Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par kaķiem

 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Sveikas :)

Gribēju jautāt cik ilgā laikā kaķis pierod un adaptējās jaunās mājās? Kā bija jūsu kaķiem?

Un vai Jūs saviem kaķiem nagus apgriežat, un vai viņš to atļauj? nesāk trakot?
26.02.2012 13:53 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Mums pirms 3 gadiem atdeva Krievijas zilo kaķi, pierada pa kādām 3,4dienām, pēc ilgāka laika jau devās rokās(nedaudz, tagad arī viņš nav roku kaķis). Nagus griežu, bet pa retam, kad satrakojos par to, ka asina nagus tapetēs. Īpaši netrako.
26.02.2012 13:55 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Katram kaķim adaptēšanās ir individuāla. Manam vajadzēja nedēļu, zinu tādus, kas vēl pēc mēneša slēpjas zem gultas. Cik kaķu, tik variantu.

Nagus mincim vedu griezt pie vetārsta, jo mincis ir kustīgs un es baidos, ka noraustīsies roka un nogriezīšu vairāk nekā drīkst.
26.02.2012 13:56 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka tas ļoooti atkarīgs no kaķa.. Zinu tādus, kuri pirmajā dienā kā savā karaļvalstī jūtas un arī tādus, kuri nedēļām nevar pierast..
Ar manējo ir tā, ka Rīgā viņš jūtas ļoti, ļoti labi, taču par otrajām mājām gan sajūsmu neizrāda. Varētu būt arī tāpēc, ka tur ir suņi.. ar kuriem viņš nav īpaši draudzīgs. Cenšos jau pieradināt, taču pagaidām bez īpašiem panākumiem, diemžēl.
Arīdzan, ļoti liela nozīme ir tam, pie kā kaķis ir pieradis. Manējais, piemēram, katru dienu iet pastaigāt (ārā). Šobrīd viņš ir savainojis ķepu un tāpēc jāsēž mājās un, ak, cik ļoti nelaimīgs viņš tāpēc ir. Varbūt Tavējam arī ir kas tāds, ko viņš darīja iepriekš un tagad vairs nevar?

Nadziņus negriežu jau iepriekšminētā dēļ - viņam patīk staigāt ārā, tādēļ nav vajadzības.
26.02.2012 13:57 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
parādi, kādu minku tad izvēlējāties beigās.. :)
26.02.2012 14:08 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Paradi, paradi savu jauno berninu. :)
Vispar, cik noprotu, jau aizbraucat pakal, nu tad apsveicu ar gimenes pieaugumu. :)

Manejais atri pierada.. Neatceros tiesi, cik ilga laika, bet atri.
Nagus pati apgriesu vinam majas. Ti vismaz 1x divos menesos staigat ar +/- asinainam rokam. Bet pie ta var pieradinat ka pie normas, ka ta ir jadara un ta daris. Manejais, gada laika apradis ar to domu un nav vairs ka sakuma, kad tiesam asinainam rokam biju. Ta ka, nevajag baidities, ka visu laiku bus neapmierinats, pieradis.. :)
Un es vinam griezu tad, kad var manit, ka parak biezi sak izmantot.. Pie griestiem turas, lidojuma izlaiz un lec virsu utt :D nu, kad tie pigori sak klut nentik patikami.. :D

Veiksmi audzinasana. :)
26.02.2012 14:19 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Jā mēs aizbraucām pakaļ uz Jelgavu viņam :) Ir jau pagājusi diena, bet viņš vel slēpjas zem gultas- naktī gan visur staigāja riņķī un līda pie mums gulēt :)
Bet ja jau ēd- tad jau ir apradis kaut cik vai ne?
Par tiem nagiem jau es ar domāju, bet vel nezinu kā pareizi jāgriež, mēs attārposim un kad vedīsim uz poti tad arī apgriezīsim nagus, lai mums parāda kā tas jādara... Bet viņš neskrāpējās kā par brīnumu, mašīnā tik pie vienas bedres sabijās un ielaida nagus man, bet tā vispār itkā nē... es vienkārši domāju kā būs ar mēbeļu asināšanu :D

Es vakarā nofotogrāfēšu un parādīšu ;) diezgan līdzīgs paris kaķim bildē- ar tāds pelēks viss :)
26.02.2012 14:26 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Mans kaķis arī kādreiz neskrapēja tapetes, bet tagad pilnīgi "Čau."
26.02.2012 15:20 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
_paris, man patik tas minka tavaa bildee.:)

piekriitu, atkariigs no kaka. Citi pierod aatri,citiem vaajdzigs laiks. Galvenais lai kakiitis peec iespeejas sajustu, ka ir miileets un gribeets , nevis tikai ieberts eediens un viss
26.02.2012 20:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits