Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bezjēdzīga pieņemšanās svarā...?!

 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011

ir man tāda sāpe kādu laiku, beidzot izlēmu izlikt to vismaz te... (t)

divas nedēļas pirms svētkiem, sev netipiski, pieņēmos svarā - no 61 līdz 63, lai arī visu laiku centos atgriezties pie sava pamatsvara - 60kg, ne tāpēc, ka jūtos resna, bet tāpēc, ka tā ir vislabākā pašsajūta. nu, labi. padomāju, ko tur daudz - bija daudz treniņu, iedomājos, ka varbūt muskuļu masa aug un nevajag uz to tā iespring...

tad nāca svētku laiks un, protams, nekas nemainījās, svars uzkāpa līdz 64/65. 65 savu mūžu nebiju svaros redzējusi, tāpēc uzreiz pēc svētkiem pāris dienas "attīrīju" organismu (ar ūdeni, daudz augļiem un nepārspīlētu uztura daudzumu), lai vismaz sirdsmieram tas skaitlis nebūtu vairs 65. cerēju, ka, atsākot treniņus vēl nedēļu vēlāk, viss būs kārtībā, atgriezīšos arī ierastajā dienas ritmā, vairs neēdīšu muļķības katru dienu. vakar bija ļoti laba diena, kad beidzot sajutos labi - svētku riepa bija aizdzīta, biju paēdusi, bet ne pārēdusies un aizgāju gulēt ar domu, ka šorīt svari stabili rādīs vismaz 64. pigu man :-| pamodos un 65.7 kg.

labi, it kā nejūtos sūdīgi un neesmu arī nekāda resnā, bet no kā man tas svars var tā kāpt?! (t) pilnīgi vai bail paliek, kas ar mani notiek. stāvoklī, kā šķiet, neesmu (nu nav tāda īsta pamata par to aizdomāties), varbūt kkādas veselības problēmas?! jā, protams, zinu, ka jūs neesat ārsti u.t.t., bet nu man tiešām par šito uztraukums, domāju, ka varbūt kāda ko līdzīgu piedzīvojusi, var padalīties... ;-)

13.01.2012 10:44 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
aizej pie ģimenes ārsta un visu to izstāsti, varbūt liks griezties pie dietologa un viņš noteikti visu to izpētīs un sīkāk izanalizēs, ieteiks, ko tev ēst, varētu būt, ka sastādīs tev speciālu ēdienkarti un būsi tā kā uz "novērošanu" .. neuztraucies tik ļoti, stresa līmenis arī daudz ietekmē, vienkārši nomierinies, iedzer kādu tējiņu un tad sāc izplānot to brīvo brīdi ārsta vizītei :)
p.s. dārzeņos un augļos varētu šķist, kair visādas labas lietiņas, bet diemžēl arī liels cukura daudzums dažos ir. tapēc ļoti vajag piedomāt, kādus augļus un dārzeņus tu izvēlies ;)
LAI VEICAS, coloramaaaa :)
13.01.2012 10:50 |
 
Reitings 190
Reģ: 27.07.2011
Kad Tu sporto, tad nav jāskatās uz svariem, bet gan uz mērlenti! ;-)
It īpaši tik īsu laiku sportojot.. Kad es pievērsos sportam, tad pirmo mēnesi man aktīvi pieauga svars (uz muskuļu masas rēķina), apm 2 mēnešus stāvēja uz vietas un tad strauji nokrita 10kg.. Sportoju zālē 4x nedēļā..
13.01.2012 11:46 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
ziema, tas nav īstais laiks, kad mēģināt samazināt svaru. es arī biju 60 kg, tad piedzima mazā, un paliku 70kg, ilgi baroju bērnu ar krūtīm, un 5 kg paši nogāja nost, pēc tam atguvu savus 60...tagad atkal 65 un jūtos šausmīgi, jo esmu ļoti mazā augumā, arī nevaru tos 5 dabūt nost, bet jaunajā gadā plānotājā uzrakstīju un apņemos, ka līdz maija beigām sveršu 60!! Pagaidam 64 kg, bet vismaz svars nekāp augšā! Svētdien nopirkšu apavus skriešanai un vismaz 2 reizes nedēļā paskriešu!
13.01.2012 14:16 |
 
Reitings 1149
Reģ: 27.04.2009
varbūt esi atmetusi smēķēšanu?
man tā bija.
atmetu, un kādu divu nedēļu laikā man bija +5kg.
likās, ka nu gals klāt. :D
morāli bija ļoti grūti..
13.01.2012 14:49 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011
tur jau tā lieta, ka lielākais uztraukums man par to ir, jo nekad tā nav bijis - vienmēr esmu ēdusi normāli, nekad neesmu iedzīvojusies svara problēmās, arī "gēni" vienmēr man par labu strādājuši, bet tagad šitā.. (t)
trenējos arī aktīvi jau vairāk kā gadu, tā ka tas nevarēja būt nekāds baigais šoks muskuļiem.
neesmu sameklējusi vēl nevienu loģisku pamatu šim svara kāpumam. nav mainījušies ne ēšanas paradumi, ne ikdiena. ja vien uz labo pusi...
bet paldies par komentāriem! iedrošinājāt beigt kreņķēt un saņemties, lai kaut ko mainītu :-) pamēģināšu pa brīvdienām atpūsties, attīrīties... ja pirmdienas rītā būs 66, tad gan āmen baznīcā (t) :-D
13.01.2012 19:04 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es ieteiktu padomāt par nierēm. Nav gadījumā ūdens uzkrāšanās pastiprināta? Man ir bijis - +4 kilogrami 3 dienu laikā klāt, piepampu ne pa jokam - bija nieru problēmas, sāpēja arī.

Tas, ka tas, kas Tev tik ātri aug, pavisam noteikti ir ūdens, jo tauki tik ātri nerodas. Jādomā gan tikai, kāds iemesls tam ir.
13.01.2012 19:19 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011
ui, sabiedēji (t)
varbūt vari padalīties - kas izraisa / kā ar to cīnās?

nu, ja tā turpināsies, tad jau neatliks nekas cits kā iet pie ārsta, jā.. :-/
13.01.2012 19:22 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nu patiesībā es jau nezinu, man bija vienkārši pārsaldētas nieres, tāpēc sliktāk strādāja un ūdeni dzēru, bet ārā nākt īpaši negribēja. Kā Tev ar iešanu uz tualeti? Nav kādas izmaiņas manītas?

Ūdens aizturi izraisa arī hormonālās svārstības, pirms MR parasti arī man ūdens aizture. Tāpat tā ir kā reakcija uz sāļiem ēdieniem - sāls piesaista ūdeni un aiztur to organismā.

Paskaties spogulī, nav zem acīm maisiņi?

Bet vari padzert, piemēram, brūkleņlapu tēju vai miltenes tēju, tās ir dabīgas un neko sliktu nedara. Bet vispār, ja tik strauji nāk klāt svars, ir jāiet pie ārsta.
13.01.2012 19:28 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011
nevaru objektīvi novērtēt izmaiņas, ja es aizdomājos par slimībām, tad man ir visi iespējamie simptomi un es jau sen esmu mirusi (t) :-D
bet liels paldies par informāciju! noteikti nopietni padomāšu, kas varētu būt mainījies un kur ar to vērsties! ;-)
13.01.2012 19:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits