gan nevienam neesmu kumosus skaitījusi. Bet, atklāti sakot, besī divas kategorijas:
1) tievas meitenes, kas uztraucās par neesošu tauku slāni uz vēdera;
2) apaļīgas meitenes, kas žēlojas par svaru, tai pašā laikā ēdot Hesīša paiku. Dieva goda vārds, neredzu tur nekādu loģiku.

Nu jā, nezinu tādus kā koshlene raksta, drīzak jau apalīši vienmēr man ir kniebuši ribās un saukuši par diņģeni.. Piedevām vēl sakot "Vai tad mājas tevi nebaro?". Grr.
09.05.2012 15:23 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
vienrz - vienkārši tāpat! kā par jebkuru tēmu. tad jau tiešām nevienu jautājumu nevar uzdot. un es ne ar ko nelepojos un nelielos. zināju jau, ka būs tāds komentārs.
tik pat labi šeit varētu salīdzināt ar sev aktuālo pupu tēmu - visas, kam tās ir, lielās, ka gribētu mazākas un ka man jābūt laimīgai, ka man tādas utt.
09.05.2012 15:33 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es gan zinu daudz tādu, kādus koshlene minēja. Pie tam, vismaz manā paziņu lokā teju vai nav tievu/slaidu cilvēku, kuri baigi iespringst sporta zālēs un tiešām cenšas saglabāt svaru normālā līmenī. Drīzāk cilvēki dalās divās daļās - tie, kuriem nekas neiet labumā un viņi rij visu pēc kārtas, taču tajā pašā laikā greizi skatās uz tiem, kuri ir apaļīgi un tie, kuriem iet labumā un tad nu viņi vai dzīvo tādi, kādi ir vai kaut mazliet seko tam, ko ēd un cik daudz kustās.
Ā, nu vēl man ir viena draudzene kura vienkārši maz ēd. Pat ja tie ir salāti. Man šķiet, ka es ēdu divas reizes vairāk nekā viņa, un kad ejam kaut kur kopā ēst, tad ja viņa man nebūtu tik tuva draudzene, tad es justos neērti pasūtot divas reizes vairāk. :D Viņa ēd tik maz, ka protams, ir visai slaida, bet arī ne kaulaina vai slimīgi tieva.
09.05.2012 15:45 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Mani vakara našķi ir burkāni&āboli/kaltēti auglīši.

Vienkārši, kad pārcēlos dzīvot uz citu valsti, kultūras šoka ietekmē sāku rast mierinājumu ēdienā/saldumos(kurus iepriekš vispār gandrīz nelietoju)- nepagāja ne diena bez šokolādes, kūkas un cepumu pakas..tā pāris mēnešos dabūju +10kg.

Sapratu, ka tā nevar, un izslēdzu šo visu no savas ēdienkartes- pa laikam atļaujos kādu kūkas gabaliņu/šokolādīti, bet nu noteikti ne katru dienu. Kad vēlējos ko garšīgu ēdu pistācijas/ābolus/burkānus+normālu pārtiku un ātri vien zaudēju savu "cepumu svaru".
Nekad nebiju bijusi apaļa-pat likās, ka esmu caurbira un varu ēst visu ko vien gribu, bet savā "cepumu" laikā(un arī tagad skatoties bildes no tiem laikiem), šķiet, šausmas, kas par vali! :D

Un sākotnēji, kad devos uz veikaliem, likās, ka būtu nez ko gatava izdarīt, lai varētu izēst visu nutellas burku vai tamlīdzīgas domas...tad tagad VISPĀR! neko no tā negribas, daudz labprātāk uzkožu ābolus, un, pēc pāris cepumiem jau šķebina dūšu :)
09.05.2012 17:03 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Es esmu no tām, kas ēd daudz un sātīgi. Un garšo arī saldumi :) Taču arī daudz sportoju. Ja nu tiešam ir grūti atteikties no ēdiena, tad jau labāk iesaku meitenēm vairāk pasportot un apēst savu mīļāko šokolādi, nevis mocīties no ta, ka nedrīkst
09.05.2012 17:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits