Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā lai uzvedina?

 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010

Visu saīsināšu. Tātad, es zinu, ka puisim ļoti patīku un viņš grib būt kopā ar mani. Kad viņš pirms kāda laika to jautāja, es savu iemeslu dēļ atteicu, tācu mums turpinājās tādas ķapu ļapu attiecības. Kā lai sarunas gaitā viņu uzvedina uz domām, man šo jautajumu uzdot vēlreiz? :-D Izklausās dumji, taču negribās vienkārši pateikt- zini ko, es pārdomāju, vari mani ņemt :-D

24.01.2012 23:22 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
nu, varētu mēģināt pavisam nedaudz, bet tomēr pamanāmi pievērst viņam vairāk uzmanības. uzaicini pie sevis paskatīties kādu filmu`vai paķer viņu līdzi uz kādu ballīti. agri vai vēlu viņš jautās, kas tad starp jums notiek, nu, un tad jau vari izpaust savas domas brīvā formā.

vai,ja vēlies, lai viss notiek ātrāk, vienkārši saņem drosmi un pajautā. labāk jautājumu uzdod "vai tas vēl ir spēkā" formā, lai neizskatās, ka esi visu viņa vietā izdomājusi. bez tam, 100% drošas par otra cilvēka atbildi mēs nevaram būt NE-KAD.
24.01.2012 23:41 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Kopa mēs pavadam ļoti daudz laika, tiesa, reti divatā, bet tik un tā. Es viņam vienreiz atteicu, un līdz ar to viņām tā kā bail jautāt vēl.. Es gribētu zināt, kā sarunas gaitā neuzkrītoši uzsākt par to sarunu.. Jo uzvedamies mēs kā kopā, taču tāds statuss mums nav, līdz ar to mums nav arī nekādas atbildības sajūtas vienma pret otru, un mēs varam katrs darīt, ko gribam. Es esmu sapratusi, ka tomēr tā nevaru un esmu pārāk greizsirdīga. :-/
24.01.2012 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
es tava vieta drosi vien pateiktu visu ka ir no tavas puses, ka tev vins patik un esi sapratusi ka gribi but ar vinu kopa ;-) vins jau vienreiz spera pirmo soli, tagad ir tava karta :-) klusesanas del vari ari vinu pazaudet. veiksmi ;-)
24.01.2012 23:52 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
nu, tad vienkārši ņem iniciatīvu savās rokās un tā arī sāc. neuzkrītoši to, man šķiet, neizdarīt. tur jābūt, laikam, atjautīgākai nekā man.

es tavā vietā, jebkurā gadījumā, droši vien tā arī pajautātu. nesaražģījot lietas, ko nevajag sarežģīt. "tā un tā. toreiz es tev atteicu, bet jo vairāk laika mēs pavadām kopā, jo vairāk es saprotu, ka tā bija kļūda. ko tu par to domā?" viss, problēma atrisināta. jo savādāk, lai ko tu teiktu vai darītu, viņš var arī nesaņemties pajautāt, kā pati pareizi teici, tāpēc, ka baidās.

es gan vēl tādā situācijā neesmu nokļuvusi pati, tomēr šķiet,tā būtu visveselīgākā ideja. džeki jau nav mušas, kas jāpiemāna klāt.
24.01.2012 23:58 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Kad tu pieminēji, ka tā es viņu arī varu pazaudēt, man iekšā viss kaut kā salecās :-D Es īsti nebiju pieļāvusi tādu domu. Laikam kaut kas tiešām jādara, bet, bet.. kaut kāds debils lepnums :-D
25.01.2012 01:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits