Vai Tu par to zināji ? (Patiesiba par abortiem)

 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ozRffMjjioo

ESI INFORMĒTS!
2010.gadā Latvijā reģistrētajos mākslīgajos abortos gājuši bojā 7,4 tūkstoši cilvēku.
Vidēji dienā 20 bērni.
Pavisam pēc Latvijas republikas neatkarības atjaunošanas reģistrēti 379800 mākslīgie aborti.

Daudzus gadus cilvēki ir tikuši ārstu maldināti, ka tas ir tikai audu pikucis, kas neko nesaprot un nejūt. Patiesībā bērns jau no pirmajām dienām ir dzīva būtne, kas spējīgs just sāpes un bailes.

Nepieļauj savā dzīvē abortu- izsargājies! Pat, ja paliec stāvoklī- nekad neizšķiries par bērna nogalināšanu. Pat, ja nevēlies bērnu audzināt pati! Bērns nav izvēle, bet dāvana!

PALĪDZĒSIM KOPĀ TIEM, KAS VĒL NEVAR SEVI AIZSTĀVĒT!

parādi šo video draugiem, vecākiem, māsām, klasesbiedriem....

JA KAUT VIENU SIEVIETI TAS ATTURĒTU NO ABORTA VEIKŠANAS UN VIENS MAZULIS NĀKTU PASAULĒ- TAS JAU BŪTU ĻOTI DAUDZ!
27.04.2012 10:00 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Padomā loģiski,ja kāda sieviete "uzgrābusies" uz bērna,tad ko viņai darīt? Paturēt to,un knapināties,prakstiski censties izdzīvot? It sevišķi jau pēc LV līmeņa.. Viegli ir teikt- "Paturi!",bet bērns ir liela atbildība,jo viņš taču būs tavs visu mūžu! Un ko darīt tādām sievietēm,kuras nav spējīgas uzturēt pašas sevi,un viņām vēl būtu bērns! Es neatzīstu bērnus tām meitenēm,kuras ir jaunākas par 18 gadiem.. man tas neliekas normāli!
27.04.2012 12:07 |
 
Reitings 169
Reģ: 26.08.2010
Nesaprotu šādu diskusiju mērķi.
Un vispār - ES PILNĪBĀ ATBALSTU ABORTUS!
Pati es neko tādu nepieļautu, bet man nav nekas pret tām sievietēm, kas izvēlas taisīt abortu, nevis likt bērnam mocīties, jo viņš ir negribēts, nav nodrošināts vai arī citādā veidā - bez nākotnes perspektīvas..
27.04.2012 12:12 |
 
Reitings 10
Reģ: 29.01.2009
Zomb. Pirmo reizi esmu tik dusmīga kaut ko izlasot komentāros - nestaigaa pa tumsam ielam viena, nesedies sveshaas mashinas un nedzer ar sveshiem un tad par tadam lietam nebus jasatraucas

Nekas nav šausmīgāks kā vainot izvaroto. Lielākā daļa izvarotāju ir meitenēm pazītami vīrieši, bieži radinieki vai "draugi". Ja sieviete grib viņa var iet kaila pa ielu nakts vidū, NEVIENAM nav tiesības viņai pieskarties, ja viņa to nevēlas.
27.04.2012 12:17 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Pat, ja paliec stāvoklī- nekad neizšķiries par bērna nogalināšanu. Pat, ja nevēlies bērnu audzināt pati! Bērns nav izvēle, bet dāvana!


Šis teikums aizķēra. Sanāk, ka atbalsti uzskatu, ka jādzemdē jebkurā gadījumā un tad bērns jāpamet Glābējsilītē, vai kā? Uzspļaut, kas ar bērniņu notiks pēc tam, kas būs viņa vecāki vai kādā bērnunamā viņš pavadīs savas dzīves pirmos gadus? Nometam pie miskates, bet galvenais, ka piedzemdējam?
27.04.2012 12:26 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Es ceru autore un vinas gimene ir panemusi no bērnunama vismaz 10 bernus. Ja nē, demagoģija. Un ari ceruka katru dienu palidzat kādai vientulai māminai.
27.04.2012 12:29 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.02.2012
Kada liekuliba no autores puses kautko gudri spriedelet (to mes visi makam). Riebjas tadi cilveki! A klausies, ko tiesi TU dari lietas laba? Kad parmest kautko, esi pirma bljaveja ciema - a kad palidzet vaig ari diez tikpat naski skrien? Saki - netaisat abortus, a tam kuram saki lai netaisa, dosi naudu lai bernu varetu audzinat, vai pati njemsi bernu audzinat??? Ne? Nu tad ko baz degunu citu darisanas ja neesi gatava palidzet, tikai savus "padomus" vari barstit?
Es personigi neatbalstu abortus, bet ari nevienu nekad nenosodu, jo uzskatu ka ta ir katra pasa izvele un darisana.
27.04.2012 12:41 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Daudzi ar īsiem prātiem, un demagoģiju mazga savu sirdsapzinu baltu kliedzot nē abortiem. Tacu kad japalidz kadai vientulai māminai, nav neviena. Vai ari ko saka?Pareizi-kapec dzemdeji.
27.04.2012 12:47 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Manai krustmātei ir audžu ģimenes statuss un pie viņas ir bijuši daudzi bērni, kurus vecāki nav gribējuši vai ir fiziski ietekmējuši, nebarojuši vai nenodarbojušies ar viņiem kā rezultātā bērns 5 gados pat runāt nemāk utt. Zomb, un ko Tu par šo saki?
Tāpat galvenais,lai bērns ir piedzemdēts?? tas nekas, ka sists un viņam sabojāta psihe tik ļoti, ka viņam uznāk agresijas lēkmes un depresija..vai nebarots un novārdzis vai vēl sazin kas..? Galvenais, ka ir piedzemdēts un nav tā saucamie 'vecāki' izlēmuši par labu abortiem?
Tas ir bullšits, piedod.
27.04.2012 12:55 |
 
Reitings 154
Reģ: 14.02.2011
Tā ir katras pašas izvēle! Ja cilvēks nav gatavs uzņemties atbildību par bērnu, tad nevajag dzemdēt! Un par to izvarošanu vispār sašutu, vainot upuri nu kā ta var? un pēc tam morāle par abortiem?
27.04.2012 13:41 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Man pašai bija tāds periods kad es baigi varēju aizsvilties par abortu tēmām, jo pašai bija nesen dzimis bērns un visas tās izjūtas bija tik sakāpinātas, bet tagad kad es tā palasiju tos komentārus, es nesaprotu, kāda sūda pēc jālien svešās dzīvēs!?!
Protams, ka ir skumji un arī man ir žēl tos mazuļus, vienalga vai ir viņiem tā dvēselīte iepūsta vai vel nav! Arī es nenogalinātu mazuli un man klusībā ir dusmas, ka tā notiek. Bet visus pasaules bērnus neizglābsi! Būs tādas sievietes, kuras turpinās to darīt un būs tādas, kuras sēdēs mājās aiz datora monitora un zākās visus pēc kārtas par to.
Ir valstis, kur bērniem nav ko ēst un dzert. Vai tos visus tu paņemsi pie sevis un pabarosi. Vai katrai sievietei staigāsi pakaļ un uzmanīsi, lai tik šī neieslāj slimnīcā abortu taisīt!?
Nu nevar visi būt vienādi, nevar! Un tad, kad būsi nodibinājusi kādu palīdzības fondu pamestajiem bērniem un apgādājusi visus trūkumcietējus, tad gan uzraksti. Es tev medaļu uztaisīšu par to! Bet līdz tam nav jēgas klaigāt, jo no tā NEKAS nemainīsies...
27.04.2012 13:46 |
 
Reitings 51
Reģ: 07.04.2012
Zomb,

prezervatīvs un kontracepcija kā tāda arī ir slepkavība? Jo iedomājies taču, cik daudz bērnu netiek ieņemti, cik daudzi cilvēki nostājas pretī dabiskajam procesam - vairoties, vairoties, vairoties... Labi es nedaudz pārspīlēju, bet..

Jā, šī tēma ir kā koks ar diviem galiem - kod, kurā gribi, vienalga sāp.
Ir reizes, kad jānopeļ, ir reizes, kad.. nu nav citas iespējas. Un tas ir jāpieņem!! Šajā pasaulē nekas nav ideāls un nekad nebūs.

Tāda, zomb, ir tā dzīve!!
27.04.2012 15:09 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
kondomus vajag letakus! tad ari padsmitnieki vai vnk nabadzigi laudis, kam tasm seksins patik neapauglosies!
27.04.2012 15:24 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Zomb, zinām jau šito, bet dzīve ir dzīve un citreiz labāk bērnam nenākt pasaulē. Uzskatu, ka nevar dzemdēt bērnu tad, kad pats sevi knapi vari uzturēt, jo bērnam, pirmkārt, ir jābūt pilnvērtīgi paēdušam un augušam mīlestībā. Principā abortus neatbalstu, bet galējos krīzes variantos...izvarošana, kritisks materiālais stāvoklis, utt.. Tur jau tā lieta, ka LV liela daļa cilvēku dzīvo zem iztikas minimuma pat! Tad kur vēl domāt par bērniem?
27.04.2012 15:42 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
Marta - ja negrib pirkt paciņu Maximā pa 1.60 tad ir vērts ieiet aptiekā un nopirkt 3 prezervatīvus par 0.25 santīmiem.
nebūs tur extru utt, bet savam mērķim darbojas.
kad mūsu attiecībās bija prežu laiki,tad pirkām tikai tādus...lēti un aizsardzība saglabājas.
27.04.2012 15:54 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Padomā loģiski,ja kāda sieviete "uzgrābusies" uz bērna, tad ko viņai darīt?


Ja kāda ir tik stulba, ka saka, ka ir uzgrābusies uz bērna, tad viņa ir pelnījusi sasodīti sāpīgas dzemdības. Caur nāsi, ja būtu iespējams.


Lai cik jūs neaizstāvētu aborta veicējas, kura var likt roku uz sirds un teikt, ka tas nav nepareizi?

Es domāju, ka aborts lielākoties ir nosodāms un egoistisks akts, bet gala vārds pieder sievietei un ar pirkstu es nekad nerādu. Lai gan ir gribējies. Esmu par legāliem abortiem un sievietes izvēli. Jau tā sievietei un viņas nākamajiem partneriem nāksies ar viņas lēmumu sadzīvot.


Nevaru nepajautāt - ja jau tu, Zomb, esi tik dievticīga, tad kas tev tas par sātanisku niku?
27.04.2012 16:10 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Also,
"It's sad that today's society teaches women to be careful of being raped rather than teach men not to rape"
27.04.2012 16:12 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Nebija ne jausmas cik daudz te ir aukstas un tuksas sirdis, kuras visu mēra skaitļos un mantās. Un cik daudzas vienkārši raksta komentārus vienkārši lai apstrīdētu citu un parādītu cik tieši viņa ir gudra. Besī man tie cilvēki kuri runā par to ka katram ir brīva izvēle, bet tajā pašā laikā pilnīgi ar pārmetumiem un izsmieklu uzspiež savu viedokli. Haters gonna hate.
27.04.2012 16:42 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Autores dome ir bijusi, ka katram ir jāuzņemās atbildība nevis jāskrien audzināt cita bērni un jādod ziedojumi. Ka jūs to nesaprotat, kapēc uzreiz norejat mazās mērkaķienes. Ko tad jūs sakat par tādiem gadījumiem, kad jaundzimis bērns ir atrasts izgāztuvē mai miskastē, tad tāda ir jūsu morāle, ja cilvēks ir traucēklis tad jātiek no viņa vaļā? TAS NEKAS KA VIŅŠ JŪS MĪL UZTICĀS UN PAĻAUJĀS UZ JUMS?
27.04.2012 16:47 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Komatiem gan ir spēks:
"kapēc uzreiz norejat mazās mērkaķienes" VAI "kapēc uzreiz norejat, mazās mērkaķienes" :D
/citējot egijasaprot/

Bet acīmredzot Egija neko nesaprot - kādēļ, tad tie bērni nonāk atkritumos? KO? Tādēļ, ka kāda izdomājusi dzemdēt, bet PĒC tam saprot, ka nespēj uzņemties šo atbildību! Ja jau tik ļoti rūp tā vairošanās mašinērija - taisi tik pati savus bērnus un tad dzīvojiet neēduši un laimīgi starojiet!
27.04.2012 17:04 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Egijasaprot Šī autore šāda veida diskusijas veido regulāri ievietojot dažādus video un rakstus! Es saprotu ka cilvēks var paust savu viedokli, bet cik var vienu un to pašu malt.

Un visi šeit saprot, ka abortu veikt is sliktu, un ta tālāk, bet nav jau viss tikai vienā krāsā! Te meitenes vnk rāda piemērus, ko darīt, ja nevar bērnu uzturēt, vai ir citas problēmas.

Kāpēc jauzspiež savs viedoklis!!!
27.04.2012 17:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits