Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tracina māte

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009

Jā, mani tracina mana māte, jo viņa visu laiku runā. Ar viņu nav iespējams atrasties vienā telpā klusumā. Visu laiku kaut ko komentē, kā pieceļos no krēsla, tā jāpajautā, kur es iešu, stiepjos galdā pēc maizes, pasaka, ka labāk to vai šito ņemt, ja nedaru neko, tāpat ir kaut kas jāpasaka, kaut vai - ko es tā sēžu :-D Nu kas tas ir!?! Mani tas tracina kopš bērnības... laikam tāpēc esmu ļoti mazrunīga :-/

Es nesaprotu tos cilvēkus, kas nespēj vienkārši eksistēt, bet kuriem liekas, līdzko blakus ir vēl kāds, tā obligāti jārunā.

Vai jums ir kas tāds piedzivots?

30.12.2011 21:57 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
drīzāk otrādi - ka sēž kaut pusdienu nesarunājoties :D
Tev vina nav tāda nervozāka gadījusies?
30.12.2011 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 5333
Reģ: 29.01.2009
ahhh, kā es tevi saprotu! Manai mātei arī ir nosliece uz mūžīgo runāšanu, pietam bieži vien viņa saka kaut ko ne pa tēmai! |-) Runā runāšanas pēc, tā teikt... reāli riebjas! Es vnk nespēju ar viņu sadzīvot dēļ tā, ka viņa dažkārt pasaka tāaadas aplamības, ka nezini smieties vai raudāt! :-|
Vienīgi izeja man ir beidzot sākt dzīvot atsevišķi. Cerams, ka tas tuvākajā laikā realizēsies!
30.12.2011 22:09 |
 
Reitings 115
Reģ: 15.12.2011
Ir, ir. Man arī pēdējā laikā ir sācis tas tracināt. Ne jau tā, ka man mamma tracina, nē. Vienkārši tas ieradums. :-D Man patīk klusums, vai arī, ja skatos filmu, lasu grāmatu, nu man patīk iedziļināties, nevis paralēli vēl sist klaču par neko. Ja pasaku - apvainojas. Bet nu ko padarīsi. Vairāk man nepatīk tas, ka viņai ļoti patīk runāt un runāt par citiem cilvēkiem, kaimiņiem, piemēram. Sūdzēties, ka viņiem tik labi viss iet, jā, varbūt arī apskaust. (t) Vai arī, pa TV skatās filmu un redz skaistus dzīvokļus, mājas, arī obligāti vajag replikas par to, ka, redz, viņai tā nav un man arī nebūs (!), un vēl kaudzi ar negatīvismu. Godīgi sakot, es to nevaru izturēt, jo man nav saprotama tā citu skaušana, aprunāšana, es domāju, ka pāri tiek nodarīts tikai pašam sev, piesaucot negatīvas lietas savā dzīvē. Ja saku, ka mani tas neinteresē, atkal apvainojas, ka nevēlos ar viņu runāt. Un jā, par tādām lietām tiešām nevēlos. Ir sarunu tēmas, kuras atzīstu par labu esam un ar prieku runāju, bet ne jau tā. Ai, izliku arī savu sāpi. :-P
30.12.2011 22:10 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.10.2011
man tieši otrādāk, parasti tas ir tēvs, un tā visa runāšana mani vienkārši tracina ! Visulaiku pamācīšana,aizrādīšana, vienreiz piegriezās un pajautāju vai nevar vienreiz apklst! :D nu neko, viņš tāds cilvēks, mamma gan tā nedara.. :D
30.12.2011 22:16 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Es ne pa tēmu, bet man patīk un es mīlu savu mammu! (l)
30.12.2011 22:17 |
 
Reitings 184
Reģ: 08.09.2011
Dažreiz tas mēdz būt tiešām tracinoši! Mana mamma gan tāda nav, taču starp draugiem gan tādus sastopu. Manis pēc viņi var runāt vienā laidā, bet fakts ir tāds, ka redz man arī būtu visu laiku jārunā!
30.12.2011 22:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits