Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

No iepazishanas lidz patiesai milestibai.

 
Reitings 10
Reģ: 15.02.2012
Musu iepazishanas bija burvigakais,kas vareja notikt,tas bija neparedzami,tad vel biju ar citu puisi kopa,bet nu es nevareju notureties un pametu savu bijusho,kad ieraudziju vinja draugu ta bija,ka milestiba no pirma acu skatiena,mes runajam,smejamies,viss bija ideali sakam palenam satikties,gajam uz kino,tejas naminju vedaja mani pa randiniem ta bija kadu pussgadu pectam jau sakam dzivot kopa viss bija skaisti,sex bija ideals kopa zaudejam nevainibu,visi apkart to vien runaja,ka esam idealakais paris ko jebkad ir redzejushi,mes varejam uzvesties ne tikai,ka 2 iemilejushies balodishi,bet ka draugi,ka masa ar brali un tt.mes bijam laimigakais paris pasaulee,bet tad peksni viss mainijas man zuda interese par vinju es saku pavadit daudz vairak laika ar draugiem vinjam tas nepatika bija stridi parmetumi gan fiziski gan garigi...pagaja 2,gadi es to visu parcietu visu laiku meginaju vinjam piedot un taa,bet iekseji nespeju..
Itka jau biju pie ta vissa pieradusi,bet pienāca ta diena,kad savacu mantas uz aizbraucu majas vinjam teicu,ka man nau laika daudz jamacas japalidz gimenei,bet ta tas nebija..
Vienu dienu mes kopa izdomajam pie vinja drauga(Toma) iedzert paskatities filmas un taa,palikam pie vinja pa nakti un ta mums aptrukas alkohols,bet gribejas vel es paludzu vinju ar vel citu puisi,lai aiziet lidz tuvakaj benzintankai,un mes ar Tomu palikam 2vata gaidot vinjus tam es jau nogaidijam kadas 30min un sapratam,ka vinji vel ilgi nebus un Toms izvilka viskilu un uzaicinaja padejot es piekritu dejojot es jutu tadu,ka iekari un vins skatijas mani citigi un mes sakam skupstities talak,kas sekoja viss jau skaidrs sex..pagahushas bija 2h kopsh vinji atgriezas no tas bendzintankas,bet mums jau ar Tomu bija jau tik daudz kas kopigs,kaa ari musu noslepums ta vakara...
Tam es sakam ar Tomu pamazam tikties,abi melojam vinjam,ka mums ir citas darishanas un taa mes sakam,laiku pavadit kopa,kamer vinsh mani majas gaidija...
Dazas naktis es pat majas nenaksnoju,bet gan pie Toma un kad braucu majas vinjam teicu,kad majas paliku...vinsh man ticeja,bet tad sanaca ta,ka mes visi tris bijam viena pirti un es nolemu,ka nevaru but ar 2viem vienlaicīgi kopa un teicu Tomam,ka viss cauri,ktgan man pietruka vissa ta,kas man bija ar vinju to smieklu un romantisko vakaru,kemoshanas un tt.un nu es atgriezos pie ta,cilvēka kuru vissmazak velejos sava tuvuma,jo bija daudz darijis man pari,viss vairak mani aizkara tas,ka vins apvainoja manu gimeni kura nebija vispar ne pie ka vainiga un vinja vienīgais attaisnojums bija alkohols..
Sakas jauns gads es saku iet tehnikuma iepazinos ar meiteni saku ar vinju daudz laika pavadit,vinsh atkal taisija del ta skandalus,bet man jau bija vienalga...
Musu attiecības ar to meiteni kluva vel cieshakas un ktkas vairak par draudzibu,lidz beigas vinja atdzinas man un pateica,ka mil mani un,ka daris visu,lai tas cilvēks man vairs nedaritu pari un vinja bija ta kura mani pierunāja beigt mocīties un pamest vinju,vinja man taja bridi bija svariga palikusi mums ar vinju bija tik labi..
Un es vinju to puisi pametu
Dienas gaja es itka pardzivoju,bet vinja man visu laiku bija blakus un ta vel ballītes kuras ilga meneshiem dienu no dienas,ka man nebija,laika ne par ko citu domat,jo apkart visu,laiku paradijas jauni cilvēki jaunas intereses un darbības..
Vienu dienu es riktigi saaukstējos un kadas 2vas dienas sedeju majas,bet es biju tik atkariga no ballitem,ka nespeju pretoties un ludzu to meiteni,ja vinja vakara iet ballēties,lai pasaka man,jo es negribeju vairs majas sedet 2vas dienas man jau bija par daudz un vakara vinja ieradas un teica,ka ieshot uz musu iecienitakiu to laik vietu @kefirs es tam nespeju pretoties neskatoties uz to,ka man bija aukstumpumpas un biju riktigi slima un tante nelaida un navdu nedeva,lai es tikai neietu slima nekur es tikunta gerbos un gaju.nonakot kluba mes dejojam dzeram bija forsh vakars,tad mana draudzene izdomaja,ka vel ktko vaiga un piegaja pie 2viem puišiem kuri sedeja pie galdiņa un dzera viskiju un aicinaja vinjus dejot,es itka pievienojos,bet negribos,mes dejojam dzeram talak devamies uz citu klubu tur atkal dzeram ta jau bija rits un mes devamies majas,un es tam puisism ni kefīra teicu,lai ar brauc majas,bet vinsh neko nesaprata teica ktko pa savu omiti un ta:D es teicu,lai atstāj savu nr,rit tip sazvanīsimies,vins lauzas ktko un beigas tomer iedeva un ta mani un manu draudzeni aizveda majas kluba apsargs kursh protams man velak loti unmacas un zvanijas un tt,bet ne pa to tagad runa..nu luk pienāca rits un zvans manai draudzenei zvana tas puisis ar kuru iepazinamies klubaun ar kuru ballējamies vissu nakti (Filips) vins aicinaja manu draudzeni uz biljardu vin ja piekrita,sataisijas pie manis un jau domaja doties,bet tad apstājas un teica klau tu nevelies ar mani es teicu,ka laprat,bet man nav naudas vel vinja atbildeja,ka nekas un tad es ta nu labi tulit sataisishos un ejam...
bijam jau pie ta bara ieejas,kad es padomaju pie sevis a janu es vinjam nepatikšu un tt..shaudijas visādas domas,bet tam tiku pari iegajam ieksha un es vinju ieraudziju skaidra un nodomāju Omg vinsh ir sexigs kapec es to vakar neredzeju,paspelejot biljardu vinji izdomaja iet uz essiti..
es gaju ar viņiem tur man vinsh vel vairak iepatikas
pec esisha sdevamies uz @jameson after party tur es sapratu,ka viss man vinsh loti patik un ka es to pateiksu savai draudzenei,ktgan vinjai vinsh neinteresēja,jo vinja gribeja but ar mani kopa...
mes tur kluba atkal dzeram dejojam un ta vinjsh manai draudzenei piedavaja uz viesnīcu iet palikt tikai vinji 2vi vien,bet vinja ateicas un piedavaja vinjam mani,jo vinja bija mr vinji ktko tur sava starpa runaja lidz beigas vinsh pajautaja man vai es nevelos,bet nu man vinsh loti iepatikas un es teicu jaa,tam es devamies uz viesnīcu visi 3.
pa celam iegajam rimi un tad jau bijam viesnīca iegajam dusha runājamies un gajam gulet apgulamies gulta vissi un sanaca,ka es biju pa vidu un jutu ka otr pus maliņas vins apgulas blakus,mani parnema satraukums kasnu buss vinsh tak gribeja manu draudzeni,bet tad vins apkera mani un saka skupstit es lavos tad nu mes abi lavamies sajutam,kad peksni mana draudzene partrauca mus un teica,lai beidzam kratit gultu,mes to visu meginajam lenak un mierigak,beigas es neatceros kas notika,pamodos no rita vinja apskāvienos un taa,tad iegaju dusha tad atkal visu dienu mes novartijamies pa gultu lidz beigad vinsh man piedavaja velvienu nakti pavadit ar vinju un es piekritu es vinjam pastastiju pa sevim saviem planiem mes loti daudz runajam un diezgan atklati,bet mana draudzene pa to laiku taisijas ktkur braukt,pienāca vakars un vinja aizbrauca un mes palikam vieni mes dzeram martiņi edam picu un runājamies,mums pat to nakt nebija sex tikai skupstijamies,bija tik patikami,vinsh bija tik maigs un milsh,ka bija jau rits un nu mums bija jabrauc pa majam un es ta negribeju no vinja skirties,bet tad vinsh man piedavaja atkal satikties un ktkur aiziet es protams,ka piekritu un nu vinsh saka taka mani uz randiņiem aicinat un tam es satikamies,es taka saku apzinaties to,ka es varetu vinja iemileties,bet tad vinsh lidoja uz angliju un es loti to pardzivoju domaju,ka nu buss vai es vinju nesatikšu vairs nekad un taa,bet nee mums nepazuda kontakts un pec 2meneshiem es lidoju pie vinja uz Uk ciemos un sanaca taa,ka es vinju iemileju jau pirmaja nedelja un vinsh mani arii un vins piedavaja pavisam pie vinja palikt un es piekritu un nu jau 8meneshus dzīvojam kopa Uk un mums viss ir labi esmu laimiga,man ir pilvertiga milosha dzive,es jutos kopa ar vinju laimigakaa meitene pasaule
15.02.2012 22:58 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
ou mai gād jūtos pazaudējusi 5 minūtes savas dzīves šito stulbumu lasot :D
15.02.2012 23:08 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
viss ljoti siki,smalki detalizēti :D
sākumā likās,ka kaut kas nav īsti ok ar Tevi,bet tā kā uzvarēja patiesā mīlestība,tad varu teikt,ka tomēr ir :D
tikai žēl,ka mums bija jāiziet visam tam smagajam ceļam līdz viņai..un galīgi nesaprotu kāpēc vajadzēja vēl kādus 3ex iepīt tajā stāstā.
iesaku Tev sevi realizēt kādā žurnālā sīrups,tur būtu ļoti populāra :)
15.02.2012 23:39 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Tur jau kaut kāds dzīves romāns sarakstīts, vai autobiogrāfija...
15.02.2012 23:45 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
es pat izlasīju, jo jutu, ka varēšu šokēties :D nu, tiešām par cilvēkiem var nebeigt brīnīties :D
15.02.2012 23:46 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Jo garāk rakstīsi, jo mazāk kādam būs ko pateikt, diemžēl.
15.02.2012 23:50 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
nav jau nekas traks,ja gari raksta,bet tajā sacerējumā nesaskatu,ne lūgumu pēc padoma/palīdzības vai ko tādu..
tikai memuāru par pēdējā perioda x kaut kādiem notikumiem un seksu :D
var jau rakstīt gari un sakarīgi..
15.02.2012 23:55 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Es tieši par konkrēto gadījumu, kaut kā vēl varētu atbildēt, ja būtu 5reiz īsāk, talāk man pilnībā pazuda pavediens.
15.02.2012 23:58 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Nu vāks :D
Nē, nu apsveicu :D
15.02.2012 23:59 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
''nu luk pienāca rits un zvans manai draudzenei zvana tas puisis ar kuru iepazinamies klubaun ar kuru ballējamies vissu nakti (Filips) vins aicinaja manu draudzeni uz biljardu vin ja piekrita,sataisijas pie manis un jau domaja doties,bet tad apstājas un teica klau tu nevelies ar mani es teicu,ka laprat,bet man nav naudas vel vinja atbildeja,ka nekas un tad es ta nu labi tulit sataisishos un ejam...''

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Gar zemi vienkārši!
16.02.2012 00:09 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
bet beigas sanāk,ka viņa vēl draudzenei noceļ to Filipu?
16.02.2012 00:12 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Draudzene atdeva Filipu, jo viņai bija mēnešreizes. :D
16.02.2012 00:36 |
 
10 gadi
Reitings 3279
Reģ: 29.01.2009
Ak jel.. Tā aizrāvusies, ka visu esi sarakstījusi praktiski vienā teikumā :D
16.02.2012 00:55 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
es izlasīju pirmās 8 rindiņas un tad pārgāju uz komentāriem. Viss skaidrs :D
16.02.2012 01:06 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.02.2012
Nu es uzrakstiju savas atiecibas no A-Z,bet tagat parlasot pati recu kads sakars:D+vel tie komentari:D:D:D
16.02.2012 01:25 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
es taapat kaa koijots :D slinkums lasiit taadus romaanus ,tiku liidz tai vietai par to tavu draudzeni un tur beidzaas pacietiibai terminjsh :D :D
16.02.2012 02:15 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.02.2012
Bet vismaz tas nav izdomas,bet realitate:D
es pati saputrojos kad rakstiju a kad parlasiju pati recu:D
16.02.2012 03:32 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
vai tad to nevarēji 3 teikumos uzrakstīt? ir jāmācās būt kodolīgai.
16.02.2012 11:01 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.02.2012
Var,bet gribeju visu sikumos aprakstit:D
16.02.2012 18:17 |
 
Reitings 883
Reģ: 24.03.2009
Ak mans dievs.

p.s. Mīļā, tev tādas pieturzīmes kā punkti vsp neeksistē?
16.02.2012 18:34 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.02.2012
Biju parak aizravusies rakstiju visu cupa:P
16.02.2012 20:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits