Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

skumīgas sestdienas pārdomas

 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011

aizdomājos līdz bijušajam un tam, ka derētu painteresēties - kā viņam iet.

šķīrušies esam 3 mēnešus, kontakts nav bijis vispār. attiecībās bija lieli kašķi, šķīrāmies arī ar zibeņiem, un tomēr - gandrīz gadu bijām kopā, tik dikti dīda vēlme vismaz tāpat vien uzrakstīt - pavaicāt, kā iet.

nezinu par viņu vispār vairs neko. nav kopīgu draugu, nav kontaktu, pat vienā pilsētā nedzīvojam. nezinu - vai strādā, vai turpināja mācības, vai ir atradis kādu citu, vai nav... būt ar viņu kopā vairs nav ne mazākās vēlmes - par to nu gan esmu pārliecināta. un tomēr tā sīkā, sievišķīgā ziņkārība... un arī tīri cilvēcīgi - gribas uzzināt, kā viņam tagad klājas (jo viņš bija tas, kurš šķirties negribēja).

tā nu gribēju jums pavaicāt - kādas jums attiecības ar bijušajiem? runājat/esat draugi? vai arī neko nezinat? esat rakstījušas/ignorējat?

es tagad sēžu un apspiežu vēlmi viņam uzrakstīt, kaut tajos pašos draugos. zinu, ka izgāzīšos kā veca sēta, viņš atkal pārpratīs, ka tik atkal vecās rētas nabagam neuzplēšu :-/ un tomēr - interesē tā, ka traks var palikt! nu, kā lai sadzīvo? (s) kaut būtu draugos kādu jaunu bildi ielicis, vismaz zinātu, kā izskatās :-D

05.02.2012 01:43 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
nu man ar biijushajiem ir labas attieciibas.
ar vienu visko biezhi izrunaajam.. vinjsh man staastija, kaadu gredzenus ir noskatiijis liigavai, kaa bildinaas, prasiijis manu viedokli dazhaados jautaajumos..bet mees jau sen kaa esam shkjiirushies.
es appreceejos pirmaa, vinjsh peec tam.
bet vispaar ir arii iemineejies, ka nozheelo savus leemumus attieciibaa uz muusu attieciibaam toreiz, un, ka zheel, ka viss nav savaadaak.

bet peec svaigas shkjirshanaas varbuut labaak nevajag.
05.02.2012 01:49 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Uzturu draudzīgas attiecības ar visiem bijušajiem. Varu papļāpāt internetā/ pa telefonu un arī aiziet pusdienās/ kādu kokteili iedzert.
Attiecības ar viņiem uzskatu par beigušos etapu savā dzīvē, ko neplānoju atjaunot, līdz ar to arī visas drāmas/ aizvainojumus un citas negācijas atstāju pagātnē.Izrunātu.
Atceros visu labo, kas man ir ticis dots, ko esmu pieredzējusi.
05.02.2012 01:53 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Man ari ar bijusajiem ir labas attiecibas.. varbut no sakuma pec skirsanas esmu vinus ignorejusi,bet tad kad laicins ir pagajis un ticu,ka vini sakusi jaunu dzivi - kaut ka palenam atsakam kontakteties... periodiski tikties un kafijot kopa gan netaisos,bet interneta kontaktus uzturam.. :-P
05.02.2012 01:59 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011
man jau arī liekas normāli uzturēt kontaktus. jo īpaši - ja ilgi būts kopā. daļa dzīves tomēr ar to cilvēku pavadīta :-)

laikam jau atliek vien cerēt, ka arī mums ar laiku viss nonāks līdz daudz maz cilvēcīgām attiecībām, vismaz sirdsmieram :-)
05.02.2012 02:01 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Ir tikai viens, kurš izvēlas mani ignorēt, ar pārējiem ir visai draudzīgas attiecības.
05.02.2012 02:02 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nav nekādu attiecību ar bijušajiem.Nav vajadzīga man kaut kāda draudzība ar viņiem.Neinteresē man viņu dzīve,likteņi un pārējais.Rakstījusi neesmu.Ignorēju.
05.02.2012 02:24 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Atkarīgs, protams, kāda bijusi šķiršanās. Uzskatu, ka kontaktus vajadzētu ierobežot, ja vienam ir vēl kādas jūtas pret otru vai kāds aizvainojums/dusmas.. Ar bijušo uzturu draudzīgas attiecības, jo šķīrāmies cilvēcīgi un vairs jūtu pret viņu man nav. Esam pat tīri labi draugi, jo kopā esam bijuši ilgu laiku un viens otru ļoti labi pazīstam. Mēdzam retu reizi kopā pavakariņot vai paballēties ar draugiem, sazvanamies, reizēm sazinamies internetā. Katrā ziņā uzskatu, ka tas ir tikai normāli, sazināties ar bijušo - nevar taču pilnībā izdzēst daļu savas dzīves! Uzraksti viņam, pajautā, kas jauns un tā. Taču esi gatava arī tam, ka viņš nevēlēsies ar tevi kotaktēties un viņam ir visas tiesības tā justies.
05.02.2012 03:02 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Pārsvarā man bijušo dzīves neinteresē. Jēziņ, tas bijis tik sen, ka kas tur var vēl būt kopīgs vai interesants. Tīri sievišķīgi mani interesē tikai jaunumi manas pirmās mīlestības dzīvē. Nerakstu un nemeklēju viņu, bet ir interesanti palūkoties, kā izskatās viņa meitenes, taču, spriežot pēc bildēm draugos, visas ārkārtīgi līdzīgas! Vismaz vizuāli :D
05.02.2012 03:34 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Neuzturu, nezinu absolūti neko neparvienu.
05.02.2012 04:33 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Nerunājam, zinu tikai tik, cik bildēs var redzēt. Es nez, galīgi nejūtu vajadzību kontaktēties.
05.02.2012 13:15 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Pirmajā gadā pēc šķiršanās parunājām un viss.
Viņš mani apsveica dzimenē un tad pajautāja kā man iet. Pēcāk es viņu apsveicu un tad atkal viņš apjautājās. Respektīvi viņu mana dzīve vairāk interesē, iespējams, tādēļ, ka viņš bija tas, kurš pārtrauca attiecības.
Bet kopumā, man īsti neinteresē, jo es zinu ka tāpat viņš dzīvo savā čuhņā, dzer un sūdus taisa :-D
05.02.2012 13:39 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Nē, nekontaktējos. Ja godīgi man pat kauns par to, ka viņš ir mans bijušais, jo ir palicis par ļoti sliktu cilvēku.
05.02.2012 14:01 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nekontaktējos ar bijušajiem draugiem, daži ir draugos, redzu bildes, bet es neuzrunāju, kontakta nav, ar vienu šad tad pārmijam kādu vārdu, bet tīri draudzīgi, bez zemtekstiem. :-)
05.02.2012 14:05 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja vinam bija sapigi skirties no tevis, tad prieks kam atgadinat par sevi, savas zinkaribas pec, kaut patiesiba ar vinu neko vairs nevelies? vai tad nav kads rads, draugs, no ka varetu noskaidrot ka iet?
05.02.2012 16:38 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
īsi un kodolīgi - NĒ!
05.02.2012 17:08 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Nekadas, viniem savas dzives,meitenes,to ari zinu no savam draudzenem,kas mums kopigas.Ja butu briva,varbut interesetu,bet kka nevelk list pagatne un kur vel dzert kafiju kopa ar kadu ar kuru man nav bijis pa celjam...Ja,ta ir dalja dzives,bet ir cilveki ar kuriem kojas nodzivoju 4 gadus,bet tapat kontakti izirusi un nevaretu teikt,ka pardzivoju ka zudusi dala manas dzives.Un to,ka vel lai bijusais man vaicatu kadu gredzenu pirkt utt,svaai jaunajai-nevaru iedomaties :D Ja manejais ta daritu,atgadinatu,ka man ari var pajautat,jo varbut man bijusas gaume neiet pie sirds...Bet ka saka,katram savas dzives un domas par pasauli :)
05.02.2012 19:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits