Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā izskatāties kopā bildēs?

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Droši vien jebkura no mums visādos cosmo un citur lasījusi ķermeņa valodas ekspertu atzinumus par pāriem, kā nu kuri izskatās kopā bildēs, sader vai nesader :D

Papētot manas un puiša kopbildes, var redzēt, ka šiem ekspertiem būtu ko teikt... ka nesaderam, jo puisis kaut kā vienmēr mazliet atvirzījies no manis. Es to pati pamanīju bildēs un arī daža laba draudzene ir pateikusi.
Mums ar puisi viss it kā ir kārtībā, ja nu vienīgi viņš pēc pēc šķiršanās no pirmās sievas nebūtu "sačakarējies", grūti ticēt sievietēm, pielaist sev klāt. Bet nu kopā esam 6 gadus tā kā viņš mani ir pieņēmis un atzinis par savas dzīves galveno sievieti.

Kāds teiks protams, ka vispirms jāsakārto attiecības dzīvē, tad arī bildes uzlabosies.
Bet gribu pamēģināt no otras puses :) Iemācīties kopā ar draugu nopozēt bildēs ļoti labi. Un tad to bildi ņemt par pamatu un tad viss piepildīsies arī dzīve. Tipa apgrieztā filozofija :) Ietekmējos no The Secret :)

Cik jūs saderīgi izskatāties bildēs?
07.05.2012 22:06 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Bildēs abi esam vienmēr ļoti atturīgi. Viena no bildēm ir vislabākais piemērs - bilde fotogrāfēta kāzās, kad par to mums nebija jausmas. Abi sadevušiem rokās un mīlas pilnām acīm skatāmies viens uz otru :D Un tādas bildes ir 101 :D
07.05.2012 22:12 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Nu tā kā manējam riebjas fotogrāfēties, tad pa 7 gadiem mums ir uz rokas pirkstiem saskaitāms bilžu skaits. Un tās visas tādas bučošanās bildes. Nezinu, manuprāt bildes ir tik nenozīmīgi, jo pirmkārt - lielākā daļa ir pozētas un mākslīgas, līdz ar to neataino patiesās emocijas. Un otrkārt - bilde ir tikai viens mikroskopisks mirklis, kas neko neizsaka par izjūtām kopumā.
07.05.2012 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 6210
Reģ: 01.04.2009
Mēs bildēs sevišķi saderīgi arī neizskatāmies, pirmkārt, jau auguma atšķirību dēļ:D, jo es esmu sīka un slaida, bet viņš liela, būdīga tipa vīrietis, bet tas tā, problēma jau nav tajā, bet gan tur, ka vispār tā īsti neesam izkopuši kopā iepozēšanas mākslu:D
07.05.2012 22:14 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Taču esmu pamanījusi tādu paradoksu, ka tiem pāriem, kam ir milzum daudz visādu bučošanās bilžu, tur visādās pozās un vietās, kur vien dodas abi, patiesībā attiecībās nemaz nav tuvu tādai harmonijai kā tas tiek publiskots. Nu runāju, protams, tikai par savu paziņo loku :)
07.05.2012 22:18 |
 
Reitings 583
Reģ: 29.01.2009
Man pat nav jēdzīgu bilžu, jo visās mēs abi esam ar pamatīgi atvērtiem žokļiem, kārtējo reizi smejoties par kaut to. Man kopbilžu esamība nav būtiska, uzskatu, ka tas ir tādai atrādīšanai citiem.
07.05.2012 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Draugam riebjas fotogrāfēties.Es pati arī labprātāk fotogrāfēju citus,nekā pati esmu kadrā.Mums ir kādas hm...šķiet 4 vai 5 kopbildes pa šiem gandrīz 3 gadiem tapušas.Visās tajās esam jauki.Neesam atturīgi un neesam arī pārsaldināti.Tādas jaukas bildes.Nezinu,ko tās stāsta par mūsu attiecībām.Ja tie būtu momentkadri,kad mēs nepozējam,tad vēl varbūt kaut ko pastāstītu,bet tādas pozētas bildes...
07.05.2012 22:20 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Mums arī ļoti milzīga garuma atšķirība, tāpēc vispār kopā cenšamies fočēties tā, lai to niansi "mazinātu" vai vispār likvidētu :D Bet tad, kad mūsu sejas ir blakus, tad daudzi saka, ka izskatāmies līdzīgi ;) Laikam kaut kādi fluīdi vai kas, bet tās sejas emocijas un vaibsti patiešām sāk palikt līdzīgāki... ne velti saka "муж и жена - одна сатана" :D
Publiski izlieku ļoti maz kopīgu bilžu, jo respektēju sava vīrieša vēlmi vismaz daļēji ievērot "privāto dzīvi".
07.05.2012 22:21 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Mees abi esam nefotogeeniski peec velna. Gan es gan vinjsh bildees izskataamies nesmuki, lai gan dziivee vinjsh man ljoti smuks :D Taapeec arii ne vienam ne otram nepatiik fotograafeeties - abi taadi nenormaali stiivi. a varbuut taa tieshi sader kopaa - abiem tas nervozais smaidinjsh un skatiens, ka izsaka to, ka jau zinaam, ka bilde taapat buus metama aaraa :D
07.05.2012 22:21 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Fashiona - manuprāt tas nav tikai Tavs novērojums, bet patiesība, ka tie, kuri pie katras iespējas publicē bučbildes pa lielam atrādās citiem, bet realitāte nav ne tuvu tik rožaina.
07.05.2012 22:24 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Draugam nepatiik bildeties,nav fotogenisks un neprot iepozet.
Draugu kompanijas nav neviena-fotografet milosa cilveka,tapec nekad nejautaju -ludzu nobildejiet muus. Tadel ari bildes ir maz. Lielaka dala kopbilzu ir focetas no manas izstieptaas rokas skata punkta. Nav nevienas "bucbildes".:D nu vinu nesaista fotografesanas... ari pats vins nekad nenem rokas fotokameru lai mani iemuzinatu kada skaista vieta,ja pati to neludzu. Tadel apskauzu sievietes,kuram viriesi ir fotografi.
07.05.2012 22:29 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Mums pagaidām ir tikai visādas padumjās bildes, kur ņurcām kaķi vai vēl ko līdzvērtīgu darām, tāpēc nevaru īsti spriest, cik saskanīgi esam, taču daaudz labāk viņam blakus jūtos, uzvelkot kurpes, jo citādi tā starpība (vizuāli) arī par lielu šķiet.
07.05.2012 22:31 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.02.2012
nja, manam draugam tieši patīk fotogrāfēt, un ja aizbraucam kkur, tad visp ir vāks, man jāstāv un jāsmaida, visur :D smieklīgi bet man nu kkā nesanāk vienmēr tādas muļķošanās...un ja godīgi kopbilžu mums nemaz nav, tik viena, kad pirmo reizi gājām kopā picu ēst :D
07.05.2012 22:39 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Sly laimiigaa!!!:D Man driz laikam jasak izmantot buus misters Taimeris,lai sev pie jaunas bildes tiktu!
07.05.2012 22:45 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Bildes, kuras speciali pozejam - nu,normali,bet vins nav ipasi fotogenisks. :D
Tacu nejausajas bildes, kur nezinam, ka mus fotografe - vienmer milji vai ari, ja iedzerusi, tad pat parak erotiski, jo nespejam rokas novaldit utt. :D
Bet ja, izskatamies saskanigi - piemeroti viens otram.
Pilnigi preteji ka ar manu bijuso. :D
07.05.2012 22:48 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.02.2012
MISS nu nezinu, man tā pozēšana kkā nepadodas vienmēr nežēļīgi sasmejos un bildes nu ir tadas kadas ir....pēc tam ņirdzam, bet mēs vispār esam abi tādi īpaši smieklīgi :D
07.05.2012 22:57 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Esmu novērojusi to, ka pāri kuri ir ilgus gadus kopā kļūst vaibstos līdzīgi - radniecīgi :)
arī es esmu augumā maziņa, toties mans Herkules ir augumā padevies.... tās bildes kur visā augumā tadas dikti smieklīgas izskatās....tpc cenšamies bildeties tā, lai sanakam abi kopā smuki.
07.05.2012 23:26 |
 
Reitings 140
Reģ: 29.01.2009
Fashiona - pēc maniem novērojumiem, tie, kuri draugos un tamlīdzīgās vietās pieliek pilnas galerijas ar bučošanās bildēm, arī pārāk ilgi kopā parasti nav. un jā, manā skatījumā tā ir izrādīšanās. es neesmu ielikusi nevienu bildi sociālajos tīklos kopīgo, es vispār tur bildes reti lieku, neuzskatu par nepieciešamību visiem ar bildēm atskaitīties vai izrādīties. mūsu kopīgās bildes ir mūsu lietošanai, datorā un albumā ko paskatīties, atmiņās pakavēties. ā, jā, stulbi varbūt izklausās, bet es ticu sliktajai enerģijai, arī tas ir iemesls, kāpēc neaizraujos ar bilžu publicēšanu.
07.05.2012 23:27 |
 
10 gadi
Reitings 4267
Reģ: 03.08.2009
Mums nav praktiski nevienas normālas kopbildes, visās kko šķobāmies :D
Bet nu tā kopumā, pārsvarā sanāk stiprs apskāviens no viņa puses un es tā piekļaujos.

Par to Miss_Tiinas komentāru, ka sāk izskatīties līdzīgi - es ar to esmu ievērojusi :D Kaut kur lasīju, ka tas ir, piemēram, tāpēc, ja viens daudz smejas, tad otrs arī sāk vairāk smieties un līdz ar to līdzīgi veidojas smieklu krunciņas..
Mēs ar draugu līdzīgi vē neesam bet viņa joki gan man parādās :D Un vēl esmu sākusi runāt ar plato e, sevišķi vārds ēst. Un tad es saku, ka runāju kā lauķis :D
07.05.2012 23:32 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vienmēr iepozējam.:D labi izskatamies.
07.05.2012 23:47 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Aly, ak šausmas, kā es Tevi saprotu!!!
man arī vienmēr jāstāv un "jāizskatās smuki", bet tad sākas pretējs efekts, kad es sāku šķobīties, smieties un izbojāt visu bildi :D

kopbildes tādas normālas mums nevienas nav :D
08.05.2012 01:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits