Bijušās.

 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Meitenes, Jums kādreiz ir bijušas problēmas ar mīļotā vīrieša bijušajām ? Ja jā, pastāstiet kādas. :)

Mana mīļotā bijusī, tā saucamā "pirmā mīlestība", bieži viņam zvana, komentē viņa bildes. Viņa pati ir apaļīga un vienmēr kad viņam zvana, stāsta, ka tagad no rītiem skrien, veselīgi ēd, tievē. Tad vēl bija brīdis kurā viņa man rakstīja vēstules, ka viņa ar manējo kontaktēsies kad vien gribēs, jo viņi ir 2 vistuvākie cilvēki uz pasaules, viņa zina viņa katru dzimuzīmīti uz ķermeņa un tādas lietas. :D Es galvenais zinu, ka viņa nav skaistule, es izskatos daudz labāk par viņu, esmu tieviņa, viss savās vietās un tas viss bez diētām. Nesaprotu priekš kam meitenei tā vajag noniecināt sevi, tas taču nav normāli. Un viņai vēl ir savs puisis, ar kuru viņa jau ilgi ir kopā, bet vienalga :D Tad vēl tās meitenes mamma draudzējas ar mana vīrieša mammu un kad viņa brauc ciemos un mēs esam pie vīrieša vecākiem, viņa uz mani skatās ar naidīgu skatienu. :D


Tad ir vēl viena, kura gulēja ar manu vīrieti (tas bija, kad man nekā ar viņu vēl nebija), kamēr viņai pašai bija attiecības ar citu un kad mēs jau kādu laiku bijām kopā ar draugu, viņa arī viņam skaipā rakstīja visādas vēstules, ar mājieniem, ka viņai tagad ir jauns puisis, bet viņš ir komandējumā vai vēl sazin kur. Tā nu gan no sevis baigo princesi iztēlojusies, gan jau uzskata mani vēl par briesmoni, jo ir mani redzējusi vienu reizi, kad vēl dzīvojām pie drauga un es bez meikapa, tikko no gultas izlīdusi, sporta tērpā gāju līdz veikalam. :D baigi noskatījās, bet tad kad biju klubā, viņa mani pat neatpazina. :D Ja pirmo man ir žēl, tad šī gan man riktīgi besī.

Pēc viņas iepazīšanas, nācās draugam paskaidrot, ka m*uka ir tā, kura guļ ar citiem vīriešiem, kamēr viņai jau ir attiecības, nevis tā, kura ir brīva un guļ ar daudziem vīriešiem. :) Speciāli protams. :D

Kā Jums vispār ar greizsirdību? Uz Jūs vai tomēr uz Tu ? :D
18.04.2012 12:36 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
mana vīrieša bijusī strādā veikalā un tik koķetē ar viņu,katru reizi,kad ieejam šajā veikalā un iepērkamies pie viņas..
riebjas kalusīties..
+ mana vīrieša bijusī ir mana māsīca :D viņiem gan tur bija tikai bučas, bet nu tāpat..pamatā man nekā pret bijušajām nav...
18.04.2012 13:15 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Ir man bijušas problēmas ar vīriešu bijušajām, bet tas ir salīdzinājumā sīkums ar melīgajiem vīriešiem.
18.04.2012 13:25 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Cubiana, vai tiešām, ja cilvēks grib būt laimīgs, tas liecina par viņa zemo intelektu? Šeit zemu intelektu es redzu tikai un vienīgi Tev! Jo cilvēks, kurš nemāk turēt savu muti ciet kad vajag, dzīvē grūti kaut ko sasniegs! Es netiecos, man tas viss jau ir un es par to varu pateikties tikai un vienīgi sev! Par to, ka man ir laba izglītība, kā rezultātā - labs darbs un kā rezultātā - dizaineru drēbes, nauda un skaists izskats - VAI TIEŠĀM PAR TO IR JĀNOSODA? Tie visi ir mani sasniegtie mērķi un es gāju garu ceļu līdz tam, tāpēc savus maldīgos secinājumus paturi pie sevis, lielā cilvēktiesību zinātāja!
18.04.2012 13:30 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
haahhhahahaa ļaunuma skane bijušāāāš :D
Tas jau kā dr.lv jociņs :D Pavasarī atkal izlīdīs visādi briesmoņi -zirnekļi, čūskas, bijušās! :D

Brrrr... ak, mēs ļaunās bijušās :)

Ps. Vispār, ja komunikācija notiek starp diviem cilvēkiem, tad cik man zināms, tad nozīmē, ka arī otram pret to nekas nav pretī ;) jo, iespējams, ja būtu, tad sen būtu pārtraucis šo komunikāciju vai ignorējis, tas tā atsarpei, ja šķiet, ka tikai tās dullās bijušās uzmācās un neļauj būt laimīgiem dārgajiem puisīšiem :) Bieži vien tās mīļotās pat ne pusi nezina, ko Jūsu dārgais raksta un dara, kamēr esat kaut kur projām, bet tas tā, protams, veiglāk jau domāt, ka ir kāda ķertā, kas neliek viņu mierā ;) Bez tam, ja jau esi tik sasodīti pārliecināta, ka viņš Tevi mīl, tad ko, kāpēc veido šo diskusiju un kaut ko cepies? Pārliecinātas meitenes pasmaida tikai par kko tādu ;) Ja jau saki, ka esi tik skaista utt, tad jau Tev nav iemesla satraukties! Un padomā loģiski, ja viņa ir bijusī, tad tam ir kāds iemesls, kādēļ nav esošā ;) Savaldi savu greisirdību un atslābsti!

Ps2. Kas attiecas par ģimeni, nebāz visu vienā maisā ;) Man arī ir lieliskas attiecības ar ex ģimeni, ciemojos tur biežak nekā viņs, bet tas nenozīmē, ka man ir kāds mērķis viņu satikt vai savaldzināt, pasargā Dievs. Man vienkārši ir lieliskas attiecības ar viņa mammu, bieži kopā iedzeram, pasmejamies, netā pameklējam brūtgānus utt ;)
18.04.2012 13:41 |
 
Reitings 608
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, bijušie paliek kā bijušie- pagātnē. Ir jāpasakās bijušajiem par to, ko viņi ir devuši, iemācījuši, atklājuši- to var izmantot jaunā praksē, bet tagadnē pret bijušajiem, manā skatījumā, ir jāizturas neitrāli un ar zināmu pieklājību.
_____
Autorei- cik nopratu, Tu sevi uzskati par skaistu. Vai skaists cilvēks par otru līdzcilvēku teikto ko tādu- ''viņa nav skaistule, es izskatos daudz labāk par viņu..''? Diezvai. Tas nav ētiski nopelt otru un izcelt savus 'labumus' gaismā. Ko vispār var uzskatīt par labumiem, no Tava sacītā- bez kosmētikas, glauna apģērba tāda, ar- citāda.
18.04.2012 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Jāpiekrīt tām, kas teica, ka puiši paši arī ir vainīgi, ka neprot pārtraukt attiecības ar bijušajām(varbūt negrib?). Atceros, kā mans bijušais pats ar mani kontaktējās (rakstīja pirmais utt.) esot attiecībās ar citu meiteni, stāstīja man par viņu. Ne es to prasīju, nekā, bet jaunā meitene cēla traci par to, ka es par viņu daudz zinot:D
18.04.2012 14:02 |
 
10 gadi
Reitings 4058
Reģ: 02.01.2011
Tā nu gan no sevis baigo princesi iztēlojusies, gan jau uzskata mani vēl par briesmoni, jo ir mani redzējusi vienu reizi, kad vēl dzīvojām pie drauga un es bez meikapa, tikko no gultas izlīdusi, sporta tērpā gāju līdz veikalam. baigi noskatījās, bet tad kad biju klubā, viņa mani pat neatpazina.

Es netiecos, man tas viss jau ir un es par to varu pateikties tikai un vienīgi sev! Par to, ka man ir laba izglītība, kā rezultātā - labs darbs un kā rezultātā - dizaineru drēbes, nauda un skaists izskats


ar augstāk minēto tekstu tu pati pateici, ka tavs skaistums ir nopirkts- dizaineru drēbes, meikaps utt. ieraugot tevi dabisku, sāk uzskatīt par briesmoni.
tā ka par skaistumu tu varētu runāt, ja tas būtu dabisks, bet izskatās, ka tā galīgi nav.

es uzskatu, ka Cūka, kas nokārusies ar visiem iespējamiem brendiem, uz kuras sejas kilograms, kas nokasāms ar lāpstu, ir un paliek cūka! - neuztvert personīgi :)
18.04.2012 14:06 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Ar mana vīrieša bijušajām nav bijis nekāda sakara, bet manī visu laiku sēž iekšā ziņkāre uzzināt, kas viņas ir, kā izskatās utt. :D Bet šis klusē. Par vienu tikai zinu, bet tur nekas vairāk par bučām neesot bijis, šamā esot viņu vispār aizbaidījusi, kad sākusi runāt par bērniem un seksu bez izsargāšanās :D
18.04.2012 17:43 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Viens liels blā blā blā, kur no katra vārda spiežas ārā, cik Tu superīga, smuka, forša, tieva utt., bet visas citas briesmones. Nu OK, pašapziņu pacēli, tagad vari gulēt naktīs mierīgi.

+1

Atbildot uz jautajumu - ne,neesmu greizsirdiga uz viriesa bijusajam. Ja kada neliek mieru, vins pats mak tikt ar to gala, jo ir pietiekami pieaudzis un gudrs. Un zinu,ka vins paticis un patik citam sievietem, bet ir kopa ar mani. Kadel lai butu greizsirdiga, es cienu vinu un sevi.
18.04.2012 17:49 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
es uzskatu, ka Cūka, kas nokārusies ar visiem iespējamiem brendiem, uz kuras sejas kilograms, kas nokasāms ar lāpstu, ir un paliek cūka! - neuztvert personīgi


OMG, nu gan pateici. Un jūs vēl sakat, ka es esot netaktiska :D
18.04.2012 17:51 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patiik,ka manam viiram bijusaas draudzenes visas ir loti simpaatiskas sievietes!Vins nekad nekritizee sievietes izskatu,nekad nerunaa neko sliktu par bijusaam sievieteem!Tas man loti patiik,jo mees katra varam kaadreiz buut taa bijusii....es loti negribetu, lai kaads par mani saka-taa tievaa,stulbaa cuuka utt:DEs arii taa nekad nerunaaju par citaam sievieteem-katraa cilveekaa ir kaut kas iipass!
Te bija koments no Luiizeluiize-loti piekriitu!:)
18.04.2012 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 4058
Reģ: 02.01.2011
miquela- jau kādu laiciņu esmu pamanījusi tavu uzvedību cosmo.lv, taču līdz šim brīdim tā mani galīgi neskāra.. nu tas brīdis laikam ir pienācis..

var jau būt, ka manis izvēlētie vārdi nav no tiem maigākajiem, bet zinot dažus šādus eksemplārus dzīvē, nedomāju, ka kaut viens vārds manis teiktajā būtu lieks, ja nu vienīgi nedaudz pārspīlēts (nejauki izteicieni man raksturīgi jau kopš bērna kājas, bet nesūdzos, dzīvē ļoti bieži noderējuši)

Tāpēc, ja nu esi sadomājusi izvēlēties mani kā nākamo, kam veltīt savus nekam nederīgos uzbraucienus, draudzīgi iesaku divreiz padomāt... :)
18.04.2012 18:29 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
man viena psiholoģe teica, tā- ja sieviete par citu sievieti runā sliktu, ka tā cita ir nesmuka utt, tad ar to pierada tikai to, ka pati ir sliktāka
18.04.2012 18:37 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka ir ļoti nekulturāli un muļķīgi publiski izteikties par sava vīrieša bijušajām, klāstot ar domu, ka es jau nu vislabākā un visskaistākā. Ja reiz cilvēki kādreiz ir bijuši kopā, tas nozīmē, ka kaut kas tomēr viņus vienu pie otra saistījis. Un izskats šajā gadījumā tomēr ir sekundārs.
Tiešam smējos par luizesluizes komentāru- tieši mērķī!

Mana vīrieša bijušās daudzas ir topmodeles, tādēļ kladzināt, ka es visskaistākā un citas tādas un šitādas, būtu galīgi nevietā. Un arī kontakts ar viņām tiek uzturēts, tieši tāpat kā es kontaktējos ar saviem bijušajiem draugiem. Pašapziņa un morāls briedums ir labas lietas.
18.04.2012 18:44 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man riebjas bijushaas (oooh, varat pat neteikt - tas taapeec, ka tev zema pashapzinja. jo man ir sudaa mana pashapzinja jau no seniem laikiem), man liekas, ka vinjas ir smukaakas nekaa es, ka vinjas ir forshaakas, tievaakas, labaakas un man riebjas, ja mans draugs ar vinjaam runaa, jo gadaas balliitees, ka kaada no bijushajaam arii tur ir, jo kopiigie draugi vinjiem daudz. Es uz vinjaam skatos un man paliek slikta duusha, jo mani tieshaam grauzh no iekshaam, ka taadas vispaar ir, taapeec, ka man mans draugs man ir pirmais visaas jomaas, bet es neesmu vinjam pirmaa nevienaa jomaa un man praataa rodas visaadas debiilas domas un vienkaarshi fuj taa doma vien, ka vinjas vinjam ir patikushas un pieskaarieni un veeeeeee. Tikai, protams, es savu slimiigo attieksmi neizraadu ne draugam, nevienam, bet pati sevii vaaros (nu ok, kaut kaadaa sievieshu forumaa veel izlieku dusmu) :D Taapeec zinot mani, es, Liene, par taadaam bijushajaam, ko tu piemini jau buutu pa pusei sajukusi praataa, jo normaali padomaajot, taas mana drauga ex ir pilniigi normaalas, un ja es nebuutu taada trakaa, tad liktos, ka viss ir pilniigi un galiigi ok, jo ne vinji iet kafiju dzert kopaa, ne sarakstaas, neko. Pats tavs draugs nesaprot, ka pagaatnei jaapaliek pagaatnee?

Es te bishkjinj izliku savas emocijas, jo iistajaa dziivee es sho diezvai staastiitu kaadam :D:D
18.04.2012 18:49 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Man riebjas bijushaas (oooh, varat pat neteikt - tas taapeec, ka tev zema pashapzinja. jo man ir sudaa mana pashapzinja jau no seniem laikiem), man liekas, ka vinjas ir smukaakas nekaa es, ka vinjas ir forshaakas, tievaakas, labaakas


Par mani, tikai es viņas pat redzējusi neesmu :D
18.04.2012 18:53 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Man ir visādi gājis, bet nu es arī esmu bijusī, tāpat kā citas šejienietes, tapēc tie mūžīgie cepieni ap to tēmu - nez,vairs laikam nav aktuāli,jo ne jau visas ir raganas un visas meklē ceļus,kā tikai pabojāt vīrieša jaunās attiecības. Pirmajās ūbernopeitnajās attiecībās, es ar uzcepos, pieaugu, nāca pieredze un pašlaik, to,ka bijusī iešmigojusi naktī uzzvana, neuztveru saasināti.
18.04.2012 18:54 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
oojaaa. man ir divas ilgstosas attiecibas un abas ir jaukusas ex...
18.04.2012 20:50 |
 
Reitings 140
Reģ: 29.01.2009
Viens liels blā blā blā, kur no katra vārda spiežas ārā, cik Tu superīga, smuka, forša, tieva utt., bet visas citas briesmones. Nu OK, pašapziņu pacēli, tagad vari gulēt naktīs mierīgi.


Piekrītu. Nu no tava rakstītā neizskatās, ka tev galvā kaut kas būtu un izskatās, ka tavs vienīgais trumpis ir izskats. Nu ko es tev varu pateikt - sūdīgi tev. domā, ka ja esi tieva un uzskati sevi par baigi foršo tad kāda, kura varbūt nav tik tieva nevar tev nocelt čali tikai tāpēc, ka neatbilst kaut kādam skaistuma vai parametru etalonam? es domāju ka mierīgi.

Sasmējos par luīzeluīze komentāru, es ar par to tieši iedomājos.
18.04.2012 21:36 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Ir bijusas saskriesanas ar bijusajam,visas simpatiskas. Bet kas galvaa.... Kaut jau 5 gadi bija skirusies, uz ielas sutija tisam klat savas draudzenes,viena tisam meta cimdu zeme pie kajam,kjipa neredzeja, cita,kurai jau virs un berns raksta par to kas bijis. Daza laba mani meklejusi,lai novaktu :D Nekas,ka vinjiem bija tik menesa ilga tada tusesana. Es nekad saviem bijusajiem vai vinju meitenem neesmu ne draudejusi,ne plijusies virsu.Esmu prieciga,ka kads no vinjiem ir laimigs,lai es ietu pazemoties,rakstitu vinju tagadejam meitenem?Nekad.Nesaprotu,atvainojos,tas slimas,kuras atsuj,bet tapat raksta,aicina sazinjas portalos.Mana divas bijusas pat kljuva par draudzenem,kad ar otru vins izskiras un ko tik abas nedarija.Bet saprotu,kaut kur ta sirds jau sap par zaudeto. Tapec miljas meitenes,cieniet sevi.
19.04.2012 09:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits