Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

darbs Īrijā

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
esmu ieguvusi bakalaura grādu angļu filoloģijā un ar īpašu darba pieredzi nevaru lepoties, tāpēc mani mēģinājumi atrast darbu Latvijas robežās ir bijuši gaužām neveiksmīgi. tikko man piedāvāja braukt uz Īriju strādāt par pārevēju, būtu arī vieta, kur dzīvot. alga- apm 300 nedēļā. tajā pat laikā ir jāatceras, ka izmaksas šajā valstī ir divas reizes leilākas nekā te.

varētu, lūdzu, dot man kādu padomu? varbūt jums ir pieredze darbā Īrijā? ko jūs ieteiktu?
15.02.2012 13:33 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Prieksh iirijas alga pardevejai 300 ir maza, varbuut buus pusslodze? Nu iekrat nesanaaks, bet normaali dzivot varesi, vieniigais iire te ir daarga
15.02.2012 13:55 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
domāju, ka ar augstākās izglītības diplomu strādāt par pārdevēju nav nopietni. Pameklē darbiņu kkādās valodu skolās (piem. manam bērnam dārziņā māca angļu valodu ļoooti jauna meitene ar vel silto diplomu, pelna labi, paskaties cik viņi ņem par 2 nodarbībām nedeļā) vai vel kko izdomā, ne jau obligāti pec specialitātes strādāt...nu kaut pirmo laiciņu. Daudzās vietās neskatas, kas tev ir par diplomu, galvenais , ka viņš tev IR. Nenolaidies līdz pārdevējam...kur ir pašcieņa? Saprotu, ja strādā par pārdevēju , kad vel mācies, bet uzskatu ka ar filologa diplomu var atrast kko labāk. Jāprot meklēt!
15.02.2012 14:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits