Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izlikšu kārtis!

 
Reitings 32
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Izlikšu kārtis par simbolisku samaksu.
Esmu ļoti labi sadraudzējusies ar savām Taro kārtīm un tās man nemelo :)

Raksti uz e-pastu -sarunāsim visu! Man būs vajadzīga Tava bilde un interesējošie jautājumi!

[email protected]
06.05.2012 19:05 |
 
Reitings 87
Reģ: 27.04.2012
Ai, kā es sasmējos :D
Nupat jau bija diskusija, skatos, ka meitenes atradušas veidu kā šeit piepelnīties un izkrāpt naudu :D
Palasi, iepriekš jau atsauksmes gana- meitenes pašas atzīst, ka standarta teksti visām! Nav jau māksla aizsūtīt aptuveni +/- prognozes nākotnei- būsi laimīga, sarežģījumi un neveiksmes gaidāmas, utt :D

No sākuma te reklamēja zīlēšanas salonu kkādu, tad vismaz trīs dažādas cosmo lietotājas savus maģijas pakalpojumus un kāršu likšanu par "simbolisko samaksu"

Meitenes, neuzķeraties un atkārtošos jau kuro reizi- ja meklējat tiešām spējīgu cilvēku- viņš nemūžam neraklamēsies internetā un neliks sludinājumus ;)
06.05.2012 19:11 |
 
Reitings 32
Reģ: 29.01.2009
Neesmu nekāda viltvārde!
Iespējams, ka man kārtis stāsta patiesību tādēļ, ka man ir reiki. Tās, kas zin vai ir izjutušas, kas tas ir -sapratīs!

Es nevienam arī neko netaisos uzspiest. Mans mērķis ir palīdzēt!
06.05.2012 19:48 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
man no šejienes kārtis ir likušas 4 meitenes:
1. lika pirms gadiem nu jau diviem ar pusi, par velti un pateica visu precīzi, raksturoja i mani, i situāciju, i grūtības... viss piepildijās, ko teica
2. ir viena no tām, kas prasa naudu, it nekas jauns netika teikts
3. ir vēl viena no tām, kas prasa naudu, arī nekas īpašs neizskanēja, lai gan šķiršanās vietā paredzēja laimīgas attiecības
4. neprasīja it neko, un ir piepildījies jau ļoti daudz kas no tā, ko teica

Tas vienkārši tāpat, uzziņai. Šī te meitene man nav neko likusi, tā kā nekas personisks
06.05.2012 19:56 |
 
Reitings 87
Reģ: 27.04.2012
Ja kādai tiešām interese, varu iedot kontaktus zīlniecei, tiešām spējīga kundzīte, vienīgi ne vienmēr pieņem no malas, ļoti bieži atsaka.
06.05.2012 20:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits