Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šķiršanās?

 
Reitings 20
Reģ: 29.01.2009

Čau, meitenes! Izkratīšu sirdi, jo varbūt rakstot pati kaut ko sapratīšu beidzot.

Ar draugu esam kopā 6 gadus, bet pēdējā laikā bieži viens ar otru nerunājam. Ik dienā viss it kā ir labi un mīļi, bet nedēļas nogalēs ( ne jau katras), kad ir kāda ballīte un iedzeram, tad viss mainās. Man viņš krīt uz nerviem, jo runā stulbi, dejo stulbi, uzvedās stulbi. Parasti kaut kur aizejam, tad vairāk turamies atsevišķi. Pēdējās nedēļās viņš vispār aizgāja viens pats ballēties, es aizbraucu mājās, jo biju nogurusi un negribējās nekas. Bet viņš nemaz nepieļāva domu braukt mājās, es arī neprasīju, jo neesmu no tām, kas tur īsā saitītē un neļauj neko. Vienmēr vakarā beigās sakašķējamies tā pa nopietno. Gandrīz vienmēr šķiramies. :D Esmu diezgan nesavaldīga, spēju tajos brīžos viņu nosaukt nelabos vārdos. Esmu arī iesitusi pļauku, bet tas bija tad, kad tiešām viņš mani tāā nokaitināja un brauca dzērumā ar mašīnu.. Un viņš mani arī ir ne gluži sitis, bet grūstījis gan. Un pēc visiem šiem pasākumiem atkal mājās ir klusums. Kādreiz nesa rozes, nu jau vairs nē. Lielākā problēma ir tā, ka nevaram izrunāties, ka nerunājam vispār. Ja kaut ko sāku teikt, jautāt, atbildes ir īsas, neveidojas pilnīgi nekāds dialogs. Man tas viss ir apnicis. Pagāšpiektdien aizgāju es viena pati ar draudzenēm paballēties 1. reizi bez viņa. Protams, atkal ir klusums, kurš turpinās jau no aizpagāšnedēļas, kad klusēt sāku es. :D

Viņš vienkārši tāā mainās, kad iedzer! Pavisam cits cilvēks, it kā personības dubultošanās, jo nākošajā dienā parasti maz ko atceras un tad brīnās par ko es dusmojos. Pēdējo mēnešu laikā domāju par šķiršanos. Aizvakar pateicu, ka viņam jāiet prom (viņš dzīvo pie manis), bet vakar viņš izliekas, ka nekas nav bijis un viss ok, nu, protams, nerunājot, bet uzvedoties kā parasti. Bet man nav spēka pateikt to vēlreiz, jo nezinu vai vispār gribu šķirties. Turklāt uzreiz kamols kaklā un nevaru pateikt neko..

Viņš mani ļoti mīl un negribu viņu sāpināt. Ikdienā viņš man ir labs, strādīgs, mīļš, nekad nav slinks, apčubina mani, palīdz mājas darbos. Bet viņš ir tik nerunīgs, ka riebjas. Nekad nepajautā kā man gāja pa dienu vai kā viņam gāja. Besī. Sekss vispār nav bijis jau kādu mēnesi vismaz...

Nezinu ko darīt un nezinu vai mīlu viņu, vai esmu pieradusi vienkārši. Ne tikai pie viņa, pie visas viņa ģimenes, tāpat kā manējā pie viņa.

Nez vai kāda liidz galam izlasīja :D

14.12.2011 17:39 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Izklausās, ka te vajag mazliet atelpas vienam no otra...
Jūti, ka kaut kas nav kārtībā? Tad noteikti arī nav :)
14.12.2011 17:44 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Vai izrunāšanos vienmēr mēģini uzsākt Tu?
14.12.2011 17:46 |
 
Reitings 20
Reģ: 29.01.2009
Vajag atelpu, bet viņš to noteikti negrib. Jo apvainojās par to, kad pajautāju vai nav labāk šķirties. Viņš sāka asarām acīs teikt, ka es jau to gribot, bet viņam tāda doma ne prātā nav nākusi. (t)
Izrunāšanos VIENMĒR sāku es, viņš vienkārši pēc pāris nedēļām sāk guļot apķert, lēnām runāt. Bet izrunāts jau nekas netiek, tikai it kā aizmirsts..
14.12.2011 17:50 |
 
Reitings 221
Reģ: 28.11.2011
Man ar savu puisi jau kā 3 mēnēsi ,tāds švakrs sex tikai bijis .
Kaut gan viņš vienmēr grib .Es tā kas negrib.

Bet nu teikšu ka man iet trakāk kā Tev .
Manējais jau arī pēdējo ppuss gadu neprot kā normāli patusēt un iedzert ,bet pielieties .

Un vēl visi strīdi ,kašķi ,jeaks!
14.12.2011 17:56 |
 
Reitings 221
Reģ: 28.11.2011
Man tas pats , tas pats .

Kā sāku minēt ,ka vaidzētu padzīvot šķirti ,mūsu attiecību noskaidrošanai ,tā asaras acīs un jau gatavs raudāt krokodīla asaras.
14.12.2011 17:58 |
 
Reitings 20
Reģ: 29.01.2009
Lōdžī, bet kā tu domā cik ilgi tā var turpināties? Man citreiz liekas, ka tā ir tāda garumā vilkšana un rezultāts tāpat būs viens, tikai būsim vecas un nevienam nevajadzīgas. Lai gan citreiz atkal domāju, ka tā ballēšanās pāries un varbūt tad viss būs labi... Nezinu...
Negribas vēlāk nožēlot.
Skatoties uz viņu un redzot, ka deniņos jau pirmie sirmie mati, vispār liekas, ka būtu cūcīgi viņu pamest. Jo ja nu viņš vairs nevienu neatrod citu, tad būtu ģimenes ienaidniece visu mūžu.
14.12.2011 18:04 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
tak vienā dienā aizejat un viss :) tas var daudz kā palīdzēt :) jo džeki ātri pierod pie tā, ka atliek tik mazliet paspēlēt uz jūtām un tu jau esi gatava piedot visu. Cik ilgi, tad piedosiet?
Vai arī puisis pats nezina, ko grib, jo citās attiecībās arī sakašķējāmies un bez maz vai viss cauri, bet nākamajā dienā tā, ka nekas nebūtu bijis no viņa puses, bet manī rūgtums palicis un pēc neilga laika tas atkal nāca uz āru un tā tie nemitīgie kašķi..
14.12.2011 18:06 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
iespējams pats vīrietis domā, ka nespēs atrast citu un tāpēc samierinās ar to pašu, kas ir! Veči jau arī baidās palikt vieni! Un arī baidās nožēlot un arī mocās.
Bet nu parasti manējie bijušie puiši kamēr paši negribēja runāt, tad nerunāja un es varēju vilkt ārā, bet nesanāca un vienmēr pienāca mirklis, kad pats visu pateica!
14.12.2011 18:09 |
 
Reitings 20
Reģ: 29.01.2009
Njā, tur tā lieta, ka tas rūgtums paliek tāpat. Laikam šovakar mēģināšu atkal saņemties pašķirties. Vienīgi tīri tehniski stulbi ir tās mēbeles un mantas pārvest, nestādos priekšā kā to var izdarīt. Protams, tas nav iemesls lai paliktu kopā :D
14.12.2011 18:10 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
a viņam ir kur palikt?
14.12.2011 18:13 |
 
Reitings 20
Reģ: 29.01.2009
Lai iet pie senčiem atpakaļ. Viņiem ir ļoti plaša māja.
Vienīgi viņi būs šokēti, noteikti zvanīs man utt., tāpat kā mana mamma. Vienreiz jau manējā mūs salabināja, teica, lai dod pēdējo iespēju. It kā pieaudzis cilvēks, bet kā nesaprot, ka nemainās cilvēki, nu nemainās, vismaz uz labo pusi!
Bet nu jā, aizkustinoši jau bija 2 stundas raudāt uz sievasmātes pleca un stāstīt cik ļoti mani mīl. Ja redz tikai to, nevis nolādēto ballīšu karali, kam pofig viss, tad jau liekas, ka es esmu sliktā un kādēļ gribu šķirties..
14.12.2011 18:21 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
bet tā jau ir, man mamma ar teica par vienu bijušo,ka nevajag pamest, ka viņš tik labs utt, un draudzenei puisis tāpat teica, tik kad draudzene pastāstīja detaļas,tad gan vairs tā nedomāja un mana māte jau arī nezināja kā viss ir, jo es ar to nedalījos.
14.12.2011 18:35 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Pameshanai vajag kaut kadu pietiekami nopietnu iemeslu.
14.12.2011 18:44 |
 
Reitings 20
Reģ: 29.01.2009
Bet tie mazie iemesliņi daudzu gadu garumā ir palikuši par vienu lielu iemeslu.
Būtībā galvenais iemesls ir nerunāšana. Es gribu cilvēku ar kuru varu parunāt arī kā ar draugu, pastāstīt kā iet darbā, parunāt par dažādām tēmām. Bieži vien viņš pastāsta pat dažādas ikdienišķas lietas tad, kad iedzer.
Eh, nezinu.
Varbūt izšķiršos un domāšu tad, ka tiešām nebija iemesla :(
14.12.2011 18:50 |
 
Reitings 221
Reģ: 28.11.2011
Būtu jau izšķīrušies vienreiz ar savu tagadējo.(Vilna abiem gāja pa gaisu ) :-/

NĒ BET !Vecākiem jāņem un jāiejaucās un jāskaidro ,ka katrās attiecībās ir strīdi lielāki un mazāki ,utt lai beidzam pukoties un taču salīgstam mieru utt,izķirties jau var paspēt vienmēr ,bet saprasties un mīļi dzīvot kas cits ... (t)

VOT TĀ!nu jau gads riņķī ,pa šo visu laiku ir tikai daudz kas slikts piedzīvots .(nožēloju ka vecāki iejaucās).

Un tā nu savedināja kopā .
14.12.2011 18:55 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
nē nu ātri izšķirties nav māksla,, bet ja tas notiiek gadu garumā, tad ir jāšķiras.
14.12.2011 19:02 |
 
Reitings 20
Reģ: 29.01.2009
Njā, paši jau tomēr labāk zina kā jūtas. Vecākiem jau tie znoti ir kā pašu dēli gandrīz. Vienīgi mamma vēl sāka uzskaitīt kas man nebūs- mašīna nebūs, tv, dators, gulta, skapis, nauda utt. :D
Ah, drīz manējais mājās. Nesaprotu kādēļ taisu vakariņas kā parasti rēķinot laiku, lai gatavs tieši tad, kad viņš atnāk. Jo es taču šķiros :D
Tik stulbi grūti. Viņš ir mana pirmā mīlestība..
14.12.2011 19:06 |
 
Reitings 221
Reģ: 28.11.2011
Vai sākums jau bija ok!(pirmie mēneši)Pēc tam jau kašķi ,kašķi utt..

Tā nu tas gadu vilkās kašķos un arī saticībā :-D


Un tad pēc gada ,kad vecāki neļāva šķirties ir atkal pagājis gads riņķī un vairs nav izturams šis, KAUT KAS (t)


Nu jā !Ja viņi šito izlasītu ,ko mēs te rakstam :-D
pff, izspertu varbūt paši | (t)
14.12.2011 19:18 |
 
Reitings 20
Reģ: 29.01.2009
Nez kā būtu ja izlasītu, varbūt bik padomātu.
Ir bijusi ideja uzrakstīt viņam vēstuli, tā tomēr vieglāk izteikties. Bet es nezinu vai ir jēgas..
14.12.2011 19:27 |
 
Reitings 221
Reģ: 28.11.2011
Tu ar viņu dzīvo kopā vai arī nē?
14.12.2011 19:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits