Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pie kura ārsta stāties uzskaitē (Valmierā)?

 
Reitings 26
Reģ: 29.01.2009
Labrīt šai saulainajā rītā!
Jau kārtējais tests uzrāda + rezultātu, tāpēc tagad jādomā, pie kura ginekologa doties, lai stātos grūtniecības uzskaitē. Tā kā Valmierā dzīvoju nesen, īsti nav skaidrs, pie kura daktera lai iet. esmu daudz laba dzirdējusi par Vinetu Volkoviču, bet gribas zināt, vai man būs katru reizi jāmaksā par vizītēm, kad būšu grūtniecības uzskaitē? Cik zinu, tā teikt, pie valsts apmaksātiem dakteriem viss ir bez maksas, bet Dr. Volkoviča strādā privātpraksē!
Lūdzu, lūdzu padalieties ar informāciju, kā tur īsti viss ir!

jauku un veiksmīgu jums dienu!
05.03.2012 08:57 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Kāpēc gan tev nepazvanīt uz privātpraksi un nepajautāt ārstei cik maksā un kāda ir sistēma??
05.03.2012 09:34 |
 
Reitings 22
Reģ: 09.10.2011
Es tieši arī esmu uzskaitē pie dakteres Volkovičas. Ir tā, ka pirmajā reizē tev ir jāmaksā tie 13ls( 3ls par vizīti +10ls par sonogrāfiju).Visas pārējās reizes tev pilnīgi neko neliks maksāt
( vienīgi kad saņemsi mātes pasi, tad par to 0,50ls).
Kā daktere man Volkoviča ļoti patīk, jo visu vienmēr izstāsta, paskaidro, labākais ir tas, ka katrā reizē veic sonogrāfiju, tādējādi pati vari redzēt kā mazulis attīstās. Pluss ir arī tas, ka visas nepieciešamās analīzes vari nodot turpat( Bastionā), tā, ka nekur staigāt nevajadzēs riņķī. Arī rindas viņai nav lielas, parasti tikai divas dienas ātrāk pierakstos un mierīgi tieku un vēl viens pluss ir tas, ka ja nu gadījumā kaut kas notiek ( man piemēram vienā dienā bija tik neizturamas muguras sāpes, ka no tā vēders arī sāka sāpēt), momentā vari zvanīt un tai pašā dienā viņa tevi paņems uz apskati. Katrā ziņā esmu ļoti, ļoti apmierināta.
07.03.2012 14:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits