Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stulba situācija. Viena vai otra?

 
Reitings 51
Reģ: 27.03.2011

Čau meitenes. Esmu nonācis ļoti stulbā situācijā.

Pirms laiciņa sagāju kopā ar bijušo meiteni (sākumā domāju, ka negribu, tad, kad tikāmies sapratu, ka gribu, bet tagad atkal neko nesaprotu). Sākumā kā jau vienmēr viss fantastiski, bet pa to laiku satiku citu meiteni. Sarakstamies - tikušies esam tikai tajā reizē, kad iepazināmies, jo viņa liepājniece. Sarunas raisās pašas no sevis.

Tagad esmu izvēles priekšā. Itkā liekas, ka ar bijušo (tagadēji tagadējo :D ) varētu nekas nesanākt no manas puses, bet par otru nezinu. Ļoti patīk viņa, patīk sarakstīties, parunāties, arī izskata ziņā simpātiska.

Šaubos vai viena par otras esamību kautko nojauš.

Bet nu negribas šitā turpināt. Sajūtas ļoti stulbas iekšēji. Kam man klausīt? Jeb ko darīt?

15.12.2011 02:06 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Savai vīrieša intuīcijai. :D
15.12.2011 02:09 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Pēc savas un draudzeņu pieredzes varu teikt, ka atkal saiešana kopā ir tas pats , kas uzkapt atkal uz tā paša grābekļa... Jo diemžēl cilvēki nemainās... un ja jums nekas nesanāca 1 reizē kapēc , lai pēkšņi sanāktu 2 reize?
p.s. protams ir izņēmumi, kas ir ļoti reti!!!!

Ja tu mīli divus cilvēkus vienlacīgi ,izvēlies 2, jo, ja tiešām mīlētu pirmo, nekad nebūtu iemīlējies 2trajā! (mīlestība nav jauztver burtiksā nozīmē)

Es tev ieteiktu mēģināt ar meiteni no Liepājas, varēsi visu sāķt no sākuma, un veiot jaunās skaistas atiecības :)
15.12.2011 02:15 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
es domāju, ka šeit ir jāizvēlas tikai tas, vai redzi nākotni kopā ar bijušo meiteni. izvēli starp divām meitenēm nebūtu prātīgi veikt, jo otro reāli nepazīsti - viens ir sarakstīties, bet iepazīt reālajā dzīvē kas cits :-)
15.12.2011 02:15 |
 
Reitings 51
Reģ: 27.03.2011
mana intuīcija mani bieži vien ir pievīlusi :D ka tik nepieviļ arī tad, ja darīšu pretēji.

tā īsti ar bijušo neredzu nākotni kopā. tomēr tā laikam ir.

tur jau tā lieta, ka to otru meiteni nepazīstu tā īsti. viss forši ar viņu. tik sarakstoties liekas, ka viņa nedaudz jauna pēc prāta liekas. gadi vairāk, bet domāšana nedaudz zem saviem gadiem.
15.12.2011 02:20 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Man tās saiešanas kārtējo reizi kopā ar bijušo,atgādina vakardienas zupas atsildīšanu.Kam tas vajadzīgs?
Es domāju,ka jāmēģina labāk iepazīt otrā meitene un bijusī jāatstāj pagātnē.
15.12.2011 02:36 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
Es domāju, ka varētu mēģināt ar meiteni no Liepājas...
Vienkārši , ja jau Tev ar tagadējo meiteni šīs attiecības ir otrs mēģinājums un jūti, ka atkal nav kaut kas kārtībā, tad varbūt pārtrauc attiecības, lai iepazītu otru meiteni..Jo, ja viņa uzzinās, ka Tev ir attiecības, var pavisam pazust no Tava redzesloka(un tā būtu tikia normāla reakcija)!
Tā kā izdomā..:) :D
Uz diviem krēsliem vienlaicīgi gan nesēdi, tas nav forši! ne pret vienu no meitenēm..:)
15.12.2011 02:45 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Ne pa tēmu, bet man ir viens pazīstams puisis, kurš tiekas vienlaicīgi ar 3 meitenēm+vēl strādā :D
15.12.2011 02:50 |
 
Reitings 51
Reģ: 27.03.2011
Nu jā, bet tagad man ir situācija, ka nevaru saņemties pateikt, ka viss cauri. gribas jau kādu nedēļiņu to izdarīt, bet dūša neļauj. ziemassvētkus negribas viņai sabojāt,
zinu, ka viņai pret manīm ļoti stipras jūtas.
neatīk sāināt cilvēkus. ja nu ar to otru arī nekas neizdodas, tad vispār palieku viens :D
besī meklēties...
15.12.2011 04:05 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2010
Nožēloju, ka iepriekšējā Tavā diskusijā ieteicu Tev viņai uzrakstīt.
Tad Tu raudāji, ka gribi viņu atpakaļ.
Tagad atkal, ka negribi.
Padomā un saproti, ko gribi!!!
15.12.2011 12:21 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
Nu Tavā vietā, jau mēs neizdomāsim... :D

Es pēc ļoti draņķīgas situācijas savā dzīvē, esmu sev apsolījusi, ka ja man vēl kādreiz būs izvēle starp diviem cilvēkiem, bet nespēšu izvēlēties, tad ļaušu iet abiem, jo vienreiz jau kļūdu pieļāvu...

Lai , kuru Tu izvēlētos, draņķīgākos brīžos (strīdos utt, Tu šaustīsi sevi par to, ka vajadzēja tomēr mēģināt ar otru ) un labi nebūs...

Nu vabūt es tiaki spriežu ļoti "šauri" pati pēc sevis..!
15.12.2011 13:02 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Īstenībā bīstami jau sveša dzīvei dot kaut kādus padomus :-D , taču es arī atceros to iepriekšējo diskusiju, kur lūdzi padomu, un lielais vairums ieteica sazināties ar to meiteni, toreiz domāju, ka tas ir nevajadzīgi, taču negribējās bojāt kopējo pozitīvo noskaņu, tāpēc ar savu viedokli neiespraucos. Tas, ko es varu ieteikt, - esi izlēmīgāks un drosmīgāks!Un par to meiteni - ja nav šīs sajūtas, tad viņa arī neradīsies :-(
15.12.2011 14:27 |
 
Reitings 160
Reģ: 06.10.2011
Izšķīries vienreiz - izšķirsies arī otrreiz!

Dzīvē jāiet tikai uz priekšu!

Un ko Tev gribas vairāk - palikt ar kaut ko, tīri ķekša pēc, vai labāk palikt uz mirkli bez nekā, bet pēc tam dabūt ko labāku? ;)
15.12.2011 14:34 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
JA NEVARI IZVĒLĒTIES AR SIRDI-KLAUSI SAVAM DAIKTAM!
15.12.2011 17:25 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Hahāāā!
Supper! Kā man žēl šitos vīriešus, kuri aizskrien pie bijušajām, un vēlāk tāpat nekas neizdodās!
Es vispār necienu cilvekus ,kuri kāpj uz veciem grābekļīem. Mīļā tauta, vai tiešām jāvērtē sevi tik zemu?
15.12.2011 21:26 |
 
Reitings 51
Reģ: 27.03.2011
Vismaz būs mācība, ka ar bijušajām nekad kopā vairs nesaiet.
Mierīgi izrunājāmies, pateicu, ka viss cauri, es tā vairs nevaru turpināt. Uz to mirkli bija tāda smaguma sajūta, bet pa laimi tas bija tik uz ļoti īsu mirkli. Ar otru meiteni vairs arī nav interese rakstīties. Tomēr liekas, ka viņa arī nav priekš manis. Nu neko - ziemassvētkos aizbraukšu pie ģimenes atpūsties laikam. Būs laiks padomāt ko vēlos. K-gan pats labi zinu, ka vēlos būt laimīgs, bet kā lai to panāk nezinu. Tagad tāda jocīga sajūta. Negribu būt viens, bet baigās attiecības arī nevēlos. diez vai atradīšu sievieti, kura tieši mani gaida.

būs jāraksta dienasgrāmata - varētu būt interesanti :-D
20.12.2011 21:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits