Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nelaba situācija.

 
Reitings 85
Reģ: 29.01.2009

Hey, nez vai te kāda forunā sēž pa Zsvētkiem, bet man tie jau pa pusei sabojāti.

Situācija tāda, ka mana māsa izsķīrās ar savu puisi pirms gadiem 2, un es ik pa laikam ar viņu pačatoju, mums ir draudzīgas attiecības, viņs saka, ka neiebilst, bet tai pašā laikā kaut kā pamanās manas saraxtes izlasīt (skype neidzēsu history vai FB paliek vaļās, nu man nav ko slēpt.Bet tad sākas! Jau tik tālu aizgājios, ka viņa domā, ka visu par viņu stāstu viņam, un tagad pēc kārtējā strīda, domāju būs ar džēku jābeidz runāt. Kā jūs te domājat, māsu brāļu bijusie ir tabu? Man māsa nemaz nav tāda sirdsdraudzene.. bet laikam tagad vnk par vienu draugu mazāk būs. ehh nezinu, kā ir pareizi.

24.12.2011 21:26 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2009
Jaa, uzkskatu, ka ir tabu. Lai vai kaa, taa tomeer it tava maasa... lai vai kaadas attieciibas buutu. (t) personiigi es nekad muuzhaa nevareetu pieljaut taadu situaaciju, jo mana maasa man ir viss un es vinju ljoti miilu. Viirieshi naak un iet.
24.12.2011 22:49 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es domaju-ko tev tas sarakstes dod? gribi atticibas? pienemsim, butu jums...tev nebutu pretigi gulet ar vinu, zinot, ka vins ieprieks ir gulejis ar tavu masu??? pretigi...un ja-tu noteikti neesi ta labaka masa, ja reiz ta dari.
25.12.2011 01:04 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Nu man viena draudzene bija tik ļoti draudzīgās attiecībās ar māsīcas vīru, ka viņi izšķīrās, un ģimeņu naids turpinās jau kādu 4 gadus toč. :-/

Es tā nedarītu, ģimene man vienmēr ir un būs pirmajā vietā.

bet ja tu vēl šaubies, tad skumji. cita vērtību sistēma!
25.12.2011 13:26 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
Neforši no Tavas puses!
26.12.2011 02:39 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
es arī mēdzu šad tad sarakstīties ar vienu māsas bijušo.. bet mums ir tik neitrāla sarakste, ka tas netraucē ne viņa tagadējām attiecībām, ne māsai..
taču, ja manai māsai kaut nedaudz "nepatiktu" tas, ka sarakstos ar viņu, to noteikti pārtrauktu.. māsa ir ļoti, ļoti, ļoti svarīgs cilvēks manā dzīvē :-)
26.12.2011 02:46 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Māsai noteikti jābūt svarīgākai par to puisi un tev pirmām kārtām būtu jārespektē māsa. Tieši tā - vīrieši nāk un iet. Būtu nejauki sanaidoties ar māsu dēļ tā, ka tu saraksties ar viņas bijušo. Par vienu draugu mazāk? Eh, nu gan tev nelaime... Beidz! Attiecības ar māsu ir svarīgākas par attiecībām ar viņas bijušo, manuprāt.
26.12.2011 04:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits