Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Paarrunas

 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009

Sveiciens pecpusdiena :-)

Tikko biju uz vienam darba parrunam (2.kaarta) un gribeju ar jums padalities. JO PAARRUNAS BIJA SHAUSMIGAS!!!! Mani interveja divas sievietes, kas burtiski aprija mani ar naidigiem un nicinoshiem jautajumiem, lidzigi kaa zurnalisti noeed politikjus, kas par kaut ko sagrekojusies. Es pienjemu, ka vinas sada veida centas parbaudit manu stresa noturigumu, tacu nesaprata, ka darba deveja un njemeja attiecibas ir divpusigas un man galigi neradas velme stradat pie vinjam pec shadas intervijas. Mocija mani gandriz stundu izkjidajot katru siikumu CV it kaa es butu tiesaa un esmu vainiga, ka vispar uzdrikstos meklet darbu.

Vienkarsi esmu shokaa, jo tada intervija man gadijas pirmo reizi.

Vai tiesam Latvija ir tik izmisiga situacija, ka sakarigi darbinieki ir tik daudz, ka var shita uzvesties intervija?

Kadas ir bijusas jusu briesmigakas intervijas?

18.01.2012 18:54 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man ir bijušas 4. Neviena no tām nebija briesmīga. Trijos no tām darbu arī dabūju.
18.01.2012 19:01 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Kas tā par darba vietu un kas tajā visā bija tik ļoti šausmīgs?? :-O. Varbūt tie bija normāli jautājumi,bet tu uztveeri pārāk personiski :-)
18.01.2012 19:11 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
dulla pauline, es esmu bijusi uz neskaitamam darba intervijam, bez tam ari esmu vadijusi pati darba intervijas, tapec zinu par ko runaju.
Ja man nak potencialie darbinieki, es esmu draudziga, ieintereseta utt. Vairak par jautajumiem man parsteidza vinu balss tonis, saspileta atmosfera, kas apzinati tada tika uztureta. Iedomajaties policista un vainiga sarunu, aptuveni tadu efektu vinas meginaja panakt. Man par laimi ir pietiekosi augsta pashapzina, lai nesaktu taisnoties vai stostities atbildot, bet visu intervijas laiku gribejas vienkarshi piecelties, pateikt paldies, ka izniekojat manu laiku un uz neredzesanos
18.01.2012 19:15 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
nu skaidrs,paldies :-). esmu bijusi uz trīs darba interevijām un nekur neko tādu nepiedzīvoju,tāka nevaru objektīvi atbildēt,kas ir un kas nav pareizi. Bet tagadējā darba pārrunās,kad tiku otrreiz pieņemta darbā,man tika uzdots jautājums vai arī nākošajā vasarā domāju uz 1 mēnesi braukt uz ārzemēm peļņā,es atbildēju,ka jā,gribētu,jo naudu vajag,tad man atbildēja,ka jāizvēlas,darbs vai ārzemes un ko atbildēju darbs / pie tā bija stulba piezīme - manī esot liels darbs ieguldīts,ka es viņus tagad nedrīkstu uzmest /. Protams noriju,krupi un turpinu strādāt,bet tas teikums mani grauž, un besī, tas ka nedrīkstu ņemt visu mēnesi atvaļiājumu uzreiz (e). Vispār kkāds bezpriģels (t)
18.01.2012 19:24 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Nav bijušas briesmīgas. Nu, vienā tikai ieguva no manis ļoti noderīgu info (neko konfidenciālu, taču ne īsti saistītu ar intervijas "tēmu"), un beigās mani nepaņēma, tur man bik dusma bija, sajutos izmantota :-D :-D :-D
18.01.2012 19:30 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
Ne man, bet draudzenei vienreiz intervētājs - vīrietis jau gados, pajautāja, lai nafig pastāstot kāpēc viņai šis darbs ir vajadzīgs un vai tad papucītis nevar par visu samaksāt. Šim nu gan iekšās. :D
18.01.2012 19:31 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Man bija vienreiz tā, ka pilnībā nesapratu, kāpēc tur esmu uzaicināta. Bija sajūta, ka manu cv nemaz nav lasījuši un uz oliņ boliņ uzaicinājuši tieši mani.
Prasīja vai māku to un to, vai esmu darījusi to un to. Sagaidīja nez gādu mūža pieredzi no manis, lai gan esmu vēl studente :D Kad atbildēju, ka nemāku/neesmu darījusi, tad visu atlikušo interviju man lasīja priekšā tā amata pienākumus ar tādu toni - nu jā šo tu nemācēsi, šo arī nē utt. Man vnk gribējās piecelties un pateikt, jā, labi, sapratu, esmu tupa un neko nejēdzu, atvainojiet par jūsu iztērēto laiku. (e)
18.01.2012 19:46 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
* kādu
18.01.2012 19:47 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Vajadzēja piecelties un aiziet, aaa, un vispirms vēl pateikties par laipnību!!
Vispār, kā nav kauna, sadomājušās nez ko no sevis!
19.01.2012 00:04 |
 
Reitings 549
Reģ: 18.08.2009
Man tāda briesmīga intervija nav bijusi! Taču nevaru vienu lietu saprast- kāda velna pēc sludinājums jāuztaisa par nez kādu kruto piedāvājumu+ jāizceļ tas, ka labs atalgojums, ja beigās nekā no tā visa? Ļoti daudzi tak šādi aplaužas. Vai tad vienkāršāk nav ierakstīt- tik un tik saņemsi, tāds un tāds darba laiks! Lai nenāk cilvēki, kas tiešām par tādu naudu nemaz nestrādātu, ja zinātu un pats darba devējs arī velti nešķiestu laiku!
Njā.. varbūt kāds aizejot tiek pielauzts..

Šodien biju uz darba interviju- arī norāvu šoku par to, cik mazu summu piedāvā, lai gan , jāsmejas, piekritu, jo šobrīt citas vietas nav , kur piepelnīties! :)


Lai jums veicas, darba meklētājas! :)
19.01.2012 02:31 |
 
10 gadi
Reitings 5913
Reģ: 29.01.2009
Varēji uzrakstīt uzņēmumu, kur šitādas govis strādā :D
Man nav bijušas šausmīgas darba intervijas, pēdējā intervijā gan man uzdeva daudz jautājumu, kādas 40 min izjautāja, bet tur vairāk bija jautājumi, ko es darītu tādā un tādā situācijā, likās baigi nopietnais darbs, utt, bet beigās izrādījās, ka tā pati pārdevēja vien būšu par 200 ls/mēn :D Sludinājums gan bija pavisam savādāk izskatījās, bet nu ko lai dara :)
19.01.2012 02:37 |
 
10 gadi
Reitings 105
Reģ: 29.01.2009
cik mēs rīkojam pārrunas, mēs gan pēc iespējas mājīgāk- ar tējiņu, cepumiem pie svecītes :-D
bet ir arī man bijušas tādas muļķīgas pārrunas, kur stundu no vietas stāsta pienākumus un, cik superīgs uzņēmums, bet pajautā tikai pāris jautājumus. bet naidīgs neviens nav bijis. atceros gan vienas pārrunas, kur man lika darīt, ko es negribēju un nelikās atbilstoši tam, par ko pieteicos, pateicu: paldies, neinteresēs!
un sakarīgu darbinieku nav nemaz tik daudz..vismaz manā sfērā.. ta ka nez.. arī gribētu uzzināt, kas tas par uzņēmumu.
19.01.2012 02:51 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Afrodīt, Tev noteikti tā pieredze bija lielāka nekā tām govīm, kuras intervēja.. Nu, tīri pa daudz :-D
Un tiešām interesē, kurā vietā tad tik pretīgi attiecas..
19.01.2012 03:20 |
 
Reitings 15
Reģ: 30.10.2011
Man arī ir bijušas vairākas darba pārrunas, nevienas nav gājis traki, tikai vienreiz bija tāda vadītāja, kura gandrīz ne vārda nemācēja pateikt latviski, lieki teikt, ka uzņēmums bija latviešu!
Kā Jums, meitenes, vispār, veicas ar darba meklējumiem? Uz pārrunām daudz tiekat?
19.01.2012 14:40 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Mani interesē, kas konkrēti bija šausmīgs? Kaut kā neredzēju konkrētus jautājumus, kas bija briesmīgi un neatbilstoši. :-)
19.01.2012 16:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits