Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai jums neliekas,ka ...

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Letiniem tomeeer patiik taiist tos "hook",ka saka mans viirs!Vakar nonaacu pie sii sleedziena pilniigi skaidri!
Es pati esmu latviete un domaaju ,ka manii arii varbuut kaut kas no taa paviid briiziem ,bet loti ciinos ar so "negatiivo paraadiibu"!
Vakar runaaju ar draudzeni no Vaacijas-ilgi nebijaam runaajusas un bija loti daudz ko paarrunaat!Beigaas,kad viss jau bija pateikts,sieviete piemetinaaja-tu zini musu vecais klasesbiedrs Eeriks lika tevi sveicinaat un ieteica tev mainiit gleznosanas stilu,vins nesaprot,kaapeec tev taa jaaglezno!?
Es tiesaam biju uz dibena!Eeriks.....nesaprot...Nu zeel...!Gribeeju pateikt ,ka mana Vacijas draudzene tacu vareeja sarunu beigt bez Eerika...!Es noteikti justos labaak!
Pateicu un atkal palika vieglaak!
15.02.2012 17:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gribeeju piebilst,ka man patiik kritika -iipasi par maniem darbiem,patiik citu cilveeku domas-arii negatiivas!Tomeer jaasaka ,ka mainiit savu gleznosanas stilu laikam nemaz nevareetu,lai kaa censtos...!
15.02.2012 17:45 |
 
Reitings 1331
Reģ: 29.01.2009
njā,pamanīju,ka tev darbinjos paarsvaraa viens un tas pats koloriits ::)
tas nav slikti,pat labi,bet gleznojot nav jaaiecikleejas uz kkaa viena,ir tuukstoshiem veidu,jaa izpaust savu ieksheejo pasauli kraasaas,tik daudz dazhaadu tehniku,piegajienu unkraasu :)
starp citu,ar ko tu glezno??
15.02.2012 17:51 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Nepiekrītu iepriekšējam komentāram - manuprāt, tieši tas, ka glezno vienā tehnikā, parāda to, ka mākslinieks ir atradis sevi, atradis veidu, kā caur saviem darbiem komunicēt ar pārējiem un ir tam uzticīgs.

Par kopējo tēmu - latviešu rūgtumu.. hmm, visticamāk, ka tā ir. Ka prasās kaut ko riebīgāku pateikt, kādu piezīmi, komentāru, repliku... it kā tāpat vien, bet tomēr, lai otram aizķertos. Nezinu, kādēļ tā. Es tā nedaru, bet par tīru latvieti (respektīvi, starp latviešiem augtu) arī sevi neuzskatu.
15.02.2012 17:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Annika-interesanti,ka es vispaar nekad nezinu ,kas naaks aaraa!Mana draudzene no Pariizes-profesionala maaksliniece(Latvijaa bija maakslas savieniibas biedre)teica,ka ir daazaada veida maakslinieki-vieni glezno peec modela ,iespaidojas no skolaa maaciitaa,otrie ir tie ,kurus vada kaut kas ,ko nevar izskaidrot...taapecc pilniigi katrs darbs faktiski citaads!Es nespeeju nekaadaa gadiijumaa paklauties nekaadiem likumiem!Kaadreiz jaucu kraasas uz audekla un tad leenaa garaa kaut kas paraadaas!Biezi liekas ,ka manii ieiet kaads cits cilveeks...!
Gleznoju ar ellu,lietoju kanvu un vienmeer tikai "naziiti"!Loti patiik gleznot uz liela izmeera audekla!
15.02.2012 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Par gleznošanu-man šķiet,ka nav iespējams gleznot tā,lai visiem patiktu.Es domāju,ka tev nekas nav jāmaina-tas ir tavs stils,tavs rokraksts.Ir cilvēki,kuriem patiks un būs tādi,kam nepatiks.Man arī daudz kas nepatīk(piemēram,glezna no sērijas ''nokrāsoju visu lapu vienā krāsā'').Taču,es neiešu un neteikšu māksliniekam: ''zini,man nepatīk.Tev jāmaina stils.''.Man šķiet pa varītēm mēģināt mainīt savu gleznošanas stilu,krāsas,tas būtu kā lauzt sevi.Ja pārmaiņas nāk dabiski un tu pati sajūti,ka gribas savādāk,tā ir cita lieta.Taču tikai tāpēc,ka kāds pateica,ka nesaprot...
15.02.2012 18:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Salome-atceros ,ka biju Latvijaa peedeejo reizi un runaaju ar pazinu par pagaatni - vina pasaas beigaas pateica man kaut ko par manu viiru,ko es nezinaaju...es vienmeer domaaju-nebuutu labaak teikusi!Viss tacu tik sen noticis ,"aizskalots",kaapeec vajadzeeja cilaat?!
15.02.2012 18:06 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Mans viens no moto ir: ja nevari neko labu pateikt, nesaki neko!
Es personīgi tādas replikas neizmetu, jo vienmēr padomāju, kā jutīsies otrs cilvēks.

mana draudzene viena reizēm mēdza izteikt kaut ko-ai, tev mati pa tumšu, uzacis pa šauru....tizli.

ja prasa viedokli, tad ir cita lieta. Tad jābūt gatavam sadzirdēt arī kaut ko negatīvu, lai gan man ir grūti teikt cilvēkiem nepatīkamas lietas.
15.02.2012 18:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Piparene-es tiesi to pasu gribeeju teikt-var tacu kaadreiz arii pakluseet!Peedeejo reizi biju Riigaa uz "lielu notikumu"!Man bija taads savilnojums ,prieks . Peedeejais ,ko gribeeju dzirdeet par savu gimeni buutu -kas noticis 5gadus atpakal!Es domaaju ,ka viss beidzies labi,neskatoties uz visu,kaa kaadreiz gaajis sajos gados!
15.02.2012 18:12 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man atkal ļoti patīk tavas gleznas Emmanuelle, ja piekasītos burtiski, tad varbūt veiksmīgāk būtu negleznot sejas - kā mana lietišķās grafikas pasniedzējas saka - ja nemāk, nevajag rādīt, ka nemāk, bet vispār tev ļoti skaisti darbi, tāpēc galvu augšā un neklausies, arī manī :D
15.02.2012 18:18 |
 
Reitings 510
Reģ: 16.09.2011
Piekrītu piparenei .
Citiem cilvēkiem cenšos teikt tikai pozitīvo , komplimentus, negatīvo cenšos neteikt, paturu pie sevis, iztēlojos , kā es justos. Man pašai ļoti nepatīk kritika, saprotu, ka bez tās nekur , no kļūdām mācās u.t.t. Arī es mēdzu kaut ko uzzīmēt, nu un kad kāds pasaka - tur tas ne tā , roka pa šauru un tā, gribas pateikt - pam''eģini labāk , bet noklusēju, nākamreiz piestrādāju pie kļūdas.
Bet ir tādi cilvēki, kam veinmēr jāpasaka kaut kas negatīvs, mēģinu viņos neklausīties, man tādi riebjas :D
15.02.2012 18:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Paris-es esmu loti mainiijusies peedejos gados,arii gleznosanas stils mainiijies!No sejaam palikusi tikai "Geisina"-paareejaam visaaam jau virsu kas cits!Vakar man zvanija radinieks no Hawaii , veelas kaadu no manaam gleznaam ielikt savaa gallery...es biju tik paarsteigta!Neticaas,bet kaut kas tomeer notiekas...!
Kaa smejaas mana francuuziete-ja izdodas paardot vienu darbu tad vari sevi saukt par maakslinieci!Vina tomeer ir mans "visstingraakais skolotaajs"!
15.02.2012 18:32 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Nez ko Ēriks teiktu, ja redzētu manus darbus :D respektīvi kubismu pirmklasnieka līmenī un četrstūrainu zirgu :D

Man ļoti patīk Tavas gleznas, dažas vairāk, dažas nedaudz mazāk, bet tā jau ir jābūt - viss nevar patik vienādi. Absolūts favorīts ir ūdensrozes :)

Es bieži izvērtēju, kad teikt cilvēkiem ko tādu, kas nav nez ko aktuāli, bet viņus varētu sarūgtināt. Un tā ir māksla šādas lietas pateikt mirklī, kad otra emocijas tas neiespaido.
15.02.2012 18:34 |
 
Reitings 1331
Reģ: 29.01.2009
emanuella,kkur varbuut var apskatiit tavus darbinjus????
15.02.2012 18:38 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Man kursa biedrs sesijas laikā atsūtīja vēstuli,kurā bija apm. teksts- prieks,ka Tev ar neveicas ar eksāmenu kārtošanu. Lieki teikt,ka ikdienā mēs nemaz baigi nekontaktējamies, tā kā nedomāju,ka viņam vispār vajadzēja man ko tādu rakstīt, katrā ziņā varēja to pie sevis paturēt. Tā kā- ir daļa latviešu,kuri grib citiem ieriebt, jo pēc tam nez kādā veidā sajūtas baigi laimīgi.
15.02.2012 18:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es veel iedomaajos,ka kaadreiz pat ir taa- maakslinieks ir loti slavens ,darbi paardodas ar vairakam 0...bet man ,piemeeram, nemaz neiet pie sirds, lai cik slavens ,zinaams tas cilveeks-tas vienkaarsi nav "mans"!
Atceros veel gadiijumu ,ka viena no pazinaam Latvijaa man prasija-vai raadu savus darbus taapeec ,ka gribu palieliities!?
Laikam taapeec beigaas esmu ,kur esmu , sarunaajos ar Cosmo nereaalaam buutneem!Pietruukst sejinas...!!!!
Jaasaka ,ka Cosmo meitenes mani ir loti pozitiivi iespaidojusas uz maniem labaakajiem darbiem!Visi peedeejie darbi ir tiesaam laikam izdevusies!
15.02.2012 18:43 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man patīk brīži, kad par kādu tēmu sāk runāt cilvēks, kas neko nesaprot vai neko no tā nav mācējis. Tad man gribas iedot balvu "par sevišķiem nopelniem stulbuma attīstīšanā" :D
Man pašai ir bijuši gadījumi, kad es pat viedokli neprasu un tad man ir neliels aizvainojums - es nekad cilvēkiem baigi neesmu bāzusies virsū ar savu kritiku, jā, man besī šķība dziedāšana vai cilvēks, kas atkal baigi no sevis sadomājies, tad es netaupu skaistus vārdus, bet gadījumos, kad tev neviens neprasa viedokli, vajadzētu sēdēt un klusēt.
Ir pat bijušas reizes, kad cilvēkam nu tiešām nav nekādas prasmes, bet man ir bijis kauns skarbi kaut ko teikt. Nepatīk, ja uz mani apvainojas.
15.02.2012 18:49 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Annika-man bija -ir maajas lapa,bet visi tie darbi jau sen vairs nav-kaut kas cits virsuu,paardoti !Tagad faktiski tikai laikam seit-biezi mainu savaa profilaa!Tas ko tu tagad redzi manaa profilaa ,ir man miilaakais darbs,jo taas maitenes tiesaam mani loti iespaidoja !Taisiiju so darbu par godu divaam Cosmo meiteneem!
Nekada-tas tiesaam ir kaut kas pilnigi nepienemams!Nenem galvaa,izvairies no saadiem cilveekiem!Nevajag laikam vispaar kontakteeties ar cilveekiem ,kuri nav "muusu energijaa"!
15.02.2012 18:50 |
 
Reitings 1331
Reģ: 29.01.2009
mmm...baigi gribeetos apskatiit paareejos ^^
ieinteresēji :P
15.02.2012 18:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es tagad smejos,runaaju te un mana sejas maska -(Baldones duunas) ir jau piekaltusi...!
WaRRior-tur jau taa lieta...ja tas Eeriks buutu taads maaklas izprateejs ,tad veel taa-buutu jau tomeer varbuut jaauztver kritika,bet es pat vairs neatceros,vai vins vispaar saprot maakslu!
Mans dviinu braalis iedeva manai profila bildei- gleznai nosaukumu "lezbietes"-es nosmeejos un teicu-tas labi ,ka cilveeks kaut ko tomeer saskatija...!
15.02.2012 18:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle!
Man ļoti patīk Tavi darbi. Es pat nezinu, vai tāpēc, ka man patīk Tavs gleznošanas stils, vai tāpēc, ka Tu man liecies simpātiska kā cilvēks.
Zinu, ka noteikti gribētu Tevi pazīt reālajā dzīvē, ne tikai virtuālajā vidē.
Neķer kreņķi par kritiskiem vārdiem, tā vietā uzglezno - Tavs labākais darbs noteikti Tevi vēl gaida.
Un, ja būtu iespēja, es arī labprāt iegādātos kādu no Taviem darbiem (ja vien varētu atļauties :) )
15.02.2012 19:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!