Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bijušās.

 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Meitenes, Jums kādreiz ir bijušas problēmas ar mīļotā vīrieša bijušajām ? Ja jā, pastāstiet kādas. :)

Mana mīļotā bijusī, tā saucamā "pirmā mīlestība", bieži viņam zvana, komentē viņa bildes. Viņa pati ir apaļīga un vienmēr kad viņam zvana, stāsta, ka tagad no rītiem skrien, veselīgi ēd, tievē. Tad vēl bija brīdis kurā viņa man rakstīja vēstules, ka viņa ar manējo kontaktēsies kad vien gribēs, jo viņi ir 2 vistuvākie cilvēki uz pasaules, viņa zina viņa katru dzimuzīmīti uz ķermeņa un tādas lietas. :D Es galvenais zinu, ka viņa nav skaistule, es izskatos daudz labāk par viņu, esmu tieviņa, viss savās vietās un tas viss bez diētām. Nesaprotu priekš kam meitenei tā vajag noniecināt sevi, tas taču nav normāli. Un viņai vēl ir savs puisis, ar kuru viņa jau ilgi ir kopā, bet vienalga :D Tad vēl tās meitenes mamma draudzējas ar mana vīrieša mammu un kad viņa brauc ciemos un mēs esam pie vīrieša vecākiem, viņa uz mani skatās ar naidīgu skatienu. :D


Tad ir vēl viena, kura gulēja ar manu vīrieti (tas bija, kad man nekā ar viņu vēl nebija), kamēr viņai pašai bija attiecības ar citu un kad mēs jau kādu laiku bijām kopā ar draugu, viņa arī viņam skaipā rakstīja visādas vēstules, ar mājieniem, ka viņai tagad ir jauns puisis, bet viņš ir komandējumā vai vēl sazin kur. Tā nu gan no sevis baigo princesi iztēlojusies, gan jau uzskata mani vēl par briesmoni, jo ir mani redzējusi vienu reizi, kad vēl dzīvojām pie drauga un es bez meikapa, tikko no gultas izlīdusi, sporta tērpā gāju līdz veikalam. :D baigi noskatījās, bet tad kad biju klubā, viņa mani pat neatpazina. :D Ja pirmo man ir žēl, tad šī gan man riktīgi besī.

Pēc viņas iepazīšanas, nācās draugam paskaidrot, ka m*uka ir tā, kura guļ ar citiem vīriešiem, kamēr viņai jau ir attiecības, nevis tā, kura ir brīva un guļ ar daudziem vīriešiem. :) Speciāli protams. :D

Kā Jums vispār ar greizsirdību? Uz Jūs vai tomēr uz Tu ? :D
18.04.2012 12:36 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Viens liels blā blā blā, kur no katra vārda spiežas ārā, cik Tu superīga, smuka, forša, tieva utt., bet visas citas briesmones. :D Nu OK, pašapziņu pacēli, tagad vari gulēt naktīs mierīgi. :D

Bet par tēmu-nē, man nav problēmas ar vīrieša bijušajām. Viņām sava dzīve, mums sava. Neviena nav ar psihiskiem traucējumiem un nelien, kur nevajag. :)
18.04.2012 12:41 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Vai tā ir tikai sakritība, vai arī šajā forumā tiešām pārāk bieži tiek pieminēts resnums? It kā apaļīgi cilvēki būtu spitālīgie.
Izskatās, ka tev, autore, tomēr mazliet grauž tās bijušās, citādi nebūtu vajadzības celt sevi debesīs, noniecinot citu cilvēku.
18.04.2012 12:41 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Ne pa tēmu, bet..ne viss ir mērāms skaistumā, resnumā utt. Tas nav galvenais, ko visi novērtē.
18.04.2012 12:42 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es arī neuzskatu, ka apaļīgums būt kāds šķērslis, lai tev noceltu draugu. Un varbūt tikai tu domā, ka esi par viņām smukāka, sen jau zināms, ka skaistums nav galvenais, arī prātu daudzi vērtē. ;)

Bet man nav problēmas ne ar vienu bijušo, jo draugs pats visas nolicis pie vietas, kontaktus ra viņām neuztur, un ja kāda parādītos, tad pasūtītu tā, ka neviena neiedrošinātos pat rakstīt, kā arī ignorētu, pagātne tomēr ir pagātne un zinu, ka manējam nav pa ceļam ar savām bijušajām.
18.04.2012 12:45 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Tāpat kā Abalone,pamanīju,ka diskusijas autore visur tik raksta,cik pati ir ideāla un visas pārējās bijušas nekādas!Mjā...
Izskatās,ka pati ar puiša bijušajām esi uz TU un tā ir Tava sāpe!
18.04.2012 12:47 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Par to apaļīgumu jāpiekrīt. Gandrīz visās diskusijās tiek visu laiku uzsvērts tievs un resns. Takš cilvēkiem ir dažāda miesas uzbūve - citam ir tikai kauli un āda, citam vēl nāk klāt muskuļi, bet citiem arī tauciņi. Es esmu redzējusi ļoti simpātiskas meitenes un apaļīgas, tamdēļ uzskatu, ka tas ir tikai un vienīgi gaumes jautājums. Vienam patīk kauli un āda, bet citam, ka ir, kur "ieķerties". :D
Bet par tēmu - uzskatu, ka bijušajām/bijušajiem vieta ir pagātnē.
18.04.2012 12:48 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Jūs mani pārpratāt, man nav problēmu ar apaļīgiem cilvēkiem, man ir ļoti daudz tuvi, mīļi cilvēciņi tādi, es nezuskatu, ka tas ir slikti, šajā diskusijā es minēju par apaļīgumu, tāpēc, ka es zinu, ka manam patīk tieviņās, bet vēl citā, pavisam cita iemesla pēc. :)
18.04.2012 12:50 |
 
Reitings 314
Reģ: 11.04.2011
LIENE
neklausies ko viņas saka.
ja viņa ir resna, tad pati vainīga un tavam puisism nav jāzina, ka viņa, iespējams, drīz vairs nebūs. :D
Runā ar puisi, stāsti viņam kā jūties un viņš tevi sapratīs, ja viņam tiešām par tām bijušajām būs vnlg, jo šobrīd jau viņš ir ar tevi un VAIRS NAV AR VIŅĀM! tieši šis ir tas iemesls, kura dēļ tev vajadzētu justies augstākai par visām un nedomāt tik ļoti par citām! :)

TURIES!

p.s. pēc dabas esmu ļoti greizsirdīga, bet manējais ir tik brīnišķīgs, ka nedod man iemeslus tādai būt. viss skaisti, tā teikt! :)
18.04.2012 12:51 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nu neraksta gan visur, ka ir skaista, jo bez meikapa un treniņtērpā ta izskatās slikti tā ka uzliekot meikapu nevar pazīt :D

Man nav problēmas ar manu vīriešu bijušajām, tiešām nekad nav bijušas. :)
18.04.2012 12:52 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
A kāpēc tad viņš satikās ar to apaļīgo, ja patīk tieviņās - pārskatīšanās pēc?:D
18.04.2012 12:52 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Libra, jā, jā, grauž, tāpēc arī es izveidoju šo diskusiju :) Manī ir tāds mazs greizsirdības velniņš. Bet tas ir tā, ka ne jau es neuzticētos savam partnerim, man vienkārši nepatīk, tas, ka viņas grābstās gar manējo. :) Ja netiek klāt viņam, ķeras klāt pie manis.
18.04.2012 12:54 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Problēmu nav bijis. Iespējams ar dažām uztur kontaktus paziņu līmenī, neinteresējos...
Ja man nāk pa ielu pretī kāds ex arī krūmos nelecu un neslēpjos. Katram cilvēkam ir pagātne - galvenais, lai tā netraucē tagadnei.

Reizēm mēdzu būt greizsirdīga un uzskatu, ka, ja vien tas nepāraug slimīgā greizsirdībā, tad nelielās devās ir veselīgi.
18.04.2012 12:54 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, tad tev nav jāiesaistās vispār kādās sarunās ar viņu bijušajām, ja vien neesat normālas darudzenes. Domāju, ka pašam čalim viss jānokārto un jānostāda viss tā, lai viņām būtu viss skaidrs un neviena neko ne tev, ne tavam draugam nerakstītu, tagad izskatās, ka pats viņš nav nogriezis pagātnei ceļu, un viņām skaidri un gaiši pateicis - atā, tāpēc jau arī raksta.

Es pat nevaru iedomāties, ka mani bijušie vai mana drauga bijušās sāktu tagad rakstīt kaut ko un zvanīties, ja arī kāds uzdrošinātos, tad tā būtu pēdējā reize, jo abi esam likuši bijušajiem skaidri saprast, ka kontakti nav iespējami.
18.04.2012 12:55 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
luīzeluīze, Nav jau laikam tā, ka viņam patiktu resnas vai tievas, viņš vienkārši mani mīl un es viņam patīku, tātad arī pēc tā spriežu, bet bijusī satikās ar viņu 13 gadu vecumā, kad manam bija tikai 12 un tad jau tās gaumes lietas mēdz mainīties. :)
18.04.2012 12:58 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
qwer, sasmīdināji mani, paldies! :D :*
18.04.2012 13:00 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Vēl piebilstot par tām gaumes lietām - viņi sāka satikties, kad manam bija 12 un tad jau tie puišeļi tikai skatās uz to, lai pakaļa lielāka, pupi milzīgāki, tas viņiem kaut kas jauns. :)
18.04.2012 13:03 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Nelasīju komentārus, bet varu Tev teikt, ka no visiem taviem tekstiem var secināt, ka vairāk par ārējo izskatu, dizaineriem un naudu, Tev galvā vispār nekā nav!

Viena lieta kas tev jāzin, ka vīrieti ar izskatu un Guess somiņu nevar noturēt un prāta spējas agri vai vēlu ņem virsroku.

Par problēmu: ja puisis nospraustu robežas neviena bijusī viņu neaiztiktu, iespējams, ka viņu tas galīgi netraucē, ka meitenes raksta un izrāda savu uzmanību!
18.04.2012 13:03 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
...bet bijusī satikās ar viņu 13 gadu vecumā, kad manam bija tikai 12...


Pērle!!! Bērnudārzā viņam nebija kāda mīlestība? Varbūt tā arī jāsuc par bijušo draudzeni, kura neliek mieru? :D
18.04.2012 13:04 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Abalone, viņi bija kopā 5 gadus, izšķīrās, kad manam bija 17, šamai 18. Mūždien visi pārspīlē, dzirdot to, ko gribās!

Cubiana, tā kā neesi mani izlasījusi kā grāmatu, tad secinājumus par mani Tev nemaz nav tiesību izteikt! Vai tad kāds izsaka secinājumus par grāmatas izlasīto pirmo lappusi ?
18.04.2012 13:08 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Secinājumus izteikt man ir tiesības, un no tevis teiktā var secināt pietiekami daudz!

Tev ir daudz kompleksu, un baigā kāre pec šikas dzīves, dizaineriem, naudas un skaista izskata! tas spiežas ārā no katra teikuma!

Par inelektu tas neliecina!
18.04.2012 13:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)