Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ziedi matiem

 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
sveikas, kur Rīgā var nopirkt tādas matu sprādzes - ziedus, kuras var iestiprināt matos. nevis matu gumijas, vai tās ko spraust pie drēbēm. bet, tieši MATU SPRĀDZES ar reāla izskata ziediem virsū.?

mazpilsētā gandrīz nav, bet man gribās matos iespraust skaistas puķes.
11.04.2012 00:04 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Drogāspati noskatīju vienu ļoti glītu. :) Bet tā kā pati matu rotas nelietoju daudz, praktiski vispār nē, tadskumīgi noskatos ar domu ''nu es jau nelikšu tāpat, stāvēs skapī un apputēs''. :( Bet, jā, tur man patika viena.
No dārgākām- Accessories, Kamene veikalos var paskatīties. Bet tādos es neeju ikdienā, tāpēc nezinu gluži piedāvājumu.
Kā arī te meitenes burvīgas rotas taisa. :) Tas tik tiešām. Orģināli un skaisti. Ja vien savus kontaktus atstās kāda, tad vari paskatīties un acis kaut papriecēt. Vienai te man ļoti, ļoti patika darbi. Kādai citai varbūt mazāk, bet noteikti vērts ieskatīties.
11.04.2012 00:11 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Accessorize, Kazene, šodien Reserved redzēju viskko. tgd floral ir aktuāli, līdz ar to kaut kas ir visur kur. pa lētām naudiņām no ebay var sasūtīt veselu kaudzi :)
11.04.2012 00:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits