Mīļotā attieksme

 
Reitings 252
Reģ: 07.04.2012
Nu jau kādu laiciņu esmu stāvoklī. Viss ir lieliski, tikai mani nedaudz satrauc drauga attieksme. Nesen bija vecāku nodarbības, uz tām es devos viena, jo draugs itkā nevarēja tikt (pēc attieksmes jutu, ka īpaši arī nevēlas izbrīvēties). Nākamajā nedēļā man būs USG, izskatās, ka arī tur man būs jādodas vienai.

Esmu teikusi, cik daudz tas man nozīmē un bērniņu taču radījām kopā, bet viņu tas šausmīgi nesaistot, viņam vairāk interesējot "gala rezultāts".

Kad aicināju viņu uz vecāku nodarbībām teica - "Pieraksti, ja kas svarīgs, pēc tam atstāstīsi."
Par USG - "Ko es tur darīšu? Vai tad man to punci baudīs?"

Varbūt daudzas šeit nekādu problēmu nesaskatīs, bet vai tiešām vīrietim šādas lietas šķiet tik nenozīmīgas un neinteresantas? Kā ir/ bija Jūsu vīriešu attieksme?
06.05.2012 22:41 |
 
Reitings 436
Reģ: 06.03.2012
Un par to situāciju,ka NEGRIB nevis NEVAR paņemt brīvu dienu darbā, vai kādu stundiņu brīvu,lai būtu kopā uz to pašu USG - kad man bija veselības problēmas un bija parasta vizīte pie ārsta slimnīcā,draugs paņēma speciāli brīvdienu darbā,lai būtu kopā ar mani.
09.05.2012 13:06 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
DIO-redzi,Tev ir normāls vīrietis un tāpēc,ka pateici paldies,nevis,kad vēmi,pateici,ka pati pieturēsi gan matus,gan bļodu.
autorei draugs pat nenāk un usg,tad tas ir normāli?
es nedomāju,ka manējam būtu jāskrien uz wc,kad man biežāk vajadzēs,vai vēl nez kas jādara,bet man liksies tikai jauki,ja man pēc rīta nelabumiem atnesīs ūdens glāzi,vai vēlāk,kad būs liels puncis un grūti,pamasēs pēdiņas :)

dzemdībās es negribētu,ka viņš piedalās, jo negribētu,lai redz visu,kas tur notiks,bet gribētu,lai viņš nāk klausīties sirdspukstus un skatās,kā mazais aug.
09.05.2012 13:08 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
runājot par intimitāti,nesen lasīju,ka katrai sievietei vajag savus mazos noslēpumus.
lai nav viss tik atklāts un publiskots.
uz tualeti es eju viena,krāsojos viena un man tas liekas forši.
09.05.2012 13:09 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Nu tā kā mēs ejam kopā mazgāties, tad tā arī sanāk iet kopīgi uz tualeti, jo mums tualete ir kopā ar vannu/dušu. Bet tieši tā, katram laikam jau savs.
09.05.2012 13:10 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
curious, es Tavu ideju sapratu, tas ir domāts, es sapratu, ka Tu domāji tā, ja sieviete, sāk uzņemties par daudz un vīrietis tur nu nu labi dari tad, tad vārdu sakot tieši šādi "mērgļi" beigās visu uzkrauj virsū un sievietes atkal čīkst, bet manuprāt ir tomēr otra puse visam atkal. Es domāju tā, kad ir tiešām vēl minimālos daudzumos saglabājušies tādi vīrieši, kuriem nav nekas jāprasa, viņi nolasa Tevi un saprot. Tā ir manā gadījumā, pirms pāris mēnešiem guļu gultā visu dienu, tik slikta sajūta, galva sāp, slikti, domāju pusdienas jātaisa, bet spēka nav, atnāk manējais ierauga manu bēdīgo situāciju, aiziet uz virtuvi uzliek gatavoties ēdienu, nāk pie manis samīļo, dakterē, saka guli, es par visu parūpēšos! Turpretīm, atceroties gadījumus no bijušajām attiecībām, tomēr atceros vienmēr to lūdzējas pozu, lai palīdz, citādi liekas, tam vīrietim nekad mūžā prātā neienāks pat palīdzēt, bet nevis neienāks palīdzēt prāta, bet vienkārši slinkums. Piemērs, esmu ierakusies mājas kārtošanā, kārtoju, mazgāju, vēl taisu ēst.. jūtu, ka nepaspēšu apmaisīt, jo mazgāju grīdas, lūdzu savam ex lūdzu apmaisi ēdienu un pieliec sāli, klusumus, prasu otreiz, klusums, pēc dažām minūtēm šis sāk skaļi teikt, klau, man liekas ēdiens piededzis, Tu netaisies apmaisīt? Viņš skatās TV... it kā smieklīgi, bet tas bija elementārs piemērs, ar ko es gribu teikt, ja vīrietim nav dots iekšā saprast, kad ir jāpalīdz, to neieaudzināsi....un vēl man ir radies priekštats, kad vīrieši, kas ir patstāvīgi dzīvojuši no mazotnes, tas ir pēc vidusskolas uz augstskolu, dzīvojuši kojās vai līdzīgi un pastrādājuši tālu prom no mājam no mammu aprūpes, ir daudz vīrišķīgāki un tādi ir gatavi rūpēties ne tikai par sevi , bet arī sievieti.
Par autores gadījumu, grūtnieces ir ārkārtīgi jūtīgas būtnes, un bieži vien kā netieku, kas tiek pateikts paviršīgi, tiek uzspūsts ārprātīgs zilonis, ka teju beigās čalis ir vienkārši maita :D Mums sievietēm tā sanāk izpušķot šīs lietas :)
09.05.2012 13:27 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
ak, jēziņ. tāpēc,ka sieviete pati negrib,lai vecis velkas līdzi uz dzemdībām, tas uzreiz padara viņu par idiņu. nē nu normāli..daža laba te tiešām ir saspiedusi galvu.
man vecis simtu gadu nav vajadzīgs dzemdībās....ne es viņu gribu, ne man viņu vajag..
mans uzdevums ir piedzemdēt mazuli.
tā tiešām nav nekāda teātra izrāde,kur viss pagasts ir jāsavelk līdzi...
es varbūt mammu paaicinātu, bet nejau savu vīrieti...
labāk,lai sagaida ārpusē mazo bļaujam un sataisa un uzklāj gultiņu. tas,ka nebūs redzējis to visu šmuci, nenozīmēs,ka mazo un mani mīlēs mazāk...
tās,kuras ir vājas un viņām vajag turēt rociņu katru minūti,kad puncī būs mazulis, lai velk savus večus līdzi.
bet katram savi uzskati. tas,ka kāds tiem nepiekrīt, nevajag visus veču saukt par idiņiem un memļakiem....labāk, daža laba ķēcēja būtu savu viedokli pamatojusi adekvāti, nevis zāājot un muti brūķējot...tas,ka tagad tas ir stilīgi, nenozīmē,ka visiem viņi ir jāvazā līdzi pie visiem ārstiem...
09.05.2012 13:41 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
DIO-es piekrītu.
tam ir liela nozīme kāds mums blakus ir vīrietis un vai viņam ir vai nav kaut kas tajā galviņā. par to arī mans šodienas niķīgums, jo redz,es pieradu,ka ir viss tā,kā vajag,bet vienu dienu mani neapčubina,kad jūtos slima un man uzreiz niķis un kašķis. jo ne jau katru dienu es esmu slima.

man pat nejautājot uztaisīs maizīti, vai izgludinās džemperīti,ja man jāskrien
nezinu,vai esmu pārāk kašķīga šodien,vai arī man pienākusi stadija,ka nav par ko piekasīties un,tad nu atradu :(

bet zinu,ka ir patīkami,ja otrs rūpējās. tikai kā teici,tas ir retums ..
09.05.2012 13:46 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
ir jāmāk frāzi "man nevajag" " varēji tā nepūlēties"
aizstāt ar PALDIES :)
09.05.2012 13:47 |
 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Kaut gan mans draugs( drīz vīrs ) ir ļoti mīloš un mani lutina nepārtraukti ,pats arī teica ,ka gribētu būs ar mani kopā dzemdībās ! Tā ir vienkārši manas domas ,ka vīrietim nav jābūt dzemdībās klāt ,baigi ir vajadzīgs redzēt to skatu kā bērns slīds arā no kājstarpes ! Nedomāju ,ka mīlestība pret bērnu būs mazāka ,ja vīrs ienāks ,kad es būšu savesta kārtībā un nebūs vīram jāskatā ,ka es agonija brēcu !

Un tikai pašas nebrēciet ,ka vīrs vairs ar jums neguļ pēc ģimenes dzemdībām . Draudzenes vīrs dzemdībās izvēmās un ģiba ,kaut gan pats visiem klāstīja ,ka būs sievai klāt ! Nu i bija ar :D
09.05.2012 13:48 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
shady - es uzskaru precīzi tāpat.
ja vien es gribētu - mans vīrietis nāktu, bet es principā gribu pati tikt galā ar šo uzdevumu.
es neesmu vāja sieviete...tik daudz,kā bērnu pasaulē laist, es varu izdarīt pati.
man ir pietiekoši daudz situāciju dzīvē,kad man to atbalstu vajadzēs, bet nu šajādienā, es gribētu pati izdarīt, to ko Dievs man lēmis...ja večiem tas būtu jāredz un jāpiedalās, tad Dievs viņiem būtu devis iespēju dzemdēt....
09.05.2012 13:57 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
curious , vispār ja par šodienas tēmu, tad izlasot katru meitenes komentāru, es izvilktu vienu teikumu no katras un būtu pareizā atbilde jau rokā :)

Un es ļoti piekrītu shady, par ko pēdējā laikā ģimenes psihologi runā, ka pirmā bērna ģimenes krīze ir saistīta kā reizi ar ģimenes dzemdībām, tas ir baigs vāks ...
09.05.2012 14:01 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
es jau teicu,ka vīrietim blakus man dzemdībās nebūtu jābūt,jo es negribētu.

jā,jātaisa komentāru izlase :D
09.05.2012 14:08 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
DIO, jā, tieši tā pat kā ir 1, 2, 4, 7, 10, 15, 20 un vēl nez kādas gadu krīzes! Vai citiem vārdiem sakot, vieni ar visām ģimenes dzemdībām būs kopā līdz mūža galam, bet citi pat bez visiem bērniem izšķirsies pēc 1 vai pāris gadiem.
Un, meitenes, lūdzu, izskaidrojat, no kurienes jūs esat rāvušas informāciju, ka vīrietis tagad stāvēs un lūrēs, kā no sievietes apakšgala nāk ārā bērns? Man draudzenei vīrs smuki stāvēja pie viņas galvas un varēja neko neskatīties no "briesmīgajiem skatiem", ja vien pats ārkārtīgi vēlētos to redzēt. Var jau būt, ka Latvijā dzemdības norisinās savādāk, bet ne jau vīrs tagad būs vecmātes vietā un pieņems bērnu. Vīrs ir klāt, lai morāli atbalstītu savu sievu.
09.05.2012 15:28 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
zilbuliite, ja sievietei būtu lemts visu tikai vienai pašai darīt, tad Dievs nebūtu radījis tā, ka bērns rodas tikai 2 cilvēkiem kopā, nevis vienam atsevišķi.
09.05.2012 15:30 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es zinu, ka vīrietis stāv blakus pie galvas, bet nekur nav teikts, ka es visu grīdu nepieķēzu, tad gan visu ko nesmuku var redzēt, un ja vēl piesakās nabas saiti griezt, tad domāju, ka kaut ko vēl vairāk var ieraudzīt.
09.05.2012 15:31 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
lauvens - nu atzīsti taču...tagad tā ir modes lieta...pirms gadiem 10 neviens neskrēja un nestāvēja dzemdībās...tagad kaut kāds bums, un redziet, visiem jāstāv..kas ir? pēkšņi sievietes vājas palikušas? un tās,kas atsakās no kaut kā šāda, uzreiz pataisa savus večus par idiņiem un mīkstajiem,kā te izteicās..
katrs dara kā grib..es izteicu savu viedokli.
es vispār esmu gana oldskūli domājoša gan attiecībā un bērniem, gan šādām izdarībām, nekādiem modes kliedzieniem pakaļ neskrienu...
09.05.2012 15:36 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Esmu domājusi, kā es gribētu, lai ir dzemdībās - būt vai nebūt tam vecim blakus. Patreiz esmu nonākusi pie secinājuma, ka laikam nē, jo tas nav nekāds rožainais notikums (sāpes, kliegšana, asinis utm), turklāt vēlētos sev blakus tādu, kas reāli var palīdzēt, atbalstīt un motivēt - sievieti, kas tam jau ir izgājusi cauri un saprot.
09.05.2012 15:40 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
priori -+ vēl mēdz kakas būt....
09.05.2012 15:44 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Es nesaku, ka tagad visiem večiem jābūt klāt sievietes dzmedībās, bet es teicu, ka es noteikti to vēlētos. Es teicu to, ka mana mamma ļoti nožēlo to, ka viņas laikā viņas vīrs (mans tēvs) nevarēja būt klāt dzemdībās, taču viņa to ļoti gribētu.
Tā kā mēs ar vīru dzīvojam citā valstī, kur nav mūsu ģimenes blakus, es nevaru iedomāties nevienu citu tuvāku cilvēku, kuru vēlētos šajā brīdī blakus. Jā, vēl mammu labprāt uz dzemdību laiku gribētos dabūt es šejieni, taču visas ļoti labi zinām, ka dzemdības nenotiek 100% vienmēr pēc noteiktā plāna.
Mans vīrs ir pieņēmis govs dzemdības un ko tik vēl ne, tā, ka nedomāju, ka viņš būtu sasapņojies, ka tur viss smaržos, būs rozēm kaisīts un vēl nez kas. Nedomāju, ka es jutīšos mammas klātbūtnē ētrāk tik "neērtā" brīdī.
Laikam jau tomēr pareizo atbildi šajā jautājumā neatradīsim, jo vienai būs vīrietis, kurš noģībs pie pirmajām asinīm vai pat vēl pirms tām, bet citai tāds, kurš vēl pieteiksies nabas saiti griezt.
09.05.2012 15:54 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
es zinu,ka mans vīrietis nāktu un darītu visu,ko es liktu, bet es negribētu viņu sev blakām....es atkārtošos, bet varu pateikt,ka esmu spēcīga sieviete.
es nenosodu nevienu,kam gribētos būt ar vīroeti kopā dzemdībās un nezākāju tos vīriešus,kas negrib par idiotiem,utt...
katram ir sava izvēle,bet te izskatās,ka ir tikai vienīgā un pareizā..ja jau kopā-tad kopā...no tā tēva mīlestība nemainās....
09.05.2012 16:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits