Profila bildes

 
Reitings 40
Reģ: 27.12.2011

Bieži šķiet, lasot šīs sarunas, ka dažas dzīvo divās pasaulītēs. Runa par to, ka lielākā daļa ielikusi šeit baigās supermodeļu bildes, sāk arī attiecīgi, uzvesties, it kā tās bildē būtu viņas.

Reāli ir kompleksainas biklas meitenes izskata ziņā ne tuvu bildēm, kas šeit ieliktas, bet šeit slēpjoties aiz šīm bildēm, gudri dir....

Palasot šīs sarunas, sapratu, ka dažas paziņu līmenī pazīstu "dzīvē". Un palasot, liekas smieklīgi.

Daudzas , kas ikdienā ir kompleksainas pelēkās peles, te ir lielākās "blatotājas" :D

Piem., ja jautājums par attiecībām, tad baigās attiecību ekspertes, kuras nesaprot kā tik stulbus jautājumus var uzdot, bet reāli vīrieti tuvumā nav redzējušas (mazliet pārspīlēju)

Ja jautājums par seksu, tad visas baigās seksa ekspertes, seksa giganti :D

Smieklīgi :)

02.01.2012 03:52 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
"Ja jautājums par seksu, tad visas baigās seksa ekspertes, seksa giganti"

Vai sekss būtu kaut kas tāds, ko drīkst tikai foršās, kolorītās dāmas? Vienkāršās un pelēkās principā ar seksu nenondarbojas un padomus ieteikt nevar?
Un kāpēc gan apaļīga meitene nevarētu uzvesties kā modele? Kur teikts, ka viedokli izteikt vai piedalities sarunās drīkst tikai sabiedrības krējums? Zini, man šķiet, ka tev ar pašapziņu mazliet kaut kas nav kārtībā. Parasti, cilvēki, smejoties par citiem, šādā veidā izrādā neapmierinātību patiesībā par sevi.
02.01.2012 09:50 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.12.2011
"Kaut kāds debīlisms!
Tad jau es esmu maisiņš?! "
Zini ? Sāk likties, ka tieāām esi maisiņš :D vismaz prāta spēju ziņā, ja nesaproti vienkāršu tekstu, ka es nekur nerakstīju, ka tam kas bildē, noteikti ir jābūt.
Vakarā ienākāu palasīt ko te esat sacepušās, jo skolnieku brīvlaiks taču :D
02.01.2012 10:03 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Uhh, Tu man patīc, tiešām! Vienīgi tad, ja Tev te kāda zināma, viņas niku jau varēji nosaukt visām par prieku. Ja tas būtu viens no "labajiem", tad nekas nemainītos, bet tad, ja, piemēram, kaut kas tik "iemīļots" kā Bandita, tad šī diskusija krietni atšķirtos. Vairākas reizes esmu apbrīnojusi šo divkosību. Un nevēlos klausīties, ka tādas nav, jo atlika vien man aizbraukt prom komandējumā, lai daža laba līdzīgā tēmā par mani spristu, bet pārējās klāt pierietu. Kas tad Jums traucē šoreiz? Tas, ka niks nav zināms? Vai arī Jūs katra tēma, kur tiek kg minēti, tā uzvelk?
02.01.2012 11:23 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Kārtējā tēma no jautro tēmu sērijas :)
Man arī nepatīk, ja liek modeļu vai aktrišu bildes, bet tā nepatikšana ir mana problēma, līdz ar ko necepos par to. Ja kādai priecīgāka diena no tā, ka viņa asociē sevi ar modeli, lai jau. Vismaz vairāk smaidīgi un pašapzinīgi cilvēki pasaulē būs. Ja ne reālajā vidē, tad virtuālajā noteikti :)
02.01.2012 11:38 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Džeku portālos vispār bildēs labie moči, mašīnas tad jau ar var teikt, ka mazs krančiks, ka liek tādas bildes :-D
02.01.2012 13:20 |
 
Reitings 140
Reģ: 22.07.2011
Tieši tāpēc man profila bildē ir abstrakts - puķītes un košums! :-D (l)
Bet, ja nopietni, tad kāda starpība? Tieši tāpēc šis ir forums, kur katrs var izteikties un būt tāds, kāds viņš ir vai vēlas būt, jo, iespējams, dzīvē nekad neko tādu nepajautātu vai vispār kautrētos atvērt muti. ;-)
02.01.2012 14:44 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
ūūū, cepiens! :D

bet vispār - nu kāda starpība? :D
katrs slēpjas aiz tādas bildes, kāda viņam patīk un saka, ko grib teikt. Nepazīstu gandrīz nevienu cosmo iemītnieci personīgi, līdz ar to nevaru teikt, cik ļoti kura ko uzspēlē. viedoklis veidojas no pasniegšanas stila.
un, ja tu saki, ka pelēkās peles runā par seksu un te tēlo modeles - tev tas sāp? varbūt viņas šeit var atvērties un paust to, ko ikdienā neatļaujas un kautrējas teikt? ok, to es nedaudz nesaprotu, bet nu nenosodu arī.
pati es nevarētu veidot tādas 2 dzīvītes, spļauju ārā, ko domāju. citreiz gudrāk, citreiz - ne tik :D
bet nu, ja tev te dikti traucē kāds dzīvot, nu nelasi :)

02.01.2012 15:06 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Pirmkārt, es bildes izvēlos sievietes, kas man ir vizuāli līdzīgas, matu krāsa, garums, augums, tāpēc tava izvirzītais spriedums nav īsti objektīvs.

Otrkārt, arī pelēkajām pelēm ir pieredze. Un , ja šis ir vienīgais veids kā "pelēkajām pelēm" izpausties, tad lai jau, vai tev tas kaut ko plēš ? :D Nedomāju vis ;-)

Par seksa gigantiem runājot, ne jau visas šeit runā par seksu, un ja tu arī esi seksa gigants, tad arī vari veikt savus ierakstus pie attiecīgajām tēmām un mēs visas palasīsim tavu pieredzi, viedokli seksa tēmā.

Tas ir ļoti labi, ja Tu pazīsti dažas meitenes dzīvē, es uzsveru, DAŽAS, un no dažām Tu nevari spriest par vispārējo cosmo.lv foruma kontingentu.
02.01.2012 15:40 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Nu man tas galīgi netraucē. Neredzu iemeslu par ko tur cepties. Piekrītu, ka meitenes bieži te iztaisās krutākas nekā patiesībā ir, bet lai jau. (Piemēram, kad runa par dāvanām puišiem. Vienmēr visas noliek romantiskās dāvanas utt, bet nez kāpēc vīrieši TIK bieži saņem tieši visādus romantiskus, nevajadzīgus s*dus :D )
Par savu bildi varu teikt tā - man patīk vīrieši, man patīk sekss, neko netēloju anonimitātes dēļ :D
02.01.2012 15:47 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Nu ja es esmu ielikusi bildi ar dziedātāju, kura man patīk, tad tas nenozīmē, ka es cenšos radīt par sev iespaidu, ka labi dziedu :D:D
Un tici vai ne, bieži tās pelēkās peles savu patieso draugu lokā ir pavisam citādas, nekā tu, puspaziņa būdama domā. Un tici vai ne, tām pelēm sekss arī mēdz būt.
Ja es esmu pelēka pele, bet man ir ko teikt, taču esmu pārāk kautrīga, lai izteiktos publiski, kāpēc gan man neizmantot lielisko anonimitātes plīvuru un neteikt ko zinu, domāju un jūtu?
02.01.2012 16:32 |
 
Reitings 436
Reģ: 12.11.2011
Zinu tikai kā izskatās kādas max 10 meitenes dzīvē, bet neviena nav te sevi pozicionējusi kā topmodeli.

Kāda nozīme, vai te ir bilde ar dabas skatu, aktrisi, ziloni vai salaveci? Nu nekāda taču. Manā bildē šobrīd ir gan delfīns, gan skaista, slaida meitene. Es neizskatos ne pēc viena, ne pēc otra, es neasociēju sevi ar avataru, es lieku smukas bildes, tostarp ir bijušas daudzas aktrises, aktieri, salas un dzīvnieki.

Uhh, smieklīga esi Tu.
02.01.2012 16:32 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Jā, šī diskusija tiešām made my day. (l)
02.01.2012 16:37 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
uhh par ko tu cepies? Tev laikam skauž ka citām ir foršas bildes,kĀPĒC tad tu tāda anonīma?? :-P. Katrs šeit liek ko vēlās,es tur neko sliktu nesaskatu. Mana bilde nav fake.
02.01.2012 16:41 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
uhh tu jau ar dzīvo dubulto dzīvi, ja jau neatklājies te, bet izliec visu savu žulti mums :D un piekrītu Dope - arī melnajām un pelēkajām kā arī lai vai cik smaga vai viegla, kaulaina, resna meitene arī viņai būs pieredze :D Un tas, kad cilvēks te parāda sevi no citas puses, varbūt tādi ir, kas reālajā dzīvē nespēj atvērties bet kā anonīmais spēj pateikt ko nespēj dzīvajā.
Visu ko varu pateikt ja nepatīk ko te raksta tad nesēdi šajā forumā vai get a life! :D :D :D
And you made my day :D
02.01.2012 16:46 |
 
Reitings 204
Reģ: 02.01.2012
Tāda jušana , ka pati esi skolniece, skaudīga (Raksta autore). ;-)
Ko tad man teikt par savu bildi??? :-D :-D :-D
Jā, man patīk skaistas sievietes, un muskuļoti čaļi ar tetovējumiem. :-/ :-D

Laikam esi pārāk augstās domās par sevi, pieņemu domu, nocepusies, zēnu sūķene. :-|
Un , tu nevari sagremot, ka tev jāpieliek lielas pūles dzīve, bet te dažas, kas nespīd dzīve, arī ir topā.
Tā jau ir divkosība, skaudība.

Lasīju, kad vienā citā tu nosauci visas , šī portāla meitenes par [losenēm]

Tas jau liecina par tavu inteliģenci un no kurienes esi cēlusies.
Man daudzas paziņas nezin par manu seksuālo pieredzi un par to cik es zinu attiecību jomā, un utt. Jo neiešu viņam stāstīt savas privātās lietas :-D. Zem anonimitātes , šeit mēs varam ieteikt , kā mēs darītu , ja būtu tā cilvēka vietā. ;-)

+Piekrītu visām komentētāju viedokļiem.
MADE MY DAY :D :-D
:-D
02.01.2012 17:24 |
 
Reitings 256
Reģ: 16.12.2009
CIK SVER PŪCES?
Es laikam nedrīkstēju te tādu bildi ielikt. :D
02.01.2012 18:07 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
spiidz riktīgi sasmējos :-D,branga pūce sver vairāk par mani :-D
02.01.2012 18:37 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.12.2011
Apnicis jau te skaidroties,jūs tupi turpinat malt - "kāpēc nedrīkst likt kādu bildi grib... vai tad visām jābūt kā bildē... vai visām jāsver cik bildē ..."
Kur es esmu rakstījusi, ka visas tā dara ?? un, ka jāizskatās kā bildē ?? Es runāju par PĀRIS KONKRĒTIEM GADĪJUMIEM, savām paziņām, kas te visus nod...
Vai tiešām jums kaut kā "neaiziet" līdz smadzenēm tas ??
Tulīt vēl desmit meitenes izlasīs vārdus "bilde" un "80 kg" un uzradīsies vēl sašutuma pilni komentāri :D
Un kāda būs ielikusi bildi ar zirga pakaļu un rakstīs "vai tad es esmu zirga pakaļa" ?! :D kā piemērs ar ābolu maisiņu...
02.01.2012 18:40 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
uhh mana profila bilde šoreiz laikam ir tieši laikā, viņa smejās par Tevi.. :D
02.01.2012 18:41 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.12.2011
"CIK SVER PŪCES? " nu ja mēs te pēc tavas teorijas, ka katram jābūt tam, kas bildē, tad labāk ieliec bildi ar zābaku :D
02.01.2012 18:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits