Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bailes no kā netieku vaļā

 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Sveikas, man ir tāda sasāpējusies problēma,varbūt zināmā veidā mistika..
aptuveni pirms mēneša nomira mans vectētiņš,itkā viss saprotams, vecs cilvēks,slimība dara savu utt..
es pati par sevi esmu ļoti emocionāla,un tagad īsti nezinu kā lai ar to tiek galā. mēs ar draugu dzīvojām ar viņu kopā, viņs pēdējā laikā bija tikai gulošs un kopjams.. tapēc ļoti daudz laika pavadīju ar viņu..
tagad nespēju uzturēties šajā mājā, tāda neomulīga sajūta..
plus vēl visu laiku kaut kādas skaņas un cits mani biedē, saprotu,ka varbūt tās ir tikai manas iedomas, bet nu nekā nevaru ar to tikt galā..
piem. vienā no naktīm, ieslēdzas portatīvais, un man nav skaidrs,kā tas var būt,ja kad aiztaisa vāku ciet, viņš taču uzreiz iemieg..
īsti jau pie kaut kāda psihoterapeita iet ar negribās, ko gan es viņam teikšu?
es iedomājos, varbūt Jums ir kādi ieteikumi, kā tikt no tām bailēm vaļā? Un pats muļķīgākais ir tas,ka es pat nezinu no kā īsti baidos.. katru vakaru man kaut kādi tās dienas skati nāk virsū..
domāju,ka varbūt pēc kāda laika būšu nomierinājusies,bet tāpat, es tajā mājā nespēju aizmigt, kur nu vēl normāli pagulēt..

varbūt izteicos nepietiekami skaidri, bet nu varbūt ir kādi ieteikumi?
01.03.2012 11:56 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
par datoru nesatraucies - man tā daudzreiz ir bijis :)
01.03.2012 12:00 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Saprotu Tevi. Man,laikam,butu tapat. Bet man reiz aizverot datoru vins ar pats saka darboties :D ;)
Vnk padzer kko nomierinosu, iztiri maaju,padedzini kadika zarinju, apmaini mebeles vietam,ievies kko jaunu, gaisu! Un neturi vecteva bildes un lietas majas!!!Lai cik loti Tu vinju nemiletu.
01.03.2012 12:01 |
 
Reitings 393
Reģ: 31.08.2011
Domāju, ka zemapziņā Tu šo notikumu vēl nevari pārdzīvot. Varbūt ir vērts aiziet pie speciālista un aprunāties.
Turies! :-)
01.03.2012 12:04 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Nu parasti jau runā,ka tikai pēc 40 dienām var kaut ko mest laukā, tikai tad itkā viss esot kārtībā.
Nu jā, par to datoru ar tā iedomājos,ka tā varētu būt kāda sakrītība..
itkā tur pārbīdīju šādās tādas mēbeles, bet.. neko jau īsti nedod..
un sanāca tā,ka mūsu istaba ir uzreiz aiz viņa istabas, kur katreiz naktī ejot uz tualeti,paskatījos kā viņam iet utt..
bet laikam jau vistrakāk ir ar to tukšuma sajūtu.. :(
01.03.2012 12:05 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Laiks...Tam vajadzigs laiks.Kad man vecmamma nomira,ar mammu divas dienas tik skatijamies bildes...ne radio,ne tv...
01.03.2012 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Par tām 40 dienām - man liekas ka tas bija saistīts ar kapiem, ka pēc 40 dienām var vākt puķes nost no kapiņa un var sākt likt tos kapakmeņus u.t.t. Bet neesmu īsti pārliecināta.
Iesaku uztaisīt tādu kā mini remontiņu - aizkarus nomainīt, kaut ko sienām pamainīt (ja vienkrāsainas, tad var tās lielās sienas uzlīmes salīmēt, tagad man liekas bija uz tiem kuponiem), kādu paklājiņu. Ienest istabās pavasari - salikt vāzītēs pavasara puķītes, vai puķupodiņus. Vismaz es tā darītu. :)
01.03.2012 12:12 |
 
Reitings 359
Reģ: 29.01.2009
Dažreiz ir vērts pajautāt savu sasāpējušos jautājumu šeit: http://psihoanalitikis.lv/jauns_doc_81.html

un tad jau tālāk izlemsi - iet pie profesionāļa klātienē izrunāties vai nē.
01.03.2012 12:16 |
 
Reitings 494
Reģ: 13.12.2011
varbūt aizbrauc uz kādām dažām dienām padzīvot pie kādiem radiem vai draugiem
01.03.2012 12:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits