Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā to paveikt?

 
10 gadi
Reitings 32
Reģ: 19.08.2009

Labrītiņ no rītiņ! :)

Viens jautājums Jums, gudrās meitenes!

Kā dabūt “dzirkstelīti“ sejā?

Dzīvē viss pa vietām, nekas netrūkst tā pa lielam. Atpūta sanāk, bet tomēr.. izskatos norūpējusies, bēdīga.

15.12.2011 12:54 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Smaidošs cilvēks nemēdz izskatīties norūpējies un bēdīgs.
15.12.2011 13:23 |
 
10 gadi
Reitings 32
Reģ: 19.08.2009
Tur jau tā lieta, ka es smaidu, smejos, cenšos nepukstēt. Mēģinu citus uzmundrināt, bet pati izskatos nogurusi. Labu laiku, skatoties spogulī, to jau pamanu.. nu par to jau sāk teikt arī apkārtējie.
15.12.2011 13:49 |
 
Reitings 70
Reģ: 30.11.2009
Aizej 2x uz solāriju, nedaudz vaigu sārtuma un būsi friša :-D
15.12.2011 13:58 |
 
10 gadi
Reitings 32
Reģ: 19.08.2009
Paldies :)
To jau sāku, šodien pieraksts!

Gribētos tādu starojumu līdzīgu kā meitenēm, kas tikko iepazinūšas, kad ir rozā brilles un tauriņi vēderā..
Bet man jau rutīna.. lai gan savu vīru ļoti mīlu, bet tauriņi un rozā brilles nav. Mīļako meklēt negribu, bet to dzirkstelīti girbu! :)
15.12.2011 14:29 |
 
Reitings 70
Reģ: 30.11.2009
Nu, dažreiz arī šokolāde var palīdzēt 8-) . Vai sportiskas aktivitātes. Padari to, kas tev pašai ļoti patīk- būsi priecīga, apmierināta ar sevi un radīsies starojums.
15.12.2011 14:40 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Un ko, piemēram, Tu pati dari rutīnas izjaukšanai, ja jau tas ir tas galvenais Tev netīkamā izkata celonis? Kkā iepriecini savu vīru, pārsteidz viņu utml? Pašai arī jāiegulda un, ja starp jums ir mīlestība, tad noteikti darbosies atgriezeniskā saite.
15.12.2011 14:41 |
 
Reitings 83
Reģ: 06.02.2011
Man ir viena draudzene, kura ir smaidīgākais cilvēks, ko zinu! Viņai gan arī ir rūpju pilna dzīve, bet kkā viņai izdodas saglabāt dzīves prieku! :) daudzreiz esam viņai jautājušas - kā viņai sanāk būt tik pozitīvai, neskatoties uz to kas notiek! viss ko viņa izdarīja bija paraustīja plecu un pateica, tas laikam vnk ir dabiski :)
tad nu jāsak, ka kops viņu pazīstu viņa vnm tāda bijusi - vai nu laika gaitā to iemācās, vaiu arī tas katram ir individuāli! Es tā nemāku - atplaukstu tikai mirkļos, kad viss šķiet ideāli, bet lai izskatītos priecīga ar dzirkstelīti iekšā, kad kkas nogājis šķērsām - hmm... to no manis neprasiet ;)
15.12.2011 15:55 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Nu es teikšu tā - vai mūsdienu apstākļos vispār ir iespējams tā pavisam izbēgt no rutīnas? Ja esi students bez papildu pienākumiem un neierobežotiem laika resursiem vai cilvēks, kam nav jāstrādā, tad ir vienkāršāk plānot, kā savu dzīvi izkrāšņot un dažādot, taču, ja ir nopietns darbs + vēl citi pienākumi (kādam mācības, kādam ģimene utt.), tad vairāk vai mazāk vienādība ir lielai daļai cilvēku. Arī visi tie ieteikumi par sporta klubiem - ja tas kļūs par pienākumu, arī tas drīz vien pārvērtīsies rutīnā. Skaties, kas Tevi aizrauj, nedēļas nogales izbrīvē tam, kas jums abiem ar draugu interesē un patīk! :-) :-)
15.12.2011 16:58 |
 
10 gadi
Reitings 32
Reģ: 19.08.2009
Tas, kas aizrauj un patīk atkal prasa līdzekļus. Šad tad jau pietaupu un kaut ko atļaujos, bet regulāri tā kaifot nevaru :)
Esmu sākusi iet uz solāriju un arī apzināti meklēju kaut ko pozitīvu palasīt, jo dien dienā darbs pie datora.. atslodzei pastaipos, aizeju pie loga.. un tad vēl kādas 10 min ik pa laikam palasos internetā ko interesantu.. pēdējā laikā meklēju anekdotes. Tas tomēr paceļ garastāvoklī, jo liek pasmaidīt :)
Brīvdienās cenšos izgulēties no rītiem, pa dienu kaut ko noderīgu izdarīt, kādu iepriecināt.. tai skaitā arī sevi :)
Iedomājos, ka vienkārši pārlieku liela slodze darbā nogurdina manu ķermeni un tālab tāda izskatos. Atpūsties pa nedēļu normāli nesanāk, tikai brīvdienās.
15.12.2011 17:27 |
 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011
pēc šķiršanās ar draugu, man ir grūti. iespējams arī manā izskatā nedaudz ir redzama tā bēdīgā sejiņa :-|
darba dienās man ļoti palīdz darba kolēģe, kurai ir ļoti laba humorizjūta un tad man nāk smiekli.
pats galvenais, ka viņa par manu šķiršanos vispār nezina.
viņai tas humors sanāk dabiski. māk izteikties un tas manu ikdienu padara smaidīgāku.

rezumē: cilvēki kādi mums ir apkārt, par tādiem arī mēs paši varam būt :-P
15.12.2011 17:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits