Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaut ko jaunu

 
Reitings 22
Reģ: 25.05.2009

Sveikas meitenes!

Kā jau varbūt lielākajai daļai sieviešu, man arī pēc Jaunā gada gribētos veikt kādas pārmaiņas. Mazas, bet patīkamas. Bet nevaru izdomāt- kādas procedūras varētu veikt izskatā, lai varētu redzēt kādas pārmaiņas? Kaut kas līdzīgs matu krāsošanai utt.

p.s. Laimīgu Jauno gadu!

30.12.2011 23:31 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
galvenais - gribi mainīties ārēji?
ja tā, tad jau derēs jebkas, atkarīgi tikai no tā, cik daudz darba gribi ielikt :)
tā pati - matu krāsošana, superīgs manikīrs, ja vēlies iedegumu - solārijs mazlietiņ, ja gribi veselīgāku ādas izskatu - pareizs uzturs un izskatīsies labi, kaut vai katru dienu kāds pašgatavots kokteilis no augļiem. iegādājies apģērbu - savādāka stila, nekā vienmēr esi nēsājusi! ja esi sportiska vai tāda ļoti vienkārša stila piekritēja - iegādājies kaut ko no klasiskā gala. iegādājies kādas skaistas smaržiņas vai kādu citu kosmētiku, piemēram, lūpukrāsu tādā tonī, no kādiem parasti mēdz izvairīties. piemēram, cik eszinu, ir daudzas mierīgo toņu piekritējas, bet tu vari iegādāties tādu toni, lai ir patīkams kontrasts.. ja esi blondīne - rozā matētu krāsiņu, ja tumšmate - tādu ķiršu/zemeņu sārtu matētu tonīti, uzkrāsosi un būs līdzīgi kā ar papēžiem, ka pašapziņa augs! :)
ja esi sagurusi no ikdienas rutīnas un visa apkārtējā - aizej uz spa, kādu masāžu, vai mājas apstākļos palutini sevi!

mani piemeklējis līdzīgs niķis, es arī līdzīgi daru, iegādājos šifona blūzīti, kādu parasti nenēsāju, skaistas smaržas, lai gan ar tām nemaz tā neaizrāvos, rožu ķermeņa eļļiņu, lai arī tādus losjonus un eļļiņas iepriekš īpaši nelietoju, vēl padomā ir papildināt garderobi un nopirkt skaistu lūpu krāsu! :)
30.12.2011 23:40 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
es šobrīd mājas apstākļos krāsoju matus, lai rītvakar būtu smuka 8-) :D
30.12.2011 23:49 |
 
Reitings 775
Reģ: 27.05.2009
Kaut es mājas apstākļos varētu balināt matus :-D
Parasti balinu šķipsnas,ja balināšu visus atkal sanāks čurdzelteni :-D
30.12.2011 23:50 |
 
Reitings 22
Reģ: 25.05.2009
Starp citu, runājot par lūpu krāsām, kāda ir jūsu pieredze? Kuras firmas lūpu krāsa ir vislabākā?
31.12.2011 00:09 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
L`oreal, Maybelline no lētā gala.
Versace, Dior, Lancome no dārgā gala.
L`oreal un maybelline krāsām patīk tas, ka ir noturīgas, cik bijusi ar tādām saskarsme. Bet, piemēram, Versace & Dior man nežēlīgi patīk krāsas + arī noturība laba, bet galvenokārt, teiktu, ka krāsu dēļ ir priekšrocība.. parasti tādiem gaišiem toņiem nav matējums, bet gan spīdumiņi, ganjau saprati.. :-P man tieši patīk matētas krāsas un lai arī kāds tonis, bet matēts labāks šķiet, no lētā gala matētas, skaistas krāsas reti atrodu, tādas, kas man arī patīk, bet no dārgā gala tās krāsas ir un ļoti daudz tādas, kuras man patīk! ;-)
31.12.2011 00:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits