Vai Tu par to zināji ? (Patiesiba par abortiem)

 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ozRffMjjioo

ESI INFORMĒTS!
2010.gadā Latvijā reģistrētajos mākslīgajos abortos gājuši bojā 7,4 tūkstoši cilvēku.
Vidēji dienā 20 bērni.
Pavisam pēc Latvijas republikas neatkarības atjaunošanas reģistrēti 379800 mākslīgie aborti.

Daudzus gadus cilvēki ir tikuši ārstu maldināti, ka tas ir tikai audu pikucis, kas neko nesaprot un nejūt. Patiesībā bērns jau no pirmajām dienām ir dzīva būtne, kas spējīgs just sāpes un bailes.

Nepieļauj savā dzīvē abortu- izsargājies! Pat, ja paliec stāvoklī- nekad neizšķiries par bērna nogalināšanu. Pat, ja nevēlies bērnu audzināt pati! Bērns nav izvēle, bet dāvana!

PALĪDZĒSIM KOPĀ TIEM, KAS VĒL NEVAR SEVI AIZSTĀVĒT!

parādi šo video draugiem, vecākiem, māsām, klasesbiedriem....

JA KAUT VIENU SIEVIETI TAS ATTURĒTU NO ABORTA VEIKŠANAS UN VIENS MAZULIS NĀKTU PASAULĒ- TAS JAU BŪTU ĻOTI DAUDZ!
27.04.2012 10:00 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
egijasaprot te aizstaav teoriju, ka beernam galvenaa ir miilestiiba, ka var iztikt arii bez taam mantaam. a ko dariit, ja arii miilestiibas nav? ja maate beernam atspeeleejaas par to, ka vinjai tika liegtas daudzas iespeejas deelj taa, ka piedzemdeeja? ja beernam visu laiku tiek atgaadinaats, ka vinjsh ir kljuuda un buutu labaak, ja vinja nebuutu? ja maate nobaazj beernu pie visiem radiem peec kaartas, lai tik mazaak vinju redzeetu? tur izaug traumeets cilveeks un daudzi peec tam ar to visu muuzu nespeej tikt galaa. visus gadus liidz pilngadiibas sasniegshanai atcereeties kaa vienu ljaunu murgu, pilnu ar emocionaalu vardarbiibu, bez juutaam no vecaaku puses, muuziigaa pusbadaa un ar apsmieshanu skolaa deelj noneesaatajaam lupataam nemaz nav viegli. ja tu kaut kam taadam buutu izgaajusi cauri, tad tev uzskats buutu savaadaaks. bet kaa jau saka - eedushais needusho nesapratiis.
28.04.2012 02:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
seit buus saistosha lasaamviela aborta pretinieceem, kaa tad iisti juutaas tie beerninji, kuri ir tikushi atdoti beernunamaa:

http://www.bernunami.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=268&Itemid=110&lang=lv

izcelshu dazus citaatus.
"negribētiem bērniem ir augstāks pašnāvniecisko tendenču līmenis pusaudžu un jauniešu vecumā. Tas nozīmē, ka aprūpētājiem būtu svarīgi saprast, ka šiem bērniem jau pie salīdzinoši nelielām ikdienas problēmām rodas drūmas un bezcerīgas domas: es nekam nederu, manai dzīvei nav nekādas jēgas..."
"Viņi var izskatīties draudzīgi, sabiedriski, taču funkcionē kā bara dzīvnieki, bez dziļākas empātiskās pieķeršanās kādam."
"Šie cilvēki neapzināti kļūst atkarīgi no alkohola, narko­tikām, citām vielām, azartspēlēm, datorspēlēm, ekstremālām izklaidēm, hobijiem u.tml. Labākajā gadījumā - kļūst par darbaholiķiem... "
28.04.2012 05:25 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Egija, nu re, Tev nav bērna. Tu nevari laikam pat iedomāties cik tas maksā.
Un neesmu es baigi izlutināta, bet,ja man vecāki nebūtu apmaksājuši visas skolas ekskursijas un devuši naudu pulciņiem, tad es būtu tajā vecumā diezgan nelaimīga. Manā ģimenē ar ne vienmēr tās naudas ir bijis daudz, bet vienmēr ir sakasīts visām ekskursijām gan man, gan māsām. Un man bija svarīgi kādā apģērbā es staigāju, jo skolas biedri skatījās,kas man virsū.
Negribēju dēļ tā būt atstumta. Un,ja man būtu jāēd tik kartupeļi nedēļām vien, tad tiešām es labāk nebūtu dzimusi. Ne es laimīga, ne vecāki.
28.04.2012 07:23 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
meiten'\em ir daudz vieglāk bez naudas pusaudža vecumā. zēniem tas principā nozīmē miršanu nevainīgiem un sugas neturpināšanu.
tā ka varbūt tas pat ir pozitīvi, kad dzemdē bērnus, ja nav daudz naudas. cīnās ar pārapdzīvotību.
28.04.2012 08:29 |
 
Reitings 38
Reģ: 04.02.2009
Ja mēs ticam apgalvojumam par dvēseli, tad pēc nāves tā jau nekur nepazūd. Katram pienāk savs laiks aiziet, un būtu tiešām muļķīgi, ja ar to arī viss apstātos. Ja pieņem, ka auglis visu jūt, es domāju viņš noteikti arī saprot un mīl savu mammu, līdz ar to arī piedod par viņas iespējami nepareizo rīcību. Un kas mēs esam tādi lai tiesātu? Nezinu sievieti, kurai aborts būtu tāpat kā uz veikalu aiziet, tas viss ir liels pārdzīvojums, kas noteikti liek paskatīties uz visu savādāk.
28.04.2012 08:59 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Nu un ko tas dod, ka negribētie bērni ir nelaimīgi un ar pašnāvnieciskām tieksmēm biežāk nekā gribētie? Tas nekādi neatsver tos bērnus kuri ir laimīgi arī būdami negribēti, kuri ir laimīgi, ka ir šajā pasaulē un atrod savu mīlestību dzīvē un izveido ģimeni kurā valda viss, ko tu nosauci, kas ir vajadzīgs lai cilvēks būtu laimīgs. Protams, ka izaug ari bērni bez jūtām jo nav saņēmuši vecāku mīlestību un viņiem ir tendence domāt tikai par savu labumu un nesagādā problēmas sāpināt kādu citu, bet kurš var pateikt to, kāds tas cilvēks būs, pirms viņš ir izaudzis? Un tas ka viņš ir tāds "nepareizs" nenozīmē, ka viņš vienmēr tāds būs. Es zinu cik izmaksā bērns, bet izmaksas var variēt un tām nevajadzētu stāvēt ceļā izvēlei, dot dzīvību vai likvidēt. Padomā, kad vecāki tev būs veci un viņiem nepietiks no pensijas, tev naudas nebūs un pansionātam nauda nesanāks, ko tu darīsi, vedīsi viņus uz veterināro punktu iemidzināt? Ir tiešām gadījumi, kad aborts ir labākā izvēle, narkomāni un alkoholiķi, kuri nesaprot pat kur atrodās, bet runa ir par tām nemīlošajām māmiņām kuras ir gatavas izgāst uz bērnu tās savas dusmas par atņemto laiku un iespējām, vai tiešām nevar to krupi norīt, lai arī cik liels viņš būtu un dot visu kas vien ir iespējams lai bērns būtu laimīgs šajā pasaulē? Un Ir arī tādas sievietes kurām aborts ir kā dūriens pirkstā un pēc nedēļas jau tas aizmirstās, jo ir jātusē tālāk un aborts viņu uztverē ir parasta operācija. Un vien, ka bērns ir audzis pārticībā nenozīmē, ka viņam nekad neradīsies pašnāvnieciskas tieksmes un viņš arī var tikt nepieņemts sabiedrībā. Tā kā tas, ka ir trūcīgi apstākļi nav tik svarīgs iemesls, lai tiktu vaļā no bērna. Bet ar tiem rakstiem par bērnu namu bērniem un viņu grūto dzīvi - vai tu, Krista, tagad gadījumā nedari to pašu ko autore, tikai otrā virzienā?
28.04.2012 09:41 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
egijasaprot - kas notiek?! Taču atslābsti un dzemdē vienu bērnu pēc otra, "cīnies" kā tu te uzsver u.t.t.
28.04.2012 09:44 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Un es saprotu, ka te raksta arī mīlošas un sirsnīgas sievietes, bet ir arī tādas kuras vienkārši noniecina tādus cilvēkus kuri vēlreiz atgādina, ka ir jābūt lielākai atbildībai par to ko mēs nesam pasaulē. Tas vien, ka kāda spēj uzrakstīt kautko aizskarošu vai uzsvērt to, ka ir jādomā tikai par sevi, parāda cik auksti cilvēki ir mums apkārt. Un es arī ne atbalstu ne neatbalstu abortus, betuzsveru, ka mums visiem būtu jābūt atbildīgākiem un jāuzņemas vairāk mīlestības ko varam dot kādam kurš uz mums paļaujās. ;)
28.04.2012 09:46 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
nu nav sievietēm jādzemdē futbola komandas, ja nav nostrādājusi izsargāšanās metode, nu nav bērniem jādzemdē bērni, nu nav izvarotām sievietēm jādzemdē bērni, nav jādzemdē bērns,kas būs smags invalīds...NAV....jebkurā gadījumā kāda dzīve būs smagi sačakarēta.
tā tajā dzīvē notiek...
28.04.2012 10:11 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Nav jēga par šo diskutēt. Šī ir tēma, kur nav viena pareizā atbilde. Katrai ir savs viedoklis.
Bet par to vai auglis ir dzīvs/cilvēks/ir-nav dvēsele. Hmm.
Fiziski auglis ir dzīvs. Pēc Bībeles ir tā, ka Dievs iepūš to savu elpu un dod dvēseli, kad bērns piedzimst.
Pēc atdzimšanas teorijas, dvēsele pati izvēlas, kurā ķermenī tā vēlēsies dzīvot konkrēto dzīvi. Iemiesojas dzimšanas brīdī vai neilgi pirms tā.
Līdz tam auglis ir tikai fizisks ķermenis, tāds kā sagataves materiāls.
Un vispār, īsi sakot - mēs visi esam ūdenssaturoši staigājoši gaļasgabali.
Dvēsele...katram sava ticibība un taisnība. Lai katrs domā, ko un kā vēlas.
28.04.2012 10:58 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Egija, beidz tukši muldēt!
28.04.2012 11:25 |
 
Reitings 576
Reģ: 29.01.2009
Tu neesi normāla, ka šādā skaistā dienā garstāvikli bojā ar slimiem video. Neesmu par abortiem, bet šādus video tu vari rādīt tām, kas taisās šādu soli spert, nevis izlikties šeit forumā par pasaules glābēju.
28.04.2012 11:30 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Šo visu lasot, radās vairākas domas, priecāšos, ja pakomentēsiet, ko par tām domājat.Ja kāda vispār spēs šito penteri izlasīt :D
1.Manuprāt, ne tikai materiālais labums jāiegulda bērna audzināšanā. Protams, es piekrītu, ka vajag kādu pulciņu utt. Bet pastāstīšu 2 gadījumus no pieredzes. Meitene ap 28, ir 2 bakaulauri, bijuši labi materiālie apstākļi - es viņu satieku psihoterapijas grupā - viņa ir nelaimīga, jo no visa tā ir radies nenormāls perfekcionisma sindroms - lai ko izdara, nekad par to nav prieks, gandarījums, vislaik skrien un centies citiem un sev nez ko pierādīt, bet labi par to nejūties. Nevajag par VIENĪGO dzīves jēgu pieņemt mūžigo skriešanu pēc naudas, vienmēr pārsniegt citus. Nu vajag dzīvē novērtēt arī sīkumus, es teiktu, ka mūsu bērnība ar visām spēlēm sētās (kad vecāki nevarēja iedot nez ko, nebija varbūt ceļojumi un citas ekstras) draugu lokā, bija daudz labāka un mēs esam izauguši par daudz maz foršiem cilvēkiem. Tagad, kad vecāki vairāk liek uzsvaru uz materiālo, bērni sēž pie datoriem, dzīvo savās virtuālajās spēlēs, sekso jau 13 gados - nu viņi pazaudē visu jauko, ko sniedz dzīve - īstu draudzību, mīlestību, jo viņu domāšana ir pavisam jau citāda, tās īpašās emocijas vnk nemāk sajust un novērtēt.
Otrs gadījums, runāju ar draugu, kam mazs dēliņš - viņš saka, ka neko viņam neliegs, izlutinās, lai ir egoists un nekas netrūkst. Tad es tā padomāju, cik liela iespēja, ka tāds cilvēks vispār kādreiz jutīsies laimīgs??? Viņš taču nevarēs nekad būt ar kaut ko apmierināts, jo uzskatīs sevi par Dievu un kāda iespēja, ka būs laimīgs ar sievieti (jo tak meklēs ideālo visu dzīvi).. Tas tā. Manas pārdomas. Vnk man liekas, ka bērnam, protams, vajag kaut cik normālus apstākļus, tomēr nevar aizmirst, ka, pirmkārt, ir tā mīlestība nepieciešama. Vajag pieskārienus un mīļumu, vairāk par 5pulciņiem vajag labāk lieku stundu ar mammu parunāties.
2.Kaitina šeit pāris gudrās, kas uzskata, es par to nedomāšu (nav mana problēma) un pievērs acis, it kā tad tas pārstātu eksistēt. Nevaru izprast, kāpēc tik nosodoši komentāri par diskusiju, vai tad tās, kas nedomā, ka aborts jau vien nieks, nedrīkst vispār neko komentēt??? Visas nopietnās tēmas nez kāpēc uztver ar tādu naidu.. Daudzi neprot diskutēt, var tikai apvainot - bet ir tāds teiciens - gribēji pazemot mani, bet patiesībā pazemoji tikai sevi. Neviens jau blakus nestāvēs nevainai, kas taisa abortu, nesaprotu nafig te tik asi izteikties. Vai tad vienīgās diskusijas var būt par nagu lakām un matu krāsām???
3.šis vispār būs strīdīgs punkts, te neko neapgalvoju, bet vienmēr interesējis, ko citi par to saka. Kāpēc gaidīt līdz kāzām vai vismaz tiešām īstai mīlestībai pirms likties gultā tagad ir tāds neaptverams uzskats? Dažreiz aizdomājos, ja Tu sagaidi savu vīrieti, ar kuru vēlies būt patiešām kopā uz visu dzīvi, iepazīsti viņu no a līdz z , tad seko sekss laimīga kopdzīve, varbūt bērni utt., tas taču novērš tik daudz problēmu. Daudzi saka, ka, ja nu nav seksuālā saderība? Bet šis uzskats radies tagad, kad katram padsmit partneri... Kā nevainīgs cilvēks var zināt, ka nav saderība? Ja jau viņš mīl un jūt to pievilkšanos? Sekss taču būs tāds pats no malas, kā redzēts filmās. Un sajūtās - kā tu zini, ka nesader, ja nav ar ko salīdzināt? Tad vienkārši kopīgi mīlējoties viss kļūst arvien labāk diviem mīlošiem cilvēkiem. Un tāds attiecību modelis, kas tagad ir tik nozākāts, atbrīvo no višiem šiem - 13 gados stāvoklī, visi aborti, visas pēcabortu iespējamās sekas, visi triperi un sifilisi, visi nepatīkamie piedzīvojumi, kad izmanto un pamet, visi šitie, kas bija tepat cosmo - ar vienu čali super sex, bet negribās ar viņu dzīvot, otru atkal mīl, bet sex sūdīgāks - nu tad esi ar kuru mīli un nekad pat nezināsi, ka sekss varbūt savādāks. Daudzas varbūt teiks, ka kāpēc man tagad no seksa atteikties, man patīk seksot pa labi un pa kreisi vai tml., tā diemžēl ir šajā seksa laikmetā jau mums iepotēts - lai gan labumu tas īstenībā dod daudz mazāku.. Sievietes gatavas viena otru norakt, dekoltē bāž draudzenes puiša sejā, lai noceltu, mini svārki mazāki par jostu, lai visi tevi grib...
ļoti daudz sarakstīju, nepretendēju uz vispasaules patiesību un jau aizmirsu ar ko sāku :D Bet interesanti dzirdēt viedokļus :)
28.04.2012 13:00 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Es arī saprotu, ka mēs nedzīvojam ideālā pasaulē, ja mēs tādā dzīvotu, es te neko tādu nerakstītu. Tikai kapēc tik daudzas no jums ir izaugušas par tādām nīdējām? Kas kļūst labāks no tā, ka tu apsmej kādu, kas tic tam, ka var padarīt pasauli labāku un tic mīlestībai? Kā jūs varat piedzīvot kautko kam neticat? Vinoga, mans viedoklis ir būtībā tāds pats, kā tavs, ka vajag mazāk visu notiekošo uztvert, ka nemaināmu dzīves straumi un sākt airēt uz to pusi kur visiem tiek dota iespeja un atbalsts. Nezinu, kapēc tik daudz cilvēki ir izauguši necilvēcīgi un tad to vēl parāda tādos komentāros kā te redzams. Tas, kas ir grūti, nenozīmē to ka tas ir slikti un tas kas ir viegli uzreiz nepadara to par kautko labu.
28.04.2012 13:31 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
ai nu - tur taču ir kā pret sienu. egija nesaprot un nesapratīs; viņas viedoklis ir vienīgais pareizais ... viņ pieķers kkādiem sīkiem vārdiem citu tekstos, bez starp rindiņām - īsto domu - izlasīt nejēdz. nez, varbūt vitamīnu trūkuks kartupeļu ēšanas laikā ietekmējis smadzeņu attīstību ?
reibj tādi cilvēki. tik malt savu un savu ... nav viena, pareizā viedokļa, egij. NAV ! tācu rimsties reiz ...
28.04.2012 13:45 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
piedodiet par kļūdām, tastatūras defekti savienojumā ar šķībiem pirkstiem :D
28.04.2012 13:46 |
 
Reitings 61
Reģ: 05.08.2009
trešais pasaules karš :D lieka diskusija, varētu izdzeest!!
28.04.2012 13:51 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Zhilli, :D kā tu pati vari nesaprast. Kapēc tikai ar naidu, vinoga visu skaisti uzraksija. Vai tas ir viss ko tu vari, uzrakstīt Egija nesaprot un kartupeļu dēļ vitamīnu trūkums organismā, diez kā tas varētu kādam palīdzēt, uzlaboja tev omu? Kāda tad ir tā īstā doma tādos tekstos, kā tavējais, vai vēl tādu dažu labu eksemplāru gadījumā, kuras vienkārši apsmej citas dalībnieces un raksta, ka melns ir patiesībā balts. Dzimstības regulēšana? Nodrošināta sabiedrība kurā nav bērnu cietēju? Varbūt aborts bija vajadzīgs tavā gadijūmā, kā tu vari zināt, ka tu neesi kļūda, bet tomēr tu te esi, tev ir dators un tu vari izteikt savas domas.
28.04.2012 14:02 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Jūs jau arī nelasat, ko citi raksta tikai maļat savu. Es nesaku ka ir tikai viens variants tas pareizais, viss ir atkarīgs no situācijas un ir varianti, kad tas iespejams ir labāk, bet tai nevajadzētu būt tik normālai ikdienišķai parādībai, jo tāda iespēja noņem daudz atbildību, tapēc jau ir tās 13 gadīgās mātes, jo ir visādi atkāpšanās ceļi. Kas tā par dzīvi kurā var neuzņemties atbildību un nerēķināties ar sekām, kāds vienmēr tad no tā cietīs.
28.04.2012 14:08 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nu tā kā es neplānoju nevienai sievietei palīdzēt uzturēt un audzināt bērnu, neesmu pret abortiem un neuzskatu, ka esmu tiesīga kaut ko moralizēt. Katrs pats zina, ko ar savu dzīvi un ķermeni darīt. Neviena no mums nekad nebūs tās sievietes ādā, kura bērnu negrib, neviena no mums nekad nezinās, ko tā sieviete domā vai pārdzīvo, tāpēc kaut kāda demagoģija ir absolūti lieka. Sludināt "dzemdējiet", sēžot uz dīvāna un urbinot degunu, nav liela māka.
28.04.2012 14:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits