Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārmaiņas.

 
Reitings 4
Reģ: 24.04.2012
Čavas!
Beidzot esmu nolēmusi mainīt sevi, iziet no rutīnas un sākt visu no jauna! Tomēr, mani bremzē viena lieta- es baidos no pārmaiņām. Nevaru mainīt frizūru, jo baidos, ko domās apkārtējie, baidos ierasto džinsu vietā uzvilkt jaunos svārkus, jo man ir iedomas, ka visi mani negatīvi novērtēs.
Vai kādai ir līdzīgas problēmas? Padalieties ar viedokli un pieredzi!
Paldies! :)
24.04.2012 17:24 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kādēļ Tev tik ļoti svarīgs ir apkārtējo viedoklis?
Tev ir kkāda "trauma" vai esi ar ārkārtīgi zemu pašvērtējumu?
24.04.2012 17:26 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
"Nedomā par to, ko par tevi domā citi, jo viņi paši ir aizņemti ar domām, ko par viņiem padomās pārējie'' kaut kā tā vai savādāk teica kāds gudrs cilvēks. Tu dzīvo pati savu dzīvi, nevis citu dzīvi. Tavs sapnis ir pārmaiņas - tad piepildi to, citādi piepildīsies tikai tavas iedomas, ko, tavuprāt, par tevi varētu padomāt apkārtējie. Tad kas ir vērtīgāks - tu pati vai kaut kādi iedomu tēli?
24.04.2012 17:31 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tev nav jādzīvo, lai atbilstu kāda priekšstatiem par Tevi. Tu taču dzīvo sev, nevis citiem. Kāpēc nevari vilkt to, ko vēlies??!

No otras puses - saprotu. Man tas no bērnības ticis borēts iekšā, jeb - ko cilvēki teiks... šie 3 vārdi, man šķiet, man visvairāk no visiem tagad derdzas. Man arī BIJA līdzīga problēma, bet tieši tāpēc, ka mammai, šķiet, svarīgāks par visu ir tas, ko tad nu tie cilvēki tagad teiks... ko nodomās. Es tā nedomāju, bet vienalga savu iespaidu tas atstāja, jo kaut kāds velniņš iekšā sēdēja. Bet tas viss ir pārvarams un izmaināms. Bet tas nav izmaināms, sēžot un domājot, kā apkārtējie reaģēs un kas notiks, ja Tu izdarīsi tā vai šitā. Vienkārši izdari.
24.04.2012 17:36 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas,ja cilveeks baidaas mainiities ar domu,ko domaas citi-buus loti gruuti!Tomeer var saakt-piemeeram saakt ar matiem,tad leenaa garaa uz prieksu!:)
24.04.2012 17:37 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es negribu ticēt, ka esmu viena no retajām, kam ir diezgan mazsvarīgs apkārtējo viedoklis, turklāt es nekad neeju un nepētu, kādi nu svārki citai mugurā, vai pasarg dievs, mati nokrāsoti un nokgriezti citādāk. Līdz ar to man grūti iedomāties, par ko var būt bail, nu lai iet un aprunā, ja citu lietu nav par ko runāt, tas nekādā mērā neietekmē manas vēlmes :)
24.04.2012 17:42 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Nē, man lielā mērā ir vienalga ko citi domā. Pie tam, nekad neesmu uztvērusi matu griezuma maiņu kā ko tādu, ko citi redzēs negatīvi. Godīgi sakot, pirmo reizi dzirdu šādu versiju. Pie tam, tu taču noteikti neesi vairs nekāda tīne. Kā apzinīgā vecumā var tik ļoti uztraukt citu viedoklis? Kam tu dzīvo? Sev, vai viņiem? Es uzskatu, ka ja tiešām uztrauc apkārtējo viedokļi, tad tas pamatīgi var bremzēt jebkādu attīstību dzīvē un daudz svarīgākas lietas par apģērbu vai matiem. Ar tādām lietām sevī vajag tikt jau pusaudžu gados.
24.04.2012 17:48 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Tikt galā, bija domāts.
24.04.2012 17:49 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Man nav ļoti svarīgs citu viedoklis, bet , pēc manas pieredzes ar matu krāsas radikālām maiņām, reakcijas ir dažādas, lai cik ļoti arī negribētu, vienmēr vienalga nebūs par citu domām.
24.04.2012 17:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
vienrz-labi pateici-bremzee attisitibu dziivee!Taa laikam ir - es laikam arii tiesi taapeec gribeeju iziet no "ierastaas caulas"!
24.04.2012 17:54 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Dari visu pamazām.Un centies nedomāt par apkārtējiem.Nopietni.Protams,ka daļa novērtēs negatīvi,jo tā bieži vien vienkārši ir un tādi cilvēki vienmēr ir bijuši.Taču-tu dzīvo sev un dzīvo tādu dzīvi kā vēlies.Es esmu gana daudz negativitātes izjutusi tetovējumu dēļ,stila dēļ.Taču,man tiešām ir uzspļaut,ko domā cilvēki,kas mani nepazīst.Vidusskolā mani ļoti uztrauca,ko citi padomās par to,kas man mugurā,kāda man frizūra.Tāpēc sevi ierobežoju,bremzēju sevi.Gribēju kādu interesantāku apģērbu,bet beigās paņēmu kko neuzkrītošu,lai neviens nemana un neaprunā aiz muguras.Taču,mani mainīja mācības manā fakultātē,jo tur es iemācījos būt beidzot brīva.Šobrīd man ir svarīgas tikai manu mīļo un tuvo cilvēku domas.
Neļauj savām bailēm ierobežot tevi.Ok,nevar uzreiz uz sitiena mainīties,taču dari to pamazām un galvu augšā!!! :)
24.04.2012 17:56 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Pirmkārt, es gan ieteiktu mainīties uzreiz uz visiem 100%, ne pakāpeniski, ja vien pati vēlies. Par apkārtējiem runājot, ja Tev līdzās ir cilvēki, kuri paziņos, ka viņiem nepatīk, tad varbūt ir vērts nomainīt apkārtējos, ne mocīt sevi ar domām par viņiem. Vienmēr kādam kaut kas patīk, kādam nepatīk, bet galvenais ir tas, lai Tu pati jūties harmonijā ar sevi un to, kā izskaties. Ja kādam tas nepatīk, tad viņš vienkārši nav Tavas sabiedrības vērts.
Pati šodien izbaudīju tiešām radikālas pārmaiņas, taču man par to prieks, jo pati jūtos fantastiski, bet pārējie...lai neskatās, ja nepatīk
24.04.2012 18:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Liiva-man iznaaca izmainiit dziivi uz visiem 100%-tas noteikti ir gruuts darbs-izmainiit pilniigi visu uzreiz!Domaaju ,ka tur ir jaabuut loti speeciigam cilveekam!Cilveeks ,kurs tagad jau uztraucas,ko domaas citi-buutu loti liela slodze nerviem!
24.04.2012 18:14 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
es pašreiz esmu sākusi dzīvot priekš sevis...vizuālā tēla ziņā.
man ir plati gurni? UN? tādēļ es esmu sliktāka? zato man ir smukāks ģīmītis par daļu apkārtējo.
citas var uzstiept uz savām ļoti lielajām ciskām + milzu riepas legingus, bet es ar savu 38.izmēru nevaru? piekāst!
arī par celulīta atklāšanu uz mana ķermeņa - es pie tā strādāju, bet neesmu perfekta.un?
kā sāku uz sevi skatīties tā,kā patīku sev - tā arī patīku sev:D
esmu jaunas frizūras meklējumos..
mans stils nav kā average, un cenšos nēsāt drēbes,kas man patīk.
tev noteikti ir daudz skaistu īpašību,ko pamana citi un tavu stila maiņu nemaz nemanot.
kādu gan frizūru tu gribi,ja jau kaunies,ko citi padomās?
nē, nu ja plānota ir grebene vai zili mati - jā..iespējams padomās kaut ko, bet tikai pārmaiņas, tad nu gan...:)
24.04.2012 18:16 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
London
man ir tiesi tapat. nu vismaz bija, bet pamazam tieku ar to gala..man ir loti svarigs apkartejo viedoklis, domaju, ka tas ir zemais pasnovertejums, ko censos labot, ir loti gruti, bet sac pamazam, ar laiku arvien drosmigaku parmainu..es kadreiz nespeju nagus nokasot kosi sarkanus, tagad ar tadiem vien staigaju...
visu muzu esmu bijusi blondine, izdomaju, ka gribu but brunete bet bail ka izskatisies un ko citi teiks, tad nu pamazam no blondas pargaju uz bruno toni, lai nav ta parmaina tik krasa un peksna, dazi cilveki pat nepamanija..a toties tagad esmu sarkanmate :D
pedeja laika par fizisko telu vairs neuztraucos, ko citi teiks, toties par darbibam gan satraucos, kas bus ja izdarisu to, kas bus ja sito? ar to ir grutak tikt gala..
lai veicas :)
24.04.2012 18:24 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
vienkārši sāc ar mazumiņu, pamaini ģērbšanās stilu, sāc lēnām, smelies iedvesmu modes blogos un žurnālos, arī matiem sāc ar nelielu toņa un griezuma maiņu un pamazām, pamazām.. krasas pārmaiņas var nobiedēt Tevi pašu..
24.04.2012 19:26 |
 
Reitings 313
Reģ: 29.01.2009
then just do it and don't think about that others may say! :)
24.04.2012 19:30 |
 
Reitings 378
Reģ: 14.04.2010
Man liekas, ka shaadas bailes ir tikai skolas laikaa, kad tieshaam negribas iisti izcelties un mainiities, jo ko gan savaadaak padomaas citi- skolas biedri utt. Taa ir tava dziiive! Un tev nav jaadomaa ne par vienu citu, kaa tikai sevi! Ja tu pati jutiisies savaas paarmainjaas labi un eerti, tad arii tev buus vienalga par paareejiem!
24.04.2012 19:39 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
zhibuliit, paldies, man arī ir 36/38(pārsvarā) izmērs un neuzskatu sevi par lielu :D
Bet topika autorei, dzīvo priekš sevis, jel!!! Galvenais, lai Tu sev patīc, ja Tu iemīlēsi sevi, tad apkārtējie to jutīs, tā ir aura :) Vari sākt ar matiem un tad palēnām apģērbu dažādot ar svārkiem utt..
Saņemies ;)
24.04.2012 19:53 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
ui, atvainojos, zilbuliite
24.04.2012 19:54 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Ne vienmēr tās ir bailes, dažreiz tas ir vienkārš saprāts, kas saka, vai tev vispār to vajag? Pamēģini, pamaini kautko, jo savādāk neuzzināsi vai tev to vajag, vai nē, bieži izrādās, ka daudz kas no vēlmēm nemaz nav bijušas vajadzīgas un nav bijušas nekas vairāk par kautkādu vēlmi, jeb kaprīzi, kas radusies pārāk ilgi domājot par vienu lietu. :) Kā jau te meitenes teica, nokrāso matus, pamaini frizūru, apģērbu, mati attaugs un stilu tu vari jebkurā brīdī pamainīt atpakaļ, vai savādāk, nesatraucies, ir lielākas lietas par to :) Ceru, ka tev izdosies :)
24.04.2012 20:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits