Matu kopšana

 
Reitings 231
Reģ: 20.02.2012
Sveikas!

Lieta tada ka man ir balinati bojati mati. Krameju matinjos visu kautko ceriba ka palidzu vinjiem, bet esmu bisku apjukusi, jo nezinu vai daru parezi. Tapec velos dzirdet jusu viedokli, ieteikumus, pieredzi.
Tatad:
1)matus izmazgaju (Inecto kokosa sampuns)
2)ielieku masku (noturu vajadzigo laiku) (Inecto kokosa matu maska)
3) izskaloju masku, ar dvieli izsusinu, sapushu neskalojamo kondicionieri (Inecto kokosa kondicionieris), izkjemmeju matinjus
4) ljauju lai vinji pashi izzust ja nekur nav jaiet
5) kad pilnigi sausi matu galos iesmereju ellju lai gali neskeltos (LeeStafford argana ellja )

Lieta tada ka biju dzirdejusi ka mati vairak bojajas ari ja vinjos sagruz parak daudz visa ka.
Un taka isti netieku gala ar saviem matiem (nav tik smuki un miksti ka gribetos ) prasu jusu padomus. Varbut kautko nelietot? Skalojamais/neskalojamais kondicionieris - kads labak? Vai varbut labak pec maskas mitros matos uzreiz LeeStafford elljinju kondicionieri nemaz nelietojot? Palidziet ludzu :)

P.S.Matu kopsanas lidzekljus domaju mainit ( jo driz jau bus beigusies ). Ari labprat dzirdetu jusu padomus uz ko mainit?
20.02.2012 14:51 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.02.2012
Par matu sukam, kjemmem - kadu butu labak izmantot smalkiem, +/- taisniem matiem? Kadreiz matus kjemmeju ar koka matu suku ( koka sarinji ar bumbinjam galos) bet ka jau te ari viena meitene rakstija, likas ka plesh matus, mati kjeras tani vieta kur sarinji stiprinas pamatne, paslaik kjemmeju matus ar parastu, retu saru plastmasas kjemmi. Kadu kjemmi vai matu suku labak izveleties smalku matu kopsanai? Cik biezi un cik ilgi kjemmejat matus?
21.02.2012 10:05 |
 
Reitings 778
Reģ: 27.10.2011
Pēc midnight_rose komentāra šodien nopirku to garnier šampūnu (maximā pa 1,09 Ls :D ) un mii un zhee cik labs :D nevajag nekādu balzāmu vai masku pēc tam, cik mati ir feini, mīksti, gludi, spīdīgi ;)
21.02.2012 20:24 |
 
Reitings 1
Reģ: 16.03.2012
jau kādu laiku milmil produkciju gan matu, gan ķermena kopšanai var iegādāties
Rīgā, A.Čaka ielā 61, kosmētikas veikalā Bella.
Tur atradīsiet arī GEOMAR prdukciju un ekskluzivo, profesionalo matu kopsanas līniju Elidor ar placentas ekstraktu - šampūns, kondicionieris, kā arī tik ļoti iecienītais placentas ekstraksts ampulās tagad tikai par Ls 4.99!
16.03.2012 12:54 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Man bija placentas šampūns un kondicionieris - maniem matiem un arī draudzenei tie bija biesmīgi, pat dienu nevarēju nosteigāt, mati kā speķis! Abus mazlietotus pārdevu citai. Joprojām ir arī Milmil eļļa matiem, nu neteikšu, ka super, dažbrīd sajūta, ka tikai sausāki paliek.

Man Milmil produkcija nu galīgi neder. Bet tos Geomar gan kādu dienu vēlos izmēģināt.
16.03.2012 13:07 |
 
Reitings 341
Reģ: 18.11.2009
Kopš nokrāsoju savus pārbalinātos matus redzu,ka viņi arī aug :D To komentāru te tik daudz,ka nelasīju,bet Ieteiktu Tev arī viņus nokrāsot (ar kādu no gaišajām krāsām). Un es vēl dzeru perfectil tabletes.
16.03.2012 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Ķemmes man nekad nav patikušas, nesaprotu, kā ar tām var kaut ko izķemmēt.
Šobrīd man ir šī suka http://frizieruserviss.lv/public/?id=60&ln=lv&bt_id=1567 , un nekad agrāk matus tik bieži neķemmēju. Vienkārši nepatika to darīt. Ar šo kaut kā mati pēc ķemmēšanas uzreiz paliek smuki, pat nezinu, kur ir noslēpums :D Viens ir tas, ka mati neelektrizējas, kas man smalko matu dēļ bija ļoti tipiski (arī ar dabisko saru sukām). Otrs, ka viņi paliek tādi smuki kupli, žāvējot ķemmēju ar šo suku, gaiss tiek cauri un izžāvējas ātrāk, un rezultāts taisnāks. Un mati neplēšas.

Un, runājot par to, ko tu lieto matu kopšanai, manuprāt, galīgi nav par daudz. Vienīgi ikdienā es lietotu balzamu un masku tikai reizi nedēļā vai arī tad, kad jūtu, ka prasās spēcīgāk matus pabarot. Āaa, un vēl, tajās reizēs, kad žāvē ar fēnu, lieto līdzekli aizsardzībai pret karstumu. Ja rezultātā matu gali ir par sausu, tad ieliec drusku to eļļiņu.
16.03.2012 13:09 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Nezinu, kā līdz šejienei nonācu,BET!
Meitenes! Aizmirstiet par matu susināšanu/izslaucīšanu dvieļos! Dikti bojā matus!
Lai vai cik jokaini, bet mitri esot, viņi ir ārkārtīgi jutīgi un lūstoši!
Labu laiku "atteicos" no šī ieraduma-pavisam cits skats!!!
04.01.2017 21:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)