Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu ego

 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009

Sveikas, meitenes! Esmu topošā māmiņa, gaidu meitiņu, esam jau 17 ned. vecas.Katrai sievietei novēlu šīs fantastiskās sajūtas izdzīvot. Šķiet jau tagad, mana dzīve jau ir mainījusies pa visiem 360°, nevaru vien sagaidīt savas Peciņas nākšanu pasaulē, lai skautu pie savas sirsniņas un mūžam viņu mīlētu! Viss ir tik skaisti un fantastiski, bet ir brīžiem problēmas attiecībās ar meitiņas tēti, viņš mums ir ar savu ego- priekšplānā izvirzot sevi, greizsirdīgs(kas man prasījis daudz nervu sabrukumu), kā arī pielieto spēcīgu pašaizsardzību, respektīvi, tas izpaužas kašķos, ka nonākam līdz strīdam, lai sevi pozicionētu, nespēj ieklausīties manos vārdos, izskaidrojumos, bet tikai runā savu runāmo, pielietojos pazemojumus un nepatiesi apvainojumus pret mani! Lai pierādītu savu nevainību, man nekas cits neatliek, kā zvērēt pie savas mammas. Problēma tāda, ka esmu ļoti emocionāla, it īpaši, šajā periodā gaidot mazuli, ko nedrīkstu es pieļaut, tas kaitē bebim, bet tas viņam nešķiet svarīgi, kā tikai doma, kā jūtas viņš. Brīžiem, šķiet, ja būtu pelēka pele, bez sava viedokļa, dzīve ar viņu būtu idille :( Lieta tāda, man jau ir 30 gadi, arī viņam, esmu meklējusi savu īsto mīlu visus šos gadus, un man tiešam šķita, ka esmu atradusi, jo pilnīgi noteikti, biju pārliecināta, ka šis puisis nāk no mana sapņa un bērniņu ieņēmām apzināti. Cik sevi atceros, nekad neesmu samierinājusies ar otro sieviešu lomu vīriešu dzīvē, piem., ne kā mīļākā, ne kā otrā sieva utt.Bet piespļāvu savus kāpostus un mans Lieliskais ir bijis precējies un ir jau bērniņš, atdzīstos, man sākumā to bija ļoti grūti pieņemt, zinot ar kādu nostāju gāju pa dzīvi, bet es laužu savu raksturu un mēģinu ar to sadzīvot, jo esmu tak izvēlējusies viņu. Esam pat bijuši pie psihaloga, daudz kas palīdzējis(varu ieteikt, nav dārgi 15.00LVL h):) šķiet, ka prasās uz nākamo seansu. Ikdiena, kad esam draudzīgi, jūtos kā princese, mani aprūpē, ļooti mīl, sacer dzeju, spēlē ģitāru un dzied dziesmiņas, sapnis vai ne? :) Bet līdz brīdim, ka nonākam atkal pie kārtējā kašķa, tas šis cilvēks pazūd un uzrodas tirāns :( Ko man darīt, kādi ieteikumi no jūsu puses?!

02.02.2012 14:38 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Pati jau atbildēji "Esam pat bijuši pie psihaloga, daudz kas palīdzējis, šķiet, ka prasās uz nākamo seansu."
02.02.2012 14:42 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
Rakstot šo teikumu par psihalogu, arī uzreiz sapratu, ka pati jau sev atbildēju :) Bet kādas ir jūsu domas, praktiskie ieteikumi u.c. 8-)
02.02.2012 14:47 |
 
Reitings 60
Reģ: 29.01.2009
Nu mans vīrietis arī ir tāds, ka strīdos viņš burtiski pārmainās, citreiz sarunā ilnīgi neloģiskas lietas, kaut arī ikdienā ir labs un mīļš. Pēc tam gan viņš pats pasaka, ka viņam nav bijusi taisnība. Mēs esam par to runājuši un viņš ir teicis, ka tā ir bezspēcības sajūta, ka viņam bail mani pazaudēt. Turklāt viņam raksturs tāds tempramentīgs un arī es esmu holēriķe, māku viņu sakaitināt.
Viriešiem jau trūkst to empātisko spēju arī, piemēram, saprast to, kā jūtas sieviete, kad viņa gaida bērnu.
Vai psihologs jums nedeva kaut kādus konkrētus ieteikumus, vai kaut ko paskaidroja par situāciju.

02.02.2012 15:46 |
 
Reitings 60
Reģ: 29.01.2009
Ā, vēl varu tev pateikt, ka mēs arī bijā pie pihologa (psihologs bija vīrietis, kas manam draugam ļoti līdzēja) un viņš teica, ka manam draugam ir arī ļoti liels stresa līmenis, jo liela atbildība darbā, daudz pienākumu, kas jāveic. Un jāatzīst, ka darbs viņam teišām grūts, es to nevarētu darīt. Un piesakoties bērniņam tas atbildības līmenis vēl pieaug.
Draugam ieteica iet uz sporta zāli, kur izlikt savu stresu. Kā arī paņemt strīdos pauzi, piemēram aiziet uz veikalu, ja tu jūti, ka strīds izvērsīsies slikti.
Bet es patiešām nezinu, kā ir jūsu gadījumā?
02.02.2012 15:55 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
Šķiet, ka apraksti savu situāciju uz mata kā manējā, arī mums psihalogs pateica, ka manējam ir pārslodze darbā, arī ļoti atbildīgs un laba ieņēmumu amats, pirms satika mani, pārstāja sportot, tagad atsāks sportot. Pēc strīda vienmēr man atvainojas un ļoti nožēlo dusmās sarunāto! To, ka viņš mani mīl un baidās zaudēt, izjūtu ik uz soļa. Tur jau tā, lieta arī es esmu impulsīva un nespēju to sākotnējo strīda dzirksteli noslāpēt jau saknē, tāpēc jau minēju, būtu pelēkā pele, dzīvotu bez strīdiem! Bet pazemot, apsaukāt, to gan es vairs nepraktizēju arī pašā strīda kulminācijas brīdī ne! Tikko pa pa skype izrunājamies, solījās sevi kontrolēt strīdos! Viņš ir mans vīriešu ideāls, it visā perfekts, tikai viena un vienīgā šī te problēma, bet ja to viņš pats apzinās, ka viņa ir problēma, tad es ticu, ka spēsim to veiksmīgi atrisināt! Paldies jums meitenes! 8-)
02.02.2012 16:11 |
 
Reitings 446
Reģ: 29.01.2009
Situācija zināma, ieteikumus meitenes izteica,neko baigi savādāku ieteikt nevaru :-/ . Ja nu vienīgi- sāc strādāt ar sevi. Apzinies,ka ļoti daudz kas atkarīgs no Tevis. varbūt mēģini strīdos pagriezties un aiziet uz citu istabu, nevis pierādīt savu taisnību? Varbūt der mierīga mūzika, kādi nomierinoši vārdi ,ko sev klusībā skaiti kā skaitāmpantu, kad gribas ko atcirst pretī?
P.s. Man ļoti acīs iedūrās vārdi pirmajā teikumā:"esam jau 17 ned. vecas."
Nevis Jūs esat, bet tava meitiņa. Vienmeŗ atceries to, ka neesat viens vesels. Nekad nebūsiet. Bērni mums ir doti uz laiku, lai izaudzinātu par labiem cilvēkiem. Neaizmirsti sevi kā sievieti un savu vīru kā vīrieti, nevis tikai meitiņas tēvu.
Un izbaudiet vēl mazliet divvientulības kamēr varat ;-)
02.02.2012 16:28 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
bet vai tad stridi(jebkadi) ir patikami? ne!

tu vinu izvelejies, meginiet rast kompromisus. ko tur piebilst.
02.02.2012 19:14 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
360° - tad jau nav nekas mainījies, ja pārzini matemātiku.
02.02.2012 19:58 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
bandita-tu pateici manu sakaamo. haha..tieshaam..driizaak buutu teikusi ,ka viss ir mainijies jau tagad vai ka viss ir mainijies par 180 graadiem...

17 nedeeljas un viss jau mainijies? diivaini. es esmu 25 nedeeljas,un man nekas iipashi nav mainijies,ja nu vieniigi,ka esmu + 7 kg...haha.. tas ir shausmiigi.


jaa,aizejiet,un arii padomaa par draugu,vinjam ariii viss ir mainijies ,un ir stress,vinjhs arii nezin,kaa viss buus,kas juus sagaida...un darbaa stress,maajaas stress,draudzene stavaoklii..viirieshi jau iisti nesaprot,kas notiek,jo paarmainjas jau notiek tavaa kjermenii..
02.02.2012 21:01 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
manējais diemžēl nespēja tikt pāri savai nesavaldībai strīdos. tas sagrāva mūsu attiecības, jo es nespēju tikt pāri tik daudziem pazemojumiem. un, tā kā bija arī citas problēmas, viss izjuka. tāpēc labi, ka jums dod padomus psihologs un ja draugs un tu cenšaties pie tā strādāt, tad lai jums veicas :)
03.02.2012 01:53 |
 
Reitings 659
Reģ: 15.04.2009
psihalogs :D tavam džekam moška besī Tavs tupums un neizglītotība :(
03.02.2012 02:56 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
Kendrucis---> tieši Tu tikko parādīji savu tupumu un neizglītotību, kaut pusei no latvijas meitenēm novēlu to ko esmu es dzīvē sasniegusi!!!
Tille--> ja tev pārmaiņas izpaužas taustāmā veidā, ar aci saskatāmas, tad, protams, pagaidām, tikai, ir puncis kas veidojas, bet iekšējās, garīgās vērtības, uzskati viss mainās!!!
Nulle grādi Tu stāvi uz esošā sava dzīves apļa- nekas nemainās, rutīna, bet 360 grādi Tu izej cauri visam pārmaiņu aplim!!!
03.02.2012 13:50 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
es arī strīdos palieku riebīga, un gribās nolīdzināt līdz ar zemi, bet tas ir aiz bezspēcības un aiz bailēm zaudēt strīdā
03.02.2012 15:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits