Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neizlēmība.

 
Reitings 101
Reģ: 13.11.2011
Cik neizlēmīgas esam? Cik grūti ir izšķirties jau par mazajām lietām veikalā un cik grūti ir izšķirties par lielākām lietām dzīvē. Un vai nav tā ka kāds ar pilnu pārliecību pieņemts lēmums, pēc ilga laika tomēr liekas nepareizs un vai ir tā, ka lai pieņemtu vienu lēmumu, gribās izmēģināt vairākus variantus un tad sanāk putra un atkal nevar izvēlēties :D Un vēl, kādi faktori jums ir galvenie lai izdarītu lielas izvēles dzīvē? Un vai tie ir mainījušies pēdējo desmit gadu laikā?
27.04.2012 09:40 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Es drīzāk esmu neizlēmīga mazās lietās, bet lielās lietās nē. Parasti nenožēloju lēmumu, laikam tāpēc, ka visu izsveru.
27.04.2012 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 6245
Reģ: 01.04.2009
Sevi par neizlēmīgu nesauktu - gan veikalā produktus izvēlos ātri (jo jau iepriekš zinu, kas ir kvalitatīvs), gan arī no rīta ātri izdomāju, ko vilkt mugurā:) Arī lielās lietās ir līdzīgi, paļaujos uz pirmo domu, ko sirds pasaka priekšā un reti mainu:)
27.04.2012 09:50 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Es lēmumu pieņemšanā pamatā vairāk balstos uz faktiem, informāciju, ne sajūtām. Ja šķiet, ka informācijas ir pa maz - to ievācu vairāk.
Tad arī izvērtējot to visu, pieņemu lēmumu vadoties pēc izdevīgākais principa.

Citreiz šaubos par to, vai esmu izdarījusi pareizi izvēli, līdz brīdim, kad tas īstenojas - parasti viss sanāk ok. Tiešām neatceros sajūtu, kad būtu nožēlojusi, nu vienīgi, piemēram, nopērku kkādu lietu, kas nemaz nesniedz to, ko biju sapratusi pēc sniegtās informācijas. Bet tas jau sīkums
27.04.2012 09:53 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Principā, varu teikt, ka esmu izlēmīga, jo ticu tam, ka viss notiek tikai uz labo, tādēļ man nag grūti par kaut ko izšķirties vai tas būtu liels vai mazs.
27.04.2012 09:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits