Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bēgt vai nebēgt??!

 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011

Man jau 2vus gadus ir puisis. Sākumā pirmo pus gadu,mums bija ļoti labi vienam ar otru,nebija nekādu konfliktu. Tad sākās konflikti,par visdažādākajām lietām,par nekārtību,kas ir viņa istabā (kopā vēl nedzīvojam) un par visādiem sadzīviskiem sīkumiem. Neskaitot tikai tos,strīdējāmies arī par visādām citām lietām,kuras tiešām katram cilvēkam būtu jāsaprot. BET mans puisis,vēl ir tik nezinošš viss parastākajās attiecību lietās. Piemēram,viņš vienmēr man prasa ko darīsim 5dienās,es iesaku savus variantus a viņš neko. Man ar viņu ir garlaicīgi,es vispār vairs negribu būt ar viņu kopā,bet viņš to nesaprot. Kad es iesāku runāt par nopietnām tēmām piem,kā par attiecību uzlabošanu viņš novēršās. :( Kad saku,ka mums labāk šķirties,viņš sāk raudāt,un lūdz lai es ar viņu tā nedaru,lai nedaru viņam pāri,bet viņš pats neapzinās,ka dara pāri arī man ar savu egoismu. Es nezinu kā man rīkoties,ko viņam teikt.Es gribētu būt brīva sieviete,vismaz kādu ilgu laiku. Varbūt jūs varat dot man kādu padomu,kā man vēl rīkoties? Esmu bezizejā.

12.01.2012 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 4274
Reģ: 03.08.2009
bēgt.
Kaut kāds čīkstulis nevis vīrietis.
12.01.2012 20:06 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Nu, kādā vēl bezizejā? Vēlies brūt brīva sieviete - nu tad ej! Ja ir nepārtraukti strīdi, nu nebūs tur nekas, ja nevēlies atlikušo mūžu sevi pazemot un nepārtraukti mainīt, lai nebūtu strīdu.
12.01.2012 20:09 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Bosse- tev viegli teikt. Mēs dzīvojam viens ottram tuvu,kad es sāku ar viņu strīdēties,piem caur telefonu,viņš atnāk pie manis,un sāk zvanīties pie durvīm. Viņš tur varētu ilgi zvanīties zinot,ka es tāpat laukā iziešu un viņš tur stāvēs. Viņš mani arī ir aizskāris,gan morāli gan fiziski. Man besī jo nekad nevaru tikt no viņa vaļā :@ Viņš mani visur meklē,izseko,ja esam sastrīdējušies,cenšas satikt :@ pilnīgi riebjas.
12.01.2012 20:19 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Tu pati atbildēji uz savu jautājumu:


"Man ar viņu ir garlaicīgi,es vispār vairs negribu būt ar viņu kopā,bet viņš to nesaprot." :)

Un tas, ka viņš saka, lai tu nedari viņam pāri, atbildi pretī, ka viņš arī tev dara pāri :)


Padomā labi, vai savu dzīvi vēlies dzīvot tā, kā tagad :)
12.01.2012 20:22 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
nu cik aitu, tik cirpēju.

Nesaprotu, kā var līdz tādam līmenim nolaisties, ja evar aiziet tagad, tad kad varēsi? pēc 30 gadiem uz zārku?
12.01.2012 20:22 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
1) nomaini telefonam numuru.. tagad jau nemaz pat dārgi nav - katrs operators piedāvā labākas cenas par iepriekšējajiem, pērkot jaunu numuru..
2) Ja dzīvo vēl ar kādu - vienkārši saki, lai tad, kad viņš atnāk- jāsaka,ka tevis nav mājās..
Kāda nedēļa paies, gan jau nomierināsies..
12.01.2012 20:23 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
kads te vel jautajums. pati tak saki, ka velies but sieviete bez attiecibam!
12.01.2012 20:27 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Brieža kundz- es nenolaižos. Vienkārši ja tu būtu manā situācijā,tad saprastu ka tas nemaz nav tik viegli. Es pat nezinu ko lai viņam saku,daudzko jau esmu izmēģinājusi patteikt,bet viņš vienmēr izlūdzas vēl kādu iespēju mainīties.Zinu,ka tas tāpat nenotiks,bet es uzskatu,ka esmu brīva. Izejot sabiedrībā tā arī uzvedos,pat kad esmu ar viņu.Tas ir nežēlīgi,bet savādāk nezinu kā lai rīkojos..
12.01.2012 20:28 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Kā var teikt, ja Tu būtu manā vietā? Velns parāvis, Tu zini ko es dzīvē esmu pārdzīvojusi, kādām ellēm un pārbaudījumiem izgājusi cauri? Nē!
Katrs ir savādāks, man pietika un pietiktu spēka no tāda raudoša, bet tomēr kretīna aiziet.

Tu jau sevi šajā gadījumā pazemo atļaujot tādam cilvēkam kontrolēt savu dzīvi
12.01.2012 20:33 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Piedod ja tā izteicos,par to tavā vietā vai kā,bet tev ir taisnība! Tu neko nepareizi nesaki,vienkārši,es gribu zināt kādas metodes,vai ko es varētu darīt lai tiktu no viņa vaļā. Manā gadījumā nepietiek,tikai ar pateikšanu- Mēs var nebūsim kopā! Tur vajag vēl kko!
12.01.2012 20:37 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
pasaki visu, kas tev nepatīk viņā vai kaitina, jo kamēr neteiksi tas tikmēr vēl vairāk sakrāsies, vai iedod šim laiku, lai labojas, ja nelabojas un tāds pats "āzis", tad tin makšķeres, bet iesaku jau to ātrāk darīt, pati teici vēlies būt brīva sieviete.
12.01.2012 20:52 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
A +vēl nobloķē visu visos iespējamos veidos, lai nebūtu iespēja sazināties, arī telefona nr, to var samsung mierīgi izdarīt vai aizej uz operatora centru un pajautā, pasaki, kad mieru neliek, kā arī nenāc pie durvīm, lai tavējie saka, kad neesi mājās.
12.01.2012 20:54 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Tin sierus un saglabā savu pašapziņu un mugurkaulu, ko tad tāpēc, ka tuvu dzīvo būsiet kopā, līdz nāve jūs šķirs?

Beigsies ar to, ka jauku dienu dusmās ņorausi viņam kājas - iebāzīsi špickas un pateiksi ka tā jau bija.

Padomā kam Tu atdod savu laiku? Vai viņš ir tā vērts? Dzīve ir pārāk īsa, lai tērētu to tiem, kas nav to vērti.

12.01.2012 20:55 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Treselle- PALDIES liels par ieteikumiem! :)
Atige- Zelta vārdi no tevis! Es sākšu rīkoties. Man vienreiz bija doma (stulba doma protams)satikties ar citu viņam redzot,jo vienreiz viņš teica,ka to nevarētu man piedot,ja es viņu nokrāptu ar citu. Protams man nepatīk tim cūciski rīkoties,bet savādāk jau nav variantu. Tad varbūt viņš mani liks mierā.
12.01.2012 21:00 |
 
Reitings 421
Reģ: 29.01.2009
Dabū policijā aizliegumu tuvoties. :-D
Bet, ja nopietni, tad šādas attiecības noteikti nedrīkst turpināt, piedevām, ja viņš vēl ir pret Tevi pacēlis roku. Brrr...
Ideja par numura mainīšanu nav peļama un, lai viņš zvanās pie Tavām durvīm, gan jau kaimiņi izsauks policiju, ja ne- dari to pati. :-)
12.01.2012 22:59 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Man ir jautājums, CIK JUMS IR GADU. ??
12.01.2012 23:28 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Kāda starpība cik man gadu. Sievietei jebkurā vecumā var piemesties,kāds tips,kas saka ka viņu nežēlīgi mīl un nevar dzīvot bez viņas!
13.01.2012 16:15 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011
no manas pieredzes. bija līdzīga situācija, šķiet, man tad bija 17, viņam 19.
kaut kā radās atkarība vienam no otra un tā sajūta, ka tā būs vienmēr u.t.t. nevarējām viens bez otra dzīvot, viņš jau bija tikpat kā ievācies pie manis. vienvārdsakot, viss bija galīgi nopietni un man pašai arī tā likās. līdz brīdim, kad sākās stulbas nesaskaņas, viņa attieksme bija neciešama - it kā es būtu viņa īpašums, es sāku skatīties uz citu pusi (arī pusgads, laikam, pagāja). mana dzīve tika dragāta un plosīta ar strīdiem un fiziskām aktivitātēm. pēc vēl pāris mēnešu kopā būšanas (es tiešām nezinu, kāpēc tik ilgam laikam bija jāpaiet!!!) pirmoreiz izšķīrāmies. kaut kas mani dīdīja un pēc nedēļām divām jau atkal bijām kopā. tā šķīrāmies atkal un jau, jo aci pret aci to bija grūti izdarīt un atkal pienāca mirklis, kad es salūzu. vienreiz, pēc aptuveni vēl trīs mēnešiem, mēs runājāmies draugos un es viņam sarunas gaitā vienkārši atklāti liku saprast, ka mani vairs neinteresē mūsu attiecības, man tam nav laika un vēlēšanās. beigās viņš pavaicāja, vai tas nozīmē, ka šķiramies? un es atbildēju, ka jā. kopš tā brīža mēs neesam runājuši vispār.
un jā, man arī bija bail šķirties, jo viņš to nesaprata un bija gatavs uz visu. bet nebaidies. atrodi atbalstu pie draugiem, vecākiem un arī viņš ar laiku nomierināsies, saprotot tevi!
nedaudz gari sanāca, bet tā nu man bija, jā... ;-) un joprojām ne mirkli neesmu nožēlojusi savu izvēli! pēc šķiršanās dzīve gāja tikai uz augšu! :-) tagad smaidu sevi tajos laikos atceroties un saprotot, ka no tādām kļūdām tiešām mācās!
13.01.2012 19:35 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Vienkarsi ignore vinu.Iedomajie,ska tas ir tikai uzmacigs pieludzejs.Pasaki vinam,ka viss ir cauri.Uz zvaniem neatbildi,uz sms neatbildi,draugos un citur vispar noboloke,ja zvanas pie durvim paludz,lai vacas prom vai tu sauksi mentus.Un dzivo talak savu dzivi.
13.01.2012 19:53 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.01.2012
Jautājums viens vai viņš tevi mīl? Ieteiktu kārtīgi izrunāties ar viņu. Saku no pieredzes, bija līdzīga situācija ar draugu mēs izrunājāmies visu sakārtojām pa plauktiņiem un viss ir ok. Esam kopā jau 3gadus.
16.01.2012 14:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits