Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkal Kosmetoloģijas koledža

 
Reitings 43
Reģ: 03.02.2012

Ļoti vēlos tur studēt(Estētiskā kosmetoloģija),bet nekur tā īsti nevar atsauksmes atrast (t) .

Gribētu dzirdēt atsauksmes:piem.cik grūti tur ir mācīties? Vai klientus pašiem jāmeklē?Cik vērtīga ir šī izglītība?Kas ir praktiski pētnieciskais kvalifikācijas darbs,kā tas izpaužas?Cik ilgi jāmācās pēcdiploma izglītība ''Estētiskā mezoterapija''? Lūdzu padalieties ar pieredzi,zināšanām,es apņemusies te studēt un gribētos ticēt,kā nebūs veltīgi nauda un laiks ieguldīti.

Par atbildēm muchas grasias :-D

06.02.2012 14:31 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Cik no kolēģes, kas ko tādu mācījās zinu, ka tas praktiski pētnieciskais kvalifikācijas darbs skaitās kā, piemēram, jāizdomā kāda procedūra, ko veiks noteiktu laiku un skatīsies kādi rezultāti. Bija, kas gāja 10x uz kriosaunu un skatījās kā mainās augšstilbu apkārtmērs un celulīts.
06.02.2012 14:36 |
 
Reitings 43
Reģ: 03.02.2012
Paldies vismaz par tādu informāciju (l) ,es biju domājusi,kā tas ir kaut kas līdzīgs ZPD vai kursa darbam,kurš ir jāraksta un pēc tam jāpierāda praktiski :-D
Un kā ir ar kādiem rakstu darbiem,piemēram esejam,tiem pašiem kursa darbiem?Tur tādi vispār notiek?
Zinu daudz kas notiek augstskolās,bet par koledžām man ir galīgi tumša bilde :-D
06.02.2012 14:55 |
 
Reitings 43
Reģ: 03.02.2012
Vai vēl kādai nav nekas vairāk zināms? :-/
06.02.2012 19:21 |
 
Reitings 834
Reģ: 29.01.2012
es gribēju tur studēt, biju tā stingri nolēmusi, bet pēdējā brīdī pārdomāju, JO aizrakstīju meitenei,kas tur studē un visu izjautāju un atbildes man nepatika. viņa pati tur studēja jau pēdējo gadu un teica, ka mācības esot tādas 'pašķidras', praksei jāpērk materiāli savi, nevis skola piedāvā mācību procesā. pirmais gads esot piepildīts, bet pēc tam nē... sāku šaubīties un neaizgāju. varbūt padomā par CIDESCO, tur vairāk mācot tieši ar tehnoloģijām strādāt, kas mūsdienās ir nepieciešams, jo KK to tā nepraktizējot. nu tas ir viss,ko man stāstīja.
06.02.2012 21:57 |
 
Reitings 43
Reģ: 03.02.2012
CIDESCO var iegūt kosmētiķa profesiju,bet es gribu būt kosmetologs-vismaz ar 1.līmeņa augstāko izglītību.
To kā materiāli jāperk pašām arī esmu dzirdējusi,bet man teica,kā tieši manikīra piederumus,parējo skola sagādā.
Par CIDESKO arī esmu negatīvās atsauksmes dzirdējusi.Tāpēc nezinu kas ir labāks :-(
06.02.2012 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
nepareiza info tev par iegūstamo "nosaukumu".
Ja gribi būt kosmetologs, tad jāiet mācīties 6 gadi par ārstu un pēc tam "jāstāžējas" kosmetoloģijā/dermatoloģijā.

Mācoties iekš CIDESCO vai Rīgas Stila un Modes profenē, vai, ja tev ir med.izgl. Kolonnas kursos, tu esi kosmētiķis. KK iegūstamā kvalifikācija neko daudz neatšķiras no kosmētiķa. Tomēr mazliet "krutāk" skan un ir maazliet augstāk vērtējama par "vnk kosmētiķi".
07.02.2012 00:26 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
pašam ir jāpērk manikīra/pedikīra piederumi (ja mājās pašai ir gana labas šķērītes un knaiblītes, vari arī nepirkt - to izvērtēs pasniedzēja) un pirmajā kursā meikapa otas. Vari pirkt dārgās profesionālās (ja zini, ka nākotnē gribēsi dikti ar to darboties), pērc, jo tās tev ilgāk kalpos, nekā e-bay nopērkamie otu komplekti pa 20 $. Es pirku e-bayā, un tagad mājās tās stāv (bet nu dažas no tām 30 vismaz es izmantoju savām vajadzībām)
07.02.2012 00:29 |
 
Reitings 53
Reģ: 01.02.2012
Jā, arī es pašlaik vērtēju KK, jo vēlos apgūt tāda veida profesiju...

Vēl ir www.psk.lu.lv - vrb kādas atsauksmes? :-)
07.02.2012 01:57 |
 
Reitings 23
Reģ: 23.01.2012
Es biju šogad aizrakstījusi KK un atbildēja man sekojoši-klienti ir nepieciešami tikai uz dažām make-up stundām,parējo,piemēram masāžas,studenti taisa 1 uz otra.Manikīra piederumus un otas jāiegadājās pašiem,dēļ higiēnas.
Cidesco kosmētikas skolai ir profesionālā VIDĒJĀ izglītība,kaut arī 3.kvalifikāc.līmenis,tomēr vidējā!
Turpretim KK-1.līmeņa profesionālo augstāko izglītību ar 4.līmeņa profesionālo kvalifikāciju "Skaistumkopšanas speciālists".
Runājot par ieguldījumiem,pirkumiem,katrā augskolā,koledžā ir kas pašam jāperk!
07.02.2012 13:24 |
 
Reitings 43
Reģ: 03.02.2012
Zinu kas ir kosmetologs,bet negribu tik daudzus gadus izmest vējā mācoties par ārstu+..Meklēju kaut ko vienkāršāku:-P
Kādi vēl ir plusi,mīnusi Kosmetoloģijas koledžai,CIDESKO?
Kā ar pacientiem,visi labprātīgi nāk pie studentiem?:-D
07.02.2012 18:18 |
 
Reitings 2
Reģ: 16.02.2012
Vairāk par kosmetoloģijas koledžu var uzzināt mājaslapā www.kosmetologijaskoledza.lv
4. līmeņa profesionālā kvalifikācija "Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā" ir kas vairāk par kosmētiķi ar vidējo izglītību, jo tā jau ir 1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība, kā arī studentiem tiek iedota pamatīga teorētiskā bāze par ķermeņa uzbūvi, anatomiju, un plaša un daudzpusīga sejas un ķermeņa kosmētisko procedūru programma. Papildus izdevumi ir tikai manikīra instrumenti un make-up otas (higiēnas dēļ), kas absolūti neuzspiež iegādāties to dārgāko un ekskluzīvāko, tas jau ir studenta ziņā, cik nopietni gribēs tam nākotnē pievērsties.
Kvalifikācijas darbu principā var pielīdzināt augstskolas diploma darbam, tas ietver teorētisko pamatojumu un praktisko daļu, kur tiek izklāstīts savs pētījums (skaistumkopšanas jomā, tēmas var būt visdažādākās, sākot ar dažādām masāžām, procedūrām, kosmētiskajiem līdzekļiem, salona darbību utt.)
Studiju laikā pārbaudes darbi ir dažādi - testi, esejas, prezentācijas, semināri, grupu darbi.
Estētiskā mezoterapija jau ir iekļauta studiju programmā.
Pirmajā gadā ir vairāk teorētiskie studiju kursi (ar medicīnisko ievirzi), lai apgūtu pamatus un tikai tad ķertos klāt reālam cilvēkam, tāpēc arī studentiem pirmais gads šķiet grūtāks un intensīvāks, kas savā ziņā ir tāds kā pārbaudes gads. Dekoratīvo kosmētiku un Stilistiku arī apgūst pirmajā gadā, tās pārsvarā ir praktiskas nodarbības.
Koledžai var pievienoties draugiem.lv lapā:
http://www.draugiem.lv/kosmetologijaskoledza/
Facebook.com: Kosmetoloģijas koledža

Atvērto durvju dienas būs 16. maijā un 13. jūnijā!
16.02.2012 10:40 |
 
Reitings 43
Reģ: 03.02.2012
Paldies par izsmeļošo info:)
Bet kā ir ar klientiem?Cik daudz tie pašai jāmeklē?
16.02.2012 10:50 |
 
Reitings 2
Reģ: 16.02.2012
Pārsvarā praktiskajās nodarbībās studenti strādā viens uz otra, jo jāiemācās ne tikai pareizi veikt procedūra, bet arī pašam jāizjūt ko tas nozīmē, kāda ir iedarbība utt., lai to varētu ieteikt kādam citam. Reizēm uz dekoratīvās kosmētikas stundām būs nepieciešams modelis (fantāzijas maku-up vai ko citu), iespējams kādu reizi uz vaksāciju. Var droši aicināt māsas, mammas, draudzenes :) Jebkurā gadījumā pasniedzējs par to savlaicīgi pabrīdina!

Kad jau būsi speciālists, tad protams klienti jāmeklē ir pašam, bet tas ir jau pēc koledžas absolvēšanas. Studentes, kurām šī joma tiešām ļoti interesē, jau skolas laikā bieži vien atrod nākamo darba vietu un savus klientus. Vairākas absolventes ir atvērušas savus skaistumkopšanas salonus un arī ņem praksē koledžas studentes, jo ir pārliecinātas par to, ko zinās un pratīs šīs meitenes.
16.02.2012 11:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits