Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Working abroad! :)

 
Reitings 16
Reģ: 15.03.2012
nesen izveidoju diskusiju par eiropas brīvprātīgo darbu, bet tagad ir nedaudz `paķērusi` interese par parasto darbu ārzemēs :D

tātad, meitenes..

1) kā atrast darbu ārzemēs? ir kādas majas lapas, kur meklēt? zip.lv utml. sludinājumus jau esmu izpētījusi, bet tām firmām, kuras nosūta, ir jāmaksā ap 200 Ls, kas liekas pilnīgi vējā izmesta nauda.

2) vai daudzas šeit ir braukušas strādāt uz ārzemēm caur firmām strādāt par bārmenēm, oficiantkām? :) man uz zemeņu ravēšanu un kastu kravāšanu pilnīgi nevelk. saprotu, ka tām firmām jāsūta savi cv, foto. Tālāk viņas mani aicinās uz darba intervijām? Man būs jārunā angliski? :D

3) Meitenes, kas arī meklē darbu ārzemēs, varat rakstīt man uz epastu [email protected] - varbūt kaut ko sameklēsim kopā vai dosimies uz ārzemēm kopā, ja viss sanāks, kā vajag! :D
30.04.2012 14:15 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Ja nobriedīšu doties uz ārzemēm, tad iešu tieši uz darbā iekārtošanās aģentūrām, man tie 200ls liekas pilnīgs nieks, ko vnr samaksā toties dabū darbu un nopelni daudzreiz vairaak, bez krenjkjiem, katraa zinjaa man tie 200ls neko nenoziimeetu, taapat veelaak atvilktu no algas un nemaniitu. Veel man svariigi, lai agjentuura paruupeejas par dziivoshanu utt, resp., uz agjentuuru varu iet ar savaam prasiibaam un shie man piemeklees atbilstoshu darbu, pati neko neplaanošu, jo nav pieredzes.
30.04.2012 15:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits