besī HORMONĀLĀS TABLETES!

 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Man drīzumā jādodas pie ginekologa, un tad vēlētos aprunāties par kontracepcijas veida maiņu (kam man vajadzētu kādus piemērus vai ierosinājumus no malas). Lieta tāda, ka mani izbesījušas orālās hormonālās tabletes - sākumā tās tika izrakstītas cistiskajām olnīcām, bet tagad problēma atrisināta.
Toties, klāt ir nākuši ~14 kg, kurus pat sportojot un sabalansētāk ēdot, ne gramu nevar nomest. Vien tik, cik mēnešreižu laikā, kad tabletes netiek lietotas (bet ēst pat gribas vairāk, un izteiktāk - saldumus), nokrītos par 1 kg.
Otra lieta - libido ir zem katras kritikas! Tas nav normāli, un lai man te seksologi nestāsta, ka ar kkādām Kamasutras čakru atvēršanas pasākumiem to var dabiskā veidā risināt - pirms hormonālajām problēmu nebija!
Treškārt, cik tam var ticēt nezinu, bet nesen lasīju rakstu, ka pumpas konkrētā vietā uz sejas liecina par iekšējo orgānu saslimšanām. Nu, kopš lietoju hormonālās, nemitīgi ir sarkanas pumpiņas (bez baltiem vai melniem galiem) uz vaigiem un zoda daļas, tieši zem vaigiem. Nu skats nenormāls!
Līdz ar to - gribu mainīt veidu - bet uz ko?????? Partneris regulārs, prezervatīvi šķiet apgrūtinoši (jo pirms paša galvenā momenta jāuzvelk :D). Kā ar tām spirālēm? plāksteriem? utt?
11.04.2012 15:40 |
 
Reitings 22
Reģ: 27.09.2013
http://www.vanityfair.com/politics/2014/01/nuvaring-lethal-contraceptive-trial

Par Nuvaring!
09.02.2014 22:45 |
 
Reitings 91
Reģ: 07.07.2012
lietoju yasminelle. neko sliktu nevaru pateikt, svars nenāca klāt, libido nav samazinājies. varbūt no paša sākuma bija lielāka ēstgriba, bet tā ar laiku pārgāja. esmu apmierināta ļoti ar šīm tabletēm :)
09.02.2014 22:52 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Beidz niekoties ar hormoniem un sarodi ar prezervatīvu :)
09.02.2014 23:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā ar tām spirālēm? plāksteriem?

Par spirali iemetu rakstiņu.. es uzskatu - priekš kam? (sevišķi jaunai meitenei...)
http://www.mammamuntetiem.lv/articles/20499/kontracepcija--spirale-iespejamas-komplikacijas-un-blakusparadibas/

Plāksteri.. nu tie paši hormoni... un arī.. priekš kam?
09.02.2014 23:12 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Es nepilnu mēnesi dzeru tabletes. Man arī pirms šīm brīvdienām likās, viss iešu pie ārstes, teikšu, ka gribu no nākošā mēneša citas, lai izraksta man citu recepti. Jo paliku ļoti aizkaitināma. Pirmo nedēļu ar draugu tuvību īsti vispār negribēju. Bet, kad pagāja tās 7 dienas, kad var papildus neizsargāties, pēc pirmās reizes bez prezervatīva es sāku gribēt atkal vairāk. :)
Tā kā domāju varbūt pagaidīt tos 3 mēnešus un novērot sevi ilgākā laika periodā. Pagaidām vienīgais, par ko uztraucos, ir svara pieaugums. Tāpēc cenšos vairāk kustēties un darba dienās ēst īpaši veselīgāk. :)
Mazliet vieglāk esmu aizkaitināma.
Lietoju Zoely.
09.02.2014 23:27 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Varbūt kāda lieto Estman?
Ginekoloģe izrakstīja, agrāk nekad neesmu lietojusi OK. Gribēju dzirdēt kādas atsauksmes, bet google neko nevar atrast
09.02.2014 23:32 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Šonedēļ iešu uz semināru klausīties par jaunās paaudzes kontracepciju, kas esot jaunaveida spirāle, kura domāta vēl nedzemdējušām sievietēm/meitenēm. Kad noklausīšos, kas un kā un ar ko atšķiras uzrakstīšu blogu, bet domāju ārstiem jau ir info, jautājat.
09.02.2014 23:35 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
atvainojos, Estmar
09.02.2014 23:40 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
sanāk, jo mazāk tabletēs estrogēna, jo vājākas tās ir, jo vairāk visādu "blakusefektu" - maksts sausums, libido trūkums, garastāvokļa maiņas, utt. Jo vairāk prasītos estrogēnu palielināt, jo vairāk nāks klāt liekais svars (protams, tas nav akmenī cirsts un tas nenozīmē, ka absolūti visiem 100% sieviešu tā būs), tauki vēdera un gurnu zonā, jo "smagākas" ir tabletes.
Koks ar diviem galiem, bļeee :D Ko lai dara?
10.02.2014 21:16 |
 
Reitings 115
Reģ: 18.02.2011
Sakuma lietoju tabletes, seja izmetas pumpu kara lauka, tas bija traki.
Tagad jau loti ilgi lietoju Evra plaksterus, loti erti, uzliec uz nedelu un nedoma,ka katru dienu jaatceras tabletite iedzert. Un nekadu blakusefektu nav.
11.02.2014 16:40 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Lietoju vairāk nekā divus gadus Logest tabletes, nekādu blakusefektu.

Pa ausu galam esmu dzirdējusi, ka drīz būs (varbūt jau ir) pieejama spirāle, ko var likt nedzemdējušām sievietēm. Painteresējies pie savas ginekoloģes
11.02.2014 16:44 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Varbūt tomēr ir iespēja nomainīt uz citām tabletēm :D Tāpēc jau viņas ir dažādas, ka vienas nav piemērotas visām.
11.02.2014 16:49 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, visa lieta ir tabletēs un to sastāvā, kā arī kā organisms uz tām reaģē!
Lietoju vienas - no tām man regulāri bija jāvemj, bija slikti, tā kā lietoju tikai mēnesi, nevaru spriest par svaru, libido utt.
Pārgāju un tagad ar mēneša pārtraukumu jau otro gadu lietoju YAZ - svars ne grama klāt, krūtis tiešām ir par izmēru lielākas, ar seksu un gribēšanu viss kārtībā, mēnešreizes beidzot ir nesāpīgas (kādreiz miru nost), cilks kurš pirms tam bija regulārs arī tagad ir regulārs! Domāju, ka vienkārši vajag atrast šavas"tabletes, kuras dod pozitīvas izmaiņas organismam, vai vismaz tādas, ar kurām esi apmierināta!
11.02.2014 16:55 |
 
Reitings 444
Reģ: 29.01.2009
Es atkal varu pateikt, ka visās tevis nosauktajās kaitēs + vēl mežonīgās migrēnas lēkmēs iedzīvojos lietojot tieši Nuvaring.
Devos pie ārstes, bet diemžēl viņa ne pa kam to nevēlējās pieņemt, un teica, ka tās ir manas iedomas.
Nomainīju ārsti un arī zāles uz Clormetin!
Esmu sajūmā un esmu aizmirsusi par visiem nosauktajiem simptomiem.
Pats galvenais, ka vairs nav jāmocās ar galvassāpēm, kas bija vienkārši nepanesamas!

my point is... Tev ir jāatrod laba ārste, kura piemeklēs tev visatbilstošāko kontracepciju! Un tās klāsts šobrīd ir milzīgs. Domāju, ka vienkārši nevajag apstāties pie vienām, bet meklēt kamēr atradīsi tādas ar kurām jūties labi! :)

Lai veicas! :)
11.02.2014 16:58 |
 
Reitings 222
Reģ: 06.02.2012
Palietoju Yarina 3 mēnešus, ārstniecības nolūkos. Pirmās nedēļas, ja ne pat gandrīz mēnesi, biju kā staigājoša raudbumba, jebkas, kas tika man pateikts, tika uztverts kā apvainojums, par ko es visu vakaru varēju raudāt. Labi, tas laiks pagāja, vairs nebiju tik raudulīga, tomēr tāpat biju salīdzinoši emocionālāka nekā līdz tam. Svarā nepieņēmos, krūtis palika mazliet lielākās, pumpas tieši mazāk. Pārtraucu, jo manas kājas sāka vairāk sāpēt. Nav vērts vienu kaiti ārstēt, bet iegūt citu. Neesmu lietpratēja ok lietošanā, varbūt man vienkārši vajadzēja pamainīt tabletes, bet jau pirmajā reizē, kad ārste ieminējās par tabletēm, no viņas tas izskanēja tā elementāri, it kā tas būtu kaut kāds C vitamīns. Arī par vēnu problēmām man neko nejautāja, to vēlāk izlasīju instrukcijā.
11.02.2014 17:22 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.03.2013
kapēc jūs iesakat to novaring? tie paši hormoni jau vien ir , tikai savādāk lietojami !!
un pašai ir bēdīga pieredze ar hormoniem , neiesaku. sekas jūt tad , kad pārtrauc leitot.
11.02.2014 17:33 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
ka jau meitenes mineja visi tie tavi nosauktie ir hormoni un tomer ir vajadziigs laiks lai kjemenis pierastu es 2 menesus lietoju zoely, nepatik biju parak emocianal un atri aizkaitinama, nomainiju uz lindenety , nevar saprast vai galva sap no tam vai vnk no stresa un diena maz uzturos svaiga gaisa.
kaa jums ir kadai ir sapejusi, reibusi galva no o.k tabetem? reibs reti, bet sap gan biezak.
11.02.2014 17:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits