Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mājdzīvnieki

 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Parunājam par kaut ko sirsnīgu un smieklīgu, interesantu un jauku...

kas ir jūsu mājdzīvnieks, kādi atgadījumi, ikdienas rituāli? :)

Man ir taksis, viņš guļ tikai apsedzies ar sedziņu un viņš kā zīdainis ir jāapsedz visu laiku ejot gulēt.... Tagad arī dzirdu, ka smilkst... Aizeju skatīties, nabadziņam, sedziņa nokritusi :D pacelu un guļ tālāk :D

Tāpat no rītiem laižam viņu gulēt gultā, paretam paņemu viņu blakus pa nakti, ko vēlāk nožēloju... Jo viņš guļ zem segas, kad paliek karsts, lien ārā, iet pastaigāt, un kad nāk atpakaļ, tad skrāpējas un smilkst, ķip prasa atļauju un kad paceļu segu, tad lec gultā!

Un mans suns ir tik smuks, tāds pōzeris, bet līdzko gribam viņu fočēt, viņam laikam nepatīk un viņš rej un nekas nesanāk :@ :D

Mans suns visu savu dzīvi ēd TIKAI čapī sauso barību un to pašu tikai 1 veidu... nabadziņš, es jau domāju, ko viņš darīs vecumā, kad zobi nebūs tik labi... :(
08.05.2012 00:09 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
lol. tas bija mēģinājums iepazīties ar cosmo meitenēm?
mīļi, mīļi :]
08.05.2012 00:10 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu tev gadijuma nav mans suns?VINS Ir identisks tavam, tikai mas ed vel labrat cilveku baribu-kelogsus ar pienu makaronus ar merci utt. un ja-focwt sevi atlauj.:) pa nakti ari gul tikai un vienigi gulta zem segas, man ciesi piespiedies. forsins.
08.05.2012 00:15 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Man ir kakis, kurs uzvedas ka suns! :D
08.05.2012 00:18 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Kaķi, pastāsti sīkāk!
Un marta - no rokas mans suns visu ēd, ko dod, bet nu jā - no trauci;na tikai sauso...

un rudzi, es negribu iepazīties, jo es esmu meitene :D
08.05.2012 00:19 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Skrien pakal korkitim, nes to mums, pieliek pie kajam vai klepi, lai atkal metam - un ta daudz reizu.
Skraida pakal.
Kad edam vienmer lien mums skivjos, ed gandriz visu, ko mes edam. Vai vismaz censas. :D
Luncina asti, bet ka suns, nevis kakis. :D
08.05.2012 00:22 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ūdens bruņurupucis.Uzvedas kā...hmm..kā kuro reizi.Ļoti bieži kā mežonis.Neciešamākais ieradums-celšanās līdz ar sauli.Kā gaišs,tā grab nagi pret akvārija stiklu un ūdens plunkšķ.Pirms gulētiešanas jāapsedz akvārijs ar kaut ko tumšu,lai nav tas murgs no rīta.Citas neciešamas lietas-skrāpē un vienmēr mēģina kost.Labās lietas-nemet spalvu un kopumā labi sadzīvojam.Noteikti nevienam viņu neatdotu un nevaru iedomāties,ka man viņas vairs nebūtu....
08.05.2012 00:23 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man dziivnieku nav, bet draugam ir kakjis, kursh nemaak njaudeet :D Turklaat veel nenormaali bailiigs - it kaa miiljoties lien, un seezh blakus uz diivaana, taapat no mums it kaa nebaidaas, bet vienu reizi es noshkjaudiijos un nabadzinjsh no baileem izkria no diivaana un ieskreeja stikla durviis. vinju nedriikst biedeet, taads miizeejs, kaa kaut kas, taa muuk prom :D Un taa njaudeeshana izpauzhas, kaa skatiishanaas mums aciis un mutiites paveershana valjaa bez skanjas, vai arii tada kaa ultra skanja pussekundes garumaa ar cherkstoshu pieskanju. Dievinu to zveereenu :D
08.05.2012 00:24 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Smieklīgi drošvien izskatās, ka ņaud bez skaņas :D ;D :D
08.05.2012 00:26 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
2 degu puikas-sasodīti forši, ja vien visu nenograuztu. Sākot ar pašu būri un beidzot ar visiem vadiem.
08.05.2012 00:31 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
vienu reizi es noshkjaudiijos un nabadzinjsh no baileem izkria no diivaana un ieskreeja stikla durviis.

Es skali smejos, draugs jautaja, par ko smejos, nolasiju vinam. Vins smejas vel skalak. :D:D:D Paldies, demoiselle :D:D
08.05.2012 00:36 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
2 sauszemes bruņurupucīši! :)
08.05.2012 00:37 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man mājās ir kaķene ar raksturu. Ja kaut kas nepatiks - vakarā atriebsies. Nu jau mazāk, kad bija jaunāka, tā darīja bieži. Piemēram, ciemojās pie mums māsīca... kaķene pa kluso no viņas somiņas (pirms tam ar muti atvelkot vaļā rāvējslēdzi, kur šitā aizdomāties var, ne vienu reizi vien esmu redzējusi, kā to dara :D) , izmakšķerēja ķēdīti vai rokassprādzi, vai kaut ko tādu un spēlējas pa grīdu. Māsīca ieraudzīja, pasmējās un "nosūdzēja" kaķi. Tētis tad sabāra un nokaunināja viņu (kaķi, ne māsīcu). Nu ok, viss kārtībā. Vakarā visi sēž, skatās TV, māsīca atpūtas krēslā, tumšs istabā. Te pēkšņi HOP, no aizmugures pa krēslu kā es pat nezinu kas, ar ķepām tā kā lecot, momentā uzrāpjas un māsīcai uz galvas. :D Labi, ka ne ar nagiem. Pareiz' ir, nav ko sūdzēties. :D Viskaut ko zagt patika bērnībā tam kaķim, kā tik kas pazūd, tā jau var meklēt slēptuvē. Zem atpūtas krēsla. Kad tur pieķērām, tad drēbju skapī.

Vispār saprot visu, ko mēs runājam, atliek vien ieminēties par to, ka iesim ārā vai iesim uz balkoniņa... uzreiz pie durvīm, vienreiz pat saitīti atstiepa savu... tagad viņai topā ir muguras kasīšana, Mamma pasauc - nāc, pakasīšu muguriņu, ukā tāds ruksis uzreiz atnāk, ielien klēpī un pastutē muguru. :D Vienreiz griežu salātus, viņa man neliek mieru, kaut ko ķeksējas... saku, atnes labāk man sīpolu! (Toreiz kā reiz uz balkona sīpoli kaltējās). Nu liels bija mans pārsteigums, kad vai nu sakritības dēļ, vai tiešām saprata, ko es pateicu - atnesa un man pie kājām nometa to sasodīto sīpolu. :D

Ā, un vēl esmu iemācījusi viņu "prasīt". Apsēžas uz pakaļkājām, priekšķepas saliec un ieņaudas. Tas ir tad, ja kaut ko tiešām gribas - vai nu ārā, vai kaut ko garšīgu.. vai brilles.
08.05.2012 00:37 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Man ir jūrascūciņa. Puika. Lai gan mamma viņu sauc par meitiņu. :D Nav ne jausmas kapēc.
Izlutināts pēc vella. Skrien pa visu māju, kur acis rāda, lai gan viņam jau ir glaukolma. Ir 4 pit stopi, kur viņš var atpūsties. Klabina zobiņus, ja ēdiens nav pasniegts laikā, ja kaut kas neapmierina, grauž bikšu staras. Ja kaut kas patīk, bubina un staipās, lien mutē, ja ir ēsts kaut kas garšīgs. Ir sakodis mammai degunu valentīndienā(par šito es vēl ilgi smējos)
Tagad guļ sedziņā ietinies. Viņam ir laba dzīve.
08.05.2012 00:40 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man arii jaasmejaas atceroties, mees toreiz bijaam liidz asaraam :D

Sallija, tavs kakjis izklausaas super gudrs :)

staastiet veel, man patiik dziivnieku staasti :)
08.05.2012 00:41 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Par suņiem runājot... draudzene mēdza atnākt ar savu suni pie mums, nu drusku lielāks tik par manu kaķeni (a kaķene 8 kg). Un bija tā, ka suns sēdēja draudzenei klēpī smilkstēdams, jo kaķene nostājās pretī un tik dusmīgi skatījās, un gāja pakaļ, tā kā iebiedējot, ka viņam no viņas bija šausmīgi bail. :D Tas viņai deva papildu drosmi un, ejot ar viņu ārā (pie saitītes), viņa tā pret visiem apkārtējiem suņiem izturējās, kas nebija pārāk lieli... suņi ar līkumu gāja, bet viņa gribēja doties pakaļ un parādīt, kurš pagalmā saimnieks. Nelaidu. :D
08.05.2012 00:42 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Salllija, kāpēc viņai brilles? :D
08.05.2012 00:42 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nu labi, tas vēl nav viss. :D

Kad vēl tētis bija dzīvs, parasti darba dienu rīti bija tādi - viņš pirmais sešos pieceļas, taisa visiem brokastis, mēs ar mammu guļam ilgāk. Un tad, kad pienāk laiks jau celties, tētis kaķenei saka - ej, cel augšā mammu! Nu ko, viņa arī ceļas, ieskrienas, un lec mammai uz galvas. Katru rītu, pēc tam, kad tā pateikts viņai. :D

Vēl bērnībā bija iemācīta spēlēt paslēpes. Nu reāli, cilvēks noslēpjas (tā bija mamma :D), piemēram, aiz durvīm vai kur, un sauc - Manis nav! Kaķene tā lēni, lēni gar stūri noskatās, "atrod", pielavās klāt, piesit ar ķepu un mūk prom, pati slēpties. :D

Tāds rakaris agrāk bija, ciemiņi pie mums vienkārši atnākt nevarēja. Te ne tā uz viņu paskatās, te vēl kas nepatīk... leca virsū bez žēlastības, no malas, tā lai nobiedētu, bez nagiem. Māsas dēls vispār nevarēja uz tualeti aiziet bez kāda pieaugušā palīdzības, citādi kaķis virsū. :D Atbrauca ciemos pie mums mana māsa, paskatīties uz to "trako" kaķi... bet kaķis tāds mierīgs, sākumā apsveicinājās un pazuda kaut kur citā istabā. Ok, miers. Māsa vēl nosmējās - nu kas tad tas par kaķi (jo bija jau stāstītas blēņas tak). Ies prom, ģērbj botas (galvenais, jaunas, laikam tai pašā dienā nopirktas vēl bija), skatās - kas tas, paliek rokā šņores... kaķis mierīgs, protams, sēdējis un nograuzis abām botēm šņores. :D
08.05.2012 00:49 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Cukurvate, tā ir viņas mīļākā rotaļlieta. Kā tik ierauga, tā uzreiz - ķepas gaisā un miera nebūs, kamēr neparādīs. :D

Nu kā, gaisma ieslēgta, brilles pavērstas pret zemi un sanāk saules zaķīši. Kustini brilles un kaķis ķer tos zaķīšus, kā peli. Vēl noslēpjas aiz kaut kā, saslien dibenu, kustina un tad lec virsū. :D
08.05.2012 00:52 |
 
Reitings 129
Reģ: 08.12.2011
Robis, tik foršs suns Tev..pat iedomājos to skatu :)

Man arī ir garspalvains suns maza izmēra.. Ļoti gudrs, bet tādu interesantu stāstu nav..ir interesanti skatīties kā tipina, kā ziemā lēkā kā stirna pa kupenām un ir viena guļošā poza, kad pakaļkājas ir uz atpakaļu atliektas un izskatās pēc vistu stilbiem, nemaz nezināju, ka suņi tā var gulēt :D
Citreiz biedē, ka saprot ko mēs runājam un dažreiz arī nolasa domas, piemēram, ja domāju iet vai neiet uz veikalu tā uzreiz sāk smilkstēt un taisās iet ārā..

Vienīgais, ka agrāk baidījās ļoti no mazajiem sunīšiem, bet lielajiem skrēja pakaļ. :D Tas tā dīvaini.. Patīk, ka nevajag iet ar siksniņu, klausa uz vārda..

Un kad kāds atnāk mājās tad noteikti viņu arī jāizved ārā, kaut vai pirms 5min bija..vnk pointa pēc. Pa nakti guļ uz tēta biksēm un sargā viņas.. Rūc virsū, ja kāds aizdomīgi tuvojās klāt tieši biksēm :D Un galvenais, ka neguļ vispār suņu guļamvietās, bet izvēlas uzgulties mammas somai, čībai,zābakam.. Vienreiz vispār gulēja uz tukša mazā iepirkuma maisiņa.. :D:D

ĀĀ un pats dīvainākais ir, ka zog un grauž manus stringus.. Kauns teikt, bet gadās, ka izmakšķerē no veļas groza un aizstiepj uz istabu.. Vienreiz ieliku veļasmašīnā pilns ar drēbēm un aizgāju uz istabu pakaļ pārejām drēbēm un starp lielo čupu pat izmakšķerēja..Citreiz pakaitinu pavicinot rokās un no pirmā acu uzmetiena atpazīst un lec virsū..stulbums :D
08.05.2012 01:29 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
ĀĀ un pats dīvainākais ir, ka zog un grauž manus stringus.. Kauns teikt, bet gadās, ka izmakšķerē no veļas groza un aizstiepj uz istabu..


Es iedomājos to skatu, kad kādi ciemiņi istabā un atnāk suns, lepni noguļas un sāk grauzt. :D
08.05.2012 01:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits