Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīve ir netaisna.

 
Reitings 7
Reģ: 17.01.2012

Meitenei 18 gadi..pirmā mīlestība...sākums skaists un Te pēkšņi pēc pusgada sāk puisis krāpt, reizēm palaiž rokas...tusēties, visur dodas viens, bet meitenei jāsēž mājās....2 gadu laikā novesta gandrīz līdz nervu sabrukumam (ātrāk aiziet nevarēja, jo pirmā mīlestība un zinam cik smagi šķirties). Vienu dienu vienkārši savāca mantas un devās pie mammas uz Rīgu dzīvot, dzīvi sākot no nulles..jauna, viss vēl priekšā.

Pēc vairākiem mēnešiem viņas dzīvē ienāk lielisks cilvēks, liels atbalsts, draugs....kopā pavadītais laiks satuvināja un iemīlējās..Nodzīvoja kopā 4 gadus, gatavojās kāzām, plānoja bērniņu, tikai naudiņu vajadzēja vairāk un puisis devās uz ārzemēm pelnīt, meitene palika mājās gaidot, kad varēs doties pie viņa...Pagāja mēnesis un puisis pazuda...necēla telefonu, neatbildēja uz sms un vēstulēm sociālajos tīklos..pazuda, pat draugi neko nezināja...meitene gaidīja, pēc mēnesi saņēma zvanu;”piedod, bet es neatgriezīšos, esmu sācis jaunu dzīvi un Tu arī sāc, kāzas nebūs..piedod, Tu esi ļoti laba meitene, bet....viss beidzies....” saruna beidzās.

Meitene palika viena, ar plāniem, kuru dēļ bija dzīvojusi un gaidījusi, bet kuri izplēnēja minūtes laikā....un kredītu, kuru bija ņēmusi uz sava vārda savam mīļotajam un kuru maksā viena pati....Viss!!!!, meitene veltīja laiku darbam, nekādu puišu..nekad vairs.....visa pasule likās kā liela nelaime...., darbā smaidīja, bet tiklīdz darbs beidzās raudāja..gaidīja..., ilgi netika pāri..

Vienu dienu sēžot darbā saņēma vēstulīti J, pēc ilgiem laikiem patiess smaids, bija uzrakstījis puisis, kuru nebija satikusi 7 gadus.Izrādījās, ka puisis dzīvo ārzemēs un arī tikko šķīries..bija ar ko dalīties.., likās, ka viens otru saprata no pusvārda....Sarunas turpinājās katru vakaru, ..viens otram izkratīja sirsniņu un lēnam prāts tika aizpildīts ar ko citu...un meitene sāka ''palaist'' sāpi. Pagāja divi mēneši un puisis ieradās LV, sarunāja tikties senie draugi un papļāpāt jau dzīvē...

Pēc ilgiem laikiem rokas un kājas trīcēja, sirsniņa dauzījās...., bet prāts teica, tikai draugi, varbūt man viņš nemaz vairs nepatiks...Ieraugot viens otru saprata, ka simpātijas ir vēl spēcīgākas, nekā skolas laikā..Sāka draudzēties..kā jau sākums..viss skaisti, pēkšņi uzrodas otrais puisis, lūdz piedošanu, neskaitāmas sms, zvani...., bet meitene tik ilgi bija gaidījusi viņu....un nebija jutusies tik ilgi patiesi laimīga, ka izvēlējās jauno puisi, nevis krist atpakaļ, ja jau vienu reizi pameta, tad varētu arī izdarīt otro reizi......

..Bet jaunas attiecības izrādījās pašas sarežģītākās, bieži strīdi, par virtuāliem čatiem, sarakstēm, ar savu ex.., meli...., bet pielāgojās....It kā viss beidzās, atmeta savus netikumus un kļuva patiess.... un sāka jau iet uz labo pusi.

Pavadītais kopā laiks bija lielisks.., bet tiklīdz aizbrauca atkal uz ārzemēm strādāt viss ''sagāja grīstē'', strīdi, pat šķiršanās....Jau otro reizi meitene zaudē sev dārgu cilvēku dēļ attāluma..., ''Bet ŠOREIZ NĒ!!!!, meitene nepadevās... paņēma atvaļinājumu un devās pie viņa...superīgi pavadīts laiks, viņš bija laimīgs viņu ieraugot.., kad bija jādodas meitenei atpakaļ uz LV, viņš nelaida, lūdza, lai paliek un norunāja, ka meitene pārcelsies pie viņa.Atbrauca uz LV, uzrakstīja atlūgumu, uzteica dzīvokli un gaidīja, kad varēs doties pie sava mīļotā... bet 14 dienas pirms izbraukšanas puisis paziņoja, ka pārdomāja, ka negaida viņu vairs, ka lielākas izredzes viņai esot LV...Darbu meitene neatgūs (ir savi iemesli), bet atalgojums bija lielisks, tikpat liels, ka viņš ārzemēs pelna..Tagad meitene sēž aukstā, vecā mājā, jo dzīvoklis nav un bez darba... dzīve no nulles jāsāk. Bet kur lai cilvēks smeļas spēkus un notic, ka visu dzīvi nenodzīvos vilšanās? Kā lai notic vīrietim, ja 3 reizes jau apmānīta?

Meitene ir laba, mīļa, uzticīga un godīga, bet kādēļ neiet mīlestībā??

Vai tiešām dzīve nelutina labos cilvēkus?

17.01.2012 02:28 |
 
Reitings 168
Reģ: 01.10.2011
Dzīve nelutina visus!!!
17.01.2012 02:34 |
 
Reitings 457
Reģ: 29.01.2009
psc.... žēl, ka tā, bet ja nepadevies tad, tad nepadodies arī tagad!
17.01.2012 02:36 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Sievietes, kas mīl par daudz. vainīga nav dzīve, bet gan sieviete/meitene pati, viņai vnk jāiet tāls ceļš savā attīstībā, lai to saprastu un atzītu sev. Ja ir nauda, tad pie psihologa, ja nav, tad lasi gramatas no sērijas Sievietes, kas mīl par daudz. Bet, ja nav vēlēšanās atzīt, ka pati vainīga, tad vēl nav cietusi gana, tad var izturēt vēl kāda mērgļa ņirgasanos par sevi, jo par vīriešiem tādus nesosaukt.
17.01.2012 02:38 |
 
10 gadi
Reitings 191
Reģ: 23.02.2011
mjā
tā nu reizēm gadās...
bet kā jau citi ir teikuši
nekad nepadodies
un katra diena ir jauna
un iespējams - ka nākamajā dienā viss būs savādāk :)
17.01.2012 02:38 |
 
Reitings 7
Reģ: 17.01.2012
:), jā centīšos, nekas cits jau neatliek, ..tagad tas liekas neiespējami un nav spēka sākt atkal no jauna dzīvi.., jo es ļoti centos, lai sasniegtu dzīvē to, ko biju sasniegusi un viena mirklī pazaudēju..:(
17.01.2012 02:40 |
 
Reitings 7
Reģ: 17.01.2012
apple _ir grāmatas, par temu, ja cilvēks mīl par daudz?
Mīlestības nav par daudz.., tas ir atkarīgs no audzināšanas..., vienmēr esmu mācīta būt patiesa un atklāta, tādēļ arī mīlu patiesi un atklāti....
17.01.2012 02:45 |
 
10 gadi
Reitings 191
Reģ: 23.02.2011
pasaule jau sen ir pierādīkjusi - ka tā ir netaisnīga - diemžēl
un neesi tu ne pirmā, ne pŗedējā, kurai trā ir sanācis
bet tā nu ir - ka diezgan bieži sliktas lietas notiek ar labiem cilvēkiem :(
arii man nav paveicies
jo visa sava mūža laikā ne reizi man nav bijusi 2. pussīte
bet vajag būt stipram
tā teikt - tevi bradā pa dubļiem, bet tu vienalga celies augsaa un turpini celu ar augsti paceltu galvu
Un tici man - tu atradīsi sev īsto un vienīgo :)
jo tu tiešām esi tādu foršu pelnījusi
17.01.2012 03:17 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
kluda ta, ka visa dzive nedrikst rinkot ap viriesiem!
17.01.2012 03:32 |
 
Reitings 7
Reģ: 17.01.2012
Šeit ir tikai īsumā izklāstīta situaacija, par attieciibaam ar manis dziives viiriessiem.Protams , ka man ir bijussas citas intereses, biju sev lielisku karjeru uzceelusi, lielisks darbs, pabijusi dažās vietās..:)
17.01.2012 03:39 |
 
10 gadi
Reitings 191
Reģ: 23.02.2011
Nu atliek vien dzīvot tālāk
pagātne ir pagātne - to neizmainīsi
bet tev ir nākotne - to tu vari izmainīt - tagad tev ir klāt nākusi arii pierzdze, kas iemaciis tik loti neuzticeties tiem viriesiem :)
turies - dzivo talaak - atrodi jaunu darbu
un viss buus labi beigu beigaas :)
un kad tev bus verrni un mazberni - tad varesi viniem izstastit savu pieredzi ;)
ta kaa - turies, nepaddodies, un skaties tikai uz priekšu
bet pagātne - tā jau ir vēsture ;)
17.01.2012 03:56 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Beidz ieciklēties uz vīriešiem. Dzīvo sev.
17.01.2012 10:56 |
 
Reitings 387
Reģ: 29.01.2009
3 reizes praktiski viens un tas pats sižets- vai tiešām nešķiet,ka vaina tomēr nav dzīvē, bet TEVĪ?

nabaga mīlētāja LV, kas gaida uz savu UK princi,kas paņems pie sevis, bet allaž notiek savādāk.
17.01.2012 11:26 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
neesi tik naiva, nedzīvo vīriešu dēļ, ir grūti, kad kkas tāds notiek, bet laid gar sirdi un dzīvo tālāk! Un vēl man sķiet, ka Tu parak atri piekeries vinjiem. Nogaidi ilgaaku laiku, un es neticu, ka pec 4 gadu kopdzives tik tiesam nevar kaut mazliet redzeet kas pa slidenu tipinju ir puisis, neticu ka 4 gadus viss var but super un pēksni vinjs pazud.. Un NEKAD NEKAD neatdod un nepazaude neko viriesu deel! Taa tev bus vnk loti laba maciba
17.01.2012 11:46 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
Man dzīves stāsts ir ļoti līdzīgs kā Tev ,tikai man tagad jau drīz būs 34 gadi un ir 2 bērni,audzinu viņus viena bērnu tēvi neliekas ne ziņas (mani bijušie vīri oficāli) un ar ir kredīts ņemts dēļ vīra un ar maksāju vēl tagad kaut jau sen kopā nedzīvojam.Ir bijis tā ka tiko itkā emocionāli atkopjos atkal kaut kas notiek un atkal ir grūti .
Bet cerēt uz labāko ir vienīgā iespēja saņemties un mācīties uzticēties .Ir grūti ,veidojas barjera ,bet var .
Tagad esu satikusi savu pirmo bērnības daraugu un esam kopā jau pus gadu katram aizmuguras savai pārdzīvojumi ,bet nu tagad esam kopā un laimīgi un kas man ir galvenais mani bērni viņu mīl un viņš viņus .
Katram jau tā laime atnāk ,bet atnāk.
Tākā viss būs labi :-)
17.01.2012 11:54 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ļoti cūcīgi ir pierunāt meiteni visu pamest,braukt dzīvot ar viņu un pēdējā brīdī uzmest. fuuu!
ja 1x pamet,tad patiešām nav jēga viņu ņemt atpakaļ.
lai veicas sakārtot savu dzīvi, atrast darbu! nepadodies ,galvu augšā!
17.01.2012 11:58 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
piedod,es viņam nebūtu no ticējusi,jo reiz bija rūgta pieredze un visu pamest kkāda tēviņa dēļ? :-O Es nekādīgi nepaļautos uz citu cilvēku kurš tevi rupji sakot jau ir čakarējis. tagad tev jābūt stiprai un žēl ka biji tik naiva :'-(
17.01.2012 12:26 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Inga, tu kaut kāda stāstniece vai vienkārši jaucies citu darīšanās??
17.01.2012 13:15 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Bandita, viņa par sevi te stāsta...
Bet ja tik ļoti neiet, tad tiešām ir jāizvērtē arī sava vaina, jo viena pagale nedeg, un domās lamājot cūkas un kretīnus vīriešus, tu iespējams par sevi esi kko garām palaidusi.
17.01.2012 13:28 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Tad tā ir nopietna psiholoģiska novirze, ja par sevi runā trešajā personā. Neesmu gan ārste.
17.01.2012 13:29 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Katrs pats savas laimes kalējs.
Tu esi sveika un vesela, tā ka savas izvēles esi izdarījusi pati, dzīvei nav ne vainas.
17.01.2012 13:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits